FEN 38 obstawianie | kod promocyjny i bonus Totalbet

Dodał: Aleksander Nowomiejski,29 Cze 2022 | 15:43

FEN to jedna z największych w Polsce federacji sportów walki. Najbliższa gala FEN 38 odbędzie się w sobotę, 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. Z racji sporego zainteresowania federacją, gracze decydują się na obstawianie FEN. Gdzie obstawiać walki FEN? Oferta, kod promocyjny i bonusy na FEN 38 dostępne są u bukmachera Totalbet. Szczegółowo opisujemy je w tym tekście.

Na skróty:

  1. FEN 38 kod promocyjny
  2. FEN 38 obstawianie w Totalbet
  3. FEN 38 - zakłady bukmacherskie w Totalbet
  4. FEN 38 - kwestie organizacyjne
  5. FEN 38 - kto wystąpi?
  6. FEN 38 - faworyci

FEN 38 kod promocyjny

Obstawianie walk FEN możliwe jest wyłącznie u bukmachera Totalbet. Rejestrując się TUTAJ dostępny jest kod promocyjny FEN 38 o treści MECZYKI, który można przeznaczyć m.in. na typowanie walk podczas najbliższej gali. Wartość pakietu powitalnego wynosi 5310 zł.

Bonus Totalbet Zasady obrotu SPRAWDŹ
Darmowy zakład 60 PLN Obrót 1x, kurs min. 2.00 Sprawdź
Zakład bez ryzyka 250 PLN Brak obrotu Sprawdź
Bonus od depozytu 5000 PLN Obrót 4x4 lub 5x3, kurs min. zdarzenia 1.25 Sprawdź

Dostępny dla FEN kod promocyjny pozwala uzyskać wszystkie bonusy. Szerzej opisujemy w dalszej częsci tekstu.

FEN 38 obstawianie w Totalbet

Jak wspomnieliśmy już wyżej, tylko Totalbet umożliwia obstawianie walk FEN 38. Dostępne są już kursy na to wydarzenie, które można znaleźć w ofercie bukmachera. Rejestrując się poprzez TEN LINK, można otrzymać bonusy powitalne. Aby uruchomić bonusy na obstawianie FEN kod promocyjny będzie wymagany. Jego treść w Totalbet brzmi MECZYKI.

W skład bonusu powitalnego u bukmachera wchodzą: darmowe zakłady (freebet) o wartości 60 zł w tym 45 zł bez depozytu, zakład bez ryzyka (cashback) na pierwszy kupon ze środków własnych o wartości 250 zł, oraz bonus od pierwszej wpłaty 100% do kwoty 5000 zł. W sumie pakiet powitalny Totalbet ma wartość 5310 zł.

FEN 38 - zakłady bukmacherskie w Totalbet

Oferta zakładów bukmacherskich w Totalbet jest już dostępna, na najbliższą galę federacji FEN. Obstawianie walk możliwe jest dla zarejestrowanych graczy. Co można typować podczas FEN 38? Dostępne są kursy na rozstrzygnięcie każdego z pojedynków w karcie głównej, w tym walki wieczoru. 

Ponadto dla wybranych walk bukmacher przygotował także kursy na metodę rozstrzygnięcia pojedynku, czas trwania walki czy zakłady specjalne na kombinacje kilku walk. Gracze mogą obstawiać walki ze środków bonusowych, które dostępne są na galę FEN. Kod promocyjny do rejestracji ma treść MECZYKI.

Totalbet kod promocyjny

FEN 38 - kwestie organizacyjne

Najbliższa gala sportów walki federacji FEN 38 odbędzie się w sobotę, 22 stycznia, w Ostrowie Wielkopolskim.Miejscem zmagań zawodników będzie Arena Ostrów, czyli obiekt oficjalnie oddany do użytku w 2020 roku. 

Kibice będą świadkami w sumie 11 pojedynków, w formułach MMA i K1. Przed ostrowską publicznością zaprezentują się lokalni zawodnicy, gwiazdy federacji z Polski i zza granicy. Karta główna liczy 9 pojedynków. Dla gali FEN obstawianie tych walk jest dostępne. Ponadto odbędą się dwa półprofesjonalne starcia w ramach karty wstępnej, które także można typować.

Obstawianie FEN możliwe jest u bukmachera Totalbet, który jako jedyny przygotował ofertę na najbliższą galę w Ostrowie Wielkopolskim. W kolejnej części tekstu opisujemy faworytów gali FEN 38, prezentujemy także pełną listę fighterów, którzy rywalizować będą w Arenie Ostrów.

Obstawianie walk:

FEN 38 - kto wystąpi?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, podczas wydarzenia będzie można oglądać 11 walk, w tym 9 pojedynków w karcie głównej gali FEN 38. Obstawianie walk z karty głównej i wstępnej jest możliwe. Poniżej opisujemy kto będzie w nich występował.

Michał Andryszak [FEN 38]

W walce wieczoru wystąpi Michał Andryszak, czyli jedna z wiodących postaci polskiego MMA w wadze ciężkiej. Andryszak w 32 walkach, odniósł 22 wygrane. Przez lata rywalizował dla kilku federacji, teraz czas na debiut w FEN. Obstawianie wygranej Michała Andryszaka może się opłacić, bowiem jest on sporym faworytem w swoim starciu. I nie zmienia tego fakt, że w ostatnich 6 starciach przegrywał 4 razy.

Geronimo Dos Santos [FEN 38]

Rywalem Polaka będzie brazylijski zawodnik, Geronimo Dos Santos. 41-letni fighter ma spore doświadczenie w MMA. Jego bilans walk zawodowych to 43 wygrane, 23 porażki i 1 remis. Ostatnio Brazylijczyk walczy ze zmiennym szczęściem, a w starciu z popularnym “Longerem” nie jest faworytem. 

Kamil Kraska [FEN 38]

Na “własnej ziemi” zawalczy Kamil Kraska. Pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego zawodnik dobrze radzi sobie w federacji FEN. Wygrał ostatnie 6 pojedynków z rzędu, a jego bilans zawodowych walk wynosi 7-1-0. Poza dobrym bilansem, Kamil Kraska będzie mógł liczyć na wsparcie trybun. 

Tato Primera [FEN 38]

Debiut w FEN zaliczy Tato Primera. Jego starcie z Kamilem Kraską zapowiada się emocjonująco. Bukmacherzy większe szanse dają Krasce, ale Hiszpan przewyższa Polaka doświadczeniem (kod promocyjny FEN o treści MECZYKI, pozwala zyskać bonus na obstawianie walki). Do tej pory w zawodowych walkach Primera odniósł 17 wygranych, poniósł 11 porażek. W przeciwieństwie do swojego rywala, ostatnio wiedzie mu się gorzej. Przegrał dwie walki z rzędu. 

Ekaterina Shakalova [FEN 38]

Podczas FEN 38 odbędzie się walka o pas mistrzowski federacji. W wadze koguciej pań zawalczy Ekaterina Shakalova, która ma spore szanse na triumf w walce o pas FEN. Obstawianie triumfu faworytki nie dziwi, bowiem Ukrainka w 7 walkach, odniosła do tej pory 6 zwycięstw. Ostatni raz przegrała w 2019 roku, podczas gali w Charkowie. Dla FENu stoczy trzecią walkę.

Julia Kutsenko [FEN 38]

Rywalką Ukrainki będzie Rosjanka, Julia Kutsenko. Zawodniczka walki w MMA toczy zamiennie, z rywalizacją w boksie. W tej drugiej dyscyplinie radzi sobie dobrze - wygrała 9 z 12 walk. W MMA ma gorszy bilans, który wynosi 5 wygranych i 7 porażek. Dla graczy typujących galę FEN kod promocyjny MECZYKi pozwala na zdobycie bonusów od bukmachera Totalbet. 

Wojciech Kawa [FEN 38]

Pochodzący ze Szczecina, Wojciech Kawa, walczył będzie w kategorii do 70.3 kg. Kawa, który stoczył do tej pory 4 zawodowe walki (3-1-0) będzie faworytem swojego starcia. Ostatni raz w klatce pojawił się w październiku, kiedy jednogłośnie pokonał na punkty Denisa Zarównego. 

Kamil Mosgalik [FEN 38]

Kamil Mosgalik zmierzy się z Wojciechem Kawą. Dotychczasowy bilans walk Mosgalika to 5 wygranych a także 5 porażek. Sobotnia gala w Ostrowie Wielkopolskim będzie debiutem w federacji FEN dla Mosgalika. 

Jacek Jędraszczyk [FEN 38]

Do klatki FEN powraca Jacek Jędraszczyk, kolejny zawodnik reprezentujący Ostrów Wielkopolski. 35-latek na zawodowstwie legitymuje się dorobkiem 10 starć, z których 7 wygrał i 3 przegrał. Ostatnio walczył podczas gali FEN 29, wówczas pokonał go Robert Bryczek. 

Kacper Bróździak [FEN 38]

Nieco mniej doświadczonym fighterem jest Kacper Bróźniak. Walka podczas FEN 38 będzie siódmym pojedynkiem w zawodowym MMA dla tego zawodnika. Jak na razie wygrał 4 i przegrał 2 swoje walki. Choć Bróźniak nie jest faworytem bukmacherów, to jego walka z Jędraszczykiem może być wyrównana. Walki FEN obstawiać można u bukmachera Totalbet.

Obstawianie pozostałych dyscyplin:

Mateusz Rajewski [FEN 38]

Underdogiem w swoim starciu jest Mateusz Rajewski. Obstawianie FEN 38 na sukces Rajewskiego, może potencjalnie oznaczać większe wygrane, bo nie jest on faworytem. Do tej pory do zawodowych walk w formule MMA wychodził cztery razy. Dwie walki wygrał, dwie przegrał. Poza mieszanymi sportami walki, Mateusz Rajewski rywalizuje także w kickboxingu i boksie.

Giorgi Esiava [FEN 38]

Z dobrej strony będzie chciał pokazać się Gruzin, Giorgi Esiava. Z bilansem 4-2-0 w MMA jest faworytem starcia z Rajewskim. Ostatnie starcie zanotował całkiem niedawno, w grudniu 2021. Kontrakt z polską federacją podpisał na pięć walk i nie ukrywa, że jego celem jest mistrzowski pas FEN. Kod promocyjny MECZYKI pozwala uzyskać bonus, na typowanie również tej walki w Totalbet.

Kamil Wojciechowski [FEN 38]

Niepokonany Kamil Wojciechowski jest kolejnym zawodnikiem, który walczył będzie podczas najbliższej gali FEN. Obstawianie jego triumfu jest zdaniem fachowców zasadne. Wojciechowski to faworyt walki, legitymujący się bilansem 4-0-0. Dla “Gleby” będzie to druga walka w federacji.

Kornel Zapadka [FEN 38]

Do tej pory 9 zwycięstw i 3 porażki odniósł Kornel Zapadka. Będzie on przeciwnikiem Wojciechowskiego. Wygrana Zapadki byłaby sporym zaskoczeniem, zawodnik odniósł ostatnio 2 porażki z rzędu. Najbliższa walka będzie dla niego debiutem w FEN. Kod promocyjny na typowanie gali jest dostępny u bukmachera Totalbet.

Damian Ostęp [FEN 38]

W formule K1 zaprezentuje się Damian Ostęp. Mistrz świata w K1 z WFMC z 2018 roku ma bilans walk 15-6. Ponadto stoczył 25 walk amatorskich. Ostatni raz w formule K1, Damian Ostęp walczył w kwietniu 2021. Przegrał wówczas na punkty.

Michał Grzesiak [FEN 38] 

Rywalem Ostępa będzie kolejny gospodarzy sobotniej gali. Ostrowianin, Michał Grzesiak to dwukrotny mistrz świata w kickboxingu. Swoje tytuły wygrywał w minionym roku podczas turnieju we Włoszech, a 4 lata wcześniej triumfował w Budapeszcie. Przed własną publicznością ma być faworytem rywalizacji.

Sprawdź kody promocyjne:

FEN 38 - faworyci

Warto jeszcze raz przyjrzeć się temu, kto będzie faworytem gali w Arenie Ostrów. Przypomnijmy, że obstawianie FEN możliwe jest wyłącznie u jednego bukmachera - Totalbet. 

W walce wieczoru faworytem jest Michał Andryszak. Choć jego rywal jest niezwykle doświadczony, to Polak w ocenie bukmacherów powinien sobie z nim poradzić. Totalbet podczas FEN 38 widzi w roli faworytów także miejscowych zawodników pochodzących z Ostrowa Wielkopolskiego. Są to Kamil Kraska, Jacek Jędraszczyk i Michał Grzesiak.

Starcie o pas mistrzowski wagi koguciej, jest typowane dość jednostronnie. Ekaterina Shakalova jest zdecydowaną faworytkom w kursach. Równie wysoko stoją szanse na triumf Kamila Wojciechowskiego. 

Obstawianie walk FEN 38 jest już możliwe. Kursy przygotował Totalbet, który ma dla FEN kod promocyjny o treści MECZYKI. Oferta może być na bieżąco aktualizowana, o kolejne zakłady związane z galą.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Fortuna

Najwyższy bonus w Fortunie z kodem Meczyków - 835 PLN! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 3755 PLN! 35 PLN freebet, 3500 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN (cashback) w formie freebetu na pierwszy kupon.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020