Barcelona rozbiła Manchester United. Popis Messiego, przepiękny gol Coutinho [WIDEO]

Jose Breton- Pics Action/Shutterstock
FC Barcelona wygrała w rewanżowym spotkaniu z Manchesterem United 3:0 (2:0) i zagra w półfinale Ligi Mistrzów.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Goście mogli rozpocząć spotkanie od piorunującego uderzenia. W pole karne rywali wpadł Rashford i był centymetry od zdobycie bramki. Piłka po jego uderzeniu trafiła w poprzeczkę.
Kolejne minuty należały do Barcelony. Najpierw Rakitić padł w polu karnym i sędzia Felix Brych wskazał na wapno. Arbiter po konsultacji z systemem VAR zmienił jednak swoją decyzję.
W 16. minucie było już 1:0. Leo Messi przeprowadził kapitalną akcję, minął kilku rywali i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce.
Po chwili Messi zanotował drugie trafienie. W tej sytuacji fatalny błąd popełnił David De Gea.
Tuż przed przerwą wynik mógł podwyższyć Sergi Roberto, ale zawodnik gospodarzy z bliska trafił w nadbiegającego golkipera.
W drugiej połowie spotkania gospodarze kontrolowali przebieg spotkania. W 61. przepięknym uderzeniem popisał się Coutinho, zdobywając kolejną bramkę dla gospodarzy.
Barcelona w półfinale zmierzy się z zwycięzcą rywalizacji Liverpoolu z FC Porto.
Daniel Makarewicz16 Apr 2019 · 22:50