Obstawianie CS:GO u bukmacherów | Gdzie obstawiać CS GO legalnie?

Dodał: Aleksander Nowomiejski,13 maj 2022 | 11:54

Zakłady bukmacherskie na esport dostępne są u legalnych bukmacherów. Obstawianie CSGO jest dostępne w ich ofercie, bo to jeden z najważniejszych tytułów zawodowego gamingu. Gdzie możliwe jest obstawianie meczy CS:GO? Czy bukmacherzy proponują bonusy na obstawianie CS GO? Na te pytania odpowiadamy w poniższym tekście. Prezentujemy też bonusy powitalne u czołowych, legalnych bukmacherów.

Spis treści:

 1. Obstawianie CS GO - bonusy na start
 2. Obstawianie CS:GO - gdzie obstawiać?
 3. Betowanie CSGO - co obstawiać?
 4. CS:GO obstawianie - jak obstawiać?
 5. Obstawianie CS GO - bonusy bukmacherskie
 6. CS:GO obstawianie. Informacje o grze

Obstawianie CS GO - bonusy na start

Dla graczy, którzy decydują się na obstawianie meczy CS:GO, dostępne są bonusy. Bukmacherzy z ofertą zakładów esportowych przygotowali bonusy powitalne, dostępne m.in. na obstawianie rywalizacji gamerów. Jak wyglądają powitalne promocje u czołowych bukmacherów? Prezentujemy je w tabeli poniżej.

[kody_promo]

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Aby je aktywować podczas rejestracji należy podać kod promocyjny na dostępny na meczyki.pl.

Obstawianie CS:GO - gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na CSGO są dostępne u wszystkich bukmacherów, którzy proponują typowanie esportu. Obstawianie meczy Counter Strike: Global Offensive to flagowa propozycja z kategorii sportu elektronicznego, stąd liczba dostępnych zakładów jest dość duża.

Esport, w tym obstawianie CS:GO, dostępny jest u niemal każdego z legalnych bukmacherów w Polsce. W wielu przypadkach zakłady na sport elektroniczny znaleźć można w osobnej zakładce, specjalnie stworzonej z myślą o miłośnikach typowania tego rodzaju zakładów. 

Jak wybrać strony do betowania CS GO? Nie jest to takie trudne. Przede wszystkim warto zdecydować się na tego bukmachera, który proponuje najbardziej rozbudowaną ofertę zakładów, dzięki czemu stworzyć będzie można przemyślany kupon. Nie bez znaczenia będą także kursy, które warto porównać nim zdecydujemy się na obstawianie u konkretnego bukmachera.

Betowanie CSGO - co obstawiać?

Jakie konkretnie zakłady na obstawianie CS:GO są dostępne? Gracze mogą wybrać najprostszy typ, czyli wynik danego meczu, ale także zakłady innego rodzaju. 

Obstawianie meczy CS:GO (wynik)

Najpopularniejsze zakłady na obstawianie meczy CSGO dotyczą końcowego rozstrzygnięcia, czyli wyniku danego pojedynku. To rodzaj zakładu podobny do tego, który znajdziemy przy okazji zmagań sportowych. Wybrać trzeba po prostu jedną z dwóch drużyn, która ostatecznie wyjdzie zwycięsko z całego spotkania. 

Obstawianie meczy CSGO (inne zakłady)

W przypadku poszczególnych meczów możliwe jest także obstawianie dodatkowych rozstrzygnięć, takich jak choćby:

 • Liczba rund na danej mapie
 • Suma rozegranych map
 • Zwycięzca konkretnej mapy
 • Liczba fragów danego zawodnika
 • Handicap rundowy

Ponadto bukmacherzy mogą oferować także dodatkowe zakłady, co sprawia, że obstawianie CS:GO spośród nawet kilkudziesięciu dostępnych kursów na jedno spotkanie jest możliwe. 

Obstawianie Counter Strike: Global Offensive na żywo

U większości bukmacherów dostępne jest obstawianie meczy CSGO na żywo. Gracze mają dostęp do praktycznie pełnej puli zakładów, przede wszystkich opiewających na poszczególne rundy rozgrywki. Oferta zakładów na żywo dotyczy nie tylko największych imprez, ale także mniejszych turniejów. Pod tym względem CS:GO jest mocno rozbudowaną kategorią zakładów bukmacherskich, co wiąże się także z dużą dostępnością transmisji z meczów. 

Obstawianie turniejów CS:GO

Poza tym, że gracze mogą zdecydować się na obstawianie meczy CS GO, to bukmacherzy udostępniają ofertę zdarzeń na całe turnieje. W tym przypadku typowanie podobne jest nieco do zakładów związanych np. z piłkarskimi mistrzostwami świata czy turniejami tenisowymi. Z jednej strony możemy wybrać triumfatora całych rozgrywek czy konkretnej grupy, ale też obstawiać jak daleko w imprezie zajdzie konkretna drużyna.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

CS:GO obstawianie - jak obstawiać?

Decydując się na obstawianie meczy CSGO warto zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty związane z samą rozgrywką. W przypadku esportu, tak samo jak w klasycznym sporcie, nie można zdawać się tylko na intuicję. Podchodząc rozsądnie do obstawiania CS:GO gracz zyska większą szansę na powodzenie. 

Rozeznanie w grze jest potrzebne

Znajomość samej gry jest bardzo ważna. Gracz powinien orientować się w zasadach rozgrywki Counter Strike: Global Offensive, specyfice poszczególnych map czy dostępnych taktykach. Czasem na tej podstawie można przewidzieć, że jednej z drużyn będzie opłacało się np. odpuszczenie danej rundy, aby móc lepiej wyposażyć się na kolejną. 

Niektóre sytuacje promują graczy grających po stronie terrorystów (T), inne dają większe szanse antyterrorystom (CT). W zależności od układu sił, dostępnych środków i mapy - może zmieniać się rola faworyta danej partii meczu. 

Analizuj statystyki

Skuteczniejsze betowanie CS:GO jest możliwe wtedy, gdy gracz popierał będzie swoje typy statystykami. Ich analiza jest równie przydatna, co w przypadku obstawiania wydarzeń sportowych. 

Dzięki statystykom można sprawdzić np. jak konkretna drużyna radzi sobie na danych mapach, jak wyglądają mecze bezpośrednie poszczególnych drużyn, czy też jak wygląda aktualna forma niektórych ekip i zawodników. Statystyczne dane pomagają także w przewidywaniu taktyki na mecz, co również ułatwia obstawianie CS:GO na poszczególne zespoły. 

Sprawdź jak rozgrywany jest dany turniej

Duży wpływ na wyniki może mieć sposób rozgrywania danego meczu czy turnieju. Mowa tu zarówno o tym, na jakich mapach rywalizują zawodnicy, czy do ilu wygranych map toczy się gra; jak i o miejscu rozgrywania turnieju bądź meczu. Niektórzy zawodnicy mogą świetnie czuć się w rozgrywkach online, ale stres i obecność publiczności paraliżuje ich na dużej scenie, przy publiczności. Ten psychologiczny aspekt ma sporą wartość, a skuteczni typerzy powinni brać go pod uwagę.

Śledź rozgrywki na żywo

W przypadku esportu dostępne są zakłady na żywo, co wspominaliśmy już wcześniej. Strony do betowania CS:GO często udostępniają live streaming z meczów, z którego warto korzystać m.in. przy zawieraniu tego typu zakładów. Dzięki temu na żywo można ocenić formę danej drużyny, sprawdzić jak radzi sobie w danym momencie rozgrywki. Oglądając mecze CS GO łatwo wyciągać też wnioski przed kolejnym typowaniem, bowiem od razu zyskujemy wiedzę o konkretnych zespołach.

Sprawdź kody promocyjne:

Obstawianie CS GO - bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy pozwalający na obstawianie Counter Strike: Global Offensive mają w ofercie powitalnej bonusy dla nowych graczy. Jak wyglądają promocje u czołowych, polskich bukmacherów? Opisujemy je poniżej.

STS - betowanie CS GO

Nowi gracze zakładając konto w STS, co można uczynić poprzez TEN LINK, uzyskają dostęp do bonusów powitalnych. Ważne, aby podczas rejestracji użyć kodu o treści MEGABONUS. Wartość wszystkich bonusów na start to 1640 zł. Pakiet powitalny składa się z:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 100 zł
 • Bonus od depozytu (trzech pierwszych wpłat) maksymalnie do 1500 zł
 • Cashback o wartości 20 zł na sporty wirtualne
 • Cashback o wartości 20 zł na BetGames

STS kod promocyjny

Bonusy o podanej wartości dostępne są po rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

Fortuna - obstawianie CS:GO

Betowanie CSGO jest możliwe u bukmachera Fortuna, który na start oferuje bonusy za rejestrację. Konto założymy TUTAJ, a do uwolnienia bonusów wymagany będzie kod promocyjny MECZYKI. Cały pakiet powitalny ma wartość 2720 zł, a w jego skład wchodzą:

 • Darmowy zakład (freebet) o wartości 20 zł
 • Zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł
 • Bonus od drugiej wpłaty na konto do 2100 zł

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Podane kwoty bonusowe obowiązują przy rejestracji z wykorzystaniem naszego kodu bonusowego. 

Superbet - CSGO obstawianie

W Superbet dostępne jest obstawianie meczy CS:GO, a także bonusy powitalne dla nowych graczy. Aby je otrzymać podczas rejestracji W TYM MIEJSCU wystarczy wpisać kod bonusowy MECZYKI. Bonusy powitalne mają łączną wartość 1554 zł:

 • Darmowy zakład (freebet) w kwocie 34 zł
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) do 1300 zł
 • Bonus od depozytu 200 zł
 • Bonus za pobranie aplikacje 20 zł

Superbet - bonusy i promocje

Promocje na start można aktywować z kodem promocyjnym dostępnym na naszej stronie. 

Betclic - CS GO obstawianie

Rejestracja konta w Betclic poprzez NASZ LINK z kodem MECZYKI uprawnia do odbioru bonusu powitalnego. Bukmacher jest jednym z tych, którzy oferują obstawianie CS: GO i innych gier esportowych. Wartość bonusu na start to 200 zł:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Powitalny cashback jest flagowym bonusem na start u bukmachera Betclic, dostępnym z naszym kodem promocyjnym. 

Totalbet - obstawianie CSGO

Zakłady na esport, w tym obstawianie meczy CS: GO, umożliwia rejestracja TUTAJ u bukmachera Totalbet. Jeśli gracz podczas zakładania konta użyje kody MECZYKI, to będzie mógł skorzystać z bonusów powitalnych o wartości 5050 zł:

 • Darmowe zakłady (freebety) 50 PLN
 • Bonus od depozytu 5000 PLN

Totalbet kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Dostępne wartości bonusów dotyczą rejestracji z naszym kodem promocyjnym.

CS:GO obstawianie. Informacje o grze

Tytuł Counter Strike: Global Offensive (w skrócie CS: GO), to jedna z najpopularniejszych gier w profesjonalnym esporcie. Dzięki temu obstawianie meczy CS GO dostępne jest u legalnych bukmacherów. 

Sama gra jest kontynuacją poprzednich części Counter-Strike’a, które od wielu lat stanowią o sile światowego esportu. Mowa tu o takich pozycjach jak CS 1.6v, czy Counter Strike: Source. Choć zmieniła się fizyka gry, to ogólne założenia CS: GO są takie same jak w przypadku poprzednich części. Gracze dzielący się na dwie, pięcioosobowe drużyny - terrorystów (T) i antyterrorystów (CT) - rywalizują na kilku mapach w rundach, aż osiągną określoną liczbę zwycięstw. 

Każda ze stron rozgrywki ma inne zadania do wykonania, a kluczem do sukcesu jest dobre podejście taktyczne i indywidualne umiejętności. To sprawia, że CS: GO jest grą łączącą pracę drużynową z ze zdolnościami poszczególnych zawodników. Format FPS (strzelanka pierwszoosobowa) dobrze przyjął się w świecie sportów elektronicznych. Stąd mimo upływu lat seria Counter-Strike gości na arenach esportowych. 

Pierwotna wersja tytułu, wydana w roku 1999, była modyfikacją gry Half Life. Jednak okazało się, że w roli pełnoprawnej gry online, to właśnie Counter Strike staje się wiodącą marką na rynku. Wersja CS: GO jest czwartą, pełnoprawną odsłoną serii.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1640 PLN! 100 PLN + 2x 20 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 2720 PLN złożona z trzech bonusów! 20 PLN freebet, 600 PLN cashback, 2100 PLN bonus od depozytu.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1554 PLN! 34 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5050 PLN! 50 PLN freebety, 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020