High League 3 obstawianie. Gdzie obstawiać galę High League 3?

Dodał: Jerzy Ochota,30 cze 2022 | 10:36

Już 4 czerwca odbędzie się gala High League 3. Obstawianie tego widowiska dostępne jest u jednego z legalnych polskich bukmacherów. Gdzie obstawiać High League 3? Czy dostępny jest bonus na obstawianie High League 3? Wszystko opisujemy w tym tekście.

Na skróty:

  1. High League 3 obstawianie z bonusem powitalnym
  2. Obstawianie High League 3
  3. High League 3 obstawianie w Fortunie
  4. Obstawianie High League 3 - kto zawalczy podczas gali?
  5. Obstawianie High League 3 - informacje o gali

High League 3 obstawianie z bonusem powitalnym

Obstawianie High League 3 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie można założyć konto poprzez TEN LINK. Po wpisaniu kodu bonusowego o treści MECZYKI nowi gracze uwolnią bonusy powitalne, które prezentujemy w tabeli.

Bonus Fortuna Wartość bonusu
Darmowy zakład (freebet) 20 PLN
Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN
Bonus od drugiego depozytu  2100 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Obstawianie High League 3

Jedną z najpopularniejszych federacji freakfightowych jest High League. Obstawianie walk tej federacji jest dostępne u jednego z legalnych bukmacherów, którym jest Fortuna. Warto zaznaczyć, że to jedyny bukmacher, który ma ofertę kursów na obstawianie High League 3. Zatem gracze chcący legalnie obstawiać walki tej federacji, nie znajdą takiej możliwości u innych bukmacherów. Można natomiast założyć konto w Fortunie i tam skorzystać z opcji obstawiania High League 3.

Gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się z ryzykiem utraty środków, a także odpowiedzialnością prawną. Tylko bukmacherzy posiadający zezwolenie od Ministra Finansów mają prawo prowadzić działalność z zakresu zakładów bukmacherskich w Polsce.

Gracze u bukmachera Fortuna mogą obstawiać wszystkie pojedynki, które zaplanowano na wydarzenie 4 czerwca. Wśród dostępnych na obstawianie High League 3 zakładów dostępna jest oferta na wszystkie 9 walk, które odbędą się w Ergo Arenie. Szczegóły opisujemy w dalszej części artykułu.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

High League 3 obstawianie w Fortunie

Wspomnieliśmy już wyżej, że obstawianie High League 3 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Drugim pytaniem jest jednak, jakie zakłady gracze mogą znaleźć na obstawianie walk High League 3 u tego bukmachera? Sprawdziliśmy ofertę na zbliżającą się galę tej federacji. Zdarzenia na obstawianie High League 3 w Fortunie to m.in.:

  • Zwycięzca walki
  • Sposób zakończenia walki
  • Liczba rund w walce
  • Zakłady łączone (zwycięzca/sposób zakończenia)

Na każdą walkę dostępnych jest kilkanaście kursów na obstawianie High League 3. Szczegóły można już teraz znaleźć u bukmachera Fortuna. Gala High League 3 to w sumie 9 pojedynków, z których większość odbędzie się na zasadach MMA.

Obstawianie walk:

Obstawianie High League 3 - kto zawalczy podczas gali?

Marcin Dubiel [obstawianie High League 3]

Popularny Marcin Dubiel wyjdzie do walki wieczoru podczas High League 3. Jeden z najbardziej znanych polskich Youtuberów, a także były członek popularnego Teamu X, będzie debiutował w formule MMA. Tym razem nie będzie jednak faworytem walki, a zmierzy się z innym debiutantem, Alberto Simao. 

Alberto Simao [obstawianie High League 3]

Rywalem Marcina Dubiela jest raper, Alberto Simao. Alberto współpracuje z wytwórnią #GM2L, czyli projektem należącym do Malika Montany i Diho. Ten pierwszy to również włodarz High League. Alberto zadebiutuje więc u swojego pracodawcy w kolejnym biznesie, tym razem w środowisku sportów walki. 

Robert "Robur WK" Orzechowski [obstawianie High League 3]

Podczas gali High League 3 wystąpi także członek ekipy Warszawski Koks, którym jest Robert Orzechowski. Trener personalny, kulturysty i osobowość internetowa będzie kolejnym debiutantem podczas gali High League 3. Robert “Robur WK” Orzechowski zmierzy się z Robertem Burneiką. 

Robert "Hardkorowy Koksu" Burneika [obstawianie High League 3]

“Hardkorowy Koksu” był bardzo popularną gwiazdą w polskiej sieci kilka lat temu. Kulturysta i celebryta trafił do zawodowych organizacji sportów walki, a także prowadził programy telewizyjne. Teraz Robert Burneika powraca, tym razem do klatki High League. Będzie to jego debiut w federacji, ale jednocześnie czwarta walka w MMA. 

Aniela "Lil Masti" Bogusz [obstawianie High League 3]

Nie zabraknie kobiecych akcentów podczas gali High League 3. W jednej z bardziej wyczekiwanych walk powraca Aniela “Lil Masti” Bogusz. Internetowa gwiazda, to jedna z lepiej prezentujących się sportowo celebrytek, zatem jej starcie budzi spore zainteresowanie. 

Kamila “Zusje” Astafiewa [obstawianie High League 3]

Rywalką “Lil Masti” będzie “Zusje”, czyli celebrytka znana niegdyś jako Luxuria Astaroth. Dla “Zusje” nie będzie to debiut w High League, ale tym razem nie będzie ona faworytką walki z Bogusz. W ostatnim czasie “Zusje” swoją największą popularność zawdzięcza właśnie bywaniu w środowisku freakfighterskim. 

Denis "Bad Boy" Załęcki [obstawianie High League 3]

Denis "Bad Boy" Załęcki walczył m.in. w boksie czy walkach na gołe pięści. Do tej ostatniej formuły ma wkrótce powrócić, ale wcześniej zawalczy jeszcze na gali High League 3. W klatce podczas High League zmierzy się tym razem z "Don Diego", z którym jest skonfliktowany, a całą sprawę zawodnicy chcą załatwić między sobą w klatce High League. 

Mateusz "Don Diego" Kubiszyn [obstawianie High League 3]

Mateusz Kubiszyn to amatorski, trzykrotny mistrz świata w kickboxingu. Ponadto “Don Diego” jest znany z ze startów w walkach na gołe pięści. W przeszłości Mateusz Kubiszyn był m.in. ratownikiem medycznym, ale obecnie pracuje jako strażak. 

Ewa "Kleo" Brodnicka [obstawianie High League 3]

Polska zawodowa pięściarka, była mistrzyni świata federacji WBO. Stoczyła 21 walk, z czego 19 wygrała. Ewa Brodnicka może pochwalić się sporym doświadczeniem w zawodowym sporcie, a teraz swoich sił próbuje we freakfightach. W debiucie podczas High League przegrała, ale teraz będzie faworytką w swoim drugim pojedynku dla federacji. 

Obstawianie walk:

Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk [obstawianie High League 3]

Do klatki High League powraca również influencerka i celebrytka, Kamila Wybrańczyk. Zawodniczka znana jest przede wszystkim jako partnerka boksera, Artura Szpilki. Jednak sama także zdecydowała się spróbować swoich sił w sportach walki. Podczas High League 3 "Kamiszka" stoczy już czwarty pojedynek w MMA, a do tej pory może pochwalić się jedną wygraną i dwiema porażkami. 

Łukasz "Lukas TV" Wdowiak [obstawianie High League 3]

Łukasz Wdowiak słynie ze swoich pranków, które pokazuje na własnym kanale Youtube o nazwie Lukas TV. Przy okazji premierowego High League mierzył się w walce trzech zawodników, a teraz powraca, aby skrzyżować rękawice z Kamilem Kossakowskim, który także walczył w tamtym pojedynku. 

Kamil Kossakowski [obstawianie High League 3]

Muzyk i wokalista, który zyskał sporą popularność w sieci. Kamil Kossakowski na co dzień kojarzony jest z branżą disco polo, ale ostatnio zyskał także fanów po swoim debiutanckim pojedynku dla federacji High League. W drugiej walce będzie chciał pokazał się z dobrej strony i będzie faworytem pojedynku. 

Przemysław "Kolar" Kolarczyk [obstawianie High League 3]

Na co dzień Przemysław "Kolar" Kolarczyk, to znany twórca internetowy mający spore zasięgi w sieci. Zawodnik przy okazji swojego debiutu nie mógł cieszyć się ze zwycięstwa, ale dostał drugą szansę od federacji. Podczas High League 3 zawalczy z raperem, Alanem Godzińskim. Kolarczyk jest faworytem bukmacherów w tym pojedynku.

Alan "Alan Człowieku" Godziński [obstawianie High League 3]

Do klatki High League wejdzie Alan Godziński, dla którego będzie to debiut w federacji. Alan to młody raper, który póki co większą popularność zyskał swoimi kontrowersyjnymi zachowaniami niż muzyką. Współpracuje z wytwórnią HHNS oraz QueQuality. 

Alan "Alanik" Kwieciński [obstawianie High League 3]

Alan Kwieciński rozpoznawalność zyskał, dzięki udziałowi w popularnym programie stacji MTV “Warsaw Shore”. Jednak “Alanik” to także aktywny sportowiec, który od pewnego czasu startuje w pojedynkach na galach freakfightowych. Teraz kibice będą mogli zobaczyć jego kolejne starcie, które odbędzie się podczas gali High League 3 w Ergo Arenie. 

Dawid "Crazy" Załęcki [obstawianie High League 3]

Rywalem “Alanika” będzie kolejny reprezentant klanu Załęckich. Tym razem będzie to Dawid Załęcki, ojciec Denisa. Dla Załęckiego seniora walka będzie debiutem we freakfightowych federacjach sztuk walki, ale jego szanse bukmacherzy oceniają całkiem wysoko. 

Paweł "Scarface" Bomba [obstawianie High League 3]

O tym kim jest Paweł Bomba wiadomo niewiele. Jednak były partner “Zusje”, dzięki przygotowaniu jej do startów w MMA, zasłużył sobie na angaż w federacji. Debiut Pawła Bomby w organizacji odbędzie się podczas High League 3. Czego go starcie z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem. 

Mateusz "Tarzan" Leśniak [obstawianie High League 3]

Mateusz “Tarzan” Leśniak znany jest z programów w telewizyjnych, np. rozrywkowej produkcji “Królowe Życia”, gdzie występuje ze swoją partnerką. Ponadto celebryta swoich sił w klatce MMA. Popularny "Tarzan" do tej pory walczył dwukrotnie w mieszanych sportach walki. Ma na swoim koncie jedną wygraną oraz jedną porażkę.

Kody promocyjne na sporty walk:

Obstawianie High League 3 - informacje o gali

Gala High League 3 odbędzie się w sobotę, 4 czerwca w Ergo Arenie w Trójmieście. Fani będą mogli oglądać transmisję z gali w systemie Pay Per View. W sumie podczas gali odbędzie się dziewięć pojedynków, z czego większość w formule MMA.

Obstawianie High League 3 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MECZYKI, wpisany podczas rejestracji konta, pozwala aktywować bonus powitalny u bukmachera.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020