3 typy
Najwyżej ocenione
Najnowsze
Typ: Remis po pierwszej połowie2.18Fortuna

Inter wcale nie gra ofensywnego futbolu tylko piłkę mocno wyrachowaną, stąd duża ilość bramek w ostatnich minutach spotkania. Do meczu z Lazio Nerazzurri powinni podejść jak do każdego spotkania z zespołem z czołówki ligi, będą myśleli przede wszystkim o zabezpieczeniu dotępu do własnej bramki, a to daje duże szanse na rmeis 0:0 do przerwy. Nawet jeśli któraś z drużyn szybko strzeli gola druga może odpowiedzieć już w pierwszej połowie.

avatarRedakcja
Typ: Obie drużyny strzelą - both to score1.60Totolotek

Piłkarze Lazio z pewnością pałają żądzą rewanżu za porażkę w ostatnim meczu poprzedniego sezonu, która zamknęła im drogę do LM. Mając świetnych atakujących mogą pomyśleć o sforsowaniu bardzo solidnej defensywy Interu. U gości w świetnej formie są Icardi i Politano więc też powinni strzelić bramkę.

Typ: Remis3.40LV Bet

Siły są wyrównane więc obie drużyny mogą się w tym meczu podzielić punktami.