High League 5 obstawianie. Gdzie obstawiać galę High League 5?

Dodał: Jerzy Ochota,23 Sty 2023 | 12:53
Już 10 grudnia odbędzie się gala High League 5. Obstawianie tego widowiska dostępne jest u jednego z legalnych polskich bukmacherów. Gdzie obstawiać High League 5? Czy dostępny jest bonus na obstawianie High League 5? Wszystko opisujemy w tym tekście.

High League 5 obstawianie z bonusem powitalnym

Obstawianie High League 5 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna, gdzie można założyć konto poprzez TEN LINK. Po wpisaniu kodu bonusowego o treści MECZYKI nowi gracze uwolnią bonusy powitalne, które prezentujemy w tabeli.
Bonus Fortuna Wartość bonusu
Darmowe zakłady (freebety)35 PLN (20 PLN + 15 PLN)
Zakład bez ryzyka (cashback)600 PLN
Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem promocyjnym.
Fortuna kod promocyjny

Obstawianie High League 5

Jedną z najpopularniejszych federacji freakfightowych jest High League. Obstawianie walk tej federacji jest dostępne u jednego z legalnych bukmacherów, którym jest Fortuna. Warto zaznaczyć, że to jedyny bukmacher, który ma ofertę kursów na obstawianie High League 5. Zatem gracze chcący legalnie obstawiać walki tej federacji, nie znajdą takiej możliwości u innych bukmacherów. Można natomiast założyć konto w Fortunie i tam skorzystać z opcji obstawiania High League 5.
Gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się z ryzykiem utraty środków, a także odpowiedzialnością prawną. Tylko legalni bukmacherzy posiadający zezwolenie od Ministra Finansów mają prawo prowadzić działalność z zakresu zakładów bukmacherskich w Polsce.
Gracze u bukmachera Fortuna mogą obstawiać wszystkie pojedynki, które zaplanowano na wydarzenie 10 grudnia. Wśród dostępnych na obstawianie High League 5 zakładów znalazła się oferta na wszystkie walki, które odbędą się w Atlas Arenie w Łodzi. Szczegóły opisujemy w dalszej części artykułu.

High League 5 obstawianie w Fortunie

Wspomnieliśmy już wyżej, że obstawianie High League 5 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Drugim pytaniem jest jednak, jakie zakłady gracze mogą znaleźć na obstawianie walk High League 5 u tego bukmachera? Sprawdziliśmy ofertę na zbliżającą się galę tej federacji. Zdarzenia na obstawianie High League 5 w Fortunie to m.in.:
  • Zwycięzca walki
  • Sposób zakończenia walki
  • Liczba rund w walce
  • Zakłady łączone (zwycięzca/sposób zakończenia)
Na każdą walkę dostępnych jest kilkanaście kursów na obstawianie High League 5. Szczegóły można już teraz znaleźć u bukmachera Fortuna. Gala High League 5 to w sumie 10 pojedynków, z których większość odbędzie się na zasadach MMA.

Obstawianie walk:

Obstawianie High League 5 - kto zawalczy podczas gali?

Alberto Simao [obstawianie High League 5]

Członek ekipy #GM2L wystąpi w walce wieczoru podczas gali High League 5. Obstawianie jego wygranej może przynieść większe wygrane, ale będzie bardziej ryzykowne. Alberto Simao nie jest bowiem faworytem bukmacherów do sukcesu podczas High League 5, gdzie zmierzy się z Pawłem Tyburskim.

Paweł “Tybori” Tyburski [obstawianie High League 5]

Rywalem Simao będzie Paweł “Tybori” Tyburski, celebryta znany z telewizyjnych programów rozrywkowych, a od pewnego czasu także zawodnik na galach freakfightów. Tyburski jest faworytem walki z Alberto Simao i to dość wyraźnym, co potwierdzają kursy. Obstawianie High League 5 dostępne jest wyłącznie w Fortunie.

Natalia “Natsu” Karczmarczyk [obstawianie High League 5]

Na gali High League 5 zawalczy Natalia “Natsu” Karczmarczyk, jedna z najpopularniejszych polskich infulencerek. Obstawianie High League 5 na walkę “Natsu” jest dostępne w Fortunie. Znana z projektu “Team X” celebrytka, która obecnie tworzy "Natsu World", jest faworytką bukmachera Fortuna do wygranej. Walka podczas High League 5 będzie jej trzecim występem w MMA. 

Agata “Fagata” Fąk [obstawianie High League 5]

Rywalką “Natsu” będzie kolejna niezwykle popularna twórczyni internetowa. Agata “Fagata” Fąk także zyskała popularność po dołączeniu do projektu “Team X”, który kontynuowała również po odejściu pierwszych członków grupy. Obstawianie High League 5 na wygraną “Fagaty” to typ na niespodziankę, bowiem nie jest ona faworytką walki.

Mateusz “Muran” Murański [obstawianie High League 5]

Młodszy z klanu Murańskich powraca do klatki podczas gali High League 5. Obstawianie jego walki z Pawłem Bombą jest możliwe w Fortunie. “Muran” tym razem jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, a z pewnością będzie chciał dobrze zaprezentować się po porażce z Arkadiuszem Tańculą. 

Paweł “Scarface” Bomba [obstawianie High League 5]

Swoje trzecie starcie dla federacji High League stoczy Paweł Bomba, który póki co nie zawojował federacji dobrymi występami. Obie swoje walki przegrywał przed czasem, a w przypadku High League 5 również nie będzie faworytem do wygranej. Jego walka z “Muranem” odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach.

Damian Janikowski [obstawianie High League 5]

Polski olimpijczyk postanowił spróbować swoich sił w świecie freakfightów. Po kilkuletniej przygodzie z MMA w najlepszej polskiej federacji dla zawodowców, tym razem przyjął zaproszenie federacji High League. Nie powinno dziwić, że doświadczony wojownik jest faworytem do wygrania swojej walki, a obstawianie High League 5 jest dostępne w Fortunie.

Sprawdź kody promocyjne:

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn [obstawianie High League 5]

Znany m.in. z walk na gołe pięści Mateusz “Don Diego” Kubiszyn będzie rywalem Damiana Janikowskiego. Choć doświadczenie Kubiszyna w różnorodnych sportach walki jest spore, to przeciwko byłemu zapaśnikowi nie będzie faworytem bukmacherów do wygranej.

Maja Staśko [obstawianie High League 5]

Ogłoszenie Mai Staśko jako zawodniczki High League odbiło się szerokich echem. Znana w sieci feministka i aktywistka dość niespodziewanie dołączyła do federacji tworzonej przez Malika Montanę i odniosła sukces w pierwszej walce. Czy będzie w stanie powtórzyć ten wynik? Zdaniem bukmachera tak.

Maria “Masza” Graczykowska [obstawianie High League 5]

Kolejną kobiecą gwiazdą gali High League 5 będzie Maria Graczykowska, znana w internecie jako “Masza”. Influencerka do federacji Malika Montany dołączyła przed czwartą galą federacji, a już na High League 5 dostanie szansę debiutu w klatce.

Jakub “Holak” Krawczyk Holak [obstawianie High League 5]

Starcia tematycznie to rzecz często spotykana na galach freakfighterów. Nie inaczej będzie w walce, w której pojawi się Jakub "Holak" Krawczyk-Holak. W tym przypadku mowa o pojedynku streamerów, bo właśnie z tego w internecie zasłynął "Holak". Jego rywalem będzie “Zony” a obstawianie High League 5 na ich walkę dostępne jest w Fortunie.

Maciej “Zony” Zoniuk [obstawianie High League 5]

Patrząc na to jak wyglądają kursy przed walką “Holak” kontra “Zony” to można przypuszczać, że faworytem do wygrania podczas High League 5 jest ten drugi. Maciej Zoniuk dla federacji High League wystąpi już po raz kolejny. W debiutanckim starciu przegrał decyzją sędziów, a teraz liczy na poprawę swojego bilansu.

Dawid “Diables” Porwisiak [obstawianie High League 5]

Wspomnieni wyżej twórcy internetowi, to nie wszyscy przedstawiciele tego fachu, którzy wystąpią na gali High League 5. Kolejnym streamerem, który zyskał popularność występami na platformie Twitch, jest Dawid Porwisiak znany lepiej jako “Diables”. Otrzymał on angaż od federacji High League i zawalczy podczas najbliższej gali.

Paweł “Leh” Lehmann [obstawianie High League 5]

Rywal “Diablesa” także został dobrany tematycznie. W końcu Paweł Lehmann również jest internetowym twórcą, który zajmuje się przede wszystkim streamowaniem. Choć o sportowej formie obu zawodników tak naprawde nie wiemy zbyt wiele, to bukmacher Fortuna typuje, że “Leh” ma większe szanse na wygraną.

Vaso Bakocević [obstawianie High League 5]

Kolejny zawodowy zawodnik mieszanych sportów walki, który pojawia się na galach freakfightów. Bakosević zyskał popularność polskich kibiców dzięki widowiskowym akcjom i aktywnemu stylowi walki. Teraz będzie walczył w nieco innej dla siebie formule, K-1 w małych rękawicach, a jego pojedynek to najbardziej wyrównane do obstawiania High League 5 starcie według Fortuny.

Denis “Crazy” Załęcki [obstawianie High League 5]

Znany z występów w walkach na gołe pięści, charakteryzujący samego siebie jako ulicznego wojownika, Denis "Crazy" Załęcki. To właśnie on będzie rywalem Bakosevicia podczas gali High League 5 (obstawianie walki dostępne w Fortunie). Bukmacher nie wskazuje faworyta tego starcia, co zwiastuje ciekawe starcie.

Przemysław “Sequento” Skulski [obstawianie High League 5]

Szansę walki na gali High League 5 dostał Przemysław Skulski, który zyskał popularność w sieci pod pseudonimem “Sequento”. Znany ze swoich tanecznych popisów na TikToku twórca tym razem będzie chciał spróbować sił w sportowym pojedynku na zasadach MMA. Choć o dotychczasowych osiągnięciach w tej dziedzinie wiadomo niewiele, to Skulski ma nieco większe szanse na sukces niż jego rywal. 

Andrzej “Andrew” Gazda [obstawianie High League 5]

Gazda to trener personalny i influencer, który oferuje treningi online. Dzięki swojej działalności w sieci przebił się do świata celebrytów walczących na freakfightowych federacji. Czy uda mu się wygrać z “Sequento”? Nie jest w walce faworytem, ale różnica w kursach nie jest dyskredytująca Gazdę.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Obstawianie High League 5 - informacje o gali

Gala High League 5 odbędzie się w sobotę, 10 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Fani będą mogli oglądać transmisję z gali w systemie Pay Per View. W sumie podczas gali odbędzie się dziesięć pojedynków, z czego większość w formule MMA.
Obstawianie High League 5 dostępne jest wyłącznie u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny MECZYKI, wpisany podczas rejestracji konta, pozwala aktywować bonus powitalny u bukmachera.
0
Głosów: 0
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020