John Yeboah

Spektakularny debiut gracza Rakowa w kadrze. Po ośmiu minutach strzelił efektownego gola [WIDEO]

22 Mar · 09:04

Duże zaskoczenie w kadrze Rakowa na Ligę Europy. Błyskawiczny powrót ważnego piłkarza

29 Nov 2023 · 16:05

Gwiazda Rakowa Częstochowa kontuzjowana. Mistrzowie Polski podali długość absencji

21 Nov 2023 · 17:41

Piłkarz Rakowa stracił szansę na debiut w kadrze. Odesłano go do Polski

16 Nov 2023 · 22:31

Raków Częstochowa zdemolował rywali w Ekstraklasie! 5:0, pokaz mocy mistrzów Polski [WIDEO]

05 Nov 2023 · 16:53

Piłkarz Rakowa powołany do znanej reprezentacji. Zaskakująca szansa dla gracza "Medalików"

07 Oct 2023 · 19:49

Oto najciekawsze transfery w Ekstraklasie. Okno oficjalnie zamknięte. "Już jest gwiazdą"

05 Sep 2023 · 14:33

Kolejni piłkarze Rakowa opuszczą mecz z Kopenhagą? Dawid Szwarga przekazał nowe informacje

21 Aug 2023 · 18:59

Kluczowy piłkarz Rakowa nie zagra z FC Kopenhagą! Dwóch innych graczy wróciło do kadry

21 Aug 2023 · 17:19

Raków wydał komunikat ws. Johna Yeboaha. Wiadomo, jakiej kontuzji doznał w meczu z Karabachem

04 Aug 2023 · 21:39