Remis Leicester City z Norwich City, przerwana seria "Lisów"

charnsitr/Shutterstock
Leicester City zremisował u siebie z Norwich City 1:1 w sobotnim meczu 17. kolejki Premier League. "Lisy" straciły punkty po serii ośmiu zwycięstw.
Prowadzenie gościom dał w 26. minucie Teemu Pukki, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Miejscowi wyrównali jeszcze w pierwszej połowie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki głową, do własnej bramki wbił ją Tim Krul.
To był fatalna interwencja golkipera przyjezdnych. Potem kibice na King Power Stadium nie zobaczyli już ani jednego gola.
Podopieczni Brendana Rodgersa zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą 10 punktów do liderującego Liverpoolu. W następnej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Manchesterem City.
Natomiast zespół "Kanarków" plasuje się na 19. pozycji z 12 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Wolverhampton Wanderers.
Mateusz Jagniaciak14 Dec 2019 · 18:03