ComeOn opinie Październik 2023. Czy warto tu obstawiać?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,20 Wrz 2023 | 11:02
Bukmacher ComeOn opinie zaczyna dopiero zbierać. Start działalności w Polsce w przypadku tego operatora notujemy na wrzesień 2023 roku. Recenzja ComeOn może pomóc w bliższym poznaniu oferty dla graczy, czy też zaznajomieniu się z dostępnymi produktami. To szczególnie ważne na początku działalności bukmachera, gdy trudno jest samemu mieć wyrobioną o ComeOn opinie. 
Kurs 300,0 na wygraną Bayernu z FC Kopenhagą
Szczegóły
FC Kopenhaga
Bayern Monachium
Kurs:300.01.22bookie-logo

ComeOn opinie 

O bukmacherze ComeOn opinie póki co wystawimy na podstawie kilku podstawowych cech. To nowy na rynku operator, zatem na kompleksową ocenę przyjdzie jeszcze pora. Czy dla ComeOn recenzja zawiera opis bonusu powitalnego dla nowych graczy? Jak najbardziej. I tu pierwszy plus dla tego bukmachera, który od początku postanowił przygotował pakiet dla nowych graczy. Dostępny jest dla nich bonus 200% od pierwszej wpłaty do 200 zł.
Bonus ComeOnWartość
Bonus 100% od 1. wpłaty200 PLN
Promocja dostępna jest dla wszystkich nowych graczy. W przyszłości opinie o ComeOn w kontekście bonusu powitalnego mogą się jeszcze zmienić, gdy dostępny będzie kod powitalny zapewniający dodatkowe bonusy na start. Nasza recenzja ComeOn będzie w tym zakresie aktualizowana na bieżąco. 
Co, poza bonusem powitalnym, możemy jeszcze powiedzieć o bukmacherze? Na ten moment możemy przedstawić na temat ComeOn opinie w zakresie dostępnej oferty, opcji płatności czy też kilku innych istotnych aspektów. Ten nowy na polskim rynku bukmacher z pewnością będzie się w najbliższych miesiącach rozwijał, bowiem nie jest kompletnym "świeżakiem". Bukmacher ComeOn działa na rynkach zagranicznych, gdzie zdobył już solidne doświadczenie.
ComeOnInformacje o firmie
Ocena bukmachera***
Pełna nazwa spółkiCherry Online Polska Sp. z o.o.
Data startu2023
Bonus powitalny200 PLN
Kod promocyjny***
Metody płatnościBLIK, Przelewy24, transactionlink
Aplikacja mobilnaW przyszłości

ComeOn opinie o ofercie powitalnej

O ComeOn opinie po rejestracji będziemy mogli sobie wyrobić na podstawie przygotowanego bonusu powitalnego. To praktycznie najważniejszy element, jaki gracze biorą pod uwagę analizując recenzję bukmachera. Każdy gracz ma swoje preferencje dotyczące promocji na start i opinie na temat tego, co przygotował ComeOn, mogą się od siebie różnić.
Bukmacher ComeOn na start przygotował bonus od pierwszej wpłaty, który opisujemy poniżej.
Bonus 200% od 1. wpłaty do 200 zł, to na ten moment flagowa oferta powitalna w ComeOn. Opinie na temat tej promocji możemy wystawić od razu, bowiem jest to często spotykany rodzaj promocji u legalnych bukmacherów działających na rynku. Podwojenie premierowej wpłaty można ocenić dobrze, a sama wysokość bonusu mieści się w rynkowym standardzie. Co natomiast z kwestią obrotu? Warunki są następujące:
 • Obrotu należy dokonać zarówno wpłatą jak i depozytem
 • Wymagany jest jednokrotny obrót
 • Kupony zaliczane do obrotu powinny składać się z min. 3 zdarzeń
 • Kurs minimalny kuponu to 3.50
Na obrót gracz ma 14 dni od momentu aktywowania powitalnej promocji. W tym przypadku warto zwrócić na dwa główne aspekty, które pomogą wystawić ComeOn opinie o tym bonusie. Po pierwsze, jednokrotny obrót oznacza, że bukmacher daje realną szansę na wypłatę bonusu. Niektórzy bukmacherzy wymagają kilkukrotnego obrotu, co znacząco zwiększa ryzyko utraty środków bonusowych, zanim trafią na depozyt. Mniej pozytywny jest wymóg zarówno bonusem, jak i samą wpłatą. Ta kwestia może budzić mieszane uczucia graczy.

Recenzja ComeOn: wady i zalety bukmachera

Jakie wady i zalety ma bukmacher ComeOn? Póki co jednoznacznej oceny w tym zakresie wydać nie można, bowiem operator zbyt krótko działa na polskim rynku. Warto jednak poznać kluczowe elementy oferty bukmachera, które mogą decydować o jego ogólnej ocenie. Do najważniejszych kwestii należą:
 • Bonus powitalny
 • Oferta zakładów bukmacherskich
 • Promocje dla stałych klientów
 • Obsługa klienta
 • Aplikacja mobilna
 • Dostęp do transmisji 

Opinie ComeOn - pozostałe bonusy

Bonusy bukmacherskie dostępne po wykorzystaniu powitalnej to w opinii graczy kluczowy element, jakim kierują się przy wyborze operatora. Wielu użytkowników zarzuca operatorom, że "zapominają" oni o nich i dbają tylko o pozyskanie nowych graczy. Nie powinno więc dziwić, że szeroki zakres promocji dla stałych użytkowników jest czynnikiem szczególnie docenianym przez obstawiających.
Przy tworzeniu oferty promocyjnej ComeOn musi to wziąć pod uwagę, jeśli opinie graczy o bukmacherze mają być pozytywne. Ważna jest częstotliwość bonusów, proste warunki i takie wymagania, które nie są trudne do spełnienia, żeby wziąć udział w promocji lub uzyskać bonus. 

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Opinie ComeOn - oferta zakładów bukmacherskich

Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze operatora jest oferta zakładów bukmacherskich. Jak sama nazwa wskazuje: zakłady mają na celu obstawianie. I o ile bonusy oraz promocje są przydatnym i cenionym przez graczy narzędziem, to doświadczenie przy obstawianiu użytkowników powinno być priorytetem dla bukmacherów. 
ComeOn jako operator międzynarodowy powinien w tym aspekcie wypaść bardzo dobrze. Doświadczenie zebranie na zagranicznych rynkach zapewne zaprocentuje, czego efektem będzie oferta rozbudowana i zawierająca wszystkie najważniejsze zakłady z perspektywy obstawiającego. 
Podstawą oferty bukmacherskiej są zakłady sportowe: przedmeczowe i na żywo. Ważnym dodatkiem są rozbudowane statystyki i transmisje spotkań w ramach zakładów LIVE.
ComeOn na pewno udostępni rozbudowaną ofertę zakładów na czołowe sporty: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej czy sporty walki. Dostępność transmisji jest dużą niewiadomą i taka funkcjonalność spotka się z pozytywnymi recenzjami uzytkowników.
W ofercie zakładów powinny znaleźć się jeszcze sporty wirtualne, gry karciane i zakłady na esport. Praktycznie wszyscy bukmacherzy w Polsce zawierają je na swoich stronach internetowych lub w aplikacjach mobilnych. Brak któregoś z tych elementów w ofercie zakładów ComeOn spotka się z negatywnymi opiniami graczy.

Opinie ComeOn - strona internetowa i aplikacja

Estetyka nie jest może kluczowym czynnikiem przy wyborze bukmachera, natomiast strona internetowa jak i aplikacja mobilna muszą być przejrzyste, intuicyjne i przede wszystkim szybko działające. I znowu - ComeOn jako międzynarodowy ma duży materiał badawczy i wie, co działa dobrze, a czego unikać. Wydaje się, że w aspekcie "user expierence" ten operator będzie wypadał świetnie i obstawianie powinno być dla graczy proste i przyjemne.
ComeOn opinie o stronie internetowej
Jak widać, strona bukmachera jest przejrzysta i utrzymana w odcieniach czerni z zielonymi i białymi akcentami. Układ witryny nie różni się od tego, który znamy u większości bukmacherów. W tym aspekcie gracze nie powinni zatem być zaskoczeni tym, co spotkają na stronie internetowej bukmachera ComeOn.
Czy aplikacja mobilna będzie dostępna już od początku działalności w Polsce? Zazwyczaj bukmacherzy odczekują chwilę z wypuszczeniem "apki" i trwa to zazwyczaj od kilku do kilkunastu miesięcy. W przypadku podmiotu z dużym doświadczeniem sytuacja może być nieco inna. Kiedy aplikacja mobilna ComeOn zostanie wypuszczona dla graczy, to poinformujemy o tym na naszej stronie.

Nadchodzące:

Opinie ComeOn - płatności

Niesamowicie istotną kwestią, która wpływa na opinie i zaufanie graczy do bukmachera, są płatności. Jak powinien wyglądać ComeOn w tym aspekcie, żeby zbierać pozytywne recenzje? Wpłaty i wypłaty powinny być ekspresowe, obsługiwane najlepiej 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu. 
Jakie opcje płatności dostępne są u bukmachera ComeOn? Przede wszystkim płatności dostępne są dla wszystkich największych polskich banków, a obsługiwane platformy transakcyjne, to:
 • BLIK
 • Przelewy24
 • transactionlink

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Opinie ComeOn - informacje o bukmacherze

ComeOn to międzynarodowy bukmacher, który działa m.in w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Niemczech czy na Malcie. Spółką zarządzającą podmiotem jest Cherry Online, która w Polsce do tej pory znana jest z kierowania PZBukiem. 
Start działalności ComeOn w naszym kraju we wrześniu 2023 roku. Bukmacher działa na postawie licencji na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie i znaleźć będzie go można pod adresem: www.comeon.pl. 
0
Głosów: 0

Dyskusja 0

Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020