Totolotek opinie

Totolotek opinie
totolotek.pl / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota 4 gru 2020 | 16:25
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Totolotek jest legalnym bukmacherem, który stworzył ofertę powitalną dla nowych graczy z bonusami o łącznej wartości 574 zł. Na jego stronie można znaleźć również promocje dla stałych graczy. W niniejszym artykule opisujemy, jak wygląda oferta promocyjna tej firmy. Po jego przeczytaniu łatwiej będzie wyrobić sobie swoją własną opinię o Totolotek.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Opinie o Totolotek - Bonusy
 2. Totolotek opinie - Bonus King Size
 3. Opinie o Totolotek - rejestracja
 4. Opinie o Totolotek - wpłaty i wypłaty
 5. Opinie o Totolotek - aplikacja mobilna
 6. Opinie o Totolotek - podsumowanie

Totolotek na polskim rynku zakładów wzajemnych działa najdłużej ze wszystkich bukmacherów, od 1992 roku. Wówczas branża bukmacherska w Polsce dopiero zaczynała funkcjonować. Można więc powiedzieć, że Totolotek jest swego rodzaju pionierem w naszym kraju. W dalszej części artykułu opiszemy, jak prezentuje się oferta promocyjna na stronie tego bukmachera. Poinstruujemy również, jak przejść przez proces rejestracji.

Opinie o Totolotek - Bonusy

Na stronie Totolotek każdy nowy gracz może skorzystać z bonusów o łącznej wartości 574 zł. W skład oferty powitalnej wchodzą dwie promocje od depozytu - pierwszy za założenie konta, a drugi za zainstalowanie aplikacji mobilnej oraz darmowy zakład. Skorzystać z nich można po kliknięciu w dostępny na tej stronie baner Totolotek i założeniu nowego konta z kodem promocyjnym - więcej szczegółów poniżej. 

Opinie o Totolotek - bonus od depozytu

W ramach tej promocji Totolotek podwaja pierwszą wpłatę gracza do 549 zł. Oznacza to, że typer, po spełnieniu określonych warunków otrzyma od bukmachera bonus w wysokości swojej pierwszego depozytu.

Aby skorzystać z tej promocji, najpierw należy wpłacić pierwszy depozyt o wartości nie mniejszej niż 20 zł. Jego wysokość jego bardzo ważna, ponieważ będzie to kwota, którą gracz będzie mógł podwoić. Aby to zrobić należy dokonać trzykrotnego obrotu depozytem i otrzymanym za niego bonusem. 

Jeśli gracz wpłaci 500 zł, drugie tyle otrzyma w bonusie. Aby wypłacić go do salda głównego, najpierw musi dokonać obrotu na łącznie 3000 zł (trzykrotny obrót depozytem i trzykrotny obrót bonusem). Ważne, aby na każdym zakładzie obrotowym znalazły się przynajmniej 3 zdarzenia - każde z kursem nie mniejszym niż 1.35

Dodatkowe 49 zł w bonusie można zyskać po zainstalowaniu aplikacji mobilnej i zawarciu przez nią pierwszej wpłaty od 20 zł. Depozytem należy obrócić trzy razy z kursami 1.90. Po dokonaniu tego środki będą gotowe do wypłacenia.

Opinie o Totolotek - darmowy zakład 25 zł

Nowi gracze na stronie Totolotek mogą skorzystać również z darmowego zakładu o wartości 20 zł. Aby go otrzymać, po dokonaniu rejestracji z dostępnego na tej stronie baneru Totolotek należy w sekcji “Wpłata” wybrać opcję “Kod bonusowy” i wpisać kod MEGABONUS. Wówczas środki bonusowe pojawią się na koncie gracza. 

Środków bonusowych z freebeta na Totolotek nie można wypłacić od razu. Najpierw należy dokonać dwukrotnego obrotu z kuponami o kursach całkowitych nie mniejszych niż 2.00. Do obrotu nie są zaliczane zakłady systemowe. Ta promocja jest ważna przez 14 dni od chwili jej otrzymania. Z tego bonusu bez depozytu mogą skorzystać wszyscy gracze, którzy założyli konto po 14 lutego.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Totolotek opinie - Bonus King Size

Bonus King Size na Totolotek to promocja dla typerów, którzy specjalizują się w obstawianiu tzw. “taśm”, czyli kuponów z dużą liczbą zdarzeń. W ramach tego bonusu bukmacher powiększa potencjalną wygraną. Wysokość premii jest wprost proporcjonalna do liczby typów na zakładzie. Warunki Bonus King Size prezentują się następująco: 

 • 5 zdarzeń na kuponie -> +5% do wygranej
 • 6 zdarzeń na kuponie -> +10% do wygranej
 • 7 zdarzeń na kuponie -> +15% do wygranej
 • 8 zdarzeń na kuponie -> +20% do wygranej
 • 9 zdarzeń na kuponie -> +25% do wygranej
 • 10 zdarzeń na kuponie -> +30% do wygranej
 • 11 zdarzeń na kuponie -> +35% do wygranej
 • 12 zdarzeń na kuponie -> +40% do wygranej
 • 13 zdarzeń na kuponie -> +45% do wygranej
 • 14 zdarzeń na kuponie -> +50% do wygranej
 • 15-29 zdarzeń na kuponie -> +52% do wygranej
 • 30 zdarzeń na kuponie -> +66% do wygranej

W promocji udział biorą wyłącznie typy z kursem wyższym niż 1.20, czyli minimalnie 1.21

Totolotek opinie - Bonus Lucky Loser

W ramach Bonusu Lucky Loser Totolotek wypłaca wygraną nawet w przypadku przegranego kuponu. Aby wziąć udział w promocji, należy śledzić informacje podawane przez Totolotek na mediach społecznościowych. Właśnie tam oraz na swojej stronie internetowej bukmacher informuje, kiedy można skorzystać z tego bonusu i za jaką kwotę należy zawrzeć zakład. 

Totolotek opinie - Bet Club 

Totolotek posiada również swój własny program lojalnościowy, w którym gracze zbierają punkty poprzez aktywność na stronie, a następnie mogą wymieniać je na różne nagrody. 

Liczba przyznanych punktów zależy od liczby zdarzeń zawartych na kuponie i jego stawki (stawka w złotówkach x liczba zdarzeń = liczba przyznanych punktów Bet Club)

Gracze na Totolotek poprzez zdobywanie punktów zyskują statusy określonymi kolorami: 

 • Srebrny - od 0 do 5000 pkt
 • Złoty - od 5000 do 20 000 pkt - gracz o tym statusie dostaje 20% punktów więcej przy każdym zakładzie 
 • Platynowy - 20 000 pkt i więcej - gracz o tym statusie dostaje 50% punktów więcej przy każdym zakładzie

Program lojalnościowy to sposób na zachęcenie gracza do większej aktywności na stronie, umożliwiający mu w zamian na otrzymanie większej liczby bonusów, a to może pozytywnie wpłynąć na opinie o Totolotek. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Totolotek opinie - cashout na Totolotek

Na stronie bukmachera Totolotek można skorzystać również z tzw. opcji cashout, czyli przedwczesnego zamknięcia zakładu i wypłacenia pomniejszonej wygranej. Opcja ta jest dostępna tylko wówczas, gdy bukmacher sam ją zaproponuje, a następnie zaakceptuje. 

Aby mieć możliwość przedwczesnego zamknięcia zakładu, potencjalna wygrana musi być wyższa niż jego stawka. Po skorzystaniu z tej opcji, kupon nie będzie liczyć się do obrotu depozytem. Można otrzymać za niego natomiast punkty Bet Club. 

Na stronie Totolotek regularnie pojawiają się także okolicznościowe bonusy np. związane z jakimś sportowym wydarzeniem. Aby być na bieżąco, warto śledzić stronę Totolotek lub działania bukmachera w mediach społecznościowych.

Opinie o Totolotek - rejestracja

W poniższych akapitach opiszemy, jak przebiega proces rejestracji na stronie Totolotek, wymienimy możliwości dokonywania wpłat i wypłat oraz ocenimy, jak prezentują się kursy w porównaniu do tych proponowanych przez innych bukmacherów działających legalnie w Polsce. 

Opinie o Totolotek - rejestracja

Aby móc wpłacić swój pierwszy depozyt i obstawiać zakłady na Totolotek, najpierw trzeba dokonać rejestracji. Jej pierwszym etapem jest założenie konta tymczasowego. Nie umożliwia ono jednak wypłacania środków na konto bankowe. 

Aby móc skorzystać ze wszystkich opcji dostępnych na stronie Totolotek, należy uwierzytelnić swoje konto i dokończyć cały proces rejestracji. W tym celu każdy gracz musi potwierdzić swoją pełnoletność i tożsamość, poprzez przesłanie skanów dwóch stron dokumentu - dowodu osobistego lub paszportu. Musi również podać numer rachunku bankowego, na który będzie przelewał swój depozyt. Są to standardowe procedury, które obowiązują na stronie każdego legalnego bukmachera w Polsce i nie powinny wpłynąć na opinie o Totolotek

Aby skorzystać ze wszystkich bonusów opisanych wyżej, należy podczas rejestracji użyć kodu rejestracyjnego MECZYKI.

Opinie o pozostałych bukmacherach:

Opinie o Totolotek - wpłaty i wypłaty

Na stronie Totolotek można wpłacać środki do depozytu na wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy listę metod dokonywania wpłat:

 • BLIK
 • Skrill
 • Dotpay
 • Tpay
 • Visa
 • MasterCard
 • Paysafecard

Aby dokonać wypłaty depozytu na konto bankowe, wystarczy w “Menu” wybrać opcję “Wypłata” i w odpowiednim miejscu wpisać kwotę, którą chcemy przelać na swoje konto. Teraz wystarczy już tylko poczekać maksymalnie 24 godziny. Jeśli wypłata została zlecona przed godziną 12.00, jej realizacja odbędzie się tego samego dnia.

Oferowanie wielu sposobów dokonywania szybkich wpłat i wypłat może pozytywnie wpłynąć na opinie o Totolotek, tak samo jak o każdym innym bukmacherze.

Opinie o Totolotek - aplikacja mobilna

Totolotek posiada również swoją aplikację mobilną, którą każdy gracz może zainstalować na swoim urządzeniu przenośnym, jak smartfon czy tablet. Jest ona dostępna na wszystkie urządzenia z systemem iOS i Android. 

Posiadanie aplikacji mobilnej Totolotek umożliwia skorzystanie z pełnej oferty bukmachera, bonusów, dokonywanie wpłat i wypłat oraz zawieranie zakładów przedmeczowych i na żywo w każdym miejscu z dostępem do Internetu. W przypadku Totolotek, aplikacja mobilna daje graczowi możliwość skorzystania z jednego bonusu dodatkowego. Dzięki temu opinia o Totolotek może ulec poprawie wśród typerów.

Sprawdź kody promocyjne:

Opinie o Totolotek - podsumowanie

Totolotek jest najstarszym bukmacherem działającym na polskim rynku i posiada ofertę promocyjną z bonusami o łącznej wartości 574 zł. Na stronie można znaleźć również promocje dla stałych graczy, bonusy okolicznościowe z okazji ważnych wydarzeń sportowych oraz program lojalnościowy, w którym gracze mogą zbierać punkty za aktywność na stronie, a następnie wymieniać je na nagrody w postaci np. darmowych zakładów. Rejestracja na stronie tego bukmachera przebiega bardzo szybko i istnieje wiele sposobów na dokonywanie wpłat. Na podstawie wszystkich informacji opisanych w powyższym artykule, każdy gracz może wyrobić sobie swoją własną opinię o Totolotek.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze w Totolotku otrzymują podwojenie pierwszej wpłaty do 500 PLN. Dostępny jest też freebet 25 PLN z kodem "MEGABONUS" oraz 49 PLN za pierwszą wpłatę w aplikacji mobilnej.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN