Bonusy Bukmacherskie i Promocje - sprawdź Legalny bukmacher bonus 2020

Bonusy Bukmacherskie i Promocje - sprawdź Legalny bukmacher bonus 2020
Meczyki.pl
autor: Juliusz Orciuch27 maj 2020 | 16:06

W ostatnich latach wzrosła liczba legalnych bukmacherów działających na polskim rynku zgodnie z prawem. Wszystkie legalne firmy otrzymały od Ministerstwa Finansów licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. Gracze mają szeroki wybór ofert, a dodatkowo proponuje im się różne legalne bonusy bukmacherskie, są też organizowane rozmaite akcje promocyjne.

Ranking legalnych bukmacherów

Spis treści:

 1. Bonusy bukmacherskie - Bonusy na start
 2. Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)
 3. Bonusy bukmacherskie - Fortuna
 4. Bonusy bukmacherskie - Betclic
 5. Bonusy bukmacherskie - Betfan
 6. Bonusy bukmacherskie - PZBuk
 7. Bonusy bukmacherskie - Totolotek
 8. Bonusy bukmacherskie - LV Bet
 9. Bonusy bukmacherskie - Etoto
 10. Promocje bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie - bonusy na start

Legalni bukmacherzy prowadzą aktywną politykę bonusową skierowaną do wszystkich graczy. Istotnym elementem polityki promocyjnej każdej firmy są bonusy na start, z których można wyróżnić trzy rodzaje:

 • bonusy bukmacherskie bez depozytu
 • bonusy bukmacherskie od depozytu
 • bonusy bukmacherskie bez ryzyka

Największym zainteresowaniem obstawiających zakłady bukmacherskie cieszą się bonusy bez depozytu. Gracze chętnie korzystają z tej możliwości, bo nie muszą inwestować własnych pieniędzy, aby zawrzeć zakład. U niektórych bukmacherów środki bonusowe od razu można wypłacić, inni wymagają obrotu według ustalonych zasad.

Popularną ofertą jest również bonus od depozytu, czyli od zasilenia konta. Na rynku dostępne są pakiety powitalne premiujące pierwszą wpłatę. Wysokość otrzymanego bonusu zależy od wysokości wpłacanej kwoty. Im więcej wpłacimy, tym więcej zyskamy. Oferowane przez różne zakłady bukmacherskie bonusy stanowią zwykle 100% wartości wpłaty, czyli podwajają nasz depozyt. Znajdziemy też propozycje z 50%, 75%, 150% i 200%. Aby wypłacić bonusowe środki na konto, musimy spełnić określone warunki obrotu. Na ogół wskazany jest minimalny kurs całkowity kuponów, minimalny kurs pojedynczego zdarzenia oraz dopuszczalne rodzaje zakładów kwalifikujących się do promocji.

Niektórzy legalni bukmacherzy proponują także bonusy bez ryzyka w formie cashbacku, czyli zwrotu stawki na konto. Zanim otrzymamy zakład bez ryzyka, musimy dokonać pierwszej wpłaty. Cashback dostaniemy, jeśli pierwszy wysłany kupon zostanie rozliczony jako przegrany. W takim wypadku zainwestowane pieniądze z powrotem trafią na nasze konto depozytowe lub bonusowe. Równowartość postawionej kwoty może być okrojona o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%.

Spójrzmy, jakie konkretnie bonusy na start oferują graczom legalni polscy bukmacherzy.

Bonusy bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)

Firma, która została założona w 1997 r., ma największe udziały w legalnym rynku bukmacherskim w Polsce. Oferuje zakłady zarówno online, jak i stacjonarnie (kilkaset punktów w całym kraju). Oferta powitalna w STS składa się z trzech bonusów, które można jednocześnie wykorzystać.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 29 zł (freebet)

Bonus pojawi się na naszym koncie po aktywacji konta, jeśli podczas rejestracji wpiszemy w odpowiednim polu kod promocyjny MEGABONUS

Do uzyskania tego bonusu bukmacherskiego nie jest wymagana wpłata własnych środków.

Warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.
 • Minimalna suma stawek wszystkich zawartych zakładów to 87 zł (29 x 3 = 87 zł).  

2. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 31 zł (cashback)

STS zwraca na konto równowartość stawki pierwszego kuponu do maksymalnie 31 zł, pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od obrotu w wysokości 12%.

Wykorzystując w całości bonus zakład bez ryzyka o wartości 31 zł, na nasze konto wróci 27,28 zł. Brakujące 3,72 zł to efekt wspomnianego podatku: 31 zł x 0,12 = 3,72 zł | 31 zł - 3,72 zł = 27,28 zł.

Inny przykład. Gdy nasz pierwszy zakład zawrzemy za 20 zł, zwrot wyniesie 17,60 zł (20 zł x 0,12 = 2,40 | 20 – 2,40 = 17,60 zł). 

3. Bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) w wysokości 1200 zł

Możemy otrzymać bonus od depozytu do 1200 zł. STS podwaja nam pierwszą wpłatę.

Warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót po minimalnym kursie 1.91.
 • Minimalna suma stawek to trzykrotność wpłaconej kwoty. Przy wpłacie 100 zł, będzie to 300 zł.

Przykładowy trzykrotny obrót bonusu powitalnego w wysokości 100 zł:

Zakład pojedynczy, kurs 2.00, stawka 50 zł (12% podatku powoduje realną stawkę 44 zł, która to dopiero podlega mnożnikowi 2.00), kupon trafiony, wygrana → 88 zł.

Zakład akumulowany, kurs łączny 4.50, stawka 38 zł (33,44 zł po odjęciu podatku), kupon trafiony, wygrana → 150,48 zł

Zakład pojedynczy, kurs 2.20, stawka 150,48 zł (132,42 zł), kupon trafiony, wygrana → 291,32 zł

Zakład akumulowany, kurs łączny 3.72, stawka 91,32 zł (80,37 zł), kupon przegrany

Podsumowanie: łącznie postawiliśmy zakłady za kwotę 329,80 zł, co oznacza, że spełniliśmy z nadwyżką wymagane minimalne warunki obrotu (3*100 zł = 300 zł).

Pomimo, że ostatni kupon okazał się nietrafiony, na koncie bonusowym pozostaje kwota 300 zł, która trafi do naszego depozytu.

Uzyskaliśmy ją, odpowiednio stawkując nasze zakłady i powiększając nasz bonus:

(100 zł – 50 + 88 – 38 + 150,48 – 150,48 + 291,32 – 91,32 = 300 zł)

Bonusy bukmacherskie - Fortuna

Fortuna nie tylko oferuje zakłady online, ale ma też kilkaset punktów stacjonarnych w całym kraju, głównie na południu Polski. Bukmacher jest sponsorem tytularnym rozgrywek piłkarskiej I Ligi oraz sponsorem głównym Legii Warszawa. Pakiet powitalny obejmuje trzy proponowane przez te zakłady bukmacherskie bonusy na start.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)

Bonus otrzymamy po ukończeniu rejestracji w postaci punktów klubowych Fortuna Klub Plus. Możemy je następnie wymienić na dowolne zakłady. Bukmacher nie oczekuje wykorzystania wszystkich punktów za jednym razem, w związku z czym możemy spożytkować je na jeden zakład w wysokości 20 zł lub wysłać kilka za mniejszą stawkę.

Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków.

Bukmacher Fortuna nie stawia żadnych warunków obrotu. Uzyskane wygrane od razu trafiają na nasze główne konto depozytowe.

2. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 125 zł (cashback)

Fortuna zwraca nam równowartość stawki pierwszego zakładu do 125 zł. Otrzymany zwrot jest mniejszy o kwotę równą 12% stawki z powodu podatku od obrotu, który jest pobierany zgodnie z polskim prawem.

Zanim wypłacimy zwrócone środki, musimy je wykorzystać na dowolny zakład dający nam choć minimalną wygraną. Najniższy możliwy kurs to 1.14.

3. Bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) w wysokości 1000 zł

Bukmacher proponuje nam bonus od pierwszej wpłaty do 1000 zł. Bonusowe środki uzyskamy jednak dopiero po obrocie depozytem.

Warunki obrotu depozytem:

 • Czterokrotny obrót po minimalnym kursie 1.60 i minimum trzema zdarzeniami na kuponie.
 • Minimalna suma stawek to czterokrotność wpłaconej kwoty. Przy wpłacie 200 zł, będzie to 800 zł.

Uzyskany bonus możemy wykorzystać na dowolny zakład o kursie minimalnym 1.14.

Bonusy bukmacherskie - Betclic

Betclic to duża zagraniczna firma założona w 2005 r., która dopiero niedawno wróciła na polski rynek. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., Betclic wycofał się z Polski i rozpoczął starania o legalne pozwolenie na oferowanie zakładów wzajemnych. Uzyskał je we wrześniu 2018 r., a serwis online wystartował 1 lipca 2019 r. Bukmacher oferuje bonus bez ryzyka na start.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

1. Bonus zakład bez ryzyka w wysokości 550 zł (cashback)

Bukmacher Betclic oferuje zakład bez ryzyka do 550 zł. Cashback dotyczy tylko pierwszego wysłanego kuponu. Jeśli okaże się przegrany, zwrócone środki trafią na nasze konto bonusowe i będziemy musieli nimi obrócić.

Warunki obrotu:

 • Czterokrotny obrót po minimalnym kursie 2.00.
 • Minimalna suma stawek to czterokrotność zwróconej kwoty. Przy maksymalnym cashbacku będzie to 2120 zł (550 zł x 4).

Bonusy bukmacherskie - Betfan

Każdy nowy gracz, który założy konto na Betfan z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS po kliknięciu w poniższy baner, będzie mógł skorzystać z dwóch bonusów zawartych w ofercie startowej bukmachera o łącznej wartości 3100 zł - są nimi bonus od depozytu oraz cashback.

Bukmacher Betfan - bonusy i promocje

1. “Pakiet Pudziana” - bonus 3000 PLN od depozytu

Pierwsze trzy wpłaty nowego gracza - każda o maksymalnej wartości 100 zł - są objęte bonusem od depozytu. Po spełnieniu niżej opisanych warunków obrotu, bukmacher mnoży środki x10 i wypłaca je na konto depozytowe, w wyniku czego dzięki temu bonusowi można zyskać nawet 3000 zł

Warunki obrotu: 

 • Najpierw należy zawrzeć pierwszy zakład o wartości pierwszej wpłaty z minimalnym kursem 2.00, aby odblokować bonus. 
 • Pięciokrotny obrót z kuponami AKO
 • Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić 1.45 lub więcej

2. Cashback do 100 PLN

W ofercie powitalnej na Betfan znajduje się również cashback, czyli jednorazowy zwrot w przypadku przegrania zakładu do 100 zł. Minimalna stawka zakładu musi wynosić 10 zł, a jego kurs nie może być mniejszy niż 1.14

Ten bonus od Betfan nie podlega żadnym warunkom obrotu - środki od razu trafiają na saldo główne. 

Bonusy bukmacherskie - PZBuk

Bukmacher PZBuk pojawił się na rynku w 2018 r. W ramach oferty powitalnej Polskie Zakłady Bukmacherskie mają darmowy bonus dla nowych użytkowników.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

1. Darmowy bonus zakład w wysokości 50 zł (freebet)

PZBuk wprowadził nową promocję na start, w ramach której przyznaje wszystkim nowym graczom darmowy zakład w wysokości 50 zł. Bonus przysługuje wszystkim, którzy zarejestrują konto, dokonają pierwszej wpłaty i wyślą kupon za minimum 50 zł z kursem całkowitym nie niższym niż 2.00.

Nie ma znaczenia, czy pierwszy zakład okaże się wygrany, czy przegrany. Freebet w wysokości 50 zł zostanie przyznany do maksymalnie dziesięciu minut od potwierdzenia zawarcia premierowego zakładu.

Bukmacher nie ustalił żadnych warunków wykorzystania freebeta, dlatego przy zawieraniu darmowego zakładu mamy pełną dowolność. Co ważne, w razie rozliczenia wygranej, cała kwota od razu zostanie dodana do naszego salda głównego. Uzyskane środki można przeznaczyć na kolejne zakłady bukmacherskie lub wypłacić na rachunek bankowy.

Bonusy bukmacherskie - Totolotek

Totolotek to jeden z bukmacherów najdłużej działających na polskim rynku. Jest sponsorem tytularnym piłkarskich rozgrywek Pucharu Polski. Niedawno zmienił się właściciel, który za cel obrał sobie dynamiczny rozwój firmy. Zakłady bukmacherskie Totolotek oferują nowym użytkownikom dwa bonusy na start o łącznej wartości 520 zł - darmowy zakład oraz bonus 100% od pierwszej wpłaty.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)

Bonus bez depozytu dostaniemy w postaci freebeta za otwarcie konta. Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków. Trzeba za to, już po ukończeniu rejestracji, uzupełnić i zweryfikować dane w zakładce "Moje Konto" widocznej w panelu użytkownika. Bukmacher sprawdzi zgodność naszych danych ze stanem faktycznym. Jeśli wszystko będzie w porządku, należy w sekcji "Wpłata" znaleźć pole z kodem bonusowym i podać kod 20NASTART. Darmowy bonus, ważny przez czternaście dni, zostanie automatycznie przypisany do konta gracza. 

Warunki obrotu:

 • Dwukrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 2.00.
 • Minimalna suma stawek wszystkich zawartych zakładów to 40 zł (20 x 2 = 40 zł).
 • Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe

Po spełnieniu wymaganych warunków obrotu, kwota pozostała na koncie bonusowym automatycznie trafi na konto depozytowe. Pieniądze można wypłacić do banku lub wykorzystać do dalszej gry.

2. Bonus 100% od depozytu (pierwszej wpłaty) do 500 zł

Bukmacher podwoi naszą pierwszą wpłatę do 500 zł. Minimalnie musimy zasilić konto kwotą 20 zł. 

Warunki obrotu:

 • Trzykrotny obrót depozytem ORAZ bonusem, zakładami wielokrotnymi z trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs minimalny musi wynieść 1.35
 • Minimalna łączna stawka to trzykrotność depozytu oraz trzykrotność bonusu. Przy wpłacie 500 zł, będzie to 3000 zł (500 zł x 3 = 1500 zł w obu przypadkach).

Bonusy bukmacherskie - LV Bet

LV Bet po wejściu na rynek szybko zainwestował w polski sport. Firma wspiera kilka klubów piłkarskich z najwyższych lig, m.in. Wisłę Kraków i Arkę Gdynia, a graczom oferuje bonusy bukmacherskie w ramach pakietu powitalnego.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

1. Bonus zakład bez depozytu w wysokości 20 zł (freebet)

Bonus zakład bez depozytu trafi na nasze konto, jeśli po rejestracji napiszemy do LV Bet maila, w którym wyrazimy chęć skorzystania z freebeta. Otrzymamy jednorazowy darmowy zakład w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20. W praktyce jego wartość to 20 zł. Musimy umieścić na nim min. trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1.25. Kurs całkowity nie może być niższy niż 2.50

Do uzyskania bonusu nie jest wymagana wpłata własnych środków.

Warunki obrotu:

 • Dwukrotny obrót po kursie minimalnym 2.00, z przynajmniej jednym zdarzeniem na kuponie o kursie min. 1.50.

Pozostała na bonusowym koncie kwota będzie możliwa do wypłaty po spełnieniu warunków obrotu.

2. Bonus od depozytu (pierwszych dwóch wpłat) do 1500 zł

Bukmacher nagradza nas za dwa pierwsze zasilenia konta. Minimalnie trzeba wpłacić 50 zł. Przy pierwszej wpłacie otrzymamy bonus od depozytu 100% do 1000 zł, przy drugiej – 50% do 500 zł. Warunki obrotu w obu przypadkach nie zmieniają się.

Warunki obrotu:

 • Czterokrotny obrót po kursie minimalnym 2.00, z przynajmniej jednym zdarzeniem na kuponie o kursie min. 1.50.
 • Minimalna łączna stawka to czterokrotność wpłaconej kwoty. Przy wpłacie 1000 zł, będzie to 4000 zł (1000 zł x 4 = 4000 zł).

Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed, jak i po wykorzystaniu bonusu.

Bonus w wysokości 10% czeka na nas w przypadku wpłaty od 10 zł do 49,99 zł.

Bonusy bukmacherskie - Etoto

Firma Etoto oferuje zakłady wzajemne w internecie od kilku lat. Bukmacher współpracuje z czołowymi dziennikarzami sportowymi, m.in. Mateuszem Borkiem i Tomaszem Smokowskim, organizuje też quizy wiedzy o piłce nożnej z udziałem znanych ludzi świata futbolu. Etoto proponuje nowym użytkownikom bonus na start.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

1. Bonus od depozytu 200% do 200zł

Zakłady bukmacherskie Etoto oferują nam bonus od depozytu 200% do 200 zł. Minimalnie możemy wpłacić 1 zł. Przy wpłacie 100 zł, na nasze konto trafi maksymalny bonus 200 zł. Łącznie do dyspozycji będziemy więc mieć 300 zł. Nawet jeśli zasilimy konto większą kwotą, bonus nie przekroczy 200 zł.

Warunki obrotu:

 • Czterokrotny obrót sumy depozytu i bonusu po kursie minimalnym 2.20, z przynajmniej jednym zdarzeniem na kuponie o kursie min. 1.50.
 • Minimalna łączna stawka to czterokrotność sumy wpłaconej kwoty i bonusu.

Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu, środki bonusowe automatycznie zostaną przeniesione na główne konto depozytowe.

Promocje bukmacherskie

Bukmacherzy oferują graczom nie tylko bonusy na start. Różne promocje bukmacherskie czekają na nas także podczas gry. Nie będzie przesadne stwierdzenie, że ile bukmacherów, tyle promocji. Sprawdźmy, co proponują klientom legalne polskie firmy przyjmujące zakłady online. Okazuje się, że standardowo oferowane przez różne zakłady bukmacherskie bonusy to nie wszystko, a czasem warto przyjrzeć się szerszej ofercie.

Promocje bukmacherskie - STS (Star Typ-Sport)

Promocje bukmacherskie - STS

Bukmacher mający siedzibę w Katowicach prowadzi m.in. akcję Polubisz Poniedziałek. Raz w tygodniu konta wybranych graczy są zasilane bonusowymi środkami. STS ustala laureatów na podstawie rankingu, w którym może znaleźć się każdy użytkownik. Premia czeka na osoby, które w ciągu danego tygodnia dokonały najwyższego obrotu pieniędzmi z konta depozytowego. Nagroda w postaci doładowania konta bonusowego może wynieść od 20 zł do 3000 zł.

Bonus bez depozytu STSKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

STS poprzez promocję Zaproś Kumpla premiuje graczy, którzy zaproszą do rejestracji znajomego. Za polecenie kumpla możemy zyskać bonus o wartości 50 zł. Zanim te środki trafią na nasze konto, znajomy musi wpłacić 50 zł i zagrać za min. 150 zł z kursem minimalnym jednego ze zdarzeń min. 1.50. Po otrzymaniu bonusu musimy nim trzykrotnie obrócić z kursem całkowitym kuponu min. 1.91.

STS organizuje też okolicznościowe promocje w związku z ważnymi wydarzeniami sportowymi.

Promocje bukmacherskie - Fortuna

Promocje bukmacherskie - Fortuna

Fortuna ma dla użytkowników ofertę Happy Hours, w ramach której bierze obowiązujący w Polsce podatek od obrotu (12%) na siebie. A dodatkowo powiększa wygraną! Łącznie zyskujemy 14% wygranej, bo do zawartego zakładu dodajemy bonus o wartości 1.14. Promocja obowiązuje przy okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych, m.in. piłkarskich, tenisowych czy narciarskich. Minimalna stawka to 20 zł. Tej oferty nie możemy łączyć z innymi dostępnymi bonusami.

Bukmacher Fortuna
KOD PROMOCYJNY UZUPEŁNIA SIĘ AUTOMATYCZNIE

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Zainteresowaniem graczy cieszy się Superoferta+. To akcja zwiększania wygranej w zależności od ilości zdarzeń umieszczonych na kuponie. Im większy będzie zakład wielokrotny, tym więcej zyskamy. W tym wypadku bonusy bukmacherskie otrzymujemy przy czterech typach, następnie siedmiu oraz jedenastu. Rośnie nam kurs na jedno wybrane spotkanie dostępne w ramach Superoferty+. Maksymalnie wzrasta o około 25%. 

Przykładowo: wyjściowy kurs na drużynę X w meczu piłki nożnej to 2.00. Przy dodaniu tego zakładu na kupon z łącznie czterema zdarzeniami, kurs wzrośnie do około 2.15. Z siedmioma zdarzeniami będzie to około 2.30., a jedenastoma – około 2.50.

Promocje bukmacherskie - Betclic

Promocje bukmacherskie - Betclic

Betclic premiuje graczy obstawiających zakłady wielokrotne. Im więcej zdarzeń umieścimy na kuponie, tym wyższą premię dostaniemy. Taką opcję daje nam promocja Multi+. Bukmacher zalicza do niej kupony z minimum pięcioma typami. Zakład akumulowany z właśnie pięcioma zakładami spowoduje wzrost wygranej o 7%, ale już zakład z minimum trzynastoma – aż o 50%! Pojedynczy kurs nie może być niższy niż 1.20. Otrzymanymi środkami bonusowymi nie musimy obracać.

promocje betclic
Kod bonusowy: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Bukmacher Betclic podwyższa też znacząco kursy wybranych zdarzeń. Najczęściej są to pojedynki budzące największe zainteresowanie graczy lub po prostu ważniejsze wydarzenia sportowe, np. mecz polskiej drużyny w europejskich pucharach.

Promocje bukmacherskie - BETFAN

Promocje bukmacherskie - Betfan

Z promocji na stronie Betfan skorzystać mogą także stali gracze bukmachera. Wymieniamy i opisujemy je poniżej.

Betfan jest jedynym, działającym legalnie w Polsce bukmacherem, który całkowicie zwalnia swoich graczy z przykrego obowiązku płacenia podatku od gier. Oznacza to, że każda ewentualna wygrana jest o 14% wyższa. Jedynym warunkiem promocji jest zawarcie na zakładzie minimum 3 zdarzeń o kursach nie mniejszych niż 1.35

Bukmacher Betfan
Kod bonusowy: MEGABONUS

>>Przejdź na stronę betfan.pl<<

W ofercie Betfan znajduje się także Radar 365. Bukmacher tworzy promocję na wybrane przez siebie zdarzenia i imprezy sportowe. O aktualnych promocjach informuje w mediach społecznościowych, warto więc śledzić jego profile. Promocja wiąże się z np. z podwyższonymi kursami.

Dzięki produktowi Betfan Happy Hours, warunki gry bez podatku są jeszcze łatwiejsze. Wystarczy zawrzeć na kuponie nie trzy, a dwa zdarzenia, a ich kursy nie mogą być niższe niż 1.25. Taka promocja występuje każdego dnia. Aby jej nie przegapić, warto śledzić regularnie stronę bukmachera. 

Promocje bukmacherskie - PZBuk

Promocje bukmacherskie - PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie bonusy oferują również w postaci zwiększenia wygranej w zakładach wielokrotnych. Akcja Komborakieta obejmuje wydarzenia z tenisa ziemnego. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.50. Zarobić możemy już przy umieszczeniu na kuponie dwóch zdarzeń. Bonus wyniesie 2%. Maksymalnie otrzymamy 30% przy jedenastu i więcej typach.

promocje pzbuk
Kod promocyjny: MEGABONUSPZB

>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

Akcja Kombodoładowanie ma zbliżone zasady, ale odnosi się do najważniejszych wydarzeń piłkarskich i e-sportowych. Minimalny pojedynczy kurs to 1.20. Przy dwóch zdarzeniach, dostaniemy dodatkowe 1% wygranej. Przy jedenastu i więcej – 15%.

PZBuk prowadzi również e-sklep, w którym dostępne są różne promocje. Za zgromadzone punkty klubowe (przyznawane m.in. za codzienne logowanie i regularną grę) możemy nabyć środki bonusowe, bonusy od depozytu oraz darmowe zakłady. Wszystko o wartości do 500 zł.

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Flagowa promocja w bukmacherze Totolotek to akcja Gram Grubo, która jest dostępna w każdy piątek i obejmuje zakłady ze wszystkich dyscyplin. Nasza wygrana zwiększy się o 14%, jeśli wyślemy kupon za minimum 100 zł z kursem całkowitym nie niższym niż 2.00. Ta oferta obowiązuje również przy okazji rozgrywek reprezentacyjnych oraz spotkań w europejskich pucharach, z tym że wtedy minimalna stawka to 20 zł.

promocje totolotek
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

Totolotek premiuje użytkowników, którzy zaproszą do gry swoich znajomych. Za polecenie kumpla można zyskać 70 zł. Promocja Poleć przyjaciela będzie dla nas dostępna, jeśli w ciągu trzech miesięcy przed chęcią skorzystania z niej, zagramy za min. 50 zł. Bonus otrzymamy, jeśli znajomy przyjmie nasze zaproszenie, wpłaci przynajmniej 200 zł przez 30 dni i zagra łącznie za równowartość tej kwoty minimum trzy zakłady po kursie 2.00. My również musimy dokonać obrotu środkami bonusowymi – raz, po minimalnym kursie 2.00.

Promocje bukmacherskie - LV Bet

Promocje bukmacherskie - LVBet

LV Bet również zwiększa wygraną w zależności od liczby zdarzeń na kuponie. Bukmacher wymaga zakładu wielokrotnego z przynajmniej czterema typami, aby kupon mógł być zakwalifikowany do akcji Multikozak. Minimalna stawka to 10 zł, a minimalny kurs całkowity – 3.00. Do Multikozaka zaliczany jest jeden kupon tygodniowo. Po spełnieniu warunków promocji, musimy mailowo podać bukmacherowi LV Bet numer kuponu, który chcemy zgłosić do akcji

promocje lvbet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

W razie wygranej, przy 4 zakładach zyskamy 7,5%, 5 zakładach – 10%, 6 zakładach – 15%, 7 zakładach – 20%, a przy 8 i więcej zakładach – aż 25%! Maksymalnie możemy otrzymać 1000 zł w środkach bonusowych, którymi musimy obrócić trzy razy po minimalnym kursie 1.75.

Bukmacher przygotował promocję także dla tych graczy, którym zabraknie szczęścia. Za pierwszy nietrafiony zakład w tygodniu otrzymamy zwrot stawki, jeżeli nie wejdzie nam dokładnie jedno zdarzenie. Akcja Bezpieczny Kupon 5+ obejmuje kupony o kursie łącznym nie niższym niż 3.00, z minimum pięcioma zdarzeniami. Maksymalnie LV Bet zwróci nam 50 zł. Podobnie jak w przypadku Multikozaka, otrzymaną kwotą należy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie łącznym 1.75. 

Promocje bukmacherskie - Etoto

Promocje bukmacherskie - ETOTO

Bukmacher Etoto przygotował specjalną promocję dla użytkowników lubiących grę w weekendy. Do akcji Weekendogranie możemy się zapisać, jeśli przez weekend wyślemy przynajmniej trzy kupony z minimalnym kursem 1.50. Kurs pojedynczego zdarzenia musi być równy lub większy niż 1.20, a stawka zakładu nie mniejsza niż 50 zł. Po spełnieniu warunków promocji, otrzymamy od bukmachera 40 zł. Przed wypłatą tej kwoty, musimy nią sześć razy obrócić po kursie minimum 2.20. Wymagany kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to 1.30.

promocje etoto
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Zakłady bukmacherskie Etoto wyróżniają się też innymi promocjami skierowanymi do graczy o różnych upodobaniach w obstawianiu. Oferta Nocne granie premiuje użytkowników zawierających zakłady po zmroku na rozgrywki popularne za oceanem, m.in. NBA i NHL. E-granie nagradza fanów e-sportu, a Bonus return – tenisa ziemnego. Kibice piłki nożnej mogą korzystać z promocji na sumę rzutów rożnych i liczbę goli. Coś dla siebie znajdą także fani polskiej Ekstraklasy. Możemy też liczyć na bonusy bukmacherskie za zaproszenie do gry kumpla w ramach akcji Zaproś przyjaciela.

Ranking legalnych bukmacherów

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Tylko do końca weekendu zakład bez ryzyka 230zł na polską piłkę! Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł