Neymar uciszył krytyków. Brazylijczyk celebrował bramkę w niecodzienny sposób

Reprezentacja Brazylii wygrała 2:0 z Peru w meczu eliminacji mistrzostw świata. Bohaterem spotkania został Neymar.
"Canarinhos" napoczęli rywali w 15. minucie. Wtedy do siatki trafił Everton Ribeiro, który wykorzystał podanie od Neymara.
Jeszcze przed przerwą zawodnik PSG sam wpisał się na listę strzelców. 29-latek z najbliższej odległości wpakował do bramki piłkę odbitą przez golkipera Peru.
Neymar celebrował to trafienie w szczególny sposób. Brazylijczyk ostentacyjnie podciągnął koszulkę, aby pokazać swoją sylwetkę. Po meczu wrzucił zdjęcie na swój profil z podpisem: "Grubasek, dobrze".
To odpowiedź na zarzuty, które pojawiały się na początku sezonu. Brazylijscy dziennikarze narzekali na Neymara, twierdząc, że ten nie dbał o formę podczas wakacji i ma nadwagę.
W drugiej połowie meczu z Peru nie padła już żadna bramka. "Canarinhos" wygrali 2:0 i umocnili się na pozycji lidera w strefie Conmebol.
Adam Kłos10 Sep 2021 · 07:47
Źródło: Twitter