Promocje Bukmacherskie

Promocje Bukmacherskie | Kwiecień 2021
meczyki.pl
Autor: Seweryn Krauze 6 kwi 2021 | 12:38
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Większość bukmacherów działających na polskim rynku stara się przyciągnąć nowych graczy poprzez różnego rodzaju promocje bukmacherskie. Osoby, które chcą więc zacząć swoją przygodę z daną firmą, mogą liczyć choćby na bonusy powitalne, najczęściej w postaci freebetów, zakładów bez ryzyka oraz bonusów od depozytu. W naszym artykule przybliżymy szczegóły tego typu promocji.

Na skróty:

Należy pamiętać, że grać możemy wyłącznie u legalnych bukmacherów, którzy odprowadzają w naszym kraju podatki i otrzymali stosowną licencję na prowadzenie swojej działalności. Korzystanie z usług nielegalnych firm może wiązać się z odpowiedzialnością karną. Na szczęście wybór legalnych bukmacherów jest dziś duży. I co istotne dla graczy, większość z nich ma w swojej ofercie specjalne promocje bukmacherskie.

Promocje bukmacherskie legalnych bukmacherów

Legalne firmy odwdzięczają się graczom za zaufanie. Już po samej rejestracji oferują różnego rodzaju bonusy i promocje bukmacherskie, które ułatwią użytkownikowi stawianie pierwszych kroków w obstawianiu zakładów. W ofertach powitalnych wyróżniają się szczególnie trzy rodzaje bonusów, którym za moment przyjrzymy się bliżej.

Promocje bukmacherskie - Freebet

Idealny bonus dla tych, którzy chcieliby “przetestować” danego bukmachera, grając u niego zakład, ale wolą początkowo nie inwestować własnych środków. Jest taka możliwość. Niektóre firmy mają bowiem dla nowych użytkowników promocje bukmacherskie w postaci freebetów, a więc - jak sama nazwa wskazuje - darmowych zakładów. Ich kwoty i zasady ewentualnego obrotu są różne. Chociaż freebety zazwyczaj związane są z rejestracją, czasami bukmacherzy przyznają je także - z różnych okazji - stałym użytkownikom.

W niektórych sytuacjach środki wygrane po zagraniu takiego freebetu możemy od razu wypłacić na konto bankowe. Zdarza się jednak, że wcześniej trzeba dokonać jeszcze odpowiedniego obrotu, a więc zagrać za kilkukrotność otrzymanej kwoty, pamiętając też o przekroczeniu granicy kursu minimalnego. Tego typu promocje bukmacherskie mogą mieć nieco zróżnicowane zasady. W dalszej części tekstu dokładnie przeanalizujemy freebety oferowane przez legalnych polskich bukmacherów.

Promocje bukmacherskie - Zakład bez ryzyka

Kolejna promocja bukmacherska, która pozwala zminimalizować lub wręcz ograniczyć do zera ryzyko natychmiastowej utraty środków. W tym przypadku najpierw musimy jednak dokonać określonego depozytu. Zakład bez ryzyka, nazywany też cashbackiem, związany jest zazwyczaj z pierwszą wpłatą na konto i pierwszym zagranym zakładem. Jeśli okaże się on wygrany, wówczas możemy cieszyć się ze zgromadzonych pieniędzy. Jeśli natomiast taki debiutancki kupon przegramy, to nic straconego, bukmacher zwróci nam postawione na niego pieniądze, potrącając jedynie obowiązkowy podatek 12%.

Warto pamiętać, że za każdym razem bukmacher określa, jaka jest maksymalna wartość zakładu bez ryzyka. Na przykład, w ramach jego działania, możemy otrzymać zwrot nie większy niż 200 zł. Bywa i tak, że wskazana jest wpłata i stawka minimalna, która “otwiera drzwi” do otrzymania cashbacku. Może to być choćby 20 zł.

Niektóre promocje bukmacherskie tego typu pozwalają wypłacić od razu zwrócone środki na konto bankowe. Zdarza się jednak, że bukmacher w takim momencie oczekuje jeszcze dokonania określonego obrotu, którego warunki dokładnie określa. W dalszej części artykułu przyjrzymy się zakładom bez ryzyka oferowanym przez legalnych polskich bukmacherów.

Promocje bukmacherskie - Bonus od depozytu

Bonus od depozytu to kolejna promocja bukmacherska, którą bardzo często można znaleźć w ofercie powitalnej danej firmy. Polega ona na pomnożeniu wpłaty. Najczęściej pierwszej, choć zdarza się też, że bukmacherzy mnożą drugi czy trzeci depozyt. W większości przypadków są to bonusy oferujące użytkownikowi dodatkowe 100% wpłaty. A więc jeśli zasilimy swoje konto np. kwotą w wysokości 100 zł, drugie 100 zł dostaniemy wtedy od bukmachera.

Dokładne zasady tego typu promocji różnią się oczywiście u poszczególnych bukmacherów. Zawsze określają oni jednak maksymalną wartość takiego bonusu, którą gracz może zyskać. Bonus od depozytu jest też nierozerwalnie związany z koniecznością dokonania obrotu. A więc, owszem, otrzymujemy dodatkowe środki na grę, ale - co logiczne - nie możemy ich od razu wypłacić. Zanim z salda bonusowego przejdą ona na saldo główne, trzeba wcześniej zagrać np. za trzykrotność kwoty, którą dostaliśmy. Bukmacher określa też wtedy jaką wysokość kursów w typowanych zdarzeń musimy osiągnąć.

Zostańcie z nami, a dowiecie się, które firmy mają w swojej ofercie promocje bukmacherskie w postaci bonusu od depozytu. Przyjrzymy się dokładnie ich wysokości i zasadom.

Sprawdź kody promocyjne:

Promocje bukmacherskie - STS

STS to jeden z najpopularniejszych polskich bukmacherów. Przyciąga on do siebie nowych graczy także bogatą ofertą powitalną w postaci wszystkich trzech opisanych wyżej bonusów. Ich szczegóły poznacie już teraz!

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - STS freebet 29 zł

STS za udane dokonanie rejestracji z kodem bonusowym: MEGABONUS nagradza graczy freebetem, a więc darmowym zakładem w wysokości 29 zł. Zasady są tu banalnie proste. Na start użytkownik otrzymuje od bukmachera właśnie taką kwotę, którą może przeznaczyć na zagranie kuponu. 

Co jednak istotne, by wypłacić otrzymany bonus, a raczej środki wygrane po jego wykorzystaniu, dokonać trzeba trzykrotnego obrotu. W praktyce oznacza to więc zagranie za 87 zł, pamiętając jednocześnie o kursie minimalnym każdego kuponu zaliczanego do obrotu (1.91). Dopiero po wykonaniu tego zadania użytkownik będzie mógł wypłacić zgromadzone środki.

Promocje bukmacherskie - STS zakład bez ryzyka 281 PLN

Wygrywasz zakład - pieniądze są Twoje. Przegrywasz - postawiona kwota wraca do Ciebie. Maksymalnie może to być 281 zł. Tak w skrócie można opisać zakład bez ryzyka od STS. Należy jednak pamiętać, że w celu jego otrzymania trzeba już podczas rejestracji wpisać kod bonusowy: MEGABONUS. Zakładem bez ryzyka będzie pierwszy kupon zagrany za wpłacone przez użytkownika środki. 

Po ewentualnym zwrocie nie trzeba dokonywać jakiegokolwiek obrotu. Pieniądze wracają na konto gracza, pomniejszone jedynie o podatek 12%, a ten może je wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Promocje bukmacherskie - STS bonus od depozytu 1200 PLN

Trzecia część oferty powitalnej od STS to bardzo popularny bonus od depozytu, który mnoży pierwszą wpłatę na konto x2. Maksymalnie można jednak otrzymać w ten sposób od bukmachera 1200 zł. Tak więc jeśli wpłacimy na swoje konto właśnie 1200 zł, drugie tyle dostaniemy od STS i na grę będziemy mieli łącznie 2400 zł. Ta promocja bukmacherska łączy się z innymi. By z niej skorzystać, trzeba podczas rejestracji wpisać kod bonusowy: MEGABONUS. Ponadto podczas zakładania konta należy też zaznaczyć opcję: “Chcę otrzymać swój bonus startowy”.

Oczywiście i w tym przypadku bonusu nie możemy od razu wypłacić. Trzeba dokonać trzykrotnego obrotu, uwzględniając kurs minimalny kupon do niego zaliczanego (1.91). Jeśli więc otrzymaliśmy od STS-u 1200 zł bonusu, musimy zagrać za przynajmniej 3600 zł. Do obrotu wliczają się wyłącznie stawki kuponów wygranych, które spełniły wymagania. Jeśli ta sztuka nam się uda, wówczas środki przejdą na konto depozytowe, co umożliwi ich wypłatę.

Promocje bukmacherskie - Fortuna

Gracze, którzy zdecydują się na założenie konta w Fortunie także mogą liczyć na powitalne promocje bukmacherskie. Znajdą tam - podobnie jak w STS - freebet, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu. Jesteście ciekawi szczegółów? Już wyjaśniamy!

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Fortuna freebet 20 PLN

Za samą rejestrację Fortuna przyznaje użytkownikowi m.in. 2800 punktów FKP, które bez problemu można wymienić na zakłady o wartości 20 zł. Nie trzeba dokonywać własnego depozytu. Freebet to po prostu prezent od bukmachera. Można więc spróbować swoich sił bez ryzyka utraty pieniędzy. Punkty FKP można wykorzystać w całości na jeden kupon lub też podzielić je na kilka mniejszych zakładów.

Co istotne, nie ma w tym przypadku mowy o jakimkolwiek obrocie. Środki wygrane z kuponów zagranych w ramach freebetu trafiają na saldo główne i mogą zostać od razu wypłacone na konto bankowe.

Promocje bukmacherskie - Fortuna zakład bez ryzyka 210 PLN

Kolejny bonus dla nowych graczy. Tym razem jest on związany z pierwszym depozytem dokonanym po rejestracji. Jeśli bowiem wpłacimy swoje środki, to nasz debiutancki zakład w Fortunie będzie pozbawiony ryzyka porażki. W przypadku wygranej - pieniądze są nasze. Gdy jednak nam się nie powiedzie - bukmacher zwróci postawione środki. Maksymalnie do 210 zł. Warto jednak pamiętać, że potrącony zostanie podatek 12%. Jeśli chcemy więc wykorzystać bonus do maksimum, a więc przy niepowodzeniu otrzymać nasze 210 zł, zagrać musimy za dokładnie 238.64 zł.

Kwota wracająca na konto nie podlega jakiemukolwiek obrotowi. Możemy ją wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady. Aby móc w ogóle skorzystać z tej promocji bukmacherskiej, w ciągu trzech dni od momentu rejestracji musimy aktywować ją w sekcji “Moje bonusy”.

Promocje bukmacherskie - Fortuna bonus od depozytu 2000 PLN

I na deser bonus szczególnie ciekawy dla tych, którzy lubują się w dużych wpłatach na konto w Fortunie. Im większy bowiem pierwszy depozyt, tym więcej pieniędzy na grę można otrzymać od bukmachera. Bonus wynosi w tym przypadku 100% wpłaty. Maksymalnie jednak do 2000 zł. Jeśli więc wpłata wyniesie właśnie 2000 zł, drugie 2000 zł do konta gracza doda Fortuna. Gdy będzie to 100 zł, kolejne 100 zł trafi do użytkownika w formie bonusu. I tak dalej.

Bonusu nie można jednak otrzymać od razu. Najpierw trzeba dokonać czterokrotnego obrotu własnymi środkami. Jeśli więc wpłacaliśmy 100 zł, musimy zagrać za 400 zł, by móc skorzystać z tej promocji, pamiętając o przynajmniej trzech zdarzeniach na kuponie i jego kursie minimalnym (1.60). Dopiero wtedy otrzymamy od Fortuny bonus. Na obrót mamy 30 dni.

Fortuna wymaga na tym etapie obrotu, ale nie oczekuje go w momencie przyznawania samego bonusu. Wówczas trzeba zagrać tylko za otrzymaną kwotę. Jeśli tych pieniędzy nie przegramy, wtedy możemy je bez problemu wypłacić. I jeszcze jedno. W ciągu trzech dni od momentu ukończenia rejestracji musimy wyrazić chęć udziału w promocji poprzez zaakceptowanie bonusu w sekcji “Moje bonusy”. W okresie kolejnych trzech dni powinniśmy wtedy dokonać depozytu. Z kolei od tego momentu mamy kolejne cztery dni na zawarcie pierwszego zakładu.

Promocje bukmacherskie - Betfan

Betfan to jeden z krócej działających na polskim rynku legalnych bukmacherów, ale i tak zdążył już on wyrobić sobie dobrą markę, a gracze chętnie korzystają z jego usług. Również dzięki ciekawej ofercie powitalnej, która składa się z zakładu bez ryzyka (cashbacku) oraz bonusu od depozytu.

Betfan - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betfan zakład bez ryzyka 600 PLN

A co Wy na to, by zakład bez ryzyka wynosił 600 zł? Jeśli jesteście na tak, to mamy dobrą informację. Właśnie taką promocję bukmacherską ma dla nowych graczy Betfan.

Jeśli więc po rejestracji dokonamy depozytu, a nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, wówczas bukmacher zwróci postawione na niego pieniądze. Maksymalnie do 600 zł. Zanim jednak będziemy mogli wypłacić zwrócone środki, musimy nimi jednokrotnie obrócić, zakładem z przynajmniej trzema typami o kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.80.

Minimalna stawka zakładu zaliczająca się w tym przypadku do promocji do 50 zł.

Promocje bukmacherskie - Betfan bonus od depozytu 2331 PLN

Betfan w swojej ofercie powitalnej ma także bonus od depozytu, który może sięgnąć nawet 1000 zł. Bukmacher mnoży (x2) jedynie drugie zasilenie konta gracza. Aby wziąć udział w promocji, wartość drugiej wpłaty, powinna wynosić minimum 100 zł. W kolejnym kroku, musimy odblokować przyznany bonus poprzez zagranie za całość wpłaconej kwoty, zakładu o kursie całkowitym 2.50 lub wyższym.

Kiedy już go odblokujemy, wówczas musimy jeszcze dokonać trzykrotnego obrotu zakładami z minimum trzema zdarzeniami. Tu znów trzeba pamiętać o kursach. Ten pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30, zaś całego kuponu - 2.50.

Promocje bukmacherskie - Betclic

Można powiedzieć, że Betclic w swojej ofercie powitalnej postawił nie na ilość, a na jakość. Ma bowiem dla nowych graczy wyłącznie zakład bez ryzyka, jednak zdecydowanie najwyższy na polskim rynku. Poniżej przedstawimy Wam szczegóły tej promocji.

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Betclic zakład bez ryzyka 550 PLN

Pierwszy zakład w Betclic okazał się przegrany? Nic nie szkodzi. Betclic zwraca przeznaczoną na niego stawkę. Nawet do 550 zł. Aby skorzystać z tej promocji należy podczas rejestracji wpisać w odpowiednim miejscu kod bonusowy: MEGABONUS550, a następnie zasilić swoje konto i zagrać kupon. Jeśli okaże się on wygrany - pieniądze są nasze. Jeśli nie - postawiona kwota, pomniejszona jedynie o podatek 12%, wraca na konto użytkownika. Aby więc całkowicie wykorzystać promocję i otrzymać w przypadku niepowodzenia 550 zł, zagrać trzeba za 625 zł. Ponadto  należy pamiętać, że kurs zakładu nie może być mniejszy niż 1.14.

By zwrócone pieniądze mogły powędrować na nasze konto bankowe, musimy je jeszcze wcześniej obrócić. Ośmiokrotnie. Do obrotu wliczają się wyłącznie zakłady z kursem minimalnym 2.00. Jeśli więc otrzymaliśmy 550 zł cashbacku, musimy zagrać za 4400 zł, by środki były dostępne do wypłaty.

Promocje bukmacherskie - Superbet

Dla czytelników portalu Meczyki.pl Superbet przygotował specjalną ofertę powitalną, która składa się z trzech najbardziej popularnych bonusów - freebetu, zakładu bez ryzyka oraz bonusu od depozytu. Ciekawi szczegółów? Już tłumaczymy.

Superbet - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Superbet freebet 34 PLN

Freebet to nic innego, jak darmowy zakład, który użytkownik może otrzymać na starcie swojej przygody z Superbetem. Wystarczy kliknąć w jeden z dostępnych w tym artykule banerów i założyć swoje konto gracza, zaznaczając podczas tego procesu chęć skorzystania z promocji.

Freebet w tym przypadku różni się nieco od klasycznych darmowych zakładów. Aby go otrzymać, trzeba bowiem wcześniej dokonać depozytu o wartości nie mniejszej niż 50 zł. Tyle wystarczy, by dostać od bukmachera dodatkowe 34 zł na grę. Trzeba jeszcze tylko zaakceptować bonus w ciągu 24 godzin od momentu jego otrzymania.

Bonusu nie możemy od razu wypłacić. Trzeba zagrać za jego równowartość, pamiętając o kursach minimalnych. W przypadku zakładu pojedynczego będzie to 1.6. Gdy zdecydujemy się na kupon wielokrotny, każde ze zdarzeń również musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.6. Na dokonanie obrotu mamy trzy dni od chwili przyznania bonusu. Wliczają się do niego zakłady przedmeczowe oraz na żywo, zagrane jednak wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej bukmachera lub aplikacji mobilnej. Z promocji wyłączone są zakłady związane ze sportami wirtualnymi.

Gdy graczowi uda się dokonać koniecznego obrotu, wówczas odblokowana zostanie opcja wypłaty środków na konto bankowe.

Promocje bukmacherskie - Superbet zakład bez ryzyka 500 PLN

Freebet to jednak tylko jedna z trzech części oferty powitalnej Superbet. Bukmacher ma dla nowych graczy także zakład bez ryzyka (cashback), który może sięgnąć nawet 500 zł. Do skorzystania z promocji upoważnia rejestracja z dostępnego w naszym artykule baneru i wykorzystanie bonusu od depozytu w wysokości 50 zł, o którym więcej napiszemy już za moment.

Superbet oferuje swoim graczom zwrot pieniędzy stawianych na kupony, ale nie jest to klasyczny cashback, polegający na tym, że bukmacher oddaje kwotę przeznaczoną na pierwszy zakład po rejestracji. Mechanizm jest w tym przypadku nieco bardziej skomplikowany. Wysokość zwrotu to suma stawek od której odejmujemy sumę wygranych i sumę pobranych podatków od gier.

Okres rozliczeniowy trwa siedem dni od chwili pierwszej wpłaty, której z kolei należy dokonać w ciągu 14 dni od rejestracji. Gdy upłynie owy tydzień, wówczas Superbet wylicza wartość zwrotu według wyżej podanego wzoru. Maksymalnie można jednak uzyskać w ten sposób 500 zł. Nie ma natomiast minimalnej kwoty, którą można otrzymać.

Bonus wyląduje na koncie gracza w ciągu trzech dni od momentu, gdy zakończy się tygodniowy okres rozliczeniowy. Na wykorzystanie przyznanych przez bukmachera środków mamy 14 dni. By zyskać możliwość ich wypłaty, trzeba jeszcze dokonać czterokrotnego obrotu bonusem, pamiętając o kursach minimalnych. W przypadku kuponu wielokrotnego (AKO) łączny kurs nie może być mniejszy niż 1.80, natomiast każdego zdarzenia - 1.30. Przy zakładach systemowych minimalny kurs całkowity to 1.50. Do obrotu nie wliczają się kupony pojedyncze.

Skuteczne dokonanie obrotu sprawi, że środki będzie można wypłacić na konto bankowe.

Promocje bukmacherskie - Superbet bonus od depozytu 50 PLN

Zdążyliśmy krótko wspomnieć o bonusie od depozytu, który trzeba wykorzystać, by móc wziąć udział w wyżej opisanej promocji związanej ze zwrotem środków przeznaczonych na zakłady. Superbet mnoży także pierwszą wpłatę na konto razy dwa. Maksymalnie jednak do 50 zł. Co zrobić aby taki bonus otrzymać? Zarejestrować się klikając w jeden z dostępnych w tym artykule banerów Superbet, a po pierwszym logowaniu wyrazić chęć skorzystania z promocji w wyskakującym okienku. Warto pamiętać, że depozytu trzeba dokonać w ciągu 14 dni od momentu założenia konta gracza. Musi on ponadto wynieść minimum 20 zł.

Po odebraniu bonusu gracz musi go jeszcze aktywować, a następnie dokonać odpowiedniego obrotu, by zyskać możliwość wypłaty pieniędzy. W tym przypadku wystarczy obrót jednokrotny, ale przy zachowaniu odpowiednich kursów.

 • kurs całkowity 1.80 przy kuponach wielokrotnych (AKO) 
 • kurs pojedynczego zdarzenia 1.30 przy kuponach wielokrotnych (AKO)
 • kurs całkowity 1.50 przy kuponach wielokrotnych systemowych

Do obrotu nie wliczają się zakłady pojedyncze (single) oraz zakłady zawierające typy z oferty Super Mecz. Po spełnieniu warunków i dokonaniu obrotu środki powędrują na konto depozytowe, co umożliwi ich wypłatę.

Promocje bukmacherskie - LVBet

Nowi gracze nie powinni być też rozczarowani ofertą powitalną LVBet. Bukmacher ten na start oferuje im bowiem dwa bonusy, które łącznie warte są aż 3333 zł. To popularny zakład bez ryzyka (333 zł) oraz bonus od depozytu (3000 zł). Jakie są dokładne zasady tych promocji? Już tłumaczymy.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - LVBet zakład bez ryzyka 333 PLN

Zakład bez ryzyka może kojarzyć się głównie z pierwszym stawianym kuponem po założeniu konta. U większości bukmacherów tego typu promocja obowiązuje bowiem właśnie na takim etapie. Ale w LVBet jest inaczej. Ten bukmacher cashback proponuje po trzecim depozycie. To właśnie przy jego dokonywaniu musimy zaznaczyć opcję “Zakład bez ryzyka”, jeśli chcemy skorzystać z promocji. 

Jeśli więc pierwszy zakład po trzeciej wpłacie na konto okaże się przegrany, wówczas LVBet zwróci przeznaczoną na niego stawkę, maksymalnie jednak do 333 zł. Co ciekawe, o ile przy trzecim depozycie zaznaczyliśmy chęć skorzystania z zakładu bez ryzyka, bukmacher powiększy wpłatę o 1%. Cashback będzie obowiązywał tylko wówczas, jeśli nasz kupon osiągnął kurs minimalny 1.75, a postawiona kwota nie była mniejsza niż 25 zł. Może to być zakład pojedynczy lub wielokrotny.

Kwoty zwróconej na konto gracza nie można od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać jednokrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.75.  Gdy taka sztuka się uda, wówczas środki zostaną przeniesione na konto depozytowe, co umożliwi ich wypłatę. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe, grane na sporty wirtualne i wypłacone za pomocą funkcji cash-out. Bonus wykorzystać trzeba w ciągu 30 dni.

Promocje bukmacherskie - LVBet bonus od depozytu 3000 PLN

Kolejna promocja powitalna od LVBet to bardzo popularny bonus od depozytu, który podwaja zarówno pierwszą, jak i drugą wpłatę na konto użytkownika. W ten sposób zyskać można łącznie dodatkowe 3000 zł na grę (2000 zł przy pierwszym depozycie, 1000 przy drugim). 

Na jakich warunkach można skorzystać z tej promocji? Zacznijmy od tego, że pierwsza wpłata na konto musi wynieść przynajmniej 50 zł. Podczas jej dokonywania należy zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”. Wtedy gracz otrzyma bonus w postaci 1% depozytu, ale z mnożnikiem całkowitego kursu x100. Następnie należy postawić zakład, aktywując przy nim otrzymany mnożnik. Wyjaśnimy to na przykładzie:

 • Wpłacamy na konto 2000 zł, a więc bonus wynosi 20 zł.
 • Właśnie za 20 zł zawieramy zakład akumulowany.
 • Po potrąceniu obowiązkowego podatku (12%) realna stawka to 17,60 zł.
 • Powiedzmy, że kurs całkowity kuponu to 2.50.
 • Po wykorzystaniu mnożnika (x100) wyniesie on 250.
 • Ewentualna wygrana to 4400 zł (20 zł x 0.88 x 2,50 x 100 = 4400 zł)

Trzeba pamiętać, że na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się przynajmniej trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.25, a minimalny kurs całkowity to 2.50

Zanim jednak LVBet umożliwi nam wypłatę bonusu, trzeba czterokrotnie obrócić kwotą zgromadzoną w depozycie. Można dokonać tego zarówno przed wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, jak i po tej czynności. Kurs całkowity zakładu zaliczanego do obrotu nie może być niższy niż 2.00. W przypadku zakładów kombi (wielokrotnych) przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs 1.50 lub wyższy.

Bonus od depozytu obowiązuje także przy drugiej wpłacie. W tym przypadku zyskać można jednak maksymalnie 1000 zł. Tym razem LVBet przyznaje bowiem mnożnik x50. Pozostałe warunki pozostają takie same. 

Bukmacher swojej oferty powitalnej nie ogranicza jednak tylko do tych, którzy wpłacili minimum 50 zł. Przy pierwszym i drugim depozycie o wartości od 10 zł do 49.99 zł także można skorzystać z promocji. Wówczas po dokonaniu wpłaty trzeba wysłać do LVBet wiadomość e-mail, wpisując w tytule “Bonus powitalny”. Użytkownik otrzyma 10% depozytu, ale z mnożnikiem x10. Zasady obrotu są identyczne.

Promocje bukmacherskie - Etoto

W ramach promocji powitalnej Etoto proponuje 100% od pierwszego depozytu. Maksymalnie do 1500 zł.

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Etoto bonus od depozytu 100% do 1500 PLN

Jakie są dokładne zasady bonusu powitalnego od Etoto? Bardzo proste. Jeśli nasze konto zostało pozytywnie zweryfikowane, wówczas wystarczy zasilić swoje konto gracza. Aby wykorzystać promocję do maksimum, wpłacić trzeba 1500 zł. Wówczas bukmacher w ramach bonusu przyzna dodatkowe 1500 zł. Minimalna wpłata to 1 zł.

Kwoty przyznanej w ramach bonusu nie można oczywiście od razu wypłacić. Wcześniej trzeba dokonać jeszcze obrotu. W jego ramach należy zagrać za czterokrotność kwoty bonusu. Jeśli wpłacimy więc 100 zł, a drugie 100 zł otrzymamy od Etoto, musimy zagrać za przynajmniej 400 , by pieniądze z konta bonusowego powędrowały na konto główne, co umożliwi ich wypłatę. By dany kupon zaliczał się do obrotu, jego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.20. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia to z kolei 1.30.

Promocje bukmacherskie - PZBuk

Bukmacher PZBuk ma dla czytelników portalu Meczyki.pl ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka oraz - do wyboru - dwóch freebetów lub czterech bonusów od depozytu. Ich łączna wartość to 700 zł. By skorzystać z promocji, w trakcie rejestracji należy użyć kodu bonusowego: MEGABONUSPZB.

PZBuk - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - PZBuk zakład bez ryzyka 500 PLN

Zakład po założeniu konta w PZBuk okazał się przegrany? Nie szkodzi. O ile spełniał kilka warunków, bukmacher zwróci postawioną na niego kwotę. Maksymalnie do 500 zł. Już przechodzimy do szczegółów tej promocji.

Jeśli podczas rejestracji użyliśmy wspomnianego wyżej kodu, a następnie przeszliśmy weryfikację numeru telefonu, możemy skorzystać z zakładu bez ryzyka od PZBuk. Musi on jednak składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.40. Co bardzo istotne - bukmacher zwraca stawkę pierwszego przegranego zakładu. Jeśli więc pierwszy kupon po rejestracji będzie wygrany, a dopiero drugi przegrany, to również dostaniemy za niego zwrot. 

Na wykorzystanie bonusu mamy 30 dni. Zwróconej kwoty nie można od razu wypłacić. Trzeba dokonać obrotu, ale tylko jednokrotnego, co w praktyce oznacza po prostu zagranie za środki, które do nas wróciły. Jeśli ten zakład okaże się wygrany, pieniądze są nasze i możemy je wypłacić. O ile pamiętaliśmy o minimum dwóch zdarzeniach na kuponie i kursie minimalnym każdego z nich (1.40).

Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę zakładu. Jeśli więc zagraliśmy za 500 zł wcześniejszego zwrotu i wygraliśmy 1000 zł, to “na czysto” zgarniamy 500 zł.

Promocje bukmacherskie - PZBuk bonus od depozytu 200 PLN lub freebet 10 PLN

Jeśli podczas rejestracji wpisaliśmy w odpowiednim miejscu kod: MEGABONUSPZB, zostaniemy upoważnieni do skorzystania z jeszcze jednej promocji. Jakiej? Do wyboru, do koloru. Na konto gracza wpadnie bowiem 20 000 wirtualnych punktów, które można wymienić na:

 • Cztery bonusy 20% od kolejnych wpłat do 50 zł - łącznie 200 zł
 • Dwa bonusy bez depozytu, każdy po 5 zł

Jeśli chcemy więc wykorzystać bonusy od depozytu do maksimum, po rejestracji musimy wpłacać na swoje konto cztery razy po 250 zł. Wówczas za każdym razem dostaniemy dodatkowe 50 zł na grę. Tego typu bonusów nie można oczywiście od razu wypłacić. By zyskać taką możliwość, trzeba nimi jeszcze obrócić. A więc zagrać za trzykrotność sumy depozytu i bonusu. Zakład zaliczany do obrotu musi składać się z przynajmniej dwóch zdarzeń, a jego kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00

Jeśli natomiast zdecydowaliśmy się wykorzystać punkty na dwa freebety po 5 zł, wówczas także musimy nimi obrócić. Jednokrotnie, pamiętając o kursie minimalnym (1.40). Na dokonanie obrotu mamy 21 dni. By skorzystać z oferty powitalnej PZBuk należy kliknąć w jeden z dostępnych tu banerów bukmachera, a następnie dokonać rejestracji z kodem bonusowym.

Promocje bukmacherskie - Totolotek

Zakładając konto w Totolotku można liczyć na skorzystanie ze specjalnej oferty powitalnej w postaci bonusu od depozytu, freebetu oraz bonusu za zainstalowanie aplikacji mobilnej.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Promocje bukmacherskie - Totolotek freebet 25 PLN

Freebet to bonus, który zawsze cieszy się dużą popularnością graczy. Nie trzeba bowiem w ogóle wpłacać swoich środków, a można spróbować swoich sił u bukmachera. Akurat Totolotek “na rozruch” oferuje nowym użytkownikom darmowy zakład w wysokości 25 zł

Po ukończeniu rejestracji wystarczy wejść w zakładkę “Wpłata”, a następnie w polu “kod bonusowy” wpisać: MEGABONUS. To powinno wystarczyć do aktywowania bonusu. Na jego wykorzystanie mamy wtedy 14 dni. By uzyskać możliwość wypłaty takich środków, trzeba jeszcze dokonać dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym 2.00. Zagrać należy więc za przynajmniej 40 zł. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe.

Promocje bukmacherskie - Totolotek bonus od depozytu 500 PLN

Totolotek na start oferuje także bonus od depozytu, który podwaja pierwszą wpłatę. W ten sposób maksymalnie można zyskać dodatkowe 500 zł na grę. Minimalna wpłata zaliczająca się do promocji to natomiast 20 zł.

Bukmacher nie pozwala oczywiście od razu wypłacić otrzymanego bonusu. Trzeba dokonać obrotu. W tym przypadku trzykrotnością sumy wpłaty i kwoty otrzymanej od Totolotka. Jeśli więc nasz depozyt wyniósł 500 zł, a drugie 500 zł dostaliśmy od bukmachera, musimy zagrać za minimum 3000 zł, by spełnić warunki obrotu. Żeby dany kupon zaliczał się do promocji, powinien składać się z przynajmniej trzech zdarzeń. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35.

Promocje bukmacherskie - Totolotek bonus od pierwszej wpłaty w aplikacji 49 PLN

Specjalny bonus od Totolotka mogą otrzymać także gracze, którzy zainstalują aplikację mobilną, a następnie dokonają za jej pomocą pierwszej wpłaty na swoje konto. Nie może być ona jednak niższa niż 20 zł. Aby taki bonus dostać, trzeba jeszcze trzykrotnie obrócić depozytem, pamiętając o kursie minimalnym kuponu do niego zaliczanego (1.90).

Po skutecznym wykonaniu obrotu na konto użytkownika wpadnie bonus w wysokości dokonanej wpłaty na konto. Maksymalnie jednak do 49 zł.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 281 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN