W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Priemjer Liga (Liga Rosyjska) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 30
17 maj 2020 Rostov Rostov 02:00 Zenit Zenit
17 maj 2020 Krasnodar Krasnodar 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
17 maj 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Tambov Tambov
17 maj 2020 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Orenburg Orenburg
17 maj 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
17 maj 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Sochi Sochi
17 maj 2020 Ufa Ufa 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
17 maj 2020 Ural Ural 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 29
10 maj 2020 Zenit Zenit 02:00 Orenburg Orenburg
10 maj 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
10 maj 2020 Tambov Tambov 02:00 Sochi Sochi
10 maj 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
10 maj 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Rostov Rostov
10 maj 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Krasnodar Krasnodar
10 maj 2020 Ufa Ufa 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
10 maj 2020 Ural Ural 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
Kolejka 28
3 maj 2020 Krasnodar Krasnodar 02:00 Ural Ural
3 maj 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
3 maj 2020 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
3 maj 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Ufa Ufa
3 maj 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Zenit Zenit
3 maj 2020 Sochi Sochi 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
3 maj 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Tambov Tambov
3 maj 2020 Orenburg Orenburg 02:00 Rostov Rostov
Kolejka 27
26 kwi 2020 Zenit Zenit 02:00 Sochi Sochi
26 kwi 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
26 kwi 2020 Rostov Rostov 02:00 Ufa Ufa
26 kwi 2020 Tambov Tambov 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
26 kwi 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Krasnodar Krasnodar
26 kwi 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
26 kwi 2020 Ural Ural 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
26 kwi 2020 Orenburg Orenburg 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
Kolejka 26
19 kwi 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Tambov Tambov
19 kwi 2020 Krasnodar Krasnodar 02:00 Zenit Zenit
19 kwi 2020 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
19 kwi 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Sochi Sochi
19 kwi 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
19 kwi 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Orenburg Orenburg
19 kwi 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Rostov Rostov
19 kwi 2020 Ufa Ufa 02:00 Ural Ural
Kolejka 25
12 kwi 2020 Rostov Rostov 02:00 Krasnodar Krasnodar
12 kwi 2020 Tambov Tambov 02:00 Zenit Zenit
12 kwi 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
12 kwi 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
12 kwi 2020 Sochi Sochi 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
12 kwi 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
12 kwi 2020 Ufa Ufa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
12 kwi 2020 Orenburg Orenburg 02:00 Ural Ural
Kolejka 24
5 kwi 2020 Zenit Zenit 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
5 kwi 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Ufa Ufa
5 kwi 2020 Rostov Rostov 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
5 kwi 2020 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
5 kwi 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Sochi Sochi
5 kwi 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
5 kwi 2020 Ural Ural 02:00 Tambov Tambov
5 kwi 2020 Orenburg Orenburg 02:00 Krasnodar Krasnodar
Kolejka 23
22 mar 2020 Krasnodar Krasnodar 01:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
22 mar 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Zenit Zenit
22 mar 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 01:00 Orenburg Orenburg
22 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Rostov Rostov
22 mar 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
22 mar 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
22 mar 2020 Ufa Ufa 01:00 Tambov Tambov
22 mar 2020 Ural Ural 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
Kolejka 22
15 mar 2020 Zenit Zenit 01:00 Ural Ural
15 mar 2020 Rostov Rostov 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
15 mar 2020 Tambov Tambov 01:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
15 mar 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Ufa Ufa
15 mar 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
15 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Krasnodar Krasnodar
15 mar 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
15 mar 2020 Orenburg Orenburg 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
Kolejka 21
8 mar 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 01:00 Krasnodar Krasnodar
8 mar 2020 Rostov Rostov 01:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
8 mar 2020 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 01:00 Tambov Tambov
8 mar 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 01:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
8 mar 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 01:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
8 mar 2020 Ufa Ufa 01:00 Zenit Zenit
8 mar 2020 Ural Ural 01:00 Sochi Sochi
8 mar 2020 Orenburg Orenburg 01:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
Kolejka 20
1 mar 2020 Zenit Zenit 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
1 mar 2020 Krasnodar Krasnodar 01:00 Ufa Ufa
1 mar 2020 Tambov Tambov 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
1 mar 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Ural Ural
1 mar 2020 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
1 mar 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Rostov Rostov
1 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
1 mar 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Orenburg Orenburg
Kolejka 19
8 gru 2019 Zenit Zenit 01:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
8 gru 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 01:00 Rostov Rostov
8 gru 2019 Krasnodar Krasnodar 01:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
8 gru 2019 Tambov Tambov 01:00 Orenburg Orenburg
8 gru 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Ufa Ufa
8 gru 2019 Sochi Sochi 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
8 gru 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
8 gru 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Ural Ural
Kolejka 18
1 gru 2019 Zenit Zenit 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
1 gru 2019 Rostov Rostov 01:00 Ural Ural
1 gru 2019 Krasnodar Krasnodar 01:00 Tambov Tambov
1 gru 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
1 gru 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 01:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
1 gru 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
1 gru 2019 Sochi Sochi 01:00 Orenburg Orenburg
1 gru 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Ufa Ufa
Kolejka 17
24 lis 2019 Tambov Tambov 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
24 lis 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
24 lis 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 01:00 Rostov Rostov
24 lis 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 01:00 Zenit Zenit
24 lis 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Krasnodar Krasnodar
24 lis 2019 Ufa Ufa 01:00 Sochi Sochi
24 lis 2019 Ural Ural 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
24 lis 2019 Orenburg Orenburg 01:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Kolejka 16
10 lis 2019 Orenburg Orenburg 01:00 Ufa Ufa
10 lis 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 01:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
10 lis 2019 Rostov Rostov 01:00 Tambov Tambov
10 lis 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 01:00 Krasnodar Krasnodar
10 lis 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Ural Ural
10 lis 2019 Sochi Sochi 01:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
10 lis 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 01:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
10 lis 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Zenit Zenit
Kolejka 15
3 lis 2019 Zenit Zenit 01:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
3 lis 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 01:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
3 lis 2019 Krasnodar Krasnodar 01:00 Rostov Rostov
3 lis 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 01:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
3 lis 2019 Sochi Sochi 01:00 Tambov Tambov
3 lis 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
3 lis 2019 Ufa Ufa 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
3 lis 2019 Ural Ural 01:00 Orenburg Orenburg
Kolejka 14
27 paź 2019 Rostov Rostov 02:00 Sochi Sochi
27 paź 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Orenburg Orenburg
27 paź 2019 Tambov Tambov 02:00 Ufa Ufa
27 paź 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
27 paź 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
27 paź 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
27 paź 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Ural Ural
27 paź 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Zenit Zenit
Kolejka 13
20 paź 2019 Zenit Zenit 02:00 Rostov Rostov
20 paź 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
20 paź 2019 Tambov Tambov 02:00 Ural Ural
20 paź 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Krasnodar Krasnodar
20 paź 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
20 paź 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Sochi Sochi
20 paź 2019 Ufa Ufa 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
20 paź 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
Kolejka 12
6 paź 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
6 paź 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Rostov Rostov
6 paź 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
6 paź 2019 Sochi Sochi 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
6 paź 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Tambov Tambov
6 paź 2019 Ufa Ufa 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
6 paź 2019 Ural Ural 02:00 Zenit Zenit
6 paź 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
Kolejka 11
29 wrz 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Orenburg Orenburg
29 wrz 2019 Rostov Rostov 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
29 wrz 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
29 wrz 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Zenit Zenit
29 wrz 2019 Sochi Sochi 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
29 wrz 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Ufa Ufa
29 wrz 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Tambov Tambov
29 wrz 2019 Ural Ural 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
Kolejka 10
22 wrz 2019 Zenit Zenit 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
22 wrz 2019 Tambov Tambov 02:00 Rostov Rostov
22 wrz 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Krasnodar Krasnodar
22 wrz 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Sochi Sochi
22 wrz 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
22 wrz 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Ural Ural
22 wrz 2019 Ufa Ufa 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
22 wrz 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 9
15 wrz 2019 Zenit Zenit 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
15 wrz 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Ural Ural
15 wrz 2019 Rostov Rostov 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
15 wrz 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
15 wrz 2019 Tambov Tambov 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
15 wrz 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Ufa Ufa
15 wrz 2019 Sochi Sochi 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
15 wrz 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
Kolejka 8
1 wrz 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Zenit Zenit
1 wrz 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Rostov Rostov
1 wrz 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Tambov Tambov
1 wrz 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Sochi Sochi
1 wrz 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
1 wrz 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
1 wrz 2019 Ufa Ufa 02:00 Orenburg Orenburg
1 wrz 2019 Ural Ural 02:00 Krasnodar Krasnodar
Kolejka 7
25 sie 2019 Zenit Zenit 02:00 Ufa Ufa
25 sie 2019 Rostov Rostov 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
25 sie 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
25 sie 2019 Tambov Tambov 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
25 sie 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
25 sie 2019 Sochi Sochi 02:00 Ural Ural
25 sie 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Orenburg Orenburg
25 sie 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
Kolejka 6
18 sie 2019 Zenit Zenit 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
18 sie 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
18 sie 2019 Tambov Tambov 02:00 Krasnodar Krasnodar
18 sie 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
18 sie 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
18 sie 2019 Ufa Ufa 02:00 Rostov Rostov
18 sie 2019 Ural Ural 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
18 sie 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Sochi Sochi
Kolejka 5
11 sie 2019 Rostov Rostov 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
11 sie 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
11 sie 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Sochi Sochi
11 sie 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Zenit Zenit
11 sie 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Ural Ural
11 sie 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
11 sie 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Ufa Ufa
11 sie 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Tambov Tambov
Kolejka 4
4 sie 2019 Zenit Zenit 02:00 Krasnodar Krasnodar
4 sie 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
4 sie 2019 Tambov Tambov 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
4 sie 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Orenburg Orenburg
4 sie 2019 Sochi Sochi 02:00 Ufa Ufa
4 sie 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
4 sie 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
4 sie 2019 Ural Ural 02:00 Rostov Rostov
Kolejka 3
28 lip 2019 Krasnodar Krasnodar 02:00 Sochi Sochi
28 lip 2019 Tambov Tambov 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
28 lip 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
28 lip 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Ural Ural
28 lip 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
28 lip 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Rostov Rostov
28 lip 2019 Ufa Ufa 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
28 lip 2019 Orenburg Orenburg 02:00 Zenit Zenit
Kolejka 2
21 lip 2019 Rostov Rostov 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
21 lip 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Orenburg Orenburg
21 lip 2019 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
21 lip 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Tambov Tambov
21 lip 2019 Sochi Sochi 02:00 Zenit Zenit
21 lip 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
21 lip 2019 Ufa Ufa 02:00 Krasnodar Krasnodar
21 lip 2019 Ural Ural 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Kolejka 1
14 lip 2019 Zenit Zenit 02:00 Tambov Tambov
14 lip 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Sochi Sochi
14 lip 2019 Rostov Rostov 02:00 Orenburg Orenburg
14 lip 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
14 lip 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Krasnodar Krasnodar
14 lip 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Dinamo Moskwa Dinamo Moskwa
14 lip 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
14 lip 2019 Ural Ural 02:00 Ufa Ufa

Strzelcy {{title}} - Priemjer Liga

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
0 (0)
2
0 (0)
3
0 (0)
4
0 (0)
5
0 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Tabela ligowa - Priemjer Liga

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Liga Mistrzów
0
0
0
0
2
Liga Mistrzów
0
0
0
0
3
Liga Mistrzów kwalifikacje
0
0
0
0
4
Liga Europejska
0
0
0
0
5
Liga Europejska kwalifikacje
0
0
0
0
6
0
0
0
0
7
0
0
0
0
8
0
0
0
0
9
0
0
0
0
10
0
0
0
0
11
0
0
0
0
12
0
0
0
0
13
Baraże o utrzymanie
0
0
0
0
14
Baraże o utrzymanie
Ufa Ufa
0
0
0
0
15
Spadek
0
0
0
0
16
Spadek
0
0
0
0
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.