Media: Konflikt w FC Barcelonie. Piłkarz miał odmówić wejścia na boisko

Barcelona skompromitowała się, remisując dziś 3:3 z Celtą Vigo. Okazuje się, że w trakcie spotkania Philippe Coutinho podpadł tymczasowemu trenerowi "Dumy Katalonii".
Zespół z Camp Nou do przerwy prowadził trzema bramkami, jednak finalnie nie zdołał zdobyć kompletu punktów. Coutinho spędził cały mecz na ławce rezerwowych.
Okazuje się, że Brazylijczyk miał wejść na boisko w miejsce Ansu Fatiego. 18-latek pod koniec pierwszej połowy doznał kontuzji.
Sergi Barjuan nakazał Coutinho ruszyć do natychmiastowej rozgrzewki. Według doniesień katalońskich dziennikarzy pomocnik odmówił szkoleniowcowi.
Ostatecznie Coutinho został na ławce, a Fatiego zmienił Alejandro Balde. Nie wiadomo, dlaczego Brazylijczyk nie był skłonny zagrać przeciwko Celcie.
Coutinho to bez wątpienia jeden z najgorszych transferów Barcelony w historii. Katalończycy zapłacili za niego 135 mln euro. W tym sezonie 29-latek strzelił jednego gola w jedenastu spotkaniach.
Adam Kłos06 Nov 2021 · 20:10