Real Madryt. Sergio Ramos tłumaczył się ze starcia z Lionelem Messim: Nie zrobiłem tego celowo

Sergio Ramos tłumaczy się ze starcia z Lionelem Messim
AI_football/Shutterstock
Real Madryt przegrał z FC Barceloną 0:1 na Santiago Bernabeu. W pierwszej połowie oprócz bramki Ivana Rakiticia doszło do ostrego starcia pomiędzy Sergio Ramosem a Lionelem Messim. Hiszpański defensor po spotkaniu tłumaczył się z tej sytuacji.
Do zdarzenia doszło tuż przed przerwą. Lionel Messi ruszył w stronę Sergio Ramosa, który podniósł piłkę, by minąć Argentyńczyka. Podczas podskoku lewa ręka Ramosa wylądowała na twarzy napastnika Barcelony. Choć Argentyńczyk padł na murawę, sędzia nie przerwał gry. Nie zastosował później żadnej kary indywidualnej wobec obrońcy.
Po meczu Sergio Ramos został oczywiście zapytany o tę sytuację.
Takie rzeczy w futbolu się zdarzają, to był przypadek. Nie zrobiłem tego celowo, choć Messi oberwał i leżał na murawie - stwierdził kapitan "Królewskich" cytowany przez serwis football-espana.net.
Sędzia podjął w tej sprawie decyzję i to jest dla mnie koniec dyskusji - dodał Sergio Ramos.
FC Barcelona pokonała Real w Madrycie po golu Ivana Rakiticia i ma już 12 punktów przewagi nad "Królewskimi". Drugie Atletico traci do nich dziesięć "oczek", choć rozegrało mecz mniej.
Jakub Kreśliński03 Mar 2019 · 07:11
Źródło: football-espana.net