Manchester City. Kompromitacja Sergio Aguero w meczu z Chelsea. Chciał uderzyć jak Panenka [WIDEO]

Kompromitacja Sergio Aguero w meczu z Chelsea. Chciał uderzyć z karnego jak Panenka [WIDEO]
Sergio Aguero nie wykorzystał rzutu karnego w meczu z Chelsea. Argentyńczyk chciał się popisać sprytem, ale efekt był po prostu fatalny.
Manchester City była o krok od zapewnienie sobie mistrzowskiego tytułu. Dziś w hitowym starciu do przerwy prowadził z Chelsea 1:0. Taki wynik dawał "The Citizens" mistrzowski tytuł.
Prowadzenie drużynie Pepa Guardioli dał w 44. minucie Sterling. Więcej niż o tym trafieniu mówi się o wydarzeniach, które nastąpiły kilka chwil później.
W doliczonym czasie gry pierwszej połowy sędzia podyktował rzut karny dla "The Citizens". Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Sergio Aguero.
Argentyńczyk chciał popisać się uderzeniem w stylu Panenki. 32-latek jednak totalnie się przeliczył. Jego sztuczkę odczytał Edouard Mendy, który z wielkim spokojem wyłapał futbolówkę.
- Niebywale spartolił tego karnego Aguero. Od czasu Lookmana nie widziałem gorszego strzału - ocenił Grzegorz Garbacik z tygodnika "Piłka Nożna".
- Mogło być już niemal po meczu, Aguero nie wykorzystał rzutu karnego. Nieudana podcinka, Mendy czekał do ostatniej chwili. Chelsea kompletnie pogubiła się w końcówce, myślałem, że mogą dziś to wygrać - dodał Dariusz Kosiński z "Przeglądu Sportowego".
Ostatecznie Manchester City zawiódł na całej linii. W drugiej połowie stracił dwie bramki i przegrał z Chelsea. Więcej o przebiegu spotkania przeczytasz TUTAJ.
Daniel Makarewicz08 May 2021 · 19:29