Mislav Orsić

Skompromitował Tottenham, chce go pół Premier League. Lider Dinama Zagrzeb rozchwytywany

05 Jan 2023 · 19:26

10 najładniejszych goli MŚ 2022. Dwie bramki jednego autora. "Jak on to zrobił?! To bajka! To marzenie!"
plus

21 Dec 2022 · 15:30Dominik Budziński
plus

Wielka sensacja na inaugurację Ligi Mistrzów! Angielski gigant kompletnie zawiódł [WIDEO]

06 Sep 2022 · 20:42

Burnley idzie na zakupy. Priorytetem dwumetrowy napastnik i szybki skrzydłowy

27 Jan 2022 · 13:56

Legia w Lidze Mistrzów? To nie mission impossible. Rywale też mają swoje problemy
plus

04 Aug 2021 · 11:00Dominik Budziński
plus

Niesamowita statystyka po 1/8 finału Euro! Podobny scenariusz spełnił się w większości meczów
plus

01 Jul 2021 · 17:00Dominik Budziński
plus

Niezwykły powrót Chorwatów w meczu z Hiszpanią! W końcówce przegrywali 1:3, doprowadzili do dogrywki [WIDEO]

28 Jun 2021 · 20:11

To on cudownym hattrickiem upokorzył Jose Mourinho. Kim jest zjawiskowy gwiazdor rewelacji Ligi Europy?