Piłkarz FC Barcelony dostał owację na Estadio Santiago Bernabeu. Sceny na obiekcie Realu Madryt [WIDEO]

Piłkarz Barcelony dostał owację na Estadio Santiago Bernabeu. Sceny na obiekcie Realu Madryt [WIDEO]
Screen/Twitter
W trakcie wtorkowego spotkania reprezentacji Hiszpanii z Brazylią ze znakomitej strony zaprezentował się Lamine Yamal. Młody Hiszpan otrzymał owację od kibiców na Estadio Santiago Bernabeu.
Reprezentacja Hiszpanii toczy przygotowania przed EURO 2024. Kilka dni temu zespół Luisa de la Fuente przegrał z Kolumbią 0:1. Powrót na zwycięską ścieżkę miał nastąpić we wtorek.
Rywalem byłych mistrzów świata była Brazylia. Mecz rozgrywany na Estadio Santiago Bernabeu od pierwszych minut stał na bardzo wysokim poziomie. Kibice obejrzeli bowiem aż sześć bramek.
Bardzo dobrze w ten mecz weszła Hiszpania. Już w 11. minucie meczu rzut karny na gola zamienił Rodri. Chwilę wcześniej faulowany był Lamine Yamal. Skrzydłowy Barcelony zanotował także asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu. Tym razem na listę strzelców wpisał się Dani Olmo.
Brazylia nie zamierzała jednak składać broni i doszła do głosu. Bramki Rodrygo i Endricka sprawiły, że na tablicy wyników pojawił się remis 2:2. Nie był to jednak koniec emocji. Na kilka chwil przed końcem meczu trafili także Rodri i Lucas Paqueta, którzy ustalili rezultat na 3:3.
Znakomite zawody rozegrał Lamine Yamal. Wychowanek mistrza Hiszpanii sprawiał duże kłopoty brazylijskiej defensywie. Jedna z akcji stała się hitem internetu, co opisywaliśmy TUTAJ.
Bardzo dobry występ 16-latka nie obył się bez reakcji kibiców. Już w doliczonym czasie gry, kiedy to Yamal opuszczał boisko, fani na Estadio Santiago Bernabeu zgotowali mu owację na stojąco.
Wtorkowy mecz z Brazylią był dla piłkarza Barcelony już szóstym występem w narodowych barwach. Zdobył w nich dwie bramki.
Piotr Sidorowicz 27 Mar · 10:08
Źródło: Twitter