Fame MMA 11 - kursy bukmacherskie. Typy bukmacherskie na Fame MMA 11

Fame MMA 11 - kursy bukmacherskie. Typy bukmacherskie na Fame MMA 11
Fame MMA kursy bukmacherskie / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota10 wrz 2021 | 12:30
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Karta walk Fame MMA 11 jest już w pełni znana. Przyjrzyjmy się pojedynkom, które zobaczymy 2 października na gali Fame MMA 11. Kursy bukmacherskie zostały już ustalone, zatem przyjrzyjmy się kwestiom związanym z typowaniem Fame MMA 11. Typy bukmacherskie, a także opis poszczególnych zawodników znajdziesz w poniższym artykule.

Fame MMA 11 - gdzie obstawiać u bukmachera?

Zanim przejdziemy do konkretów związanych z obsadą Fame MMA 11, warto wiedzieć, gdzie obstawiać pojedynki tej gali. Co ciekawe, tylko jeden bukmacher daje taką możliwość. Ofertę na Fame MMA 11 znajdziesz wyłącznie w Betclicu - to on posiada prawo do organizowania zakładów na walki spod szyldu Fame MMA. Ponadto każdy, kto założy konto wraz z kodem promocyjnym otrzyma dostęp do oferty powitalnej, w skład której wchodzi cashback o maksymalnej wartości 550 zł.

Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ. Kod promocyjny: MEGABONUS550 (uzupełnia się automatycznie po kliknięciu w link).

Fame MMA 11 - kursy bukmacherskie

Skoro federacja Fame MMA podała już pełną obsadę nadchodzącej edycji walk freakfighterów, to również Betclic rozpoczął pracę na Fame MMA 11. Kursy bukmacherskie, które niedawno zostały dodane do oferty bukmachera, z pewnością będą się jeszcze zmieniać. Do walk pozostało sporo czasu, a więc każdy z zawodników może odpowiednio się do niej przygotować. Betclic z pewnością będzie to śledził i na bieżąco uaktualni kursy bukmacherskie na Fame MMA 11.

Spójrzmy więc jak bukmacher oszacował szanse na wygraną poszczególnych zawodników występujących na Fame MMA 11. Kursy bukmacherskie na całą galę prezentują się następująco (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki:

  • Borys Mańkowski - Norman Parke - kursy: 1.50 - 2.30
  • “WiP Bros” i - Sylwester Wardęga - kursy: 2.30 - 1.50
  • “Smolasty” - “Miły Pan” - kursy: 1.45 - 2.45
  • “Way Of Blonde” - Patrycja Wieja - kursy: 1.12 - 4.75
  • Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula - kursy: 2.00 - 1.65
  • “Boxdel” - Maksym Ziółkowski - kursy: 1.75 - 1.90
  • “Filipek” - “Ferrari” - kursy: 1.75 - 1.90
  • “Krycha” - “Sasha” - kursy: 1.32 - 2.90
  • “Szeli” - “Fericze” - kursy: 1.75 - 1.90
  • “Mixer” - “Popo” - kursy: 3.50 - 1.22

Jak widać, kursy bukmacherskie na Fame MMA 11 w większości przypadków są mocno wyrównane. Tylko w kilku pojedynkach Betclic ma murowanego faworyta, choć oczywiście oktagon zweryfikuje umiejętności poszczególnych zawodników. My natomiast przyjrzymy się, czy kursy przekładają się na to, co rzeczywiście może wydarzyć się na Fame MMA 11. Typy bukmacherskie na każdą walkę znajdziesz w dalszej części artykułu.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Fame MMA 11 - kursy bukmacherskie

Skoro wiesz już, jak wyglądają kursy bukmacherskie na Fame MMA 11, to czas przejść do szczegółowych opisów każdego z pojedynków, który odbędzie się na Fame MMA 11. Typy bukmacherskie nie muszą być identyczne jak kursy stworzone przez bukmachera. Szczególnie w sytuacjach, kiedy trudno wskazać murowanego faworyta. Przyjrzyjmy się więc każdemu z pojedynków.

Borys Mańkowski - Norman Parke - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

Sporym, aczkolwiek pozytywnym zaskoczeniem będzie walka wieczoru na gali Fame MMA 11. Wystąpią w niej zawodowi fighterzy - Borys Mańkowski, czyli mistrz federacji KSW, a także Norman Parke, który swego czasu występował nawet w UFC, czyli największej organizacji MMA świata. Na Fame MMA 11 kursy bukmacherskie na ten pojedynek są stosunkowo równe. Przewaga jest jednak po stronie Mańkowskiego. Na jego wygraną Betclic stworzył kurs 1.50, a na Normana Parke’a - 2.30 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. Panowie walczyli już ze sobą w 2019 roku. Wtedy lepszy okazał się Parke. Co ciekawe podczas Fame MMA 11 będą oni walczyć na zasadach brudnego boksu - bez podziału na rundy, przez 15 minut. Ta formuła nieco utrudnia wskazanie faworyta. Wydaje się jednak, że to polski zawodnik ma minimalną przewagę.

Wojtek “Ojwojtek” Przeździecki - Sylwester Wardęga - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

W kolejnym starciu zmierzy się “Ojwojtek” z Sylwestrem Wardęgą. Jeżeli chodzi o tę walkę gali Fame MMA 11, typy bukmacherskie są dokładnie takie same, jak w przypadku walki wieczoru. Kurs na wygraną Wardęgi wynosi 1.50, na Przeździeckiego - 2.30 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. Wynika to zapewne z faktu, że faworyt tego starcia ma już doświadczenie w oktagonie. Popularny Youtuber brał udział w jednej z poprzednich edycji Fame MMA. “Ojwojtek”, czyli jeden z założycieli kanału WiP Bros, jest debiutantem na zbliżającej się gali.

Norbert “Smolasty” Smoliński - Piotr “Miły Pan” Kołaczyński - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

Po raz pierwszy w klatce, na zbliżającym się Fame MMA 11 zawalcza “Smolasty” oraz “Miły Pan”. Obaj panowie na co dzień występują na scenie muzycznej, jednakże na dwóch zupełnie różnych biegunach. Smoliński to jeden z popularniejszych raperów młodego pokolenia w naszym kraju, a Kołaczyński jest gwiazdą disco oraz TikToka. W przypadku tego pojedynku na Fame MMA 11, typy bukmacherskie ekspertów Betclica jasno wskazują, że faworytem jest “Smolasty”. Na jego zwycięstwo bukmacher zaproponował kurs 1.45, a na “Miłego Pana” - 2.45 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. Wydaje się, że raper nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem rywala w oktagonie.

Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska - Patrycja Wieja - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

W jedynym kobiecym pojedynku podczas Fame MMA 11 wystąpi Karolina “Way of Blonde” oraz Patrycja Wieja. Pierwsza z pań to popularna influencerka, a także trenerka personalna. Na Instagramie śledzi ją ponad 150 tysięcy osób. Jej rywalka dała się zaś poznać w programie “Projekt Lady”. Podczas Fame MMA 11, kursy bukmacherskie na ten pojedynek są najmniej wyrównane. Zwycięstwo “Way of Blonde” zostało oszacowane na kurs 1.12, a wygrana jej rywalki przyniesie kurs 4.75 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki.

Marcin Malczyński - Arkadiusz Tańcula - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

Wśród typów bukmacherskich na Fame MMA 11 znalazł się również pojedynek Marcina Malczyńskiego z Arkadiuszem Tańculą. Czego można spodziewać się po tej walce? Na pewno zobaczymy w niej zawodników, którzy na co dzień mają do czynienia ze sportem. Tańcula jest trenerem personalnym, a także początkujący aktorem występującym w polskich paradokumentach. Malczyński wraz z bratem prowadzi kanał na Youtube, gdzie nagrywają zabawne filmiki na temat otaczającej nas rzeczywistości. Zarówno on, jak i jego brat występowali już wcześniej podczas poprzednich edycji Fame MMA. W nadchodzącym starciu Betclic daje większe szanse zawodowemu trenerowi personalnemu. Wygrana Tańculi została oszacowana na kurs 1.65, zaś Malczyńskiego na 2.00 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki.

Sprawdź kody promocyjne:

Michał “Boxdel” Baron - Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

W karcie walk znalazł się również pojedynek Michała “Boxdela” Barona z Maksymem Ziółkowskim. “Boxdel” to jeden z włodarzy organizacji Fame MMA, a także popularny Youtuber. Posiada tam ponad 1,5 miliona subskrybentów, a na Instagramie śledzi go blisko milion osób. “Maksymalnie” jest trenerem personalnym. Zyskał popularność dzięki własnej przemianie - w krótkim czasie schudł ponad 30 kg. Dzisiaj śledzi go ponad 100 tysięcy osób na Instagramie i pomaga innym w walce z nadwagą. A czego należy spodziewać się po walce na Fame MMA 11? Kursy bukmacherskie ustanowione przez bukmachera pokazują, że walka ta powinna być bardzo wyrównana. Na zwycięstwo “Boxdela” kurs wynosi 1.75, a na Ziółkowskiego - 1.90. (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. Mimo wszystko Michał Baron, dzięki doświadczeniu i znajomości branży, powinien lepiej poradzić sobie w starciu z Maksymem Ziółkowskim.

Filip “Filipek” Marcinek - Amadeusz “Ferrari” Roślik - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

W oktagonie zobaczymy również starcie Filipa “Filipka” Marcinka z Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem. Pierwszy z nich to znany freestyler oraz raper. “Ferrari” natomiast stał się popularny dzięki serwisowi Youtube, gdzie publikował filmy o boksie i MMA. Obaj zawodnicy kilkakrotnie występowali już na galach federacji Fame MMA. Kto ma większe szanse na wygraną w tym pojedynku podczas Fame MMA 11? Typy bukmacherskie przedstawione przez Betclic pokazują, że trudno jest wskazać faworyta tej walki. Zarówno na Marcinka, jak i Roślika kurs wynosi 1.82 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. Kogo można upatrywać w roli faworyta? Mimo wyrównanych kursów, “Filipek” powinien poradzić sobie z rywalem. Jego dotychczasowe walki wyglądały lepiej pod względem sportowym - zarówno technicznie, jak i taktycznie. “Ferrari” nieraz walczył bardzo chaotycznie i w kiepskim stylu przegrał do tej pory trzy pojedynki.

Krystian “Krycha” Wilczak - Aleksandr “Sasha” Muzheiko - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

Następna walka, którą zobaczymy na Fame MMA 11, to starcie Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksandr “Sasha” Muzheiko. “Krycha” dał się poznać w programie “Ex na plaży”. Ponadto prowadzi konto na Youtube, a jego profil instagramowy obserwuje ponad 70 tysięcy osób. Muzheiko wystąpił w “Top Model”, a także “Warsaw Shore”. Komu Betclic daje większe szanse na wygraną podczas gali Fame MMA 11? Typy bukmacherskie pokazują, że faworyt jest jeden - Krystian Wilczak. Kurs na jego wygraną wynosi 1.32, a na zwycięstwo “Sashy” aż 2.90 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. “Krycha” walczył już w oktagonie podczas poprzednich edycji Fame MMA. Dla Muzheiko będzie to nowe doświadczenie. Jak się spisze i czy sprawi niespodziankę? Dowiemy się już 2 października.

Piotr “Szeli” Szeliga - Krzysztof “Fericze” Ferenc - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

Piotr “Szeli” Szeliga vs Krzysztof “Fericze” Ferenc to kolejne starcie, które zobaczymy podczas gali Fame MMA 11? Kursy bukmacherskie na ten pojedynek są naprawdę wyrównane. Na zwycięstwo Szeligi wynosi on 1.75. Wygrana “Fericze” została oszacowana przez Betclic na kurs 1.90 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. “Szeli”, czyli były hokeista, a aktualnie trener personalny, walczył w oktagonie już dwukrotnie (bilans 1-1). Krzysztof Ferenc, a więc gwiazda programu “Kanapowcy” i również trener personalny, nie ma jeszcze doświadczenia w walce. Mimo tak ustalonym kursom, warto przyjrzeć się bliżej “Fericze”, który - co pokazuje w social mediach - przygotowuje się bardzo profesjonalnie do tego starcia. Co więcej w przeszłości trenował przez dłuższy okres sporty walki, więc nie są mu one obce.

Mikołaj “Mixer” Magdziarz - Piotr “Popo” Węgrzyn - kursy bukmacherskie Fame MMA 11

Ostatnim pojedynkiem w karcie walk Fame MMA 11 jest walka Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs Piotr “Popo” Węgrzyn. “Mixer” zawdzięcza popularność “Ekipie” Friza. To właśnie ten projekt, a także nagrywanie vlogów na Youtube sprawiły, że stał się rozpoznawalny. “Popo” to zaś jeden z popularniejszych streamerów gier w naszym kraju. Prowadzi on transmisje na Twitchu, gdzie ma już ponad 300 tysięcy obserwujących. Który z nich ma większe szanse w walce na Fame MMA 11? Typy bukmacherskie stawiają w roli faworyta Piotra Węgrzyna. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.22, a na “Mixera” - 3.50 (kursy z dnia 06.09.2021). SPRAWDŹ aktualne kursy na walki. Nie powinniśmy spodziewać się niespodzianki w tym starciu - “Popo” powinien pokonać byłego członka “Ekipy” bez większych problemów.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI