Słaby rok reprezentacji

21 lis 2018 | 07:02 3 przez: totil
+56
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

3
21 lis 2018 | 11:55
+9
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Skoro wuja- Brzęczek zostaje to 2019 też nie napawa optymizmem
21 lis 2018 | 07:41
-5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Brzęczek czyni cuda! W chwilę spierdolił 5 lat pracy Nawałki!
21 lis 2018 | 08:03
+5
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Nawałka sam spier*olił swoją pracę przez pół roku kombinowania przed mundialem. Chciał na siłę zmienić coś, co dało mu awans na Euro i dobry występ na turnieju.

Brzęczek pokazał, że ma jaja i cierpliwość, żeby budować od podstaw na bazie tego, co w grze za kadencji Nawałki było dobre. Spróbował zmienić ustawienie, upewnił się, że 4-4-1-1 jest jedynym słusznym na tą chwilę i zaczął je doskonalić. Częściowo było to widać z Czechami, o wiele lepiej wyglądało to z Portugalią. Jeśli zawodnicy będą grać w klubach, a w reprezentacji będą dalej tak pracować, to pomysł Brzęczka może dać dobre efekty. Od początku było mówione, że Liga Narodów to poligon dla nowego selekcjonera i tak się stało. Koniec końców utrzymaliśmy pierwszy koszyk, a gra reprezentacji zaczyna wyglądać coraz lepiej. Zadanie spełnione. Czekam na eliminacje.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki a poza standardową ofertą powitalną, otrzymasz punkty, które można wymienić na nagrodę.

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.