Esport w Fortuna - bonusy i promocje do 2230 PLN na zakłady esportowe

Esport w Fortuna - bonusy i promocje do 2230 PLN na zakłady esportowe
efortuna.pl / meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota28 lip 2020 | 11:23
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Esport jest w ostatnich tygodniach właściwie jedyną opcją dla graczy bukmacherskich, chcących obstawić zdarzenia sportowe. Z uwagi na pandemię koronawirusa odwołano praktycznie wszystkie zdarzenia sportowe na świecie, a jednym z nielicznych wyjątków są właśnie turnieje w różne gry online. Kolejnym bukmacherem, który oferuje sporą ilość zakładów na tego typu zdarzenia jest działająca na terenie Polski Fortuna.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta zakładów na Esport w Fortunie
  2. Oferta promocyjna Fortuny
  3. Promocje bukmacherskie

Część graczy bukmacherskich, w tym trudnym czasie, rezygnuje z obstawiania zdarzeń sportowych robiąc sobie przerwę. Jest jednak duża grupa, która nie może tego zrobić, choćby ze względu na konieczność obrotu bonusem. Ligi piłkarskie, które nadal grają można policzyć na palcach jednej ręki, a inne wydarzenia sportowe również odwołano. Esport jawi się w tym przypadku jako dyscyplina odporna na wszelkiego rodzaju kryzysy i rzeczywiście przeżywa ona prawdziwy rozkwit.

Bukmacher Fortuna - Esport

W tym czasie bukmacherzy prześcigają się w ofertach zakładów, które mogą zaproponować swoim użytkownikom w tym trudnym czasie. Są wśród nich oczywiście sporty wirtualne, zakłady na gry karciane, takie jak Betgames w STS, a najpewniejszym elementem tradycyjnej oferty bukmacherskiej okazują się zdarzenia esportowe. Wiele z nich można obserwować bezpośrednio na stronie bukmachera, dzięki transmisjom live. Fortuna może się tu pochwalić dużą liczbą różnorakich opcji do obstawiania i całkiem pokaźną ofertą bonusową, którą można użyć również przy obstawianiu Esportu.

Oferta zakładów na Esport w Fortunie

W Fortunie znajdziemy bardzo dużo różnych zakładów dotyczących imprez esportowych w rozmaitych dyscyplinach. Oferta jest poszerzana i co tydzień można obstawiać inne wydarzenia, które dzieją się w danym okresie. Aż sześć gier komputerowych ma osobne zakładki, w których pokazywane są wszystkie dostępne opcje dotyczące aktualnych turniejów. Do tego dołączono jeszcze listę opcji na pozostałe gry. W zakładce “Piłka nożna” można wyszukać zdarzenia dotyczące lig elektronicznych, podobnie jest w przypadku hokeja i koszykówki.

Bukmacher Fortuna - Esport oferta zakładów

Oczywiście najwięcej uwagi poświęcono najpopularniejszym potyczkom, w które gra się na całym świecie i praktycznie co tydzień startuje nowy turniej. Takimi rozgrywkami są przede wszystkim Counter-Strike, najpopularniejszy taktyczny shooter, a także gry z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), wśród których prym wiodą League of Legends, a także Dota 2. Całkiem sporo wielkich imprez dotyczy jeszcze Starcrafta, a coraz więcej fanów zyskują również Overwatch i Rainbow Six. W pozostałych zakładach znajdziemy kursy na zdarzenia w grach Call of Duty, King of Glory, a także innych odmian klasycznego Starcrafta.

Obok zakładów głównych, które dotyczą konkretnych pojedynków na turniejach, w ofercie Fortuny znajdziemy również liczne opcje dodatkowe. W Counter-Strike mamy np. poszczególnych zwycięzców map, zakłady poniżej/powyżej na ilość map, handicapy na rundy itp. Po sześć-siedem dodatkowych zakładów przygotowano w spotkaniach League of Legends, w których można obstawiać ilość map, dokładny wynik, a także wygraną przynajmniej jednej mapy. Podobne zakłady znajdziemy w Dota 2, a z kolei w Overwatch i Rainbow Six typować można w zasadzie tylko zwycięzcę pojedynku. Niewiele opcji przygotowano w wirtualnych grach sportowych, gdzie dostępne są właściwie wyłącznie opcje podwójnej szansy.

Bukmacher Fortuna - gry esportowe

Na koniec warto dodać, że większość zdarzeń z oferty Fortuny jest dostępne w opcji livebettingu, a w dodatku na stronie bukmachera można obserwować na żywo wiele rozgrywek. W ostatnim czasie przeprowadzono tam transmisje między innymi z wirtualnych spotkań piłkarskich i hokejowych, turniejów Counter-Strike, League of Legends, a także Dota 2. Prócz tego w ofercie jest wiele zdarzeń sportowych, a wszystkie można oglądać po zalogowaniu się na konto w małym okienku.

Oferta promocyjna Fortuny - 2230 PLN na Esport

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Oferta Fortuny dla nowych graczy składa się z trzech części: freebeta 20 PLN, cashbacka 210 PLN, a także bonusu od pierwszego depozytu do 2000 PLN. Bukmacher ogranicza jego wykorzystanie do zakładów bukmacherskich, ale zdarzenia esportowe są w zwykłej ofercie, a więc można je typować wykorzystując dodatkowe środki. Poniżej prezentujemy w szczegółach wszystkie promocje powitalne dostępne na stronie.

20 PLN w punktach FKP

Fortuna - freebet bonus esport

Jest to promocja, dzięki której na konto gracza może trafić darmowa gotówka, zanim jeszcze zdążymy dokonać pierwszej wpłaty. By wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie Fortuny, z podanego na naszej stronie linka np. [TUTAJ]. Po wypełnieniu tych wymagań bukmacher zasila konto gracza 2800 punktami FKP, które bez trudu można wymienić na stronie na 20 PLN. Tych pieniędzy wcale nie trzeba wykorzystywać w całości na jeden zakład, można je podzielić na kilka mniejszych. Co ważne Bukmacher nie określił żadnego wymogu obrotu tą kwotą przed wypłatą, można zatem wypłacić ją na konto bankowe. Pieniędzy tych nie można użyć tylko na zakłady w grach wirtualnych.

Zakład bez ryzyka 210 PLN

Fortuna - cashback bonus - zakład bez ryzyka esport

By móc skorzystać z tej promocji konieczna już będzie wpłata na konto. Bonus jest dostępny tylko dla tych graczy, którzy zarejestrowali się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ]. Po doładowaniu swojego konta użytkownik powinien zagrać pierwszy zakład. Jeśli okaże się on nietrafiony Fortuna zwróci jego wartość do 210 PLN. Zakład nie jest objęty żadnymi wymogami, ani minimalnego kursu ani też ilości zdarzeń. 

Trzeba jednak pamiętać o tym, że od kwoty zwrotu należy odjąć 12%-owy podatek. Wpłacając np. 100 PLN gracz w przypadku przegrania zakładu na tę kwotę nie otrzyma 100 PLN, a 88 (100 PLN x 0.88 = 88 PLN), a jeśli przegra zakład za 125 PLN otrzyma tylko 110 PLN itd. By w pełni skorzystać z kwoty zwrotu gracz powinien zagrać pierwszy zakład za minimum 227 PLN. Co istotne, kwota zwrotu nie podlega konieczności obrotu, można ją nawet wypłacić na konto bankowe.

Bonus 100% do 2000 PLN od pierwszej wpłaty

Fortuna - bonus od pierwszej wpłaty - bonus od depozytu esport

Każdy nowy gracz na Fortuna otrzymuje możliwość skorzystania z bonusu całości od pierwszego depozytu do 2000 zł. Aby go odebrać, należy spełnić warunki opisane poniżej. Bardzo ważne, aby przestrzegać podanych terminów, ponieważ w razie ich zaniedbania, bonus może bezpowrotnie przepaść. 

Każdy gracz po założeniu konta musi zaakceptować bonus w sekcji “Nowe Bonusy” w panelu gracza. W trakcie kolejnych 3 dni trzeba zawrzeć swój pierwszy depozyt, który chce podwoić. Kolejne 4 dni od wpłaty to czas na zawarcie pierwszego zakładu. 

Aby odblokować bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu depozytem. Oznacza to, że w przypadku wpłacania 2000 zł, trzeba postawić zakłady za łącznie 8000 zł. Każdy kupon wliczany do obrotu musi mieć kurs całkowity nie mniejszy niż 1.60. Znaleźć się na nim muszą także przynajmniej 3 zdarzenia. Na dokonanie pełnego obrotu Fortuna daje 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko obstawić jeden zakład o dowolnym kursie - najlepiej jeśli wynosi on minimum 1.14, wówczas ewentualna wygrana jest wyższa od stawki. Nie jest to jednak obowiązkowa reguła. Jeśli te warunki zostaną spełnione, bonus zostanie przyznany graczowi.

Do wymaganego obrotu nie są zaliczane zakłady zamknięte za pomocą narzędzia Early Cashout, a także takie, które zostały anulowane albo unieważnione. 

Najciekawsze Promocje na Esport u innych bukmacherów

Zdecydowana większość bukmacherów traktuje esport jak normalne zakłady, a więc nawet jeśli wyłączają oni typowanie niektórych zdarzeń, jak choćby sporty wirtualne, z obrotu bonusem, to akurat zdarzenia esportowe można obstawiać bez przeszkód, przy okazji też korzystając z dodatkowych środków, które zapewniają te promocje.

1285 PLN na Esport w STS

Bukmacher STS esport - bonusy i promocje

Jedną z najciekawszych ofert bonusowych ma bukmacher STS, który zapewnia również dużo różnych opcji obstawiania tych zdarzeń, a część z nich można - podobnie jak w Fortunie - oglądać na żywo na stronie. Na ich ofertę składa się przede wszystkim darmowy zakład 29 PLN, Cashback 31 PLN, a także 100% do 1200 PLN od pierwszej wypłaty. W pierwszym przypadku gracz otrzymuje darmowe 29 PLN do wykorzystania na jeden lub więcej zakładów. Cashback umożliwia zwrot stawki pierwszego przegranego zakładu, do 31 PLN (należy jednak uwzględnić 12%-owy podatek), a ostatni bonus to zwyczajna promocja 100% do 1200 PLN, czyli wpłacając 1200 PLN użytkownik otrzymuje 2400 na grę w STS.

Poza tym w ofercie jest również promocja na Esport: Bezpieczne 25 PLN. By wziąć w niej udział należy grać zakłady SOLO na zdarzenia esportowe, z kursem przynajmniej 1.85. W przypadku zagrania w tygodniu zakładów na łączną stawkę przynajmniej 50 PLN użytkownik otrzymuje 10% zsumowanej kwoty tych stawek, aż do 25 PLN. Tego typu bonus można otrzymać co tydzień, bo w akcji liczą się kupony oddane w czasie jednego tygodnia kalendarzowego: od poniedziałku o 1:00 do niedzieli o 23:58.

Pakiet Pudziana i zakład bez ryzyka 100 PLN w Betfan

Bukmacher Betfan esport - bonusy i promocje

Bukmacher Betfan przygotował pokaźną, dwuczęściową promocję dla nowych graczy, którą można wykorzystać także na zakłady esportowe. Cashback 100 PLN zapewnia możliwość zagrania pierwszego kuponu, za minimum 10 PLN, bez obaw, że zostanie on przegrany. Jeśli tylko kurs na kuponie będzie wynosił 1.14 to w przypadku przegranej Bukmacher zwróci całą kwotę za jaką zagrany został zakład. Z promocji wyłączona jest oferta Matchday Boost

W ramach Pakietu Pudziana użytkownik może liczyć na bonus od trzech kolejnych depozytów, który może wynieść nawet 3000 PLN. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie Betfan z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie dokonać pierwszej wpłaty, minimum 20 PLN. Po zagraniu zakładu za całość tej kwoty, gracz otrzymuje bonus w postaci 10% od trzech pierwszych wpłat. Należy go obrócić, czterokrotnie na kuponach z przynajmniej dwoma zdarzeniami, każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1.45. Po wypełnieniu tych wymogów Bukmacher powiększy wygraną dziesięciokrotnie.

Cashback do 550 PLN w Betclic

Bukmacher Betclic esport - bonusy i promocje

Bukmacher Betclic przygotował dla swoich nowych użytkowników promocję, w ramach której gracz może liczyć na zwrot kwoty pierwszego zakładu, jeśli ten okaże się przegrany. Kwota zwrotu jest spora, bo wynosi aż 550 PLN, ale należy pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12% podatku. Chcąc zatem skorzystać z pełnej kwoty należy zagrać pierwszy zakład za przynajmniej 625 PLN (625 PLN x 0.88 = 550). Betclic ma szeroką ofertę zakładów na zdarzenia dotyczące wirtualnych rozgrywek, a więc można wykorzystać ten bonus na obstawianie zmagań w Counter-Strike czy League of Legends.

200% do 200 PLN w Etoto

Bukmacher Etoto esport - bonusy i promocje

Bukmacher Etoto pomnaża kwotę pierwszego depozytu dwukrotnie. Gracz wpłacając 100 PLN może zatem liczyć na 300 PLN na grę, także zakładów na zdarzenia esportowe. Przed wypłatą kwotę depozytu i bonusu należy obrócić: cztery razy, po minimalnym kursie 2.2. Jeśli gramy kupon AKO to każde ze zdarzeń musi mieć kurs co najmniej 1.5.

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Oferta startowa w PZBuku składa się z dwóch bonusów powitalnych o łącznej wartości 300 PLN. Nowi gracze, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym MEGABONUSPZB, mogą liczyć na zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN oraz bonus od depozytu w wysokości 100 PLN. Koniecznie trzeba także pozytywnie zweryfikować numer telefonu.

Zakład bez ryzyka warty 200 zł umożliwia obstawiającemu odważniejsze - wedle upodobania - typowanie, bo w razie porażki zainwestowane pieniądze są zwracane przez bukmachera. Warunkiem jest zawarcie zakładu za maksymalnie 200 zł, z minimum dwoma zdarzeniami, każde o kursie przynajmniej 1.40. Za pierwszy przegrany zakład spełniający wymienione warunki PZBuk uruchamia cashback i zwraca jego stawkę na konto bonusowe gracza. Uzyskanym bonusem trzeba obrócić raz, na identycznych zasadach jak przy zakładzie bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Drugi bonus na start to bonus od depozytu 100 PLN. PZBuk przekazuje go w punktach, których równowartość (20 tys.) można wymienić na bonus od depozytu w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

1520 PLN w LVBET

Bukmacher LVBet esport - bonusy i promocje

Firma przygotowała ofertę powitalną dla nowych graczy w formie trzech bonusów z mnożnikiem. Na początku użytkownik otrzymuje zakład 1 PLN z mnożnikiem x 20, warty 20 PLN. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzymuje 1% tej kwoty z mnożnikiem x 100, co daje możliwość postawienia zakładu o wartości nawet 100 PLN. W przypadku drugiej wpłaty LVBET przyznaje jeszcze bonus 1% z mnożnikiem x50.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy