Zwycięstwo Watford FC na własnym boisku

Peter_Fleming / Shutterstock
Zawodnicy Watford FC pokonali na wyjeździe AFC Bournemouth 3:0 (1:0) w niedzielnym meczu 22. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Ekipa "Szerszeni" objęła prowadzenie na Dean Court tuż przed przerwą. W 42. minucie spotkania Abdoulaye Doucoure wykorzystał precyzyjne podanie Ismaila Sarra i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
W 65. minucie prowadzenie gości powiększył Troy Deeney, który dzięki dośrodkowaniu Abdoulaye Doucoure'a umieścił piłkę w siarce strzałem tuż przy lewym słupku. W doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3:0 ustalił Roberto Pereyra.
Podopieczni Eddie'ego Howe'a mają na koncie 20 punktów i zajmują 19. miejsce w tabeli Premier League. Zespół prowadzony przez Nigela Pearsona wygrał trzeci mecz z rzędu i z dorobkiem 22 "oczek" plasuje się na 17. pozycji. Po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się poza strefą spadkową.