Najwyższe bonusy bukmacherskie

Dodał: Jerzy Ochota,Dzisiaj | 13:34

Bonusy są ważnym elementem w ofercie legalnych bukmacherów. Często mają wpływ na to, którego bukmachera wybierze ostatecznie gracz. W przypadku bonusów liczy się zarówno ich ilość, jak i jakość, czyli wartość. Którzy bukmacherzy oferują najwyższe bonusy bukmacherskie na rynku? Jakie najwyższe bonusy dostępne są w pakietach powitalnych? Prezentujemy je poniżej.

Na skróty:

 1. Najwyższe bonusy bukmacherskie
 2. Najwyższe bonusy bukmacherskie - pakiet powitalny
 3. Najwyższe bonusy bukmacherskie - poszczególne bonusy

Najwyższe bonusy bukmacherskie

Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce mają w swojej ofercie bonusy. Różnią się one między sobą rodzajem, wartością i warunkami obrotu. W tym tekście prezentujemy najwyższe bonusy bukmacherskie, czyli takie, które pozwalają graczom uzyskać najwięcej środków na zakłady. 

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje bonusów bukmacherskich. Są to darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) a także bonus od depozytu. Najwyższe bonusy bukmacherskie można aktywować, rejestrując się poprzez linki dostępne na naszej stronie z użyciem kodów bonusowych od Meczyki.pl.

Najwyższe bonusy bukmacherskie - pakiet powitalny

Biorąc pod uwagę najwyższe bonusy bukmacherskie, warto spojrzeć na nie jako całość. Którzy bukmacherzy oferują najwyższe bonusy bukmacherskie na start? W tabeli poniżej umieściliśmy bukmacherów z najwyższymi bonusami, patrząc na to, jak wygląda ich kompleksowa propozycja pakietów powitalnych.

Najwyższy bonus powitalny Wartość bonusu Sprawdź szczegóły
Totalbet 5239 PLN SPRAWDŹ
LVBet 3353 PLN SPRAWDŹ
Fortuna 2720 PLN SPRAWDŹ
STS 1640 PLN SPRAWDŹ

Najwyższe bonusy bukmacherskie - pakiet powitalny Totalbet

Jeśli chodzi o wartość pakietu powitalnego, to pod kątem najwyższych dostępnych środków przoduje Totalbet, który oferuje 5239 zł, przy rejestracji TUTAJ z kodem MECZYKI. 

 

W skład pakietu powitalnego u bukmachera wchodzą:

 • Darmowe zakłady (3x freebet) o wartości 39 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 200 PLN
 • Bonus od pierwszej wpłaty do 5000 PLN

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, a niektóre promocje bardziej szczegółowo opisujemy w dalszej części artykułu.

Najwyższe bonusy bukmacherskie - pakiet powitalny LVBet

Nieco inaczej wygląda pakiet powitalny w LVBet, gdzie konto założymy poprzez TEN LINK. Wartość wszystkich promocji na start to 3353 zł.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Wśród bonusów dostępnych w LVBet znaleźć można:

 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 20 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 333 PLN
 • Bonus od dwóch pierwszych wpłat do 3000 PLN

W LVBet znajdziemy nieco szerszą ofertę, jeśli chodzi o rodzaje bonusów. Bukmacher ma też jeden z najwyższych bonusów od depozytu, który opiszemy w późniejszych akapitach.

Najwyższe bonusy bukmacherskie - pakiet powitalny Fortuna

Jedne z najwyższych bonusów bukmacherskich na start ma również Fortuna. Rejestracja dostępna jest TUTAJ, a do aktywacji bonusów wymagany będzie kod o treści MECZYKI. Wszystkie bonusy mają łączną wartość 2720 zł. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Pakiet powitalny od bukmachera Fortuna to:

 • Darmowy zakład (freebet) 20 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 600 PLN
 • Bonus od drugiego depozytu do 2100 PLN

Fortuna przygotowała trzy promocje powitalne, a cashback i bonus od depozytu należą do grona najwyższych bonusów bukmacherskich na rynku w swoich kategoriach. Szczegółowo te bonusy prezentujemy dalej.

Najwyższe bonusy bukmacherskie - pakiet powitalny STS [NAJWYŻSZY BONUS STS NA RYNKU]

U bukmachera STS rejestracja dostępna jest poprzez TEN LINK z kodem bonusowym MEGABONUS. STS przygotował pakiet powitalny o łącznej wartości 1640 zł. 

STS kod promocyjny

Bonusy na start od bukmachera wyglądają następująco:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat do 1500 PLN
 • Cashback na sporty wirtualne 20 PLN
 • Cashback na BetGames 20 PLN

STS ma jeden z najwyższych bonusów powitalnych na start. Gracze mogą znaleźć wyższe pojedyncze promocje, ale patrząc na liczbę bonusów i ich różnorodność, STS wyróżnia się wśród legalnych bukmacherów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Najwyższe bonusy bukmacherskie - poszczególne bonusy

Wyżej opisane zostały całe pakiety bonusów na start. Jak jednak prezentują się poszczególne, najwyższe bonusy powitalne według podziału na konkretne formy bonusów? W dalszej części artykułu przeczytacie, którzy bukmacherzy mają w ofercie najwyższy freebet, cashback i bonus od depozytu.

Najwyższe bonusy bukmacherskie - Freebet

Darmowy zakład, czyli freebet, może być bonusem bez depozytu lub z depozytem. To oznacza, że nie zawsze bukmacher będzie wymagał wpłaty przed przyznaniem bonusu. Najwyższe bonusy bukmacherskie na darmowy zakład, które prezentujemy poniżej, występują w obu tych opcjach.

Najwyższy bonus freebet Wartość bonusu Sprawdź szczegóły
Totalbet 39 PLN (bez depozytu!) SPRAWDŹ
PZBuk 50 PLN SPRAWDŹ
Superbet 35 PLN SPRAWDŹ

Najwyższy bonus bukmacherski - freebet Totalbet (bez depozytu)

W kategorii najwyższych freebetów warto odnotować Totalbet, który proponuje darmowe zakłady o wartości 39 zł, podzielone na kilka freebetów. Rejestrując się TUTAJ z kodem o treści MECZYKI można uzyskać wspomniany bonus bez depozytu. Jest to najwyższy bonus bukmacherski tego typu. 

Freebety bez depozytu gracz może uzyskać za samą rejestrację z podanym powyżej kodem. Są to dwa bonusy o wartości 20 zł i 9 zł. Kolejne 10 zł w formie darmowego zakładu dostępne jest za wyrażenie zgód marketingowych podczas zakładania konta. To również bonus bez depozytu. Wszystkie darmowe zakłady od Totalbet funkcjonują na takich samych zasadach. Bonusów nie można dzielić na mniejsze stawki. Bonus można zagrać na kuponie o kursie 2.00 lub wyższym, zarówno na zakłady pojedynczne jak i wielokrotne. Każdy freebet ważny jest przez 7 dni od momentu jego przyznania. 

Najwyższy bonus bukmacherski - freebet PZBuk

Najwyższy bonus bukmacherski na darmowy zakład proponuje PZBuk. Ma on wartość 50 zł, które można wykorzystać na jeden lub wiele kuponów. Bonus dostępny jest po rejestracji TUTAJ

Bonus dostępny jest po wpłacie depozytu o wartości 50 zł lub więcej. Środkami z konta depozytowego należy zagrać po kursie 2.00 lub wyższym. Z kolei freebet obowiązuje na kuponach wielokrotnych, o kursie zdarzenia min. 1.40. 

Najwyższy bonus bukmacherski - freebet Superbet

Trzeci w tej kategorii najwyższy bonus bukmacherski ma Superbet, gdzie zarejestrować można się TUTAJ z kodem MECZYKI. Wartość freebetu to 35 zł, które przyznawane jest po wpłacie na konto.

Minimalna wpłata uprawniająca do odbioru bonusu to 50 zł. Bonus freebet można użyć na kuponie o kursie 1.60 lub wyższym. Gracz masz 3 dni na wykorzystanie bonusu, od momentu jego przyznania.

Freebety u pozostałych bukmacherów:

Najwyższe bonusy bukmacherskie - Cashback

Najwyższy bonus cashback Wartość bonusu Sprawdź szczegóły
Fortuna 600 PLN SPRAWDŹ
Superbet 1300 PLN SPRAWDŹ
PZBuk 1000 PLN SPRAWDŹ

Najwyższy bonus bukmacherski - cashback Fortuna

Sam cashback Fortuna to nie najwyższy bonus bukmacherski na zakład bez ryzyka, ale patrząc na jego zasady, w tej formie jest najwyższy na rynku. Rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala uzyskać zwrot do 600 zł za pierwszy kupon. 

Fortuna przyzna zwrot za pierwszy kupon, wytypowany po dowolnym kursie, jeśli ten okaże się przegrany. Bonusem wystarczy obrócić jeden raz i tu także bukmacher nie ma żadnych wymagań co do liczby zdarzeń, czy też kursu minimalnego. 

Najwyższy bonus bukmacherski - cashback Superbet

Najwyższy bonus na zakład bez ryzyka ma Superbet. Przypomnijmy, że rejestracja TUTAJ z kodem MECZYKI pozwala uwolnić bonusu u tego bukmachera o opisanych wartościach. 

W przypadku Superbet gracz nie otrzymuje zwrotu za jeden kupon, ale za cały tydzień bez ryzyka. Jak to działa? Bukmacher zwrot, do maksymalnie 1300 zł, wyliczy na podstawie stawek za przegrane kupony według wzoru: 

Suma stawek klienta - suma wygranych - suma podatków od gier - przyznane i wykorzystane bonusy = wysokość bonusu

Zwrotem z cashbacku należy obrócić dwukrotnie po kursie 1.80 lub wyższym, w ciągu 10 dni od przyznania bonusu. 

Najwyższy bonus bukmacherski - cashback PZBuk

Najwyższy bonus bez ryzyka na pojedynczy kupon proponuje PZBuk, po rejestracji w TYM MIEJSCU. Maksymalny zwrot wynosi w tym przypadku 1000 zł. Obowiązuje on na pierwszy przegrany kupon, który może być dowolnym kuponem w kolejności typowania. 

Zakład bez ryzyka obowiązuje na kuponach wielokrotnych, o minimalnym kursie zdarzenia 1.40. W przypadku porażki, gracz uzyska zwrot na konto bonusowe. Cashbackiem należy obrócić na takich samych zasadach, czyli na kuponach z min. 2 zdarzeniami, o kursie 1.40 lub więcej dla każdego z nich. Czas na obrót wynosi 30 dni.

Cashback u pozostałych bukmacherów:

Najwyższe bonusy bukmacherskie - Bonus od depozytu

Najwyższy bonus od depozytu Wartość bonusu Sprawdź szczegóły
Totalbet 5000 PLN SPRAWDŹ
Fortuna 2100 PLN SPRAWDŹ
LVBet 3000 PLN SPRAWDŹ

Najwyższy bonus bukmacherski - bonus od depozytu Totalbet

W tym momencie najwyższy bonus od depozytu proponuje Totalbet, który podwaja pierwszą wpłatę do kwoty 5000 zł, przy rejestracji TUTAJ z kodem bonusowym MECZYKI. Minimalna wpłata to 10 zł. 

Bonusem bukmacherskim od Totalbet należy obrócić, na kuponach wielokrotnych o kursie zdarzenia 1.30 lub wyższym. Co ważne, należy dokonać w sumie czterokrotnego obrotu bonusem, na kuponach z co najmniej czterema zdarzeniami o wspomnianym kursie minimalnym. Każdorazowy obrót uwalnia 25% wartości całego bonusu. Na pełny obrót gracz ma 90 dni. 

Najwyższy bonus bukmacherski - bonus od depozytu Fortuna

Fortuna, czyli bukmacher u którego założymy konto TUTAJ z kodem MECZYKI, ma najwyższy bonus bukmacherski od drugiego depozytu. Jego wartość to 2100 zł, pod warunkiem rejestracji z naszym kodem.

Bonusem należy obrócić według określonych zasad. Najpierw kwotą stanowiącą 80% drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 20% bonusu, następnie kwotą stanowiącą czterokrotność drugiego depozytu, za co bukmacher przyzna 80% bonusu. Do obrotu zaliczane są kupony o kursie min. 1.80. Na obrót gracz ma 14 dni. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od rejestracji, następnie jest 5 dni na wpłatę drugiego depozytu. 

Najwyższy bonus bukmacherski - bonus od depozytu LVbet

Z kolei bukmacher LVBet ma najwyższy bonus bukmacherski od dwóch pierwszych wpłat, przy rejestracji TUTAJ, który wynosi w sumie 3000 zł. Po 1500 zł dla każdego z dwóch depozytów.

Oba bonusu od depozytu różnią się między sobą warunkami obrotu, a także procentem przyznanego bonusu. W przypadku pierwszej wpłaty można otrzymać 100% bonusu od depozytu. Wymagany jest czterokrotny obrót, po kursie minimalnym 1.75. Bonus od drugiego depozytu to 50% wpłaty, a obrócić nim należy trzykrotnie po takim samym kursie minimalnym. W każdym przypadku bonus to maksymalnie 1500 zł.

Sprawdź kody promocyjne:

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020