Zwycięstwo Śląska Wrocław w meczu towarzyskim

asinfo
Śląsk Wrocław wygrał przed własną publicznością z Odrą Opole 2:1 (1:0) w piątkowym sparingu rozegranym na obiekcie przy Oporowskiej.
To drugie zwycięstwo dwukrotnych mistrzów Polski podczas przygotowań do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy.
Prowadzenie ekipie z Dolnego Śląska zapewnił tuż przed przerwą Słowak Robert Pich. Dziesięć minut po zmianie stron podwyższył Mateusz Radecki.
Zaledwie minutę później kontaktową bramkę strzelił Ivan Martin, ale podopiecznych Mariusza Rumaka nie było już stać na wyrównującego gola.
Podopieczni Vitezslava Lavicki w niedzielę rozpoczynają obóz w tureckim Belek, gdzie rozegrają kolejne mecze kontrolne.
* * * * * *

Śląsk Wrocław - Odra Opole 2:1 (1:0)

Bramki: Pich 45, Radecki 55 - Ivan Martin 56.
Śląsk (I połowa): Wrąbel - Pawelec, Celeban, Golla, Augusto - Tarasovs, Chrapek - Gąska, Bartkowiak, Pich - Piech.
Śląsk (II połowa): Wrąbel - Dankowski, Pawelec (70 Golla), Kucharczyk, Cholewiak - Młynarczyk, Srnić, Radecki, Pałaszewski, Boruń - Samiec-Talar.
Odra (I połowa): Krysiak - Winiarczyk, Szota, Baranowski, Janasik, Trojak, Niziołek, Błanik, Gancarczyk, Moder, Janus.
Odra (II połowa): Krysiak - Brusiło, Żemło, Bodzioch, Dudu Paraiba, Gajda, Spratek, Bonecki, Mikinic, Rybicki - Ivan Martin.