Esport w Betfan - bonus i promocje do 300 PLN na zakłady esportowe

W Betfanie nowi gracze mogą liczyć na jeden bonus startowy o maksymalnej wartości 300 zł. Promocyjny pakiet powitalny zawiera bonus 200% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 300 zł. Pełna oferta tego bukmachera obejmuje m.in. zakłady na Esport - w Betfan można typować wszystkie najpopularniejsze dyscypliny esportowe, na czele z Counter-Strike i League of Legends. Sprawdź ich szczegóły w niniejszym tekście.
Już kilka lat temu eksperci przewidywali, że rozgrywki przed ekranami komputerów, które wtedy cieszyły się umiarkowanym zainteresowaniem, wkrótce mogą zdominować świat sportu. Paradoksalnie można to trochę porównać do sytuacji piłki nożnej, mającej status najbardziej popularnego sportu, przede wszystkim ze względu na to, że fani sami wielokrotnie uczestniczyli w futbolowych potyczkach. Podobnie jest w przypadku esportu: trudno znaleźć osobę nigdy nie grającą w Counter Strike’a, Fifę czy Starcrafta, a więc też łatwiej utożsamić się z zawodowymi graczami.
Z roku na rok turnieje esportowe zyskiwały coraz większy prestiż, rosła też pula nagród i dziś potrafi ona wynosić nawet kilkanaście milionów dolarów. To sprawia, że sensowne stało się również obstawianie tego typu rozrywki. Choć i dziś zdarza się na branżowych portalach natrafić na świadectwa prób ustawienia konkretnych pojedynków,  to jednak zawodnicy często naświetlają tego typu przypadki, bo wobec rosnących gaż profesjonalnym graczom coraz mniej opłaca się uczestniczyć w tego typu procederach. Sporo już użytkowników, którzy wyspecjalizowali się właśnie w obstawianiu kolejnych turniejów esportowych, a bukmacherzy wychodząc temu naprzeciw proponują coraz więcej zakładów na te wydarzenia.

Oferta zakładów na Esport w Betfan

Zakłady na esport są dostępne w specjalnej zakładce na stronie Betfan, widocznej na górnej belce, obok zakładów live. Na specjalnej podstronie widzimy przede wszystkim ofertę zakładów, z lewej strony, a w dodatku Bukmacher traktuje priorytetowo najciekawsze zakłady dnia, umieszczone w ofercie Matchday Boost. Są to zazwyczaj najbardziej ekscytujące pojedynki na turniejach w Counter-Strike lub League of Legends. Na dole widać najciekawsze zakłady esportowe na kilka kolejnych dni w tygodniu. 
Betfan - oferta esportowa
Oferta zakładów na esport jest szeroka i obejmuje najważniejsze rozgrywki w grach komputerowych. Najwyższe miejsce zajmuje rzecz jasna najpopularniejszy Counter-Strike, w którym nadal rozgrywa się najwięcej turniejów. Druga w kolejności jest bodaj najciekawsza gra z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), czyli Dota 2, w której również w określonym tygodniu toczy się kilka rozgrywek na całym świecie. Później widzimy także kilkadziesiąt zakładów na mecze League of Legends. Nieco mniej opcji ma do wyboru użytkownik chcący obstawiać spotkania Starcrafta. Ofertę uzupełniają zakłady na Overwatch i Rainbow Six. Co istotne: by szukać zakładów na wirtualne rozgrywki w FIFA, NHL czy też NBA 2K trzeba wejść do oferty zwykłych zakładów. Została ona umieszczona w selekcji typów na określoną dyscyplinę sportową.
Betfan esport - oferta
W zakładach dodatkowych mamy do czynienia z różnym podejściem, nawet w obrębie jednej dyscypliny. Nieraz bowiem w niektórych turniejach w Counter-Strike widzimy zaledwie po jednej dodatkowej opcji, częściej jest ich jednak kilka lub nawet kilkanaście. Są wśród nich najpopularniejsze typy na poniżej/powyżej map, handicap, a także zwycięzcę poszczególnych starć i dokładny wynik. Z podobnymi opcjami spotkamy się w zakładach na mecze Dota 2 czy League of Legends, gdzie można wytypować choćby ilość zabójstw na danej mapie. Tylko jedną opcję mają amatorzy obstawiania pozostałych dyscyplin, jak Starcraft, Overwatch i Rainbow Six. Troszkę więcej niż u innych bukmacherów mamy za to możliwości na obstawianie wirtualnych sportów, jak mecze FIFA, a także NHL.
Betfan esport - zakłady bukmacherskie
Ogólnie należy powiedzieć, że oferta zakładów esportowych na Betfan robi niezłe wrażenie. Bukmacher dba o to by wyróżniać ciekawsze pojedynki, a na stronie nie brakuje żadnych ważniejszych dyscyplin sportowych. Być może trzeba by zadbać o większą liczbę dodatkowych opcji na poszczególne sporty, ale na razie i tak jest tam całkiem spory wybór. Biorąc pod uwagę ciągły rozwój strony możemy być pewni, że z czasem znajdą się tam coraz nowsze zakłady, a ilość zakładów będzie rosła.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Oferta bonusowa Betfan - 300 PLN

Betfan kod promocyjny
Najpopularniejsza promocja dostępna na stronie Betfan to bonus 200% od pierwszego depozytu, którą można wykorzystywać również na zakładach na zdarzenia esportowe. Jak wyglądają szczegóły tego bonusu u bukmachera? Opisujemy je poniżej. 

Bonus 200% od depozytu - 300 PLN

Powitalną promocją w Betfanie jest bonus od pierwszego depozytu o wartości 200% wpłaty, do maksymalnie 300 zł. Ten polski legalny bukmacher oferuje taki oto bonus od pierwszego depozytu, czyli od pierwszej wpłaty pieniędzy na konto. Do odebrania bonusu uprawniony jest każdy nowy gracze, o ile zakładając konto gracza wpisaliśmy określony w Betfan kod promocyjny. Minimalna wpłata przy tym bonusie wynosi 50 zł, a maksymalny bonus uzyskamy wpłacając 150 zł.
Jak ta promocja wygląda w praktyce? Tłumaczymy krok po kroku. Jeśli jesteśmy uprawnieni do skorzystania z promocji (m.in. wpisaliśmy w polu określonym przez Betfan kod promocyjny), wówczas nasza pierwsza wpłata na konto gracza zostanie potrojona. Najwyższa dostępna do zgarnięcia kwota to 300 zł bonusu od Betfan. Gdy zostanie ona przyznana przez bukmachera pojawi się na koncie bonusowym, ale nie będzie jeszcze aktywna. Aby odblokować, należy zagrać kupon lub kupony za wartość wpłaconego depozytu, po dowolnym kursie. 
Gdy już to zrobimy, bonus trzeba jeszcze obrócić. Wystarczy jednokrotny obrót środkami bonusowymi, na kuponach z minimum dwoma zdarzeniami o całkowitym kursie kuponu 3.00 lub wyższym. Na obrót gracza ma 14 dni od momentu przyznania bonusu. Jeśli taka sztuka nam się uda - pieniądze z konta bonusowego przejdą na konto główne i będzie możliwa ich wypłata.

Pozostałe bonusy bukmacherskie na Esport

1640 PLN na Esport w STS

Zdecydowany lider polskiego rynku, bukmacher STS, przygotował specjalny zestaw bonusów, które można wykorzystać we wszystkich dostępnych na stronie zakładach. Dotyczy to bowiem zarówno zwykłych typów bukmacherskich, także na esport, jak również sportów wirtualnych i gier karcianych w Betgames. Oferta składa się z Cashbacku 100 PLN, bonusu od trzech pierwszy wpłat do 1500 PLN a także dwóch dodatkowych cashbacków - 20 PLN na sporty wirtualne i 20 PLN na Betgames.
STS kod promocyjny
Pierwszy bonus to Cashback. W tym przypadku gracz może uzyskać zwrot do maksymalnie 100 PLN jeśli pierwszy zakład w historii konta okaże się przegrany. Zwrotem należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 
Najwięcej można zyskać korzystając z największego bonusa, czyli promocji od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe w STS. Aby wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie - TUTAJ, a następnie dokonać pierwszego depozytu. W jego przypadku można otrzymać 100% wartości wpłaty do 300 zł, przy drugim depozycie będzie to 50% wpłaty do 500 zł, a trzecim 50% do 700 zł. Bonus oznacza możliwość grania kuponów także na sporty wirtualne.
Przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusa, przynajmniej po kursie 1.91. Dodatkowym utrudnieniem jest jednak to, że nie liczą się w nim kupony przegrane. Można go dokonywać za pomocą kuponów SOLO i AKO, ale nie systemowych, wypłaconych przy użyciu Cashout bezpieczne.
Bukmacher przygotował dla nowych graczy cashback na sporty wirtualne o wartości 20 zł. Bonus różni się od typowego zakładu bez ryzyka, bowiem może dotyczyć kilku zakładów. STS zwróci maksymalnie 20 zł za przegrane zakłady z kategorii sporty wirtualne, które rozliczone zostaną w ciągu jednej doby. Minimalny kurs kuponu biorącego udział w ofercie bonusowej to 1.90. Bonus podlega warunkom obrotu - trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu STS wlicza tylko wygrane kupony.
Ostatni bonus powitalne to zakład bez ryzyka na BetGames ma podobne zasady do opisanej wyżej promocji. Ponownie mówimy zatem o jednym bądź kilku zakładach, które łącznie pozwolą odzyskać do 20 zł. Tym razem jednak na kuponach mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty BetGames, kupony muszą być rozliczone w ciągu jednej doby i mieć kurs minimalny 1.90. W przeciwieństwie do opisanych wyżej bonusów - w tym przypadku STS nie wymaga obrotu bonusem, a środki trafią od razu na konto gracza i można je wypłacić lub wytypować kolejne kupony.

Nadchodzące:

Bonus powitalny 2720 PLN w Fortunie

Bukmacher proponuje nowym graczom trzyczęściową ofertę, na którą składają się freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN, a także 100% do 2100 PLN za drugą wpłatę na konto. 
W przypadku pierwszej promocji wystarczy tylko rejestracja z naszego linka np. [TUTAJ], by dostać 2800 punktów FKP, które można łatwo zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. Kwoty tej nie trzeba wykorzystywać od razu, można ją podzielić na kilka mniejszych zakładów. 
Fortuna kod promocyjny
Zakład bez ryzyka 600 PLN to klasyczna promocja, dzięki której gracz może zagrać swój pierwszy zakład za darmo. Bukmacher nie precyzuje w regulaminie jaka jest minimalna kwota, za którą użytkownik powinien zagrać pierwszy kupon, zależy to zatem od wyboru gracza. Pamiętać jednak trzeba o tym, że wyliczając sumę zwrotu od kwoty za którą gramy zakład należy odjąć 12% podatku. Gracz ma 3 dni od chwili rejestracji, aby zaakceptować cashback w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Należy to zrobić już przy pierwszym zalogowaniu.
W ofercie dla nowych graczy, którzy założyli konto na stronie Zakładów Bukmacherskich Fortuna, znalazł się także bonus 100% od drugiego depozytu do 2100 zł. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka warunków, które opisujemy poniżej. 
Po założeniu konta, gracz musi zaakceptować cashback w sekcji “Moje Bonusy”. W ciągu kolejnych 3 dni musi zawrzeć pierwszy depozyt, a w ciągu kolejnych 4 dni postawić za niego pierwszy zakład. Bonus zostanie odblokowany po spełnieniu warunków obrotu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich opisanych terminów, ponieważ w przeciwnym razie bonus może przepaść.
Aby w pełni obrócić bonusem, należy postawić zakłady za czterokrotność pierwszego depozytu z kuponami z przynajmniej 3 zdarzeniami i o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Gracz ma na to 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie. Jeśli jednak będzie on niższy niż 1.13, ewentualna wygrana będzie niższa od stawki. 

Cashback 200 PLN w Betlic

Bukmacher oferuje nowym graczom szansę skorzystania z promocji, dzięki której można zagrać pierwszy zakład bez obaw o to, że nie wejdzie. Kwota zwrotu wynosi nawet 200 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto z linka podanego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a później zagrać swój pierwszy kupon. Od wysokości kwoty za jaką go zagramy zależy rzecz jasna ewentualny zwrot. Należy jednak pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12%-owy podatek. Grając zatem pierwszy kupon za 100 PLN w przypadku przegranej otrzymamy 88 PLN. Zwrot przyznawany będzie na konto gracza w formie freebetów, czyli darmowych zakładów. 
Betclic kod promocyjny

200% do 200 PLN w ETOTO

Bukmacher proponuje bonus od pierwszego depozytu: 200% do 200 PLN. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie ETOTO, z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ], a następnie dokonać pierwszego depozytu. W przypadku wpłaty 100 PLN gracz otrzyma pełną kwotę bonusu - 200 PLN, razem będzie miał zatem 300 PLN na grę. By wypłacić tę kwotę należy ją obrócić czterokrotnie, po minimalnym kursie 2.2. Kurs pojedynczego zdarzenia w kuponach AKO musi wynosić co najmniej 1.5.
ETOTO kod bonusowy

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

PZBuk oferuje nowym użytkownikom bonusy na start warte razem 700 zł. Aby wziąć udział w tej promocji powitalnej, należy zarejestrować się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ]. W trakcie rejestracji trzeba użyć kodu promocyjnego MECZYKI oraz pozytywnie zweryfikować własny numer telefonu.
PZBuk kod bonusowy
Pierwszy bonus powitalny to zakład bez ryzyka o wartości 500 zł. Zwrot stawki następuje przy pierwszym przegranym zakładzie o maksymalnej stawce 500 zł i minimum dwóch zdarzeniach o kursie pojedynczym minimalnym 1.40. Otrzymanym bonusem trzeba w ciągu 30 dni raz obrócić na identycznych warunkach. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.
Druga promocja powitalna to bonus od depozytu o wartości 200 zł, przekazywany w punktach, które następnie trzeba wymienić w e-sklepie PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Sprawdź:

Wielkie powitanie w LVBET - 1520 PLN

Na ofertę powitalną w LVBET składają się trzy bonusy z mnożnikiem. Pierwszy gracz otrzymuje po zarejestrowaniu się na konto z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ]. Jest to zakład 1 PLN z mnożnikiem x20. Reszta zależy już od wysokości wpłaty. Po pierwszym depozycie gracz otrzymuje bowiem 1% jego kwoty z mnożnikiem x100 (w przypadku wpłaty 1000 PLN jest to zakład za 10 PLN z mnożnikiem x100), a przy drugiej 1% kwoty z mnożnikiem x50.
LVbet kod promocyjny

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020