Koszmarna kontuzja pomocnika Evertonu. Doznał podwójnego złamania [FOTO]

Alicia Chelini/Shutterstock
Everton zremisował z West Bromwich Albion 1:1 w 24 kolejce Premier League. Dobrze tego spotkania nie będzie wspominał James McCarthy, który doznał fatalnej kontuzji.
Pomocnik Evertonu nabawił się strasznie wyglądającej kontuzji w 59 minucie meczu. Zawodnik próbował odebrać piłkę Salomonowi Rondonowi, który składał się do strzału. 27-latek uprzedził rywala, włożył prawą nogę, dotykając piłki, ale za moment otrzymał kopnięcie od Rondona.
Przy McCarthym momentalnie znaleźli się lekarze, a następnie został on odwieziony do szpitala. Irlandczyk doznał podwójnego złamania. - Jest to złamanie kości strzałkowej i piszczelowej. Paskudny uraz - powiedział po spotkaniu Sam Allardyce, menedżer Evertonu.
Póki co nie wiadomo, ile będzie pauzował piłkarz Evertonu. Można przypuszczać jednak, że będzie to długa przerwa.