Najlepszy bukmacher - sprawdzamy jaki jest najlepszy polski bukmacher

Najlepszy bukmacher? Sprawdzamy jaki jest najlepszy polski bukmacher
Meczyki.pl
Autor: Juliusz Orciuch 2 kwi 2021 | 13:02
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W ostatnich latach rynek legalnych polskich bukmacherów przeżywa prawdziwy renesans. Po unormowaniu sytuacji prawnej w postaci wprowadzenia nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 r., rodzime firmy stanowią zdecydowaną większość rynku. Obstawiający stoją przed niełatwym wyborem, bo zawierać zakłady można na ten moment w kilkunastu miejscach. Jaki jest najlepszy bukmacher? Który bukmacher oferuje najlepsze bonusy na start? U którego bukmachera znajdziemy najwięcej promocji dla regularnych graczy? Czyja oferta jest najszersza? W tym artykule odpowiadamy na wszystkie postawione pytania, rozwiewamy wątpliwości i rozjaśniamy, na co zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego bukmachera w Polsce.

Spis treści:

 1. Cechy najlepszego bukmachera online
 2. STS - najlepsza oferta powitalna
 3. Najlepszy legalny bukmacher w Polsce
 4. Bukmacherzy online a bukmacherzy naziemni
 5. Najlepsi bukmacherzy na rynku polskim
 6. Ranking
 7. Lista sprawdzonych bukmacherów

Najlepszy bukmacher - cechy najlepszego bukmachera online

Początki świata zakładów bukmacherskich, jaki znamy dziś, można datować na przełom XIX i XX w. W ojczyźnie futbolu - Anglii wraz z rozwojem zawodowego futbolu, rosła też liczba kibiców zainteresowanych rozrywką w postaci obstawiania wyników. Zakłady błyskawicznie zyskały na popularności. Kilka lat po zakończeniu I wojny światowej, Anglicy zdecydowali się sprofesjonalizować "dzikie obstawianie" i otworzyć pierwszy legalny punkt bukmacherski. W 1922 r., w samym futbolowym sercu zachodniej części Anglii - Liverpoolu, powstał pierwszy lokal naziemny.

Polacy musieli czekać na pierwszy stacjonarny punkt do upadku powojennego ustroju. Oczywiście w PRL-u obstawianie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, a w gazetach sportowych normą była rubryka z typami proponowanymi przez redakcję, lecz dopiero lata 90. przyniosły daleko idące zmiany w tej materii. W 1992 r. otworzył się Totolotek, co czyni tego wciąż działającego bukmachera najstarszym na rynku. Kilka lat później powstał bukmacher Profesjonał (od 2008 r. - Fortuna) oraz STS.

Obecnie w Polsce legalnie działa kilkanaście firm oferujących i przyjmujących zakłady, z czego największe z nich mają po kilkaset lokali naziemnych. Takie punkty długo były jedynym możliwym miejscem gry. W celu postawienia kuponu należało się przejść do wybranego punktu stacjonarnego, sprawdzić dokładnie ofertę (wypisaną markerem lub wydrukowaną), wskazać odpowiednie zdarzenia i odebrać wydrukowany "bilecik" z zakładami. Rynek był mniejszy, więc nawet najlepszy bukmacher nie miał takiej konkurencji jak teraz.

Dziś dominują internetowe zakłady bukmacherskie. Obstawianie przeniosło się do sieci. Gracze mają większy wybór bukmacherów, łatwiej im zdecydować, jaki jest najlepszy bukmacher online i powierzyć mu środki finansowe. Typowanie przez internet, z wykorzystaniem strony internetowej bukmachera lub aplikacji mobilnej, to szybsza i wygodniejsza metoda. Można zawierać zakłady z dowolnego miejsca, o ile akurat włączy się transmisję danych lub podłączy do sieci Wi-Fi. Przy biurku, w łóżku, w komunikacji miejskiej, w parku, w galerii handlowej, w restauracji.

Wniosku na temat tego, jaki jest najlepszy bukmacher internetowy, nie można wysnuć po krótkiej wizycie na jednej czy drugiej stronie internetowej. To wymaga obszernej analizy i fachowego podejścia ze strony gracza, który będzie stał przed ważną decyzją. Najlepszego bukmachera łatwo zdefiniować po sprawdzeniu kluczowych informacji, takich jak przede wszystkim dostępna oferta zdarzeń, bonusy i promocje, darmowe zakłady, obstawianie na żywo czy wysokie kursy.

Cechy dobrego bukmachera

Cechy dobrego bukmachera

STS - najlepszy bukmacher z ofertą powitalną [badania z 08.2020]

Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu (WSB) w sierpniu 2020 roku przeprowadziły szczegółowe niezależne badania ofert powitalnych bukmacherów działających na polskim rynku.

Z obu badań wynika, że najbardziej atrakcyjne bonusy dla nowych graczy oferuje STS. 

Raport IPS PAN - Polska Akademia Nauk

Celem badania PAN było ustalenie najlepszego współczynnika wartości zdeponowanych środków pieniężnych w stosunku do potencjalnego zwrotu.

Badania opierały się na przeprowadzeniu symulacji komputerowych i miały na celu odzwierciedlenie zachowania gracza, któremu zależy na maksymalnym wykorzystaniu przyznanych przez firmy bukmacherskie środków bonusowych.

Łącznie wykonano po 100 symulacji gier dla każdego z bukmacherów z uwzględnieniem powitalnej oferty bonusowej.

Z badań wynika, że w STS można uzyskać najwyższe wygrane. Przykład uzyskanych wyników:

wpłata 20 zł - wygrana na poziomie ponad 35 zł

wpłata 100 zł - wygrana na poziomie ponad 125 zł

wpłata 1200 zł - wygrana na poziomie ponad 1233 zł

W trakcie przeprowadzania badań wzięto pod uwagę różne czynniki, które mają wpływ na atrakcyjność oferty danego bukmachera: maksymalna wartość pakietu startowego, liczbę wymaganych obrotów środkami bonusowymi, minimalny kurs obrotu oraz czas, jaki gracz ma na jego dokonanie. Przy uwzględnieniu tych zmiennych oferta STS zyskuje na atrakcyjności w porównaniu do pozostałych bukmacherów. 

Raport WSB - Wyższa Szkoła Bankowa

Badania Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu składały się z dwóch części. Pierwsza polegała na oszacowaniu wartości bonusów od depozytu oraz cashbacków. W drugiej części analitycy wzięli pod uwagę wszystkie zmienne, takie jak minimalne kursy, czy warunki i czas obrotu

Na tej podstawie obliczyli współczynnik atrakcyjności ofert powitalnych bukmacherów. Najwyższy z nich osiągnął STS wynoszący 0,5572. Bukmacher plasujący się na 2. miejscu uzyskał współczynnik 0,4850.

Wnioski z badań wskazują, że spośród badanych 10 pakietów powitalnych najlepszą ofertę dla nowych graczy oferuje STS.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Najlepszy bukmacher - Obstawianie online

Tak jak wspominaliśmy wyżej, dzisiaj zakłady bukmacherskie odbywają się w znakomitej większości online. Najlepszy bukmacher lub taki, który pretenduje do tego miana, po prostu musi mieć swoją stronę internetową z zakładami. Punkty stacjonarne stanowią większy (jak w przypadku STS czy Fortuny) czy mniejszy dodatek do fundamentu, jakim jest obstawianie online. Nie wszystkie licencjonowane, legalne firmy posiadają lokale naziemne, za to wszystkie, za wyjątkiem rumuńskiego Superbetu, oferują grę w internecie.

Najlepszy bukmacher - Livebetting

Livebetting to nic innego jak zakłady na żywo. Obstawianie aktualnie trwających wydarzeń cieszy się sporym zainteresowaniem graczy, bo możliwość bieżącego reagowania na np. przebieg meczu daje szanse trafniejszego wytypowania zdarzenia. Ofertę zakładów na żywo znajdziemy u każdego internetowego bukmachera. W dużej mierze powinna być ona tożsama z ofertą zakładów przedmeczowych. Najlepszy bukmacher online cechuje się tym, że ta różnica jest minimalna, a proponowany przez niego livebetting obejmuje jak najwięcej dyscyplin i zakładów.

Najlepszy bukmacher - Szeroka oferta

Szeroka oferta bukmacherska odnosi się do wszystkich dyscyplin i zdarzeń dostępnych u bukmachera online. Zarówno przedmeczowych, jak i na żywo. Kluczowa jest liczba zdarzeń, które można obstawić. Klienci zwykle wybierają miejsce do gry kierując się właśnie czynnikiem obszernej oferty zakładów. Nie każdy przecież preferuje najpopularniejszy typ na wynik trzy-drogowy (zwycięstwo którejś ze stron lub remis). Wielu graczy lubuje się w mniej popularnych opcjach grania u bukmachera.

Jeśli spojrzymy tylko na najpopularniejszy sport do obstawiania, jakim jest niewątpliwie piłka nożna, to dziś możemy obstawiać niemal każdy aspekt futbolowego spotkania. Począwszy od wyniku i ilości bramek, poprzez strzelców goli, a skończywszy na ilości żółtych kartek, fauli czy też rzutów rożnych. Im więcej tych opcji, tym lepszą ocenę będzie zyskiwał bukmacher. Najlepszy bukmacher powinien mieć zatem u siebie nawet tysiące różnych możliwości na obstawianie piłki nożnej i innych sportów.

Najlepszy bukmacher - Oferta bonusowa z jasnymi zasadami

Bez odpowiednio przygotowanej i jasno wytłumaczonej oferty bonusowej żadna firma nie powinna reklamować się jako najlepszy bukmacher online. Fundamentem pakietu promocyjnego są bonusy powitalne, które mają docelowo ułatwić graczowi udany start przygody bukmacherskiej na danej stronie. Do najpopularniejszych bonusów na start należą: darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka (cashback) i bonus od depozytu - od pierwszej, a czasem drugiej lub trzeciej wpłaty środków na konto.

Nie tylko same bonusy są niezwykle istotnym czynnikiem wpływającym na to, który bukmacher online jest najlepszy. Przygotowanie oferty promocyjnej to jedno, rozjaśnienie zasad jej funkcjonowania to drugie. Na nic zda się nawet najbardziej obszerny pakiet bonusowy, jeśli klient nie będzie wiedział, jak dokładnie działa każda z promocji i co może zyskać lub stracić. Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia, minimalny kurs całkowity kuponu, warunki obrotu bonusem - to najważniejsze poszukiwane przez gracza informacje. Dokładny, nieskomplikowany i ogólnodostępny regulamin promocji i bonusów to znak, że najlepszy bukmacher szanuje obstawiających. A ci są skorzy do korzystania z jego usług. W ten sposób zatem buduje się zaufanie na linii bukmacher-klient.

Najlepszy bukmacher - Darmowy zakład na start

W ofercie powitalnej bukmachera największym zainteresowaniem graczy cieszy się darmowy zakład na start, czyli freebet. To zupełnie darmowy bonus przyznawany nowym użytkownikom po ukończeniu przez nich rejestracji. Zwykle do otrzymania darmowego zakładu nie trzeba wpłacać własnych środków z banku. W zależności od bukmachera, freebet może być przeznaczony na jeden, konkretny zakład za pełną kwotę bonusu lub do rozdysponowania wedle uznania gracza.

Zalecamy dokładne przestudiowanie regulaminu każdej promocji, bo niekiedy po rozliczeniu darmowego zakładu jako wygranej, bukmacherzy wymagają dodatkowego obrotu tymi środkami. Darmowy zakład jako składnik pakietu bonusów na start to wyznacznik jakości bukmachera. Reasumując, najlepszy bukmacher online powinien mieć w swojej ofercie freebety.

Najlepszy bukmacher - Aktualizacja promocji

Ważne, by bukmacherzy na bieżąco aktualizowali ofertę promocyjną. Tyczy się to zarówno pakietu powitalnego, jak i stałych promocji bonusowych dostępnych dla regularnie obstawiających. Jeśli bukmacher co jakiś czas zmienia swoją politykę bonusową to najpewniej pilnie obserwuje rynek, śledzi trendy, jego działania są "na czasie" i jest skłonny do zaoferowania użytkownikom nowych bonusów. Trudno, by najlepszy bukmacher online miał monotonnie proponować te same promocje, nie zwracając uwagi na aktualne wydarzenia sportowe. Warto regularnie śledzić zmieniające się promocje u najważniejszych legalnych polskich bukmacherów.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Najlepszy bukmacher - Wysokie kursy

Kolejnym ważnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę, są wystawiane przez bukmacherów kursy na wszystkie zdarzenia. Wprawdzie na pierwszy rzut oka kursy u legalnych polskich bukmacherów niewiele się różnią, ale po głębszej obserwacji jesteśmy w stanie wykazać, które firmy oferują najwyższe współczynniki, a które są pod tym względem wyraźnie gorsze. Najlepszy bukmacher internetowy musi zatem uczciwie podchodzić do tematu kursów. Sztuczne zaniżanie kursów lub manewrowanie nimi bez uzasadnionej przyczyny łatwo może zirytować graczy. A dzisiejszy rynek jest tak obszerny, że zmiana bukmachera nie stanowi żadnego problemu. Wysokie, rzetelne, rozsądne kursy to wyznacznik jakości u bukmachera online.

Najlepszy bukmacher - Aplikacja mobilna

Większość legalnych polskich bukmacherów posiada aplikację mobilną, która stanowi znaczne ułatwienie dla wszystkich użytkowników. Wygoda grania przez smartfona jest niepodważalna. Dziś telefon przy sobie mamy właściwie non stop, a aplikacja pozwala na błyskawiczny login, analizę oferty i zawarcie zakładu lub sprawdzenie rezultatu już wysłanego kuponu. Co ważne, niejeden bukmacher online premiuje graczy różnymi bonusami np. darmowymi zakładami za zainstalowanie aplikacji i wykorzystanie jej do gry.

Najlepszy bukmacher - Szybkie wpłaty i wypłaty

Sprawny system szybkich wpłat i wypłat pieniędzy to kolejny element, na który gracze powinni zwracać uwagę przy poszukiwaniach najlepszego bukmachera. Podkreślmy, że granie u legalnych polskich bukmacherów równoznaczne jest z odpowiednim zabezpieczeniem środków finansowych. Dziś bukmacherzy oferują różne sposoby zasilenia konta. Należą do nich m.in. wpłata z wykorzystaniem internetowych systemów płatności, wpłata poprzez e-portfele (Skrill czy Neteller), tradycyjna płatność kartą kredytową lub debetową oraz za pośrednictwem transakcji mobilnych BLIK czy karty paysafecard.

Przy operowaniu pieniędzmi najważniejsze jest bezpieczeństwo, czas i prosta obsługa płatności. Wielu graczom zależy na błyskawicznej wpłacie lub wypłacie wybranej kwoty. Ci bukmacherzy online, którzy mają opracowane systemy płatności wysokiej jakości, zyskują. Ważną kwestią są też m.in. limity transakcji oraz obsługa jak największej liczby banków.

Dobre opinie użytkowników

Wzorowa współpraca na linii bukmacher-gracz oparta jest na wzajemnym zaufaniu. Tak, bukmacher chce zarobić na graczu, a gracz na bukmacherze, ale obu stronom zależy, by korzyść finansowa została poprzedzona zbudowaniem odpowiedniej relacji. Jakkolwiek górnolotnie by to nie brzmiało, dobra opinia w branży bukmacherskiej to niezwykle istotny element strategii wszystkich firm. Bukmacher może zasłużyć na pozytywne słowa poprzez zbudowanie szerokiej oferty zakładów, oferowanie kilku bonusów startowych, stałe promocje i inne aspekty, które poruszyliśmy wyżej. Przy wyborze najlepszego bukmachera online warto zainteresować się, jaką cieszy się opinią w środowisku i co na temat proponowanych przez niego usług sądzą inni gracze.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Legalni polscy bukmacherzy, którzy weszli na rynek zakładów online i chcieli się rozwijać, stanęli przed niemal niewykonalnym zadaniem. Musieli konkurować z zagranicznymi firmami, które nie były zarejestrowane w Polsce, nie płaciły tutaj podatków, a zatem mogły oferować graczom obstawianie bez podatku. Nielegalni bukmacherzy długo kontrolowali, według różnych szacunków, około 90 procent rynku. Klienci wybierali ich, bo mieli okazję więcej zyskać. Nie dość, że zawierali zakłady z ominięciem podatku, to dodatkowo mieli dostęp do szerszej oferty. Mało kto przejmował się bezprawiem, ponieważ państwo praktycznie nie ścigało osób korzystających z usług "szarej strefy".

Sytuacja uległa zmianie w 2017 r. Polskie władze uznały, że czas zakończyć hegemonię nielegalnych zagranicznych bukmacherów, unormować przepisy, ograniczyć "czarny rynek" do minimum i wyrównać szansę wszystkich firm. Z dniem 1 kwietnia 2017 r. weszła w życie podpisana w grudniu 2016 r. nowelizacja ustawy hazardowej. Ministerstwo Finansów informowało, że regulacje powinny spowodować dodatkowe wpływy do budżetu państwa w wysokości około 15 mld złotych przez 10 lat.

Rynek bukmacherski został wywrócony do góry nogami. Od tamtego momentu, aby prowadzić swoją działalność na terenie Polski, należy wystąpić o specjalną licencję. Funkcjonowanie wszystkich pozostałych firm jest zabronione. Zagraniczne podmioty stanęły w potrzasku. W teorii - nie było wyjścia, nawet najlepszy bukmacher online musiał albo opuścić polski rynek, albo rozpocząć starania o uzyskanie zezwolenia na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych. Nie wszyscy jednak zgodzili się z nowym stanem prawnym. Szefostwo kilku znanych europejskich bukmacherów argumentowało, że unijne prawo jest nadrzędne, a jego zapisy dają swobodę przepływu usług w całej Unii Europejskiej. Znani zagraniczni bukmacherzy podzielili się zatem na trzy grupy:

 • Firmy, które uznały nowelizację ustawy hazardowej i na stałe opuściły polski rynek
 • Firmy, które również uznały nowelizację, ale szybko rozpoczęły starania o uzyskanie licencji umożliwiającej powrót
 • Firmy, które zignorowały nowelizację i postanowiły dalej NIELEGALNIE oferować usługi polskim graczom

Autorzy nowelizacji mieli świadomość, że napotkają na opór ze strony części zagranicznych podmiotów. W tym celu utworzono Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Kolejne domeny dopisywano do niego we wręcz zastraszającym tempie. Niestety, nielegalni bukmacherzy szukali i nadal szukają sposobów i sztuczek na ominięcie prawa. Z drugiej strony, szara strefa została właściwie całkowicie zneutralizowana. To dziś rynkowy margines. Rynek przejęły firmy zarejestrowane w Polsce, posiadające licencję od Ministerstwa Finansów. Wielu zaś graczy, których dotychczasowy najlepszy bukmacher zniknął z kraju, postawiło na uczciwą grę u legalnych polskich bukmacherów.

Pisząc zatem o najlepszych bukmacherach online, mamy na myśli te firmy, które widnieją w oficjalnym rządowym rejestrze dostępnym na Portalu Podatkowym. "Legalne podmioty na rynku zakładów wzajemnych, które posiadają zezwolenia Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych" - głosi komunikat. W marcu 2020 r. licencję posiadało 19 podmiotów, a wśród nich m.in.: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet i Totolotek. Co ciekawe, właścicielem bukmachera Betclic jest spółka zarejestrowana na Malcie, która jednak działa w Polsce poprzez lokalnego przedstawiciela. Wszystko odbywa się zgodnie z poszanowaniem prawa.

Zalecamy tylko i wyłącznie grę u legalnych bukmacherów. Obstawianie u nielegalnych zagranicznych firm wiąże się z poważnymi konsekwencjami. Nowelizacja zakłada możliwą wysoką grzywnę nawet w wysokości 40 000 złotych za łamanie prawa. Nieuczciwemu graczowi są też konfiskowane wszystkie środki uzyskane w wyniku gry na czarnym rynku. Ponadto, nielegalny bukmacher może grać nieczysto i na przykład odmówić wypłaty wygranej. Oszukany klient nie będzie miał prawa do ubiegania się o swoje pieniądze, bo przecież zawierał zakłady nielegalnie. Zalecamy ostrożność i uczciwość! Czy najgorszy, czy najlepszy polski bukmacher, ale działający zgodnie z prawem, nie naciągnie nas, a takie ryzyko istnieje w przypadku niezweryfikowanych zagranicznych firm.

Warunki legalności bukmachera

Warunki legalności bukmachera

Wybierając ofertę legalnych bukmacherów, gracz ma pewność, że w przypadku wygranej będzie mógł wypłacić pieniądze oraz także uniknie wszelkich problemów związanych z koniecznością odprowadzania podatku od wygranych pieniędzy, gdyż zgodnie z polskim prawem jest on wliczany do każdego zawartego zakładu. Przy wysyłaniu kuponu realny mnożnik wynosi x0,88 (nie x1,00). Brakująca suma to właśnie obowiązkowy podatek 12% odprowadzany do budżetu państwa. Dodatkowo, objęte restrykcjami są wszystkie wygrane powyżej 2280 zł. Kwoty wygranej przekraczające 2280 zł podlegają konieczności uiszczenia dodatkowego 10% podatku.

Zbierzmy to wszystko w całość. Najlepszy bukmacher online musi więc mieć licencję na prowadzenie działalności w Polsce. Wszyscy legalni bukmacherzy informują o tym na swojej stronie internetowej. Wykaz firm uprawnionych do oferowania i przyjmowania zakładów łatwo znaleźć na jednej z rządowych stron. Obecność danego bukmachera w tym spisie oznacza, że jest on całkowicie legalny i można bezpiecznie powierzyć mu swoje środki finansowe, a co za tym idzie, obstawiać i m.in. uzyskiwać bonusy startowe.

Nie mając pewności, czy konkretny bukmacher działa w granicach prawa, warto odwiedzić tzw. Rejestr Domen Zakazanych. Lista jest na bieżąco aktualizowana. Z końcem lutego 2020 r. widniało tam - uwaga - aż 9000 pozycji. Pierwsze domeny zablokowano już pod koniec kwietnia 2017 r., a więc niespełna miesiąc po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej. Aby sprawdzić, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z kolejną wersją strony nielegalnego bukmachera, można skorzystać z wyszukiwarki. Przypominamy: obstawianie w nielegalnym źródle może zakończyć się poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Kolejny istotny element, po którym poznamy legalnego, najlepszego bukmachera online, to siedziba na terenie naszego kraju. W celu otrzymania licencji na prowadzenie działalności, bukmacher musi udowodnić, że jest zarejestrowany w Polsce. Wszystkie firmy oferujące zakłady wzajemne zgodnie z prawem spełniają ten warunek. Nie ma wyjątków od tej reguły. Jak wspominaliśmy, Betclic - z siedzibą na Malcie - funkcjonuje na polskim rynku poprzez przedstawiciela - spółkę zarejestrowaną we Wrocławiu. Jego legalny status jest zatem niepodważalny.

Gra u legalnego polskiego bukmachera równa się maksymalnemu bezpieczeństwu danych i płatności wszystkich graczy. Nikt nie musi obawiać się ani o wyciek podstawowych informacji o sobie, ani o swoje finanse. Każdy legalny, nie jest istotne czy najlepszy bukmacher, to gwarancja zaufania i odpowiedzialności. Ważne też, by firma miała stabilną sytuację finansową i regularnie płaciła podatki. U niektórych bukmacherów (np. Betfan) działa promocja, w ramach której można grać bez podatku. Nie oznacza to jednak, że podatki są ignorowane. W takim wypadku bukmacher po prostu bierze tę opłatę na siebie, zwalniając z jej uiszczenia graczy.

Sprawdź kody promocyjne:

Bukmacherzy online a bukmacherzy naziemni

Lata temu legalni bukmacherzy postawili na rozwój oferty online, co okazało się skutecznym pomysłem. Dziś znakomita większość zakładów zawierana jest w internecie. Nadal jednak sprawnie funkcjonują punkty stacjonarne wielu bukmacherów, choć wydawało się, że "internetowa ofensywa" pozbawi właścicieli lokali naziemnych argumentów do dalszej inwestycji w tradycyjną formę obstawiania. Rynek się wprawdzie diametralnie zmienił, dziś najlepszy bukmacher nie musi mieć sieci punktów stacjonarnych, ale fakty są takie, że dwie największe firmy w Polsce - STS oraz Fortuna - mają po kilkaset lokali naziemnych. Z pozoru są kierowane do bukmacherskich tradycjonalistów, którzy nie odnaleźli się w czasach cyfrowej rewolucji, ale gdyby tylko oni korzystali z ich oferty, utrzymywanie dość drogich przybytków nie opłacałoby się finansowo.

Łączną liczbę punktów stacjonarnych w Polsce szacuje się na około półtora tysiąca. Wszystkich legalnych bukmacherów można podzielić na trzy grupy z uwzględnieniem kryterium licencji na poszczególne usługi.

 • Bukmacherzy, którzy mają zezwolenie na działalność i online, i naziemną, m.in. STS, Fortuna, Etoto, LVBet, Totolotek
 • Bukmacherzy, którzy mogą działać tylko online, m.in. Betfan, Betclic, PZBuk
 • Bukmacherzy, którzy mają licencję tylko na stacjonarne usługi

Najlepsi bukmacherzy naziemni cieszą się największym zainteresowaniem graczy starszego pokolenia, którzy są przyzwyczajeni do przeglądania papierowej oferty i zapisywania typów na kartce. W tym miejscu jednak warto podkreślić, że rozwój technologiczny nie ograniczył się jedynie do obstawiania online. W punktach stacjonarnych bukmachera STS można skorzystać z... aplikacji mobilnej, uruchomionej na urządzeniu dostępnym w lokalu.

Oferta internetowa pokrywa się z naziemną, a niektóre programy partnerskie i promocje funkcjonują równocześnie w obu miejscach. Podstawową różnicą jest zaś anonimowość. Przy grze online, podanie danych osobowych (łącznie z adresem, numerem PESEL oraz dokumentem tożsamości) to obowiązek. Bez zweryfikowania tożsamości gracz nie wypłaci ani złotówki. Obstawianie naziemne odbywa się anonimowo. Pracownik punktu przyjmowania zakładów może zapytać klienta o dowód w razie wątpliwości związanych z pełnoletnością, ale o ile wygrana nie przekracza 2280 zł, a gracz nie żąda pisemnego potwierdzenia faktu pozyskania środków, nie trzeba się legitymować.

Dlaczego jednak zdecydowana większość graczy preferuje zawieranie zakładów przez internet? Dwa kluczowe czynniki to wygoda i czas. Po pierwsze, obstawianie online u najlepszych bukmacherów można realizować z dowolnego miejsca. W komunikacji miejskiej, przy biurku, w łóżku, na plaży, w galerii handlowej, parku... Gdziekolwiek, o ile na horyzoncie działa łącze. Tutaj ważną rolę odgrywa aplikacja mobilna na urządzenia typu tablet czy smartfon.

Ponadto, zakłady bukmacherskie w sieci nie są objęte jakimikolwiek ograniczeniami czasowymi, a punkty stacjonarne mają określone godziny otwarcia i zamknięcia. Gra przez internet daje także możliwość dokładnej analizy oferty i wysłania kuponu w dowolnym momencie. W lokalu naziemnym zwykle przebywają inni gracze, może tworzyć się kolejka, która spowoduje opóźnienie momentu zawarcia zakładu, co niekiedy potrafi krzyżować plany typerom.

Najlepsze zakłady bukmacherskie

Licencjonowani bukmacherzy - punkty naziemne oraz online

Najlepsi bukmacherzy na rynku polskim

Ubogi, monotonny "stan przejściowy" na polskim rynku bukmacherskim, charakteryzujący się niewielką liczbą legalnych firm oferującym zakłady wzajemne, to już przeszłość. Od kilku lat trwa jego intensywny rozwój, a nowych podmiotów przybywa z każdym rokiem. Obecnie licencję przyznawaną przez Ministerstwo Finansów posiada 19 operatorów zakładów. Najlepszy polski bukmacher online to subiektywny wybór gracza, my jednak poniżej przybliżamy podstawowe informacje o najważniejszych aktywnych bukmacherach internetowych.

Najwięcej udziałów w rynku, bo niespełna 50%, posiada STS. Bukmacher, którego główna siedziba znajduje się w Katowicach, został założony w 1997 r. Na przestrzeni tych ponad dwudziestu lat firma miała swoje problemy, lecz od 2012 r. stale się rozwija i zyskuje na znaczeniu. Dziś Star-Typ Sport, bo z tej nazwy wziął się doskonale znany trzyliterowy skrót, to kilkaset punktów stacjonarnych w całej Polsce, nowoczesny serwis internetowy z zawieraniem zakładów online oraz marka znana w Europie. W 2019 r. szefostwo STS ogłosiło ekspansję na inne rynki, m.in. brytyjski, niemiecki, norweski, islandzki czy łotewski. Firma jest też oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Kolejna firma, która może aspirować do miana najlepszego polskiego bukmachera, to Fortuna, która do 2008 r. była znana rodzimym graczom jako Profesjonał, powstały dwanaście lat wcześniej. Obecnie bukmacher Fortuna stanowi część międzynarodowego holdingu Fortuna Group, w którego skład wchodzą krajowe spółki bukmachera m.in. w Czechach, Chorwacji, na Węgrzech i Słowacji. Na terenie Polski mieści się kilkaset lokali naziemnych Fortuny, ale wzrost zainteresowania i znaczenia jej ofertą nastąpił po uruchomieniu serwisu online. Fortuna weszła na rynek internetowy jako pierwszy bukmacher w Polsce, w 2011 r. Dziś jest tytularnym sponsorem rozgrywek I ligi piłkarskiej w Polsce oraz wspiera m.in. polskich skoczków narciarskich.

Wśród najlepszych bukmacherów online niektórzy wymieniają także Betfana. Betfan wyróżnił się promocją gry bez podatku, która nadal obowiązuje przy spełnieniu określonych warunków tworzenia zakładów. To najmłodszy stażem bukmacher, który wkroczył na rynek w październiku 2018 r. i pochwalił się rekordowo krótkim czasem uruchomienia serwisu internetowego od momentu uzyskania licencji - pół roku. Bukmacher ma charakterystyczne, zielono-żółte barwy, a jego twarzą został były świetny strongman, zawodnik MMA - "Pudzian", czyli Mariusz Pudzianowski.

Pod lupę bierzemy także bukmachera Betclic. To ewenement na polskim rynku. Ten zagraniczny bukmacher sprawnie funkcjonował na nim jeszcze przed wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej. Po zmianie przepisów dał przykład konkurencji, zgodnie z prawem wycofując się z Polski i rozpoczynając starania o licencję na legalne oferowanie zakładów wzajemnych polskim graczom. Uzyskał ją we wrześniu 2018 r., a niespełna dziewięć miesięcy później, 1 lipca 2019 r. ponownie otworzył swoje bukmacherskie bramy dla Polaków i szybko zyskał rynkowe znaczenie. Obecnie sponsoruje piłkarskiego mistrza Polski - Piasta Gliwice.

Kolejna firma to bukmacher Etoto, który ma zezwolenie ważne od listopada 2014 r., co czyni go piątym najdłuższym stażem bukmacherem w Polsce. Wprawdzie Etoto posiada licencję i na grę naziemną, i online, ale znane jest przede wszystkim klientom poruszającym się w internecie. Szefowie Etoto postawili na oryginalną promocję marki, podpisując umowy współpracy z czołowymi postaciami rodzimego dziennikarstwa sportowego: Mateusz Borkiem, Tomaszem Smokowskim i Michałem Polem.

Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli PZBuk to bukmacher online, który nie ma licencji na prowadzenie działalności stacjonarnej, podobnie zresztą jak Betclic. PZBuk pojawił się na rynku w 2018 r., a zatem niewiele wcześniej od Betclica czy Betfana. Właścicielem tego legalnego bukmachera jest spółka Cherry Online Polska. Firma wspiera polski sport. PZBuk sponsoruje polską koszykówkę (męską i kobiecą kadrę oraz rozgrywki ligowe) i hokej na lodzie.

LV Bet to bukmacher aktywny na rynku od 2016 r. Jego przypadek jest bardzo zbliżony do Etoto, nie tylko przez podobną datę uzyskania licencji na oferowanie zakładów wzajemnych. LV Bet również może obsługiwać klientów stacjonarnie, jak i online, ale gracze kojarzą go absolutnie z obstawianiem przez internet. Charakterystyczne logo bukmachera mogą kojarzyć osoby uważnie śledzące piłkarską Ekstraklasę. LV Bet sponsoruje m.in. Wisłę Kraków, Arkę Gdynia i Wisłę Płock.

Ostatnia firma, której poświęcamy kilka słów, to Totolotek - najstarszy polski bukmacher. Pierwsze zakłady bukmacherskie Totolotek pojawiły się w Polsce w 1992 r. Zaraz miną trzy dekady, a starsi gracze wciąż mogą typować u tego samego bukmachera. Wprawdzie po drodze miały miejsce zmiany właścicielskie, ale dzisiejszy Totolotek to w linii ciągłej ten sam Totolotek, który ponad ćwierć wieku temu kładł fundamenty pod aktualny rynek bukmacherski.

Najlepsi bukmacherzy - ranking

Po lekturze powyższego tekstu nie sposób jednoznacznie określić, który polski bukmacher online jest najlepszy. Wskazaliśmy czołowe zakłady bukmacherskie, które budzą największe zainteresowanie graczy, ale to właśnie do obstawiających należy ostateczny wybór. Niektórzy skupiają się na aspektach wizualnych, innych najbardziej interesują bonusy, kolejni stawiają na wysokie kursy lub niszowe zdarzenia, a są też i tacy, którzy są po prostu przywiązani do konkretnej firmy i nie mają ochoty na zmianę. To naturalne. W podjęciu decyzji przydatny może okazać się ranking bukmacherów.

W rankingu bukmacherów na Meczyki.pl znajduje się osiem firm: STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet oraz Totolotek. Wszystkie podlegają ocenom użytkownikom w skali od 1 do 5. W ten sposób funkcjonuje bieżąca tabela, zmieniająca się w zależności od preferencji czytelników. Łączna liczba oddanych głosów przekroczyła dwa i pół tysiąca.

Taki ranking to kompendium wiedzy dla każdej osoby zainteresowanej zakładami bukmacherskimi. Można tutaj znaleźć listę aktualnych promocji powitalnych składających się zwykle z kilku bonusów startowych, m.in. darmowego zakładu czy zakładu bez ryzyka. U wybranych bukmacherów można liczyć na kod promocyjny, który umożliwia skorzystanie z dodatkowej oferty bonusowej. Z kolei porównywarka wszystkich promocji może stanowić kluczowy czynnik przy finalnej decyzji o wyborze bukmachera.

Omawiany ranking to także podstawowe, najważniejsze informacje o całej ofercie dostępnej u najlepszych polskich bukmacherów. Zakładka "Czytaj o bukmacherze" przeznaczona jest dla wszystkich, którzy przed zainwestowaniem środków finansowych chętnie dowiedzą się więcej na temat konkretnych firm, np. chcą poznać ich historię czy właściciela. Oprócz tego, wyróżnione są cztery ważne elementy, które w mniemaniu użytkownika mogą decydować o tym, jaki polski bukmacher online jest najlepszy. Cztery odpowiedzi pozytywne mogą być istotną wskazówką.

 • Rejestracja bez dowodu - TAK/NIE
 • Zakłady na żywo - TAK/NIE
 • Zakłady wirtualne - TAK/NIE
 • Transmisje meczów - TAK/NIE

Pokrótce wyjaśnijmy: rejestracja bez dowodu oznacza możliwość zawierania zakładów i wykorzystywania promocji bez konieczności pełnej weryfikacji konta gracza, która polega na przesłaniu fotokopii lub skanów dokumentu tożsamości oraz podaniu numeru rachunku bankowego. Bez dowodu można grać, zabroniona jest zaś jakakolwiek wypłata środków. 

Zakłady na żywo i zakłady wirtualne - tu powinno być wszystko jasne. Ranking bukmacherów wskazuje, czy w danym serwisie online dostępne są opcje grania live oraz typowania sportów wirtualnych - symulatorów prawdziwych rozgrywek m.in. piłki nożnej czy koszykówki. Transmisje meczów to z kolei dodatkowe ułatwienie dla osób zainteresowanych zakładami na żywo.

Ranking bukmacherów 2020 pozwala na szczegółową analizę nie tylko podstawowej oferty najlepszych polskich bukmacherów online, ale również promocji, bonusów, kursów, prowadzonej przez firmy polityki marketingowej czy stosowanej na stronie grafiki. Mamy nadzieję, że po lekturze tego tekstu, oraz dokładnym przejrzeniu rankingu bukmacherów, zakłady bukmacherskie online nie będą dla Ciebie tajemnicą.

Lista sprawdzonych bukmacherów

Bonusy powitalne stanowią najważniejszy składnik szerokiej oferty bukmacherskiej. Poniżej przybliżamy, jak takie promocje na start funkcjonują u najlepszych legalnych polskich bukmacherów. Wybraliśmy ośmiu z nich: STS, Fortunę, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LVBet i Totolotek.

STS - najlepszy bukmacher

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Bukmacher STS oferuje nowym graczom trzy bonusy startowe o łącznej wartości 1510 zł. Freebet - darmowy zakład w wysokości 29 zł cieszy się największym zainteresowaniem, bo do jego uzyskania nie jest potrzebny żaden wkład własny. To bonus przyznawany bezpośrednio po ukończeniu rejestracji. Druga promocja to cashback - zakład bez ryzyka w wysokości 281 zł, czyli zwrot stawki za pierwszy nietrafiony kupon. Kolejny bonus powitalny to bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Bukmacher po prostu podwaja kwotę pierwszego depozytu. Przykładowo: wpłata 1000 zł oznacza, że drugie tyle można otrzymać od STS w prezencie.

Fortuna - najlepszy bukmacher

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Bukmacher Fortuna także przygotował nowym użytkownikom pakiet powitalny z trzema bonusami na start. Ich łączna wartość to 2230 zł. Darmowy zakład u tego bukmachera wynosi 20 zł. Zamiast klasycznego freebeta, gracze otrzymują punkty o równowartości tej kwoty, do wykorzystania na dowolne kupony w dowolnej konfiguracji. Drugi bonus startowy to zakład bez ryzyka o wartości 210 zł, który dotyczy pierwszego zakładu rozliczonego jako przegrany. Cashback sprawia, że postawione pieniądze wracają na konto w razie porażki, a aktywować go należy już po pierwszym zalogowaniu w sekcji "Moje bonusy" najpóźniej 3 dni po rejestracji. Trzeci bonus powitalny dostępny w Fortunie to bonus od depozytu do 2000 zł. Oznacza to, że bukmacher dodatkowo przekazuje graczom równowartość ich pierwszej wpłaty. Wpłacając 2000 zł realna kwota do gry wynosi 4000 zł.

Betfan - najlepszy bukmacher

Betfan - bonusy i promocje

Oferta startowa bukmachera Betfan zawiera pakiet bonusów powitalnych o łącznej wartości 1600 zł. Nowi gracze mogą liczyć na zakład bez ryzyka w wysokości 600 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 1000 zł. Wszystkie promocje powiązane są z wpłatami środków na konto. W przypadku cashbacku, liczony jest pierwszy natomiast w przypadku bonusu od depozytu - drugi depozyt. Uwaga: bonusy nie wykluczają się wzajemnie i działają jednocześnie. Do ich uzyskania niezbędna jest rejestracja na stronie internetowej bukmachera z widocznym wyżej kodem bonusowym, który uzupełnia się automatycznie w trakcie otwierania konta.

Betclic - najlepszy bukmacher

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Bukmacher Betclic może się pochwalić najwyższym na rynku zakładem bez ryzyka, który wynosi 550 zł ze specjalnym kodem promocyjnym. To jedyna, ale obfita oferta powitalna dla wszystkich nowych graczy. Cashback powoduje, że w razie braku powodzenia przy pierwszym zawieranym zakładzie, użytkownik może liczyć na zwrot stawki, maksymalnie do 550 zł. Ważne, by nie zapomnieć o wspomnianym kodzie promocyjnym przy rejestracji, bez którego ta oferta jest niedostępna.

Etoto - najlepszy bukmacher

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etoto ma dla nowych użytkowników bonus powitalny od depozytu w wysokości 100% do 1500 zł. Innymi słowy, oznacza to podwojenie pierwszej wpłaty do maksymalnie 1500 zł. Oprócz kwoty, którą zasila się konto, bukmacher przyznaje dodatkowo jej dwukrotność w ramach bonusu. Przy wpłacie 100 zł, można liczyć na dodatkowe 100 zł (100% ze 100 zł), a więc łączna suma pieniędzy dostępnych do wykorzystania na zakłady wynosi 200 zł. By natomiast wykorzystać promocję do maksimum, należy wpłacić 1500 zł. Wtedy drugie 1500 zł przyzna nam Etoto i na grę będziemy mieli łącznie 3000 zł.

Środki bonusowe nie są oczywiście od razu dostępne do wypłaty. By odblokować taką możliwość, trzeba wcześniej dokonać czterokrotnego obrotu otrzymaną od bukmachera kwotą. Jeśli więc Etoto przyznało nam 100 zł bonusu, musimy zagrać za 400 zł. Kurs minimalny takiego kuponu zaliczanego do obrotu nie może być niższy niż 2.20, z kolei kurs pojedynczego zdarzenia - 1.30.

PZBuk - najlepszy bukmacher

PZBuk - bonusy i promocje

PZBuk oferuje na start dwa bonusy o łącznej wartości 700 zł. W skład pakietu powitalnego dla nowych użytkowników wchodzą zakład bez ryzyka w wysokości 500 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Aby uzyskać cashback 500 zł, należy zawrzeć zakład z minimum dwoma zdarzeniami, których pojedynczy kurs wyniesie przynajmniej 1.40. Bukmacher zwraca stawkę za pierwszy nietrafiony zakład spełniający te warunki, maksymalnie 500 zł. Zasady obrotu bonusem są takie same jak kuponem, za który otrzymuje się zwrot. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Drugi bonus na start, czyli bonus od depozytu 200 zł, PZBuk daje w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które następnie wymienia się w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Warunkiem do otrzymania obu bonusów jest zarejestrowanie się z wykorzystaniem podanego powyżej kodu promocyjnego. Na stronę PZBuka można przejść klikając w widoczny baner. 

LVBet - najlepszy bukmacher

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

W LVBet nowi gracze znajdą dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3333 zł. Pierwszy bonus to zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 333 zł. Jest przeznaczony dla wszystkich, którzy po ukończeniu rejestracji wyślą bukmacherowi maila o tytule “Bonus bez Depozytu”. Drugą promocją jest bonus od depozytu do 3000 zł, na który składają się dwa bonusy od dwóch pierwszych wpłat - do 2000 zł przy pierwszej i do 1000 zł przy drugiej. Aby w pełni skorzystać z tej oferty, minimalny depozyt musi wynieść w obu przypadkach przynajmniej 50 zł.

Totolotek - najlepszy bukmacher

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Bukmacher Totolotek proponuje graczom dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 574zł. Oferta startowa składa się z darmowego zakładu w wysokości 25 zł oraz bonusu od pierwszej wpłaty w wysokości 100% do 500 zł. Aby uzyskać wspomniany freebet, nie trzeba zasilać konta własnymi środkami, wystarczy po rejestracji (dokonanej po 14.02) uzupełnić i zweryfikować dane osobowe w panelu użytkownika, a następnie wpisać kod promocyjny MEGABONUS. Druga promocja to podwójny bonus od depozytu, a zatem nowi użytkownicy mogą otrzymać drugie tyle, ile wpłacą, ale nie więcej, niż 500 zł. Wpłacając 100 zł, będą mogli grać za 200 zł. W celu pełnego wykorzystania bonusu, trzeba wpłacić 500 zł, by móc grać za 1000 zł. Minimalna wpłata - 20 zł - automatycznie uruchamia bonus startowy, który można później wypłacić po zrealizowaniu nieskomplikowanych warunków obrotu. Totolotek oferuje również bonus 49 zł od depozytu, który można odebrać po zainstalowaniu aplikacji mobilnej. 

Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet:

Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.
BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.
Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.
TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK; E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019;

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 281 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN