Esport w Betfan - bonusy i promocje do 1600 PLN na zakłady esportowe

Esport w Betfan - bonusy i promocje do 1600 PLN na zakłady esportowe
meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski26 lut 2021 | 08:13
0
Głosów: 0
Zagłosuj

W Betfanie nowi gracze mogą liczyć na dwa bonusy startowe o łącznej wartości 1600 zł. Promocyjny pakiet powitalny składa się z zakładu bez ryzyka w wysokości 600 zł oraz bonusu od depozytu w wysokości 1000 zł. Pełna oferta tego bukmachera obejmuje m.in. zakłady na Esport - w Betfan można typować wszystkie najpopularniejsze dyscypliny esportowe, na czele z Counter-Strike i League of Legends. Sprawdź ich szczegóły w niniejszym tekście.

Betfan - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta zakładów na Esport w Betfan
  2. Oferta bonusowa Betfan
  3. Promocje bukmacherskie

Już kilka lat temu eksperci przewidywali, że rozgrywki przed ekranami komputerów, które wtedy cieszyły się umiarkowanym zainteresowaniem, wkrótce mogą zdominować świat sportu. Paradoksalnie można to trochę porównać do sytuacji piłki nożnej, mającej status najbardziej popularnego sportu, przede wszystkim ze względu na to, że fani sami wielokrotnie uczestniczyli w futbolowych potyczkach. Podobnie jest w przypadku esportu: trudno znaleźć osobę nigdy nie grającą w Counter Strike’a, Fifę czy Starcrafta, a więc też łatwiej utożsamić się z zawodowymi graczami.

Z roku na rok turnieje esportowe zyskiwały coraz większy prestiż, rosła też pula nagród i dziś potrafi ona wynosić nawet kilkanaście milionów dolarów. To sprawia, że sensowne stało się również obstawianie tego typu rozrywki. Choć i dziś zdarza się na branżowych portalach natrafić na świadectwa prób ustawienia konkretnych pojedynków,  to jednak zawodnicy często naświetlają tego typu przypadki, bo wobec rosnących gaż profesjonalnym graczom coraz mniej opłaca się uczestniczyć w tego typu procederach. Sporo już użytkowników, którzy wyspecjalizowali się właśnie w obstawianiu kolejnych turniejów esportowych, a bukmacherzy wychodząc temu naprzeciw proponują coraz więcej zakładów na te wydarzenia.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Oferta zakładów na Esport w Betfan

Zakłady na esport są dostępne w specjalnej zakładce na stronie Betfan, widocznej na górnej belce, obok zakładów live. Na specjalnej podstronie widzimy przede wszystkim ofertę zakładów, z lewej strony, a w dodatku Bukmacher traktuje priorytetowo najciekawsze zakłady dnia, umieszczone w ofercie Matchday Boost. Są to zazwyczaj najbardziej ekscytujące pojedynki na turniejach w Counter-Strike lub League of Legends. Na dole widać najciekawsze zakłady esportowe na kilka kolejnych dni w tygodniu. 

Betfan - oferta esportowa

Oferta zakładów na esport jest szeroka i obejmuje najważniejsze rozgrywki w grach komputerowych. Najwyższe miejsce zajmuje rzecz jasna najpopularniejszy Counter-Strike, w którym nadal rozgrywa się najwięcej turniejów. Druga w kolejności jest bodaj najciekawsza gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), czyli Dota 2, w której również w określonym tygodniu toczy się kilka rozgrywek na całym świecie. Później widzimy także kilkadziesiąt zakładów na mecze League of Legends. Nieco mniej opcji ma do wyboru użytkownik chcący obstawiać spotkania Starcrafta. Ofertę uzupełniają zakłady na Overwatch i Rainbow Six. Co istotne: by szukać zakładów na wirtualne rozgrywki w FIFA, NHL czy też NBA 2K trzeba wejść do oferty zwykłych zakładów. Została ona umieszczona w selekcji typów na określoną dyscyplinę sportową.

Betfan esport - oferta

W zakładach dodatkowych mamy do czynienia z różnym podejściem, nawet w obrębie jednej dyscypliny. Nieraz bowiem w niektórych turniejach w Counter-Strike widzimy zaledwie po jednej dodatkowej opcji, częściej jest ich jednak kilka lub nawet kilkanaście. Są wśród nich najpopularniejsze typy na poniżej/powyżej map, handicap, a także zwycięzcę poszczególnych starć i dokładny wynik. Z podobnymi opcjami spotkamy się w zakładach na mecze Dota 2 czy League of Legends, gdzie można wytypować choćby ilość zabójstw na danej mapie. Tylko jedną opcję mają amatorzy obstawiania pozostałych dyscyplin, jak Starcraft, Overwatch i Rainbow Six. Troszkę więcej niż u innych bukmacherów mamy za to możliwości na obstawianie wirtualnych sportów, jak mecze FIFA, a także NHL.

Betfan esport - zakłady bukmacherskie

Ogólnie należy powiedzieć, że oferta zakładów esportowych na Betfan robi niezłe wrażenie. Bukmacher dba o to by wyróżniać ciekawsze pojedynki, a na stronie nie brakuje żadnych ważniejszych dyscyplin sportowych. Być może trzeba by zadbać o większą liczbę dodatkowych opcji na poszczególne sporty, ale na razie i tak jest tam całkiem spory wybór. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój strony możemy być pewni, że z czasem znajdą się tam coraz nowsze zakłady, a ilość zakładów będzie rosła.

Oferta bonusowa Betfan - 1600 PLN na Esport

Betfan - bonusy i promocje

Dwie najpopularniejsze promocje, dostępne na stronie Betfan, czyli zakład bez ryzyka 600 PLN, a także bonus od depozytu 1000 PLN, można wykorzystywać również na zakładach na zdarzenia esportowe. Pierwsza z nich umożliwia zagranie premierowego zakładu na stronie bez obaw, że okaże się on nietrafiony. W drugiej gracz może zyskać nawet 1000 PLN dodatkowych środków na typowanie spotkań.

Siano wraca - zakład bez ryzyka 600 PLN

Betfan esport - cashback bonus - zakład bez ryzyka

To wariant jednego z najpopularniejszych bonusów, dostępnych na polskim rynku, czyli zwrot pieniędzy w przypadku przegranej pierwszego zakładu. Aby wziąć udział w tej promocji należy rzecz jasna zarejestrować konto, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ]. Konieczna będzie również wpłata pierwszych pieniędzy na swoje konto. Minimalna kwota pierwszego depozytu wynosi 50 PLN, bo za tyle należy postawić swój pierwszy zakład by liczyć na zwrot. Oczywiście im większa suma, za którą postawimy pierwszy kupon tym większy może się okazać zwrot, jeśli okaże się on nietrafiony. W praktyce zatem taka promocja najlepiej nadaje się do zagrania pierwszego zakładu z dużym AKO, bo jeśli wejdzie wygrana będzie spora, jeśli zaś się nie powiedzie bukmacher zwróci środki, za który go postawiliśmy. Promocja obejmuje pierwszy depozyt, a maksymalny zwrot wynosi 600 PLN.

W promocji nie uczestniczą zakłady z oferty Matchday Boost. W przypadku spełnienia wszystkich wymogów i nie trafienia kuponu, kwota zwrotu zostanie przyznany do 48 godzin od momentu rozliczenia ostatniego zakładu na kuponie. Kwota zwrotu nie podlega konieczności obrotu.

Bonus od depozytu 100% - 1000 PLN

Betfan esport - bonus od pierwszej wpłaty

Najwięcej gracz zyskać może biorąc udział w tej promocji, która może zapewnić nawet 1000 PLN. By wziąć w niej udział trzeba naturalnie zarejestrować konto z linka obecnego na naszej stronie np. [TUTAJ], a następnie dokonać pierwszej wpłaty. W tym momencie bonus nie będzie jeszcze aktywny, gdyż promocja ta obejmuje drugie zasilenie konta. Po zaksięgowaniu drugiej wpłaty, bukmacher podwoi jej wartość. Uzyskana kwota nie będzie od razu dostępna, gdyż początkowo trzeba będzie ją odblokować. Jak to zrobić?

Za wpłaconą podczas drugiego depozytu kwotę (minimum 100 zł), należy zagrać zakład, którego kurs minimalny wynosi 2.50

Gdy już to zrobimy, trzeba jeszcze trzykrotnie obrócić otrzymanym bonusem. Każdy z zakładów powinien zawierać minimum trzy zdarzenia o kursie minimalnym 1.30. Dodatkowo całkowity kurs zakładu powinien wynosić 2.50 lub więcej.

Po wykonaniu powyższych zasad, bukmacher przeleje środki na konto główne, skąd możemy je bez problemu wypłacić.

Sprawdź kody promocyjne:

Pozostałe bonusy bukmacherskie na Esport

1285 PLN na Esport w STS

Zdecydowany lider polskiego rynku, bukmacher STS, przygotował specjalny zestaw bonusów, które można wykorzystać we wszystkich dostępnych na stronie zakładach. Dotyczy to bowiem zarówno zwykłych typów bukmacherskich, także na esport, jak również sportów wirtualnych i gier karcianych w Betgames. Oferta składa się na freebet 29 PLN, Cashback 31 PLN, 100% do 1200 PLN od pierwszej wpłaty, a także 25 PLN dla tych, którzy często obstawiają turnieje w grach komputerowych.

Za sprawą pierwszej promocji użytkownik otrzymuje darmowe 29 PLN, bez konieczności wpłaty swoich środków. Jedynym warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie Bukmachera z linka obecnego na naszym serwisie np. [TUTAJ]. 29 PLN nie trzeba wykorzystywać na jeden zakład, można go podzielić na kilka mniejszych. By wypłacić tę kwotę na konto bankowe należy ją trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie 1.91.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Cashback 31 PLN daje możliwość zagrania pierwszego zakładu bez obaw przed nietrafieniem go. W przypadku bowiem gdy okaże się przegrany, Bukmacher zwraca kwotę za jaką go zagraliśmy, do 31 PLN. Należy jednak pamiętać, że od kwoty zakładu należy odjąć 12% podatku. W przypadku przegrania kuponu za 20 PLN gracz otrzyma nie 20, a 17.6 PLN, a by liczyć na pełne 31 PLN należy zagrać kupon za minimum 35.23. Kwoty zwrotu nie trzeba jednak później obracać, można ją wypłacić na konto bankowe.

Po pierwszej wpłacie gracz może liczyć także na bonus, do 1200 PLN. W przypadku wpłaty 1200 PLN gracz otrzyma 2400 PLN na grę w STS. By wypłacić tę kwotę na konto bankowe należy ją obrócić, minimum trzy razy po kursie 1.91, do obrotu są jednak liczone tylko wygrane kupony. Nie można jej za to obracac na zakładach Maxikombi, bezpiecznych, Hit Dnia, kuponów, w których użyta była opcja Cashout albo takich, które zostały policzone jako 1.0.

Bezpieczne 25 PLN na Esport to promocja, w której zliczane są stawki kuponów SOLO oddanych na typy z rywalizacji graczy w wirtualnym świecie, z kursem przynajmniej 1.85. W momencie gdy suma kwot na takie zakłady wyniesie przynajmniej 50 PLN Bukmacher przyznaje graczowi bonus 10% do 25 PLN. Użytkownik może liczyć na taki bonus co tydzień, bierze się w nim pod uwagę okres od poniedziałku o 1:00 do niedzieli o 23:58. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić, przynajmniej trzykrotnie po kursie 1.91.

Bonus powitalny 2230 PLN w Fortunie

Bukmacher proponuje nowym graczom trzyczęściową ofertę, na którą składają się freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN, a także 100% do 2000 PLN za pierwsza wpłatę na konto. 

W przypadku pierwszej promocji wystarczy tylko rejestracja z naszego linka np. [TUTAJ], by dostać 2800 punktów FKP, które można łatwo zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. Kwoty tej nie trzeba wykorzystywać od razu, można ją podzielić na kilka mniejszych zakładów. 

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka 210 PLN to klasyczna promocja, dzięki której gracz może zagrać swój pierwszy zakład za darmo. Bukmacher nie precyzuje w regulaminie jaka jest minimalna kwota, za którą użytkownik powinien zagrać pierwszy kupon, zależy to zatem od wyboru gracza. Pamiętać jednak trzeba o tym, że wyliczając sumę zwrotu od kwoty za którą gramy zakład należy odjąć 12% podatku. Gracz ma 3 dni od chwili rejestracji, aby zaakceptować cashback w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Należy to zrobić już przy pierwszym zalogowaniu.

W ofercie dla nowych graczy, którzy założyli konto na stronie Zakładów Bukmacherskich Fortuna, znalazł się także bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka warunków, które opisujemy poniżej. 

Po założeniu konta, gracz musi zaakceptować cashback w sekcji “Moje Bonusy”. W ciągu kolejnych 3 dni musi zawrzeć pierwszy depozyt, a w ciągu kolejnych 4 dni postawić za niego pierwszy zakład. Bonus zostanie odblokowany po spełnieniu warunków obrotu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich opisanych terminów, ponieważ w przeciwnym razie bonus może przepaść.

Aby w pełni obrócić bonusem, należy postawić zakłady za czterokrotność pierwszego depozytu z kuponami z przynajmniej 3 zdarzeniami i o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Gracz ma na to 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie. Jeśli jednak będzie on niższy niż 1.13, ewentualna wygrana będzie niższa od stawki. 

Cashback 550 PLN w Betlic

Bukmacher oferuje nowym graczom szansę skorzystania z promocji, dzięki której można zagrać pierwszy zakład bez obaw o to, że nie wejdzie. Kwota zwrotu jest pokaźna, bo wynosi nawet 550 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto z linka podanego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a później zagrać swój pierwszy kupon. Od wysokości kwoty za jaką go zagramy zależy rzecz jasna ewentualny zwrot. Należy jednak pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12%-owy podatek. Grając zatem pierwszy kupon za 100 PLN w przypadku przegranej otrzymamy 88 PLN, a przy 550 tylko 484 PLN. By liczyć na pełną kwotę zwrotu należy zagrać kupon za minimum 625 PLN.

Bukmacher Betclic esport - bonusy i promocje

200% do 200 PLN w Etoto

Bukmacher proponuje bonus od pierwszego depozytu: 200% do 200 PLN. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie Etoto, z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ], a następnie dokonać pierwszego depozytu. W przypadku wpłaty 100 PLN gracz otrzyma pełną kwotę bonusu - 200 PLN, razem będzie miał zatem 300 PLN na grę. By wypłacić tę kwotę należy ją obrócić czterokrotnie, po minimalnym kursie 2.2. Kurs pojedynczego zdarzenia w kuponach AKO musi wynosić co najmniej 1.5.

Bukmacher Etoto esport - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

PZBuk oferuje nowym użytkownikom bonusy na start warte razem 700 zł. Aby wziąć udział w tej promocji powitalnej, należy zarejestrować się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ]. W trakcie rejestracji trzeba użyć kodu promocyjnego MEGABONUSPZB oraz pozytywnie zweryfikować własny numer telefonu.

PZBuk - bonusy i promocje

Pierwszy bonus powitalny to zakład bez ryzyka o wartości 500 zł. Zwrot stawki następuje przy pierwszym przegranym zakładzie o maksymalnej stawce 500 zł i minimum dwóch zdarzeniach o kursie pojedynczym minimalnym 1.40. Otrzymanym bonusem trzeba w ciągu 30 dni raz obrócić na identycznych warunkach. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.

Druga promocja powitalna to bonus od depozytu o wartości 200 zł, przekazywany w punktach, które następnie trzeba wymienić w e-sklepie PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Wielkie powitanie w LVBET - 1520 PLN

Na ofertę powitalną w LVBET składają się trzy bonusy z mnożnikiem. Pierwszy gracz otrzymuje po zarejestrowaniu się na konto z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ]. Jest to zakład 1 PLN z mnożnikiem x20. Reszta zależy już od wysokości wpłaty. Po pierwszym depozycie gracz otrzymuje bowiem 1% jego kwoty z mnożnikiem x100 (w przypadku wpłaty 1000 PLN jest to zakład za 10 PLN z mnożnikiem x100), a przy drugiej 1% kwoty z mnożnikiem x50.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Esport u pozostałych bukmacherów:

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują dwie oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN oraz bonus 1000 PLN od drugiej wpłaty.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN