Gdzie obstawiać mecze online. Najlepsze strony do obstawiania meczów

Gdzie obstawiać mecze online. Najlepsze strony do obstawiania meczów
Źródło zdjęcia: Thitisan/shutterstock.com
Sprawdź ranking bukmacherów

Gdzie obstawiać mecze przez internet? Podajemy najlepsze strony!

Chcesz rozpocząć przygodę z obstawianiem meczów jednak nie wiesz od czego zacząć? Dobrze trafiłeś! W tym artykule dowiesz się na czym polegają zakłady bukmacherskie, gdzie najlepiej obstawiać mecze aby grać bezpiecznie, odpowiedzialnie i bez ryzyka.

Spis treści:

  1. Na czym polegają zakłady bukmacherskie?
  2. Gdzie obstawiać mecze - legalni bukmacherzy w Polsce
  3. Gdzie obstawiać mecze w internecie
  4. Jak i gdzie obstawiać mecze online - odpowiedzialna gra
  5. Najlepsze strony do obstawiania meczów

Na czym polegają zakłady bukmacherskie?

Zakład bukmacherski to po prostu obstawianie danego zdarzenia. Przeznaczamy na to określoną kwotę, która może przynieść nam zysk dzięki mnożnikowi jak jest kurs. Im jest on wyższy, tym większa może być wygrana. Sam bukmacher to natomiast osoba lub firma zajmująca się przyjmowaniem zakładów sportowych. Pierwsze wzmianki o tego rodzaju rozrywce sięgają starożytnego Rzymu, a nawet i wcześniej, jednak nie miało to wiele wspólnego z dzisiejszą formą. Współczesna bukmacherka zrodziła się w Wielkiej Brytanii w XVIII wieku.

Piłka nożna
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Photosite / Shutterstock.com

W Londynie zaczęto przyjmowanie zakładów na wyścigi konne, a sama nazwa została zaczerpnięta od prowadzenia księgi zapisów handlowych. Tyle, że w tym wypadku zapisywano przyjęcie zakładu. Początkowo tego typu działalność nie miała dobrej opinii, wciąż była kojarzona z szemranym towarzystwem oraz bandyterką. Koniec XIX wieku przyniósł jednak znamienne zmiany w postrzeganiu tego, gdzie obstawiać mecze.

Zakłady bukmacherskie - historia

W 1888r. powstała pierwsza na świecie zawodowa liga piłkarska. Miała ona ogromne poparcie mediów, a dziennikarze, pisząc relacje i zapowiedzi, jednocześnie przewidywali ewentualne wyniki. Tym samym wzrosło zainteresowanie obstawianiem meczów, co doprowadziło do otwarcia pierwszego legalnego zakładu bukmacherskiego w 1922r. w Liverpoolu. Od tego momentu wszystko potoczyło się lawinowo. Ludzie wiedzieli, gdzie obstawiać mecze, działała "poczta pantoflowa", a coraz większy popyt generował potrzebę lepszej obsługi klienta oraz zwiększenia liczby dyscyplin, które można obstawić. Nie trudno się domyślić, że wraz z rozwojem technologii, rozwijała się też bukmacherka. Początek najpopularniejszych dziś zakładów online datuje się na 1972 rok, kiedy to w Kanadzie zawarto pierwszy legalny kupon za pośrednictwem sieci.

mecze online
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: Richard Boyle / Unsplash

Zakłady bukmacherskie w Polsce

W Polsce bardzo długo nie funkcjonowało miejsca, gdzie można było obstawiać mecze. Pierwszy bukmacher powstał dopiero w 1992 roku i był nim Totolotek. Wcześniej też na pewno przyjmowano zakłady, ale to wszystko było „na dziko”, pod stołem i nie był w żadnym stopniu uregulowane prawnie. Następnie, w latach 1996-97, na rynku pojawiły się Profesjonał (dziś funkcjonujący pod nazwą Fortuna) oraz STS. Dopiero w nowym millenium rynek zaczął się prężnie rozwijać, doszły firmy jak eTOTO, LVBet czy forBet, ale prawdziwym krokiem milowym była nowelizacja ustawy hazardowej w 2017 roku, po której lawinowo zaczęła rosnąć liczba miejsc i stron, gdzie można obstawiać mecze.

Zobacz również:

 1. jak obstawiać mecze
 2. co obstawiać u bukmachera
 3. jak obstawiać bez ryzyka - graj odpowiedzialnie
 4. czy można zarabiać na bukmacherce

Gdzie obstawiać mecze - legalni bukmacherzy w Polsce

Rozrywka ta przez wiele lat uznawana była za rodzaj hazardu i nie miała zbyt wielkiego poparcia rządów. Jednak wszystko zaczęło się zmieniać, kiedy uznano, że może na tym zyskać budżet państwa. Zaczęto wprowadzać różnego rodzaju restrykcje i obostrzenia, mające wyeliminować nielegalnie działające firmy oraz stworzyć miejsca, gdzie obstawianie meczów będzie uporządkowane prawnie.

I tak, w kwietniu 2017 roku, doszło do małego trzęsienia ziemi na polskim rynku bukmacherskim. Wówczas w życie weszła nowa ustawa porządkująca tę branżę na terenie całego kraju. Eksperci zajmujący się tą działalnością szacowali, że do 2016 roku 90% zawieranych w Polsce zakładów była przyjmowana w firmach zarejestrowanych w innych krajach Unii Europejskiej (lub świata), a ledwie 10% u legalnych bukmacherów działających na terenie Polski od wielu lat. Gracze tym samym omijali obowiązujący polskie firmy podatek, bo wyszli z założenia, że gdzie obstawiać mecze, jeśli nie tam, bez dodatkowych utrudnień.

Nowe ustawodawstwo nakłada na firmy konieczność zarejestrowania się w Polsce, a także odprowadzanie wspomnianego 12% podatku obrotowego od każdego zakładu (wygranego czy przegranego) oraz podatku dochodowego w wysokości 10% od wygranych powyżej 2280 zł.

Rynek podzielił się zatem na trzy rodzaje firm:

 • legalnych bukmacherów tzn. firm zarejestrowanych w Polsce, płacących podatki i mogących oferować swoje usługi całkowicie legalnie na terenie Polski zarówno poprzez swoje punkty stacjonarne, jak i przez internet; jeśli szukamy miejsca, gdzie obstawiać mecze, to właśnie tam powinniśmy się skierować
 • bukmacherów nieprzyjmujących zakładów od Polaków tj. firm, które po wejściu w życie nowelizacji ustawy, zaprzestały rejestracji i świadczenia swoich usług graczom przebywającym na terenie Polski.
 • bukmacherów nielegalnych tzn. firm, które mimo braku rejestracji w Polsce nadal świadczą swoje usługi polskim rezydentom, tłumacząc się nadrzędnością prawa europejskiego nad prawem polskim.

Ostatnia grupa bukmacherów działa na polskim rynku pomimo powołanego po 1 kwietnia 2017 roku Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą, czyli także blokady tych domen. Ich funkcjonowanie jest mocno utrudnione nie tylko ze względu na owe niedogodności, ale również ze względu na blokadę, jaką na płatności do tychże firm nałożyły najpopularniejsze portfele internetowe takie jak Skrill czy Neteller.

pixabay.com
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Żadnego problemu nie mają zaś legalni bukmacherzy w Polsce, w dużej mierze działający na rynku od wielu lat, znani z oferowania legalnych zakładów bukmacherskim nie tylko poprzez strony internetowe, ale także w punktach stacjonarnych. Przedstawiciele wielu firm, które po 1 kwietnia zablokowały swoje usługi dla obywateli RP, zapowiadają zgłoszenie wniosku licencyjnego. Tym samym, pod koniec 2017 roku, na rynku działało jedynie siedem firm, które można nazwać legalnymi bukmacherami.

Wszystkie firmy funkcjonujące dziś, a jest ich już ponad dziesięć, nastawiają się przede wszystkim na rozwój oferty zakładów przez internet, kopiując wiele rozwiązań obecnych na najpopularniejszych stronach zagranicznych. Odbywa się to oczywiście z korzyścią dla gracza, co widać w coraz lepszej ofercie bonusowej legalnych firm bukmacherskich w Polsce i większej konkurencji, jeśli chodzi o wysokość kursów. Jeśli nie mamy pojęcia, gdzie obstawiać mecze, zawsze powinniśmy wybierać legalne źródło

Główną zaletą grania u legalnego bukmachera jest pewność i szybkość wypłat wygranych. Co istotne, gracz nie musi się rozliczać z wygranych, bowiem podatek – tak obrotowe 12%, jak i podatek dochodowy w wysokości 10% od wypłat powyżej 2280 zł – odprowadza sama firma i nie trzeba tych kwot deklarować w corocznym rozliczeniu PIT. Legalni bukmacherzy w Polsce pod presją konkurencji, która za jakiś czas pewnie uzyska licencję na prowadzenie działalności, stale poprawiają ofertę bonusową, a także zwiększają liczbę opcji i zdarzeń dostępnych na stronach internetowych. Warto także pamiętać o tym, że legalne firmy bukmacherskie wspierają rozwój sportu w kraju. Obecnie firmy te są sponsorami m.in. reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także większości klubów polskiej Ekstraklasy.

Gdzie obstawiać mecze w internecie

Bukmacherzy w Polsce to obecnie 18 firm działających legalnie (z czego 14 jest dopuszczonych do przyjmowania zakładów online). Lista jest dostępna na stronie Ministerstwa Finansów. Tam można znaleźć wszystkie informacje dotyczące legalnej bukmacherki i tym samym upewnić się, gdzie obstawiać mecze bez obaw, że spotkają nas konsekwencje prawne. Po wprowadzeniu nowej ustawy część firm się wycofała, ale teraz ponownie chce wrócić na nasz rynek. Do ministerstwa wciąż wpływają kolejne wnioski, więc można się spodziewać, że liczba dopuszczonych do przyjmowania zakładów podmiotów będzie wzrastać.

Warto pamiętać, że wszystkie firmy dopuszczone przez Ministerstwo Finansów, to miejsca gdzie najlepiej obstawiać mecze online. Są one gwarancją bezpieczeństwa. Strony obstawiania meczów piłkarskich, które należą do zatwierdzonych bukmacherów pozwalają spokojnie cieszyć się grą, bez obawy o to, że ktoś nas oszuka. Można wpłacać nawet duże depozyty bez obawy o to, że nasze pieniądze znikną. Będą one tam tak długo, aż ich nie wykorzystamy.

gdzie obstawiać mecze online
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: John Schnobrich / Unsplash

Ponadto legalne firmy bukmacherskie chcą przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. W związku z tym przygotowują coraz więcej ofert powitalnych, promocji oraz bonusów. Można wpłacić depozyt i dostać od „buka” sto procent więcej na start. Mówimy tu już o sporych kwotach, które pozwalają na to, aby strony do obstawiania meczów były częściej odwiedzane w celu zawierania kolejnych kuponów. Im więcej pieniędzy ma użytkownik, tym więcej zakładów może obstawić. Pamiętaj jednak aby zawsze grać rozważnie i odpowiedzialnie - nie pod dyktando emocji. 

Firmy bukmacherskie w ten sposób walczą o klienta, ale też dają gwarancję pewności, bezpieczeństwa oraz tego, że jeśli wygramy dużą kwotę, na pewno ona do nas trafi. Nie musimy się zatem bać ani o wpłacone, ani o wygrane kwoty. Mając wątpliwości, gdzie obstawiać mecze, możemy się ich pozbyć, wybierając bukmacherów działających zgodnie z prawem.

Najlepsze strony do obstawiania meczów

Bukmacherzy online w Polsce to obecnie 14 firm działających legalnie. Na naszej stronie znajdziecie ranking najlepszych bukmacherów, u których obstawianie jest bezpieczne. Pamiętaj aby zawsze rozważnie podchodzić do tematu obstawiania meczów, nie kieruj się emocjami i myślami o wysokich wygranych. Obstawianie meczów to wyłącznie rozrywka - nie źródło zarobków.

STS

to jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów, działający na rynku od 1997 roku. Początkowo zajmował się tylko prowadzeniem punktów naziemnych, ale wraz ze wzrostem popularności internetu naturalnie musiała się skoncentrować przede wszystkim na rozszerzaniu oferty w sieci. Ogromne doświadczenie w tej branży pozwala jej oferować najlepsze rozwiązania dla polskiego gracza.
Wraz z bukmacherem STS przygotowaliśmy specjalną ofertę powitalną dla nowych graczy, składającą się z dwóch atrakcyjnych promocji:

 • Darmowy zakład (freebet), bez depozytu, o wartości 29 zł
 • Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości aż 1000 zł. Aby skorzystać z promocji należy przejść na stronę STS z jednego z linków dostępnych na Meczykach oraz w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Ponadto często mamy dodatkowe oferty dla naszych użytkowników, dzięki czemu rejestracja u danego bukmachera jest jeszcze bardzie atrakcyjna. Każdy może zdecydować co mu najbardziej odpowiada i która oferta bonusowa jest warta uwagi.

Fortuna

To bukmacher działający na polskim rynku od ponad 20 lat. Firma znana jest przede wszystkim jako bukmacher naziemny. W całej Polsce posiada kilkaset punktów przyjmowania zakładów, a na swojej stronie internetowej chwali się zatrudnianiem ponad 1000 pracowników. Od października 2010 roku spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, co wskazuje na stabilność finansową. Dostępna jest także specjalna aplikacja Fortuna Mobile, gdzie można obstawiać mecze online.
Fortuna przygotowała specjalną promocję dla użytkowników serwisu Meczyki.pl:

 • Zakład bez ryzyka w wysokości 120 zł
 • Dodatkowo nowy gracz może liczyć również na bonus do 1000 zł od pierwszej wpłaty oraz 2800 punktów Fortuna Klub Plus ("FKP"), które stanowią równowartość 20zł na grę

fortuna kod promocyjny

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Totolotek SA

Trzecim ważnym graczem na polskim rynku jest Totolotek SA, gdzie można obstawiać mecze od ponad 20 lat. Od 2013 roku Totolotek ma licencję na przyjmowanie zakładów w internecie.
Większość bukmacherów internetowych kusi potencjalnych użytkowników wysokim bonusem dla nowych graczy. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka.

 • Użytkownicy Meczyki.pl otrzymują Freebeta w wysokości 20 zł
 • Mogą skorzystać z bonusu 100% do 1000 zł od pierwszego złożonego depozytu (minimum 20 zł). Kwota bonusu jest dopisywana do salda bonusowego gracza

kod promocyjny totolotek

Kod rejestracyjny: MECZYKI
>>Przejdź na stronę totolotek.pl<<

PZBuk

To nowa firma, która w 2018 roku uzyskała licencję Ministra Finansów na prowadzenie działalności na terenie Polski i we wrześniu wystartowała z własną stroną internetową, gdzie można obstawiać mecze. Bukmacher zarejestrowany jest pod spółką Cherry Online Polska Sp. z o.o., a jego spółką-matką jest szwedzka grupa Cherry AB, posiadająca w swoim portfolio m.in. znaną w Polsce markę ComeOn.
Dla nowych użytkowników oferuje m.in.:

 • Darmowy zakład 50 zł plus 10 zł bez depozytu od Meczyków plus kombodoładowanie i sklep gracza
 • Użytkownicy Meczyki.pl, poza darmowym zakładem 50 zł, otrzymują do dyspozycji również 20.000 punktów w sklepie gracza. Punkty można od razu wymienić na bonus 10 zł bez depozytu lub zbierać dalej i wymienić na inne nagrody (więcej o sklepie gracza poniżej)
 • Darmowy zakład 50 zł. Aby skorzystać z bonusu wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera, dokonać pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 50 zł i zagrać swój pierwszy kupon

PZBuk kod promocyjny

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB
>>Przejdź na stronę PZBuk.pl<<

LV Bet

To bukmacher działający na rynku od końca 2016 roku. Jako jeden z nielicznych uzyskał on zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności jako bukmacher internetowy. Sam fakt, iż LV Bet posiada licencję na prowadzenie zakładów w Polsce oznacza, że jest to bukmacher godny zaufania, który swoją ofertą: zarówno bonusową, jak i zakładów bukmacherskich, rywalizuje z innymi działającymi na polskim rynku firmami.

 • Oferta powitalna w LV Bet: 20 zł bez depozytu

oferta powitalna lvbet

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

eTOTO

To polski bukmacher działający od 2011 roku, który ostatnio przeszedł spore zmiany. Firma działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów, zarówno w punktach naziemnych (28 punktów w Polsce) jak i przez Internet. Czasem szczególnie starsi gracze, wahając się, gdzie obstawiać mecze, automatycznie szukają najbliższego lokalu stacjonarnego. Dziś, w dobie Internetu, dominują zakłady on-line.

Od października 2018 bukmacher Etoto przygotował nową niezwykle atrakcyjną dwustopniową ofertę powitalną:

 • Etoto bonus od depozytu 1000 zł (Bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 100 zł i od drugiej wpłaty w wysokości do 900 zł)

  Zakładając konta u bukmachera Etoto, możemy otrzymać bonus od depozytu do 1000 zł. W tym celu musimy zasilić konto własnymi środkami.

kod promocyjny etoto

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

Forbet

To stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Jest to jedna z nielicznych firm bukmacherskich operujących w Internecie. Fakt, iż bukmacher uzyskał polską licencję oznacza, że gracz może bez żadnych obaw grać i wypłacać wygrane na swoje konto bankowe.

 • Forbet zwraca 6% podatku wszystkich graczom i dodaje kolejnych 6% pod warunkiem obstawienia kuponu zawierającego minimum 3 zdarzenia, o kursie minimalnym 2.0. Oznacza to, że obstawiając odpowiednie kupony, gracz może się cieszyć rozrywką nieobciążoną 12-procentowym podatkiem.
 • Użytkownicy rejestrujący się z linków dostępnych na Meczyki.pl, mogą liczyć na bonus aż do 1250 zł.
 • Ponadto użytkownicy serwisu Meczyki.pl dostają dodatkowe 50 zł bonusu, jeśli w pierwszym etapie dokonają depozytu na co najmniej 100 zł i przy wpłacie użyją kodu promocyjnego

kod promocyjny forbet

KOD REJESTRACYJNY: MECZYKI
>>Przejdź na stronę iforbet.pl<<

Jak i gdzie obstawiać mecze online, aby wygrać najwięcej

Nie istnieją strony do obstawiania meczów, na których możemy być pewni wygranej. To trzeba powiedzieć bardzo wyraźnie. Bukmacherka to rodzaj hazardu i niesie za sobą ryzyko oraz pewną dozę nieprzewidywalności. Bo nawet największemu faworytowi może powinąć się noga. Zatem czy można się nauczyć, jak obstawiać online, aby wygrywać? Czy istnieje jakaś konkretna strategia lub zasady, dzięki którym częściej kupony będą wchodzić niż lądować w koszu? To wszystko zależy od tego, ile czasu chcemy poświęcić na zgłębianie wiedzy o sporcie oraz zakładach bukmacherskich.

Wiele osób omija strony bukmacherskie i punkty stacjonarne szerokim łukiem. Uważa to tylko za niebezpieczeństwo straty mniejszej lub większej sumy. O samym „bukach” też nie mają najlepszego zdania – wg nich to przede wszystkim naciągacze. Jak zatem wytłumaczyć fakt, że sporo osób regularnie wygrywa i to dość spore sumy? Kluczem do tego jest odpowiedź nie na to, gdzie najlepiej obstawiać mecze, tylko w jaki sposób. Jednak droga do tzw. zawodowstwa jest bardzo długa i wyboista. Mniej więcej jak z ludźmi grającymi systemami w totka – miną lata zanim znajdzie się ten odpowiedni. Jednak są pewne rzeczy, dzięki którym można coś u bukmachera ugrać. Oczywiście jeśli będzie się to robić z głową.

Na czym polega wygrywanie w zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim na wychodzeniu na plus. Może wam wejść – dajmy na to – 1 kupon na 3, ale ważne, żeby zysk przewyższał stratę. Może nie każdy od razu zapamięta, gdzie obstawiać mecze, ale powinien za to zapamiętać jedną zasadę: trzeba obstawiać z głową. Emocje w bukmacherce nie są dobre. Kiedy już wchodzicie na stronę, gdzie można obstawiać mecze, róbcie to na spokojnie. Nie podpalajcie się widząc wysokie kursy czy tzw. pewniaki. Właśnie w ten sposób możecie stracić sporo pieniędzy. Najpierw przeanalizujcie poprzednie mecze, formę każdego z zespołów, sprawdźcie bilans z najbliższym przeciwnikiem. Na tej podstawie dużo łatwiej jest wyrobić sobie opinię – same kursy są tylko po to, aby gracza zachęcić. Ale to od niego samego zależy na kogo postawi swój typ.

Należy także pamiętać, że nigdy nie ma stuprocentowej pewności wygranej. Sport jest loterią i czasem nawet najbardziej pewne wyniki nie padają. Tym samym skuteczność typów w dłuższym wymiarze czasu jest po prostu niemożliwa – każda seria ma swój koniec.
Dlatego też gracze nie tylko szukają tego, jaka jest najlepsza strona do obstawiania meczów, ale także sposobów na skuteczne trafy. Nazywa się to strategią lub systemem. Nie istnieje jeden sprawdzony, każdy po prostu dochodzi do wprawy i szuka dla siebie najlepszych rozwiązań. Warto zaznaczyć, że stare systemy, jak progresja, mają więcej wad niż zalet i już się od nich odchodzi. Nie należy także ślepo wierzyć internetowym ekspertom oraz ich typom. Musicie sami znaleźć metodę – ta, która będzie przynosić profity, będzie najlepsza.

Trzeba mieć także na uwadze to, że to, gdzie najlepiej obstawiać mecze, ma drugorzędne znaczenie przy obstawianiu. Oczywiście, kuszą oferty powitalne i inne profity, ale bez znajomości piłki nożnej czy innego sportu, nie ma szans na dobre obstawianie. Zatem zanim w ogóle zacznie się przygodę z bukmacherką, należy mieć chociaż podstawową wiedzą na temat sportu, w którym chcemy typować wyniki. Inaczej będzie to jedynie ślepy traf i na dłuższą metę jest to kompletnie bezsensowne.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Firma Forbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Poniżej 4.5 bramki (under 4.5) Paderborn to prawdopodobnie najgorsza drużyna w lidze, która będzie miała olbrzymie trudności z utrzymaniem się w Bundeslidze. Nie jesteśmy jednak pewni czy Borussia będzie w stanie strzelić, nawet tak słabemu rywalowi, wielu bramek, bo gra ofensywna drużyny Favre’a nie wyglądała ostatnio dobrze. Postawimy zatem na under bramkowy, tym bardziej że linia jest ustawiona dość wysoko.
Piast nie przegra (X2) Poznaniacy od dłuższego czasu zawodzą i choć, jak na warunki Ekstraklasy, mają spory potencjał ofensywny nie przekłada się on na wyniki. Na przeciwległym biegunie jest Piast, który niemal w pełni wykorzystuje potencjał swojej kadry i gra bardzo solidnie. Jeśli Gliwiczanie utrzymają po przerwie rytm z wcześniejszych spotkań mogą nawet pokusić się o wygraną w Poznaniu. Typ na przynajmniej punkt gości wygląda zatem całkiem ciekawie.
PSG -1 (PSG wygra przynajmniej dwiema bramkami) Przerwa mogła się przydać piłkarzom PSG, którzy po kilku dobrych występach pod koniec tego cyklu nie wyglądali już tak dobrze. Wicemistrz z poprzedniego sezonu powinien być przeciwnikiem, na którego Paryżanie powinni się zmobilizować, a Lille po osłabieniach oczywiście nie jest tak dobre jak w poprzednim sezonie, więc wyraźna wygrana nie powinna być trudna.
Levante wygra Mallorca ma nadal ogromne problemy na wyjazdach gdzie jako jedyna drużyna w lidze nie zdobyła jeszcze punktu. Levante prezentuje się nieźle u siebie, przed przerwą nawet w przegranych meczach wyjazdowych wyglądało nieźle i z pewnością jest faworytem tego starcia.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.