Atletico nie dało szans Marsylii! Pewny triumf zespołu Simeone w finale Ligi Europy! [VIDEO]

Maxisport / shutterstock.com
Atletico Madryt pewnie wygrało z Olympique Marsylia 3:0 w finale Ligi Europy.
Lepiej to spotkanie zaczęli zawodnicy Rudiego Garcii. Już w czwartej minucie doskonałą szansę miał Germain, który w sytuacji sam na sam nie potrafił jednak pokonać Jana Oblaka, przenosząc piłkę nad poprzeczką.
Pierwsi bramkę strzelili natomiast podopieczni Diego Simeone. W 21 minucie fatalny błąd popełnił Anguissa, który stracił piłkę na własnej połowie, dopadł do niej Antoine Griezmanni i w sytuacji sam na sam nie dał szans golkiperowi rywali.
Kilka minut później Francuzi stracili w dodatku swoją największą gwiazdę. Dimitri Payet z powodu urazu musiał opuścić boisko.
Na początku drugiej połowy mieliśmy już 2:0 dla Atletico. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Griezmann. Tym razem francuski napastnik otrzymał doskonałe zagranie, wpadł w pole karne i mając przed sobą tylko Mandandę, przerzucił nad nim piłkę.
Marsylia była bliska kontaktowego gola w 81 minucie. Mitroglou uderzył głową, ale trafił tylko w słupek.
Kilka minut później triumf Atletico w finale przypieczętował Gabi. Niepilnowany w polu karnym kapitan "Los Rojiblancos" trafił do siatki po podaniu Koke.