Zwycięstwo Rakowa Częstochowa w sparingu z Wisłą Płock

Youtube
Raków Częstochowa wygrał z Wisłą Płock 4:1 (1:0) w meczu sparingowy, który został rozegrany w Warszawie.
Wkrótce oba zespoły spotkają się na boisku w meczu o ligowe punkty. W spotkaniu kontrolnym zdecydowanie lepiej poradził sobie beniaminek z Częstochowy.
Raków prowadził po golu Sebastiana Musiolika, który trafił do siatki głową. Po przerwie do remisu doprowadził Ricardinho po mocnym uderzeniu.
Później skuteczni w ofensywie byli już tylko częstochowianie. Najpierw bramkę po zamieszaniu w polu karnym zdobył Felicio Brown Forbes. Kilka minut później jego uderzenie zatrzymało się na słupku, ale skutecznie dobijał Maciej Domański, który ustalił również rezultat na 4:1 po precyzyjnym strzale.
W PKO Ekstraklasie Raków Częstochowa zagra z Wisłą Płock w 10. kolejce pod koniec września.