Zwycięstwo SV Darmstadt 1898 w Duisburgu, grał Sobiech

Shutterstock
MSV Duisburg przegrał u siebie z SV Darmstadt 1898 1:2 (1:1) w piątkowym spotkaniu 4. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.
Na Schauinsland-Reisen-Arena w podstawowym składzie gości wystąpił Artur Sobiech. Napastnika reprezentacji Polski zastąpił trzy minuty przed końcem Amerykanin Terrance Boyd.
Gospodarze prowadzili po trafieniu Moritza Stoppelkampa, ale jeszcze przed przerwą wyrównał Marvin Mehlem. Dwie minuty przed końcem zwycięskiego gola dla przyjezdnych zdobył sprytnym uderzeniem z ostrego kąta Yannick Stark.
Dzięki trzeciej wygranej w sezonie popularni "Die Lilien" zachowali miano niepokonanych i awansowali na pozycję lidera tabeli zaplecza Bundesligi.
Zespół z Zagłębia Ruhry doznał natomiast drugiej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał na dziewiątym miejscu w klasyfikacji.