Fame MMA 11 obstawianie - gdzie obstawiać u bukmachera?

Fame MMA 11 obstawianie - gdzie obstawiać u bukmachera?
Fame MMA obstawianie / meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski10 wrz 2021 | 12:01
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Zbliża się Fame MMA 11. Obstawianie tego wydarzenia będzie oczywiście dostępne u bukmacherów. Przyjrzeliśmy się, gdzie obstawiać Fame MMA 11. A czego możesz spodziewać się po Fame MMA 11? Kod promocyjny, bonus i wysokie kursy - to wszystko czeka na typerów. W poniższym artykule dowiesz się wszystkiego o Fame MMA 11 - zakłady bukmacherskie przygotowały się odpowiednio na ten event. Zapraszamy do lektury.

Fame MMA 11 - zakłady bukmacherskie

Nadszedł czas na kolejną galę Fame MMA. Już 2 października w Gliwicach odbędzie się Fame MMA 11. Zakłady bukmacherskie - tak jak w przypadku wszystkich poprzednich gal - będą dostępne również podczas 11. edycji walk freakfighterów. A gdzie obstawiać Fame MMA 11? W dalszej części artykułu przybliżymy to, którzy bukmacherzy wprowadzili do oferty typy na Fame MMA 11.

Fame MMA 11 - gdzie obstawiać?

Zatem gdzie obstawiać Fame MMA 11? Na ten moment możliwość obstawiania Fame MMA 11 daje tylko jeden bukmacher, posiadający pełną ofertę na wyłączność. O którą firmę konkretnie chodzi?

Betclic - bukmacher na Fame MMA 11

Tak naprawdę od sierpnia 2020 roku tylko w Betclic można obstawiać gale Fame MMA. Nie inaczej będzie z Fame MMA 11. Bukmacher ten posiada wszelkie prawa i podpisał umowę na wyłączność z opisywaną federacją.
Nowi typerzy po zarejestrowaniu konta z kodem promocyjnym o treści MEGABONUS550 mogą liczyć na zakład bez ryzyka do 550 zł na start. Link do rejestracji: KLIKNIJ TUTAJ.

Fame MMA 11 - kwestie organizacyjne

Nadchodząca gala Fame MMA 11 niewątpliwie przyniesie sporo emocji. Tak jak to miało miejsce w przypadku wszystkich poprzednich edycji, tak i teraz w oktagonie zobaczymy 10 pojedynków. Naprzeciw siebie staną najpopularniejsi influencerzy, raperzy i celebryci. Federacja odkryła wszystkie karty i już wiadomo, kto z kim będzie walczył podczas Fame MMA 11. Zakłady bukmacherskie na to wydarzenie dostępne są oczywiście w Betclicu - o czym wspominaliśmy nieco wyżej. A kto dokładnie wystąpi w Arenie Gliwice? Przyjrzyjmy się poszczególnym zawodnikom.

Fame MMA 11 - kto wystąpi?

Skoro wiesz już gdzie obstawiać Fame MMA 11, to nadszedł czas dowiedzieć się tego, co możesz typować. Poniżej opiszemy każdego z zawodników występujących podczas Fame MMA 11. Bukmacher stworzył już kursy na wszystkie pojedynki. Znajdziesz je jedynie na stronie firmy Betclic. Kogo więc zobaczymy 2 października w oktagonie?

Borys Mańkowski [Fame MMA 11]

W walce wieczoru wystąpi Borys Mańkowski. Tego zawodnika nie trzeba przedstawiać żadnemu kibicowi sportów walki. Podczas Fame MMA 11 będzie on jednym z nielicznych zawodowców podczas gali, w której większość z występujących to freakfighterzy. Mańkowski w MMA wygrywał 22 razy. W karierze pokonał chociażby Artura Sowińskiego, Vaso Bakočevicia czy Marcina Wrzoska. Podczas zbliżającej się gali będzie chciał zrewanżować się Normanowi Parke’owi za porażkę z 2019 roku. Co ciekawe walka będzie rozgrywana w formule Street style dirty boxing - bez podziału na rundy, w 15 minutowym pojedynku.

Norman Parke [Fame MMA 11]

Wywołany nieco wyżej Norman Parke to również niespodzianka podczas gali freakfigkterów. Irlandczyk walczył chociażby w UFC, KSW czy ACB. Aktualnie jest zawodnikiem EFM Show oraz właśnie Fame MMA. W zawodowej karierze wygrywał 28 razy. Siedmiokrotnie musiał uznać wyższość rywali. Podczas jubileuszowej, 10 edycji Fame MMA pokonał Don Kasjo jednogłośną decyzją sędziów.

Norbert “Smolasty” Smoliński [Fame MMA 11]

Nowym nabytkiem, ogłoszonym już podczas ostatniej gali Fame MMA jest Smolasty. Ten popularny raper nie ma żadnego doświadczenia w oktagonie. Nie przeszkodziło mu to jednak zgodzić się na udział w Fame MMA 11. Jak gwiazda sceny poradzi sobie w walce? Przekonamy się już w październiku.

Piotr “Miły Pan” Kołaczyński [Fame MMA 11]

Przeciwnikiem rapera Smolastego na Fame MMA 11 będzie Piotr Kołaczyński, który również występuje na scenie muzycznej, jednakże w zupełnie innym repertuarze. Miły Pan nagrywa piosenki z pogranicza disco polo i szeroko rozumianego gatunku dance. Wśród jego najpopularniejszych utworów znajdują się takie hity, jak “Małolatki” czy “Królowa”. Kto okaże się lepszy - Smoliński czy Kołaczyński? Tego dowiemy się na Fame MMA 11.

Karolina “Way Of Blonde” Brzuszczyńska [Fame MMA 11]

W jedynym kobiecym pojedynku na Fame MMA 11 zobaczymy Karolinę Brzuszyńską. Way Of Blonde - bo o niej mowa - jest znaną influencerką. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 120 tysięcy osób. Na TikToku posiada blisko 250 tysięcy fanów. Ponadto radzi sobie w roli trenerki personalnej.

Patrycja Wieja [Fame MMA 11]

Naprzeciw Brzuszczyńskiej stanie Patrycja Wieja. Stała się ona popularna dzięki występowi w jeden ze stacji telewizyjnych w programie “Projekt Lady”. Aktualnie prężnie działa w social mediach, gdzie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób.

Sylwester Wardęga [Fame MMA 11]

Sylwester Wardęga to kolejny zawodnik, który stanie w oktagonie podczas Fame MMA 11. Ten popularny Youtuber może pochwalić się ponad 3,5 milionami subskrybentów. Walczył już podcza dziewiątej edycji Fame MMA. Wtedy musiał uznać wyższość rywala. Czy podczas zbliżającej się gali uda mu się pokonać rywala?

Wojtek “Oj Wojtek” Przeździecki [Fame MMA 11]

Z Wardęga walczyć będzie Wojtek Przeździecki, czyli jeden z trzech członków ekipy Wip Bros. Wraz z kolegami prowadzi kanał na Youtube, gdzie publikują zabawne filmiki z życia codziennego. Śledzi ich blisko 1,5 miliona osób we wspomnianym serwisie.

Filip “Filipek” Marcinek [Fame MMA 11]

Wśród występujących na Fame MMA 11 znalazło się miejsce dla kolejnego rapera - Filipka. Ponadto jest freestylerem, a także autorem tekstów. To także jeden z bardziej doświadczonych freakfighterów tej federacji. Wystąpił już trzykrotnie, a jego bilans wynosi 2-1.

Amadeusz “Ferrari” Roślik [Fame MMA 11]

Jednym z popularniejszych freakfighterów występujących na Fame MMA jest Amadeusz “Ferrari” Roślik. Youtuber słynie ze swojego imprezowego stylu życia. On również wystąpił już na kilku wcześniejszych galach w ramach tej organizacji. Jego bilans wynosi 2-4.

Piotr “Popo” Węgrzyn [Fame MMA 11]

Fame MMA 11 to jednak nie tylko doświadczeni zawodnicy. Na debiut czeka już Piotr “Popo” Węgrzyn, a więc popularny streamer, należący do Xayoo Industries. Jego występ jest swego rodzaju niewiadomą, ponieważ nie ma on żadnego doświadczenia w oktagonie. Jak zatem poradzi sobie w pojedynku z Mixerem?

Mikołaj “Mixer” Magdziarz [Fame MMA 11]

Mikołaj “Mixer” Magdziarz zasłynął dzięki występowi w domu “Ekipy”. To tam dał się poznać szerszej publiczności i zyskał sporą popularność. Dość szybko jednak opuścił ekipę Friza, co nie zmienia faktu, że dalej prężnie działa w roli Youtubera. Jak poradzi sobie na Fame MMA 11? Przekonamy się już 2 października.

Maksym Ziółkowski [Fame MMA 11]

Kolejnym debiutantem na Fame MMA 11 będzie Maksym Ziółkowski. Stał się popularny dzięki temu, że sporo schudł, a następnie został trenerem personalnym. Dzięki niemu wielu ludzi uwierzyło, że każdy może przejść sporą metamorfozę i rozpocząć życie na nowo. Ziółkowski powinien poradzić sobie w oktagonie - w końcu na co dzień spędza czas na siłowni, a więc przygotowany będzie zapewne świetnie.

Arkadiusz Tańcula [Fame MMA 11]

Arkadiusz Tańcula ma już za sobą występy w ramach organizacji Fame MMA. Podczas 11 edycji trener personalny zmierzy się z Marcinem Malczyńskim. Tańcula stał się rozpoznawalny dzięki występom w serialach i paradokumentach telewizyjnych. Na Instagramie śledzi go ponad 200 tysięcy obserwatorów.

Krzysztof “Fericze” Ferenc [Fame MMA 11]

Uczestnikiem, którego pierwszy raz zobaczymy na Fame MMA 11 jest Krzysztof “Fericze” Ferenc. Popularność zdobył w programie “Kanapowcy”, gdzie pomaga osobom z nadwagą zmienić swoje życie. Pełni więc rolę mentora. Ponadto sporo czasu spędza na siłowni - pracuje tam jako trener personalny.

Piotr “Szeli” Szeliga [Fame MMA 11]

W karcie walk Fame MMA 11 znalazł się Piotr “Szeli” Szeliga. Celebrytę śledzi ponad 130 tysięcy osób na Instagramie. Stał się popularny dzięki występom w poprzednich edycjach Fame MMA, a także z walki z Krystianem Pudzianowskim na FFF. W przeszłości zajmował się sportem - próbował sił w hokeju.

Aleksandr “Sasha” Muzheiko [Fame MMA 11]

Sasha również występował już w oktagonie podczas dziewiątej edycji Fame MMA. Stał się rozpoznawalny po wzięciu udziału w polskiej edycji “Top Model”. Następnie występował chociażby w “Warsaw Shore”.

Krystian “Krycha” Wilczak [Fame MMA 11]

Wśród bardziej doświadczonych zawodników na Fame MMA 11 będzie Krystian “Krycha” Wilczak. Fighter ten wychodził już trzy razy do oktagonu w ramach federacji Fame MMA. Zasłynął z programu “Ex na plaży”, gdzie poznał Wojciecha Golę, czyli jednego z szefów federacji. Krycha słynie z barwnych wypowiedzi i robienia show. Często konferencje prasowe z jego udziałem kończą się przepychankami - zarówno słownymi, jak i fizycznymi.

Michał “Boxdel” Baron [Fame MMA 11]

W oktagonie zobaczymy również Michała Marona. Popularny Boxdel dał się poznać szerszej publiczności za sprawą serwisu Youtube. Publikując tam filmy o znanych ludziach zyskał spore grono odbiorców. Aktualnie tworzy vlogi i teledyski do własnych piosenek. Jego konto na Youtube śledzi już blisko 1,5 miliona osób.

Marcin Malczyński [Fame MMA 11]

Ostatnim z uczestników Fame MMA 11 jest Marcin Malczyński. Ten popularny Youtuber walczył już podczas kilku poprzednich edycji Fame MMA, zatem można uznać go za doświadczonego freakfightera. Co ciekawe w oktagonie występował również jego brat, Dawid. To właśnie z nim prowadzi kanał w serwisie Youtube. Poza tym, prężnie działa na Instagramie, gdzie śledzi go już ponad 360 tysięcy osób.

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;.
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; .
SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; .
Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020

TYLKO U NAS

Zakład bez ryzyka dla nowych graczy w wysokości do 550 PLN! Jeśli nie trafisz pierwszego kuponu, Betclic zwróci Ci poniesiony wkład.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI