Krzysztof Piątek znowu to zrobił! Gol Polaka z Atalantą [WIDEO]

Screen Twitter
Krzysztof Piątek strzelił już piątego gola w barwach Fiorentiny. Tym razem Polak otworzył wynik spotkania z Atalantą. Dzięki temu "Viola" wygrała cały mecz 1:0.
Krzysztof Piątek notuje imponujący powrót do włoskiej piłki. Napastnik wypożyczony z Herthy Berlin przed tą kolejką miał na swoim koncie cztery trafienia w pięciu spotkaniach florenckiego klubu. Teraz poprawił swój dorobek.
W spotkaniu z Atalantą reprezentant Polski wyszedł na murawę od pierwszej minuty i w drugiej części spotkania spłacił kredyt zaufania, którym obdarzył go szkoleniowiec.
Do siatki trafił w 56. minucie. Piątek odebrał dobre podanie od Gonzaleza, a następnie nie dał szans bramkarzowi klubu z Bergamo. Dzięki jego trafieni Fiorentina wyszła na jednobramkowe prowadzenie.
Jak się okazało, bramka Piątka była jedyną w całym meczu. Z dobrej strony pokazał się nie tylko on, ale również Bartłomiej Drągowski. Pełną relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Hubert Kowalczyk20 Feb 2022 · 13:58