Betcris opinie Wrzesień 2023. Recenzja bukmachera

Dodał: Aleksander Nowomiejski,27 Cze 2023 | 09:11
O Betcris opinie możemy znaleźć w sieci. Jak gracze oceniają tego bukmachera? Co można o nim powiedzieć na podstawie dostępnej oferty? Tego dowiedzie się z lektury artykułu. Przygotowana dla Betcris recenzja ocenę najważniejszych aspektów działalności bukmachera.

Betcris opinie

Duży wpływ na wyrażane o Betcris opinie ma bonus powitalny, który bukmacher przygotował dla nowych graczy. Wartość promocji na start u tego bukmachera to 1400 zł, które otrzymać można w formie freebetów.
Bonus BetcrisWartość
Bonus po 1. wpłacie400 PLN
Bonus po 2. wpłacie500 PLN
Bonus po 3. wpłacie500 PLN
Jakie aspekty poza bonusem powitalną wpływają na to, jakie Betcris opinie 2023 zbiera wśród graczy i ekspertów? Jest ich kilka. Pod uwagę należy wciąż choćby kwestie dostępnej oferty, stałe promocje czy dostępne formy płatności. Wszystko to opisujemy w kolejnych akapitach tego artykułu.
Bukmacher Betcris w Polsce pojawił się w sierpniu 2021 roku, chociaż jego doświadczenie jest o wiele dłuższe. Firma jest uznawana za jednego z pionierów prowadzenia działalności online, a jego punkty stacjonarne znajdują się przede wszystkim na terenach Ameryki Łacińskiej. Jaką ofertę dla polskich graczy ma Betcris? Opinie w tej sprawie można łatwo wyrobić sobie w oparciu o fakty. Blisko 50 dyscyplin dostępnych do typowania, zakłady przedmeczowe i na żywo, sporty wirtualne oraz gry karciane. To przede wszystkim znaleźć można u bukmachera, który ma dla graczy także liczne akcje promocyjne i bonusy.
BetcrisInformacje o firmie
Ocena bukmachera***
Pełna nazwa spółkiBETCRIS POLSKA Sp. z o.o.
Data startu2021
Bonus powitalny1400 PLN
Kod promocyjny***
Metody płatnościPrzelewy24, BLIK, MasterCard, VISA, Blue Media, PayU
Aplikacja mobilnaAndroid, iOS

Betcris opinie o ofercie powitalnej

W tym miejscu przedstawiamy ofertę na start dostępną u bukmachera. O Betcris opinie w tym zakresie każdy może wyrobić sobie sam, bazując na ocenie dostępnych promocji, przejrzystości oferty, wartości bonusów i wreszcie zasadach obrotu.
Na start w Betcris bukmacher pozwala uzyskać bonusy powitalne o łącznej wartości 1400 zł. Bonusy otrzymuje się za każdą z trzech pierwszych wpłat na rachunek depozytowy.
Bonus 400 zł po pierwszej wpłacie to jeden z elementów pakietu powitalnego, który jest zarazem pierwszą dostępną promocją dla nowych graczy w Betcris. Bonus w formie freebetu do 400 zł stanowi równowartość 100% stawki netto pierwszego kuponu, który gracz wytypuje po pierwszej wpłacie. Bonus otrzymamy jeśli wspomniany kupon będzie przegrany. Minimalna stawka to 50 zł, a zakład powinien spełnić określone warunki. To minimum 3 zdarzenia umieszczone na kuponie, przy stawce pojedynczego zdarzenia 1.30 lub wyższej. Przyznany freebet należy wykorzystać w ciągu 7 dni, na kuponie o takich samych warunkach.
Bonus 500 zł po drugiej wpłacie otrzymać można jeśli pierwszy kupon wytypowany po jej dokonaniu będzie przegrany. Tym razem wartość maksymalna bonusu to 50% stawki do 500 zł. Warunki kuponu spełniającego warunki promocji są takie same, jak przy okazji freebetu po pierwszej wpłacie. Depozyt i stawka to co najmniej 50 zł, a kupon powinien składać się z min. 3 zdarzeń o kursie zdarzenia 1.30 lub więcej. Po uzyskaniu bonusu mamy 7 dni na jego wykorzystanie, na kuponie o takich samych zasadach. 
Bonus 500 zł po trzeciej wpłacie to ostatni element pakietu powitalnego u bukmachera Betcris. W tym przypadku uzyskać można bonus o wartości 50% stawki pierwszego kuponu po trzeciej wpłacie, bez względu na jego rozstrzygnięcie. Po raz kolejny bonus przyznawany jest w formie freebetu. Minimalna wartość wpłaty i stawki kuponu to 50 zł. Kupon biorący udział w promocji - tak jak poprzednio - powinien zawierać nie mniej niż 3 zdarzenia o kursie pojedynczego 1.30 lub więcej. Bonus aktywny jest 7 dni. 
Znając już poszczególne elementy pakietu powitalnego, można wyrazić o Betcris opinie na temat bonusów przygotowanych dla nowych graczy. W ocenie samych użytkowników, to promocje na dość jasnych zasadach, co warto pochwalić. Atutem jest też wartość poszczególnych składowych całej oferty. Warto też zaznaczyć, że wygranymi z freebetów nie trzeba dodatkowo obracać, a to być może największy atut bonusu dla nowych graczy w Betcris. Maksymalna wygrana z freebetu uzyskanego w ramach bonusu na start to 2000 zł.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Betcris recenzja: wady i zalety bukmachera

Patrząc na dostępne w sieci opinie o Betcris recenzja bukmachera będzie w wielu tematach dobra, a także elementy, które mogą ulec jeszcze poprawie w działalności bukmachera. Największe plusy i minusy na podstawie opinii graczy prezentujemy w tabeli.
PlusyMinusy
Ponad 50 dyscyplin w ofercieBrak transmisji TV
Obsługa klienta dostępna 7 dni w tygodniuOkrojona oferta na wybrane dyscypliny
Błyskawiczne płatności 
Różnorodna oferta bonusowa 
Dotycząca Betcris recenzja na podstawie oferowanych zakładów, w większości punktów będzie pozytywna, ale nie brak tu pola do poprawy. Chociaż gracze znajdą zarówno kilkadziesiąt dyscyplin sportu, jak i dodatkowe kategorie (rozrywka, polityka itp.) to nie na wszystkie z tych kategorii oferta zakładów jest równie rozbudowana. Czasem dotyczy to nawet czołowych dyscyplin, cieszących się wśród graczy sporą popularnością.
Na stronie Betcris bukmacher nie udostępnia transmisji w formie live streamingu, co może być odebrane za minus. To atut czołowych, legalnych bukmacherów w Polsce. Póki co Betcris nie ma takiej opcji w swojej ofercie i na pewno można odnotować to jako element godny poprawy w przyszłości.
Wśród największych atutów bukmachera warto wymienić jakość i dostępność obsługi klienta, a także dostępne błyskawiczne płatności dla wszystkich, największych polskich banków i systemów wpłat oraz wypłat. 
W Betcris opinie na temat oferty promocyjnej, zarówno stałej jak i powitalnej, także są w większości dobre. Bonus na start chociaż nie jest przesadnie różnorodny, to ma swoje atuty w postaci warunków obrotu i wartości poszczególnych promocji. O wiele większa różnorodność panuje wśród stałych promocji, które są na bieżąco aktualizowane.

Betcris oferta zakładów

Jak już wspomnieliśmy, w przypadku Betcris opinie w 2023 roku na temat oferty zakładów w większości są pozytywne. Gracze mają do wyboru typy z takich kategorii zakładów jak:
 • Sport
 • Live
 • Sporty wirtualne
 • Esport
 • Gry karciane
Kluczową kategorią typów, jak w przypadku każdego bukmachera, jest oferta zakładów dostępna w zakładce Sport. Znaleźć tu możemy kilkadziesiąt dyscyplin sportu do typowania, a także dodatkowe rynki. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju typach na wydarzenia rozrywkowe, kulturalne czy polityczne. 
Bukmacher mocno stawia także na zakłady na żywo. Miesięcznie oferuje ponad 45 000 typów live, co na pewno w przypadku Betcris opinie pozwala wystawiać pozytywne. Jest to na pewno solidny zakres zdarzeń, który zawiera zarówno zakłady na najpopularniejsze rynki, jak i bardziej niszowe rozgrywki i dyscypliny sportu.
W Becris opinie wyrazić możemy też o Sportach wirtualnych, które są dość solidnie rozbudowaną kategorią, zawierającą kilka dyscyplin sportu. Co znajdą gracze w ofercie bukmachera? Przede wszystkim piłkę nożną, dostępną w kilku odsłonach. Ponadto typować można wirtualny tenis, kolarstwo, wyścigi samochodowe, wyścigi psów czy wyścigi konne. 
Osobną podstronę stanowią zakłady bukmacherskie na Esport. W Betcris poważnie potraktowano tę kategorię typów. Gracze mogą znaleźć ofertę na wszystkie najważniejsze rozgrywki Esportowe, w tym zmagania w takich tytułach jak FIFA, Counter Strike: GO, League of Legends czy DOTA 2. 
Wśród dostępnych kategorii typów znajdziemy także symulowane gry karciane. W ramach tej rozgrywki znajdziemy następujące gry: Wojna Andar Bahar, Wojna, Poker, Indyjski Poker i Blackjack.

Sprawdź kody promocyjne:

Betcris zakłady na żywo

Ważną kategorią zakładów, które w Betcris opinie otrzymują solidne, są zakłady na żywo. Typowanie zdarzeń Live cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, a sam bukmacher chwali się tym, że miesięcznie przygotowuje nawet kilkadziesiąt tysięcy zakładów w tej kategorii. 
Gracze znajdą zakłady m.in. z tak popularnych dyscyplin jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka czy hokej na lodzie. Z drugiej strony proponowane są rynki dotyczące dyscyplin niszowych lub esportu. 
Czym jeszcze wyróżniają się zakłady na żywo w Betcris? Gracze przede wszystkim mogą skorzystać z kalendarza, gdzie zaprezentowana jest aktualna lista typów, jak i tych które są dopiero planowane na przyszłość. Pozwala to typerów przygotować się np. na konkretny mecz czy zdarzenie, pod kątem obstawiania na żywo. Ważnym elementem jest również wyszukiwarka zakładów oraz opcja multi podglądu, na którym na bieżąco można śledzić kursy dotyczące kilku meczów dostępnych do typowania Live równocześnie.

Betcris aplikacja mobilna

Dla graczy korzystających z oferty na urządzeniach mobilnych, kluczowym aspektem może być aplikacja bukmacherska. Betcris opinie na temat jej działania zbiera cały czas i wciąż pracuje nad udoskonalaniem swojej aplikacji mobilnej. Ta dostępna jest na systemy Android i iOS, czyli dwa najważniejsze systemy operacyjne. 
Jakie są główne funkcjonalności aplikacji Betcris?
 • Pełna oferta zakładów bukmacherskich (przedmeczowe i na żywo)
 • Możliwość edytowania kuponu
 • Opcja cashout
 • Błyskawiczne płatności
 • Dostęp do promocji bukmacherskich
Aplikację mobilną Betcris bukmacher umieścił na swojej stronie internetowej. Tam dostępna jest przede wszystkim wersja na urządzenia z Androidem, z kolei aplikację na iOS znaleźć można również bezpośrednio w App Store.

Nadchodzące:

Strona internetowa Betcris

Czas sprawdzić, jak prezentuje się witryna internetowa bukmachera. Betcris opinie w tym zakresie także zbiera wśród typerów. Jedni bardziej stawiają na estetykę i design, dla innych kluczowa jest kwestia dostępnych funkcjonalności. Czy Betcris połączył obie te sfery na swojej stronie?
Wyglądem strony internetowej Betcris bukmacher szczególnie nie zaskakuje. Kształt całej witryny podobny jest do tych, które znajdziemy u większości legalnych bukmacherów. Stylistyka strony utrzymana jest w dość jasnych kolorach z przewagą odcieni niebieskiego i białego. Górny panel na stronie Betcrisa stanowią zakładki do poszczególnych podstron, takich jak m.in. płatności, wyniki, statystyki, pomoc, aplikacja mobilna itp. Nieco niżej znaleźć można wszystkie podstrony z poszczególnymi kategoriami zakładów, a także przyciski “Zaloguj się” i “Zarejestruj się”.
Po lewej stronie dostępna jest wyszukiwarka zakładów. Poszczególnych zdarzeń wyszukiwać można wpisując interesujące nas nazwy drużyn czy rozgrywek, lub poprzez odkrywanie poszczególnych rynków z listy dostępnych typów.
W centralnej części witryny dostępny jest podgląd topowych, aktualnie dostępnych zakładów - w tym trwających obecnie spotkań w ramach zakładów na żywo - a także baner informujący o aktualnie dostępnych promocjach. Na tej podstawie już na pierwszy rzut oka można sobie wyrobić o Betcris opinie na podstawie tego, co w danym momencie oferuje bukmacher.
Stronę uzupełnia, widniejący po prawej stronie witryny, podgląd wirtualnego kuponu. W tym miejscu ponownie możemy podejrzeć przygotowane przez bukmachera promocje. Warto zajrzeć także, co znajdziemy na samym dole strony internetowej. Tam bukmacher prezentuje - w formie odnośników do poszczególnych zakładek - swoją ofertę zakładów, najważniejsze produkty, szczegóły zawierania zakładów czy też dostępne regulaminy.

Betcris opinie o płatnościach

Jak kreują się o Betcris opinie w kwestii dostępnych form płatności? Błyskawiczne wpłaty i wypłaty to jeden ze znaków rozpoznawczych tego bukmachera, co warto podkreślić. Dostępnych jest kilka systemów płatności, które znajdziemy w Betcris.
System płatnościMinimalna wpłata
Przelewy2410 PLN
PayU10 PLN
BLIK10 PLN
Karty płatnicze (VISA & MasterCard)10 PLN
Blue Media10 PLN
W przypadku Betcris bukmacher nie pobiera żadnych prowizji od płatności, co dotyczy zarówno wpłat jak i wypłat. Betcris wszystkie wpłaty realizuje w sposób błyskawiczny, bez względu na czas dokonania przelewu. Środki powinny pojawić się na koncie w ciągu kilku minut. Minimalna wartość wpłaconego depozytu wynosi 10 zł, a maksymalna jednorazowa wpłata to 40 000 zł.
W przypadku wypłat dokładne godziny księgowania przelewów zależne są od godzin pracy banku, w którym gracz posiada konto. Ze strony bukmachera te zatwierdzane są codziennie, w godzinach od 9:00 do 22:00. Minimalna wypłata wynosi 20 zł, a jednorazowo maksymalnie można zlecić wypłatę do 100 000 zł

Obsługa klienta

W Betcris opinie, pytania, reklamacje czy inne kwestie możemy poruszyć kontaktując się z działem obsługi klienta. Dostępnych jest kilka form kontaktu:
 • Czat online - dostępny codziennie od 8:30 do 22:00
 • Formularz kontaktowy
 • FAQ - zawierający odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
W Betcris recenzja wsparcia klienta będzie dobra. Największym atutem w tym przypadku, jest dostępność czatu na żywo przez 7 dni w tygodniu. Poza godzinami pracy konsultantów można także wysłać zgłoszenie w danej sprawie poprzez dostępny całodobowo formularz kontaktowy. Odpowiedź powinniśmy otrzymać najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. Dostępne FAQ zawiera kilka kategorii tematycznych. Od kwestii związanych z rejestracją, poprzez informacje jak typować zakłady, aż po informacje dotyczące konta gracza.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nasza opinia o Betcris

O Betcris opinie, poparte recenzjami graczy i dostępną ofertą, są całkiem dobre. To jeden z młodszych bukmacherów na polskim rynku, który ma jeszcze do poprawy kilka aspektów. Jednak w ogólnym rozrachunku jego działalność sprawnie się rozwija, a gracze mogą liczyć na wiele rynków typów, czy też stale aktualizowane bonusy i promocje dla typerów. Przygotowana dla Betcris recenzja to rzecz jasna opinia wydana na podstawie doświadczeń, które każdy gracz ma prawo indywidualnie wyrazić samodzielnie sprawdzając danego bukmachera.

FAQ

Czy Betcris jest legalny?

Tak. Bukmacher Betcris jest legalnym, polskim bukmacherem. Swoją działalność prowadzi w oparciu o zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów.

Jakie są opinie o bukmacherze Betcris?

Bukmacherowi Betcris opinie wystawiają przede wszystkim gracze, którzy dobrze przyjęli operatora na polskim rynku zakładów. Pozycja Betcris wciąż rośnie, a sam bukmacher stale pracuje nad udoskonalaniem własnej oferty.

0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020