Twitter w ekstazie po zwycięstwie Hurkacza. "Co za sukces! Kosmos! Czapki z głów"

Mai Groves / shutterstock.com
Hubert Hurkacz pokonał Jannika Sinnera w finale turnieju ATP Masters 1000 w Miami. Twitter rozpływa się nad osiągnieciem polskiego tenisisty.
Pierwszy set był niezwykle wyrównany. Najpierw Hurkacz prowadził 3:0, później rywal doprowadził do remisu. Każda piłka ważyła więcej niż zwykle. O zwycięstwie musiał zadecydować tie-break.
Drugi set rozpoczął się od prawdziwych popisów Wrocławianina. Hurkacz grał pewnie, skutecznie, a Włoch nie potrafił go powstrzymać.
Ostatecznie Hurkacz wygrał w dwóch setach 7:6 6:4. To pierwszy triumf Polaka w turnieju tej rangi.
Adam Kłos04 Apr 2021 · 21:06
Źródło: Twitter