Esport w Fortuna - bonusy i promocje do 2720 PLN na zakłady esportowe

Fortuna proponuje nowym graczom 2720 zł na start. To łączna wartość wszystkich bonusów powitalnych dostępnych u tego bukmachera - darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka oraz premii za pierwszą wpłatę środków na konto. W niniejszym tekście przybliżamy szczegóły dotyczące tych promocji oraz informujemy o ofercie zakładów na Esport w Fortunie. Zapraszamy.
Część graczy bukmacherskich, w tym trudnym czasie, rezygnuje z obstawiania zdarzeń sportowych robiąc sobie przerwę. Jest jednak duża grupa, która nie może tego zrobić, choćby ze względu na konieczność obrotu bonusem. Ligi piłkarskie, które nadal grają można policzyć na palcach jednej ręki, a inne wydarzenia sportowe również odwołano. Esport jawi się w tym przypadku jako dyscyplina odporna na wszelkiego rodzaju kryzysy i rzeczywiście przeżywa ona prawdziwy rozkwit.
Bukmacher Fortuna - Esport
W tym czasie legalni bukmacherzy prześcigają się w ofertach zakładów, które mogą zaproponować swoim użytkownikom w tym trudnym czasie. Są wśród nich oczywiście sporty wirtualne, zakłady na gry karciane, takie jak Betgames w STS, a najpewniejszym elementem tradycyjnej oferty bukmacherskiej okazują się zdarzenia esportowe. Wiele z nich można obserwować bezpośrednio na stronie bukmachera, dzięki transmisjom live. Fortuna może się tu pochwalić dużą liczbą różnorakich opcji do obstawiania i całkiem pokaźną ofertą bonusową, którą można użyć również przy obstawianiu Esportu.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Oferta zakładów na Esport w Fortunie

W Fortunie znajdziemy bardzo dużo różnych zakładów dotyczących imprez esportowych w rozmaitych dyscyplinach. Oferta jest poszerzana i co tydzień można obstawiać inne wydarzenia, które dzieją się w danym okresie. Aż sześć gier komputerowych ma osobne zakładki, w których pokazywane są wszystkie dostępne opcje dotyczące aktualnych turniejów. Do tego dołączono jeszcze listę opcji na pozostałe gry. W zakładce “Piłka nożna” można wyszukać zdarzenia dotyczące lig elektronicznych, podobnie jest w przypadku hokeja i koszykówki.
Bukmacher Fortuna - Esport oferta zakładów
Oczywiście najwięcej uwagi poświęcono najpopularniejszym potyczkom, w które gra się na całym świecie i praktycznie co tydzień startuje nowy turniej. Takimi rozgrywkami są przede wszystkim Counter-Strike, najpopularniejszy taktyczny shooter, a także gry z gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), wśród których prym wiodą League of Legends, a także Dota 2. Całkiem sporo wielkich imprez dotyczy jeszcze Starcrafta, a coraz więcej fanów zyskują również Overwatch i Rainbow Six. W pozostałych zakładach znajdziemy kursy na zdarzenia w grach Call of Duty, King of Glory, a także innych odmian klasycznego Starcrafta.
Obok zakładów głównych, które dotyczą konkretnych pojedynków na turniejach, w ofercie Fortuny znajdziemy również liczne opcje dodatkowe. W Counter-Strike mamy np. poszczególnych zwycięzców map, zakłady poniżej/powyżej na ilość map, handicapy na rundy itp. Po sześć-siedem dodatkowych zakładów przygotowano w spotkaniach League of Legends, w których można obstawiać ilość map, dokładny wynik, a także wygraną przynajmniej jednej mapy. Podobne zakłady znajdziemy w Dota 2, a z kolei w Overwatch i Rainbow Six typować można w zasadzie tylko zwycięzcę pojedynku. Niewiele opcji przygotowano w wirtualnych grach sportowych, gdzie dostępne są właściwie wyłącznie opcje podwójnej szansy.
Bukmacher Fortuna - gry esportowe
Na koniec warto dodać, że większość zdarzeń z oferty Fortuny jest dostępne w opcji livebettingu, a w dodatku na stronie bukmachera można obserwować na żywo wiele rozgrywek. W ostatnim czasie przeprowadzono tam transmisje między innymi z wirtualnych spotkań piłkarskich i hokejowych, turniejów Counter-Strike, League of Legends, a także Dota 2. Prócz tego w ofercie jest wiele zdarzeń sportowych, a wszystkie można oglądać po zalogowaniu się na konto w małym okienku.

Oferta promocyjna Fortuny - 2720 PLN na Esport

Fortuna kod promocyjny
Oferta Fortuny dla nowych graczy składa się z trzech części: freebeta 20 PLN, cashbacka 600 PLN, a także bonusu od pierwszego depozytu do 2100 PLN. Bukmacher ogranicza jego wykorzystanie do zakładów bukmacherskich, ale zdarzenia esportowe są w zwykłej ofercie, a więc można je typować wykorzystując dodatkowe środki. Poniżej prezentujemy w szczegółach wszystkie promocje powitalne dostępne na stronie.
Podkreślamy, że aby skorzystać z bezpiecznego zakładu do 210 zł, należy aktywować ten bonus w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy" po pierwszym zalogowaniu na nowe konto najpóźniej 3 dni od chwili rejestracji.

20 PLN w punktach FKP

Jest to promocja, dzięki której na konto gracza może trafić darmowa gotówka, zanim jeszcze zdążymy dokonać pierwszej wpłaty. By wziąć w niej udział należy zarejestrować się na stronie Fortuny, z podanego na naszej stronie linka np. [TUTAJ]. Po wypełnieniu tych wymagań bukmacher zasila konto gracza 2800 punktami FKP, które bez trudu można wymienić na stronie na 20 PLN. Tych pieniędzy wcale nie trzeba wykorzystywać w całości na jeden zakład, można je podzielić na kilka mniejszych. Co ważne Bukmacher nie określił żadnego wymogu obrotu tą kwotą przed wypłatą, można zatem wypłacić ją na konto bankowe. Pieniędzy tych nie można użyć tylko na zakłady w grach wirtualnych.

Nadchodzące:

Zakład bez ryzyka 600 PLN

By móc skorzystać z tej promocji konieczna już będzie wpłata na konto. Bonus jest dostępny tylko dla tych graczy, którzy zarejestrowali się na stronie Bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ]. Po doładowaniu swojego konta użytkownik powinien zagrać pierwszy zakład. Jeśli okaże się on nietrafiony Fortuna zwróci jego wartość do 600 PLN. Zakład nie jest objęty żadnymi wymogami, ani minimalnego kursu ani też ilości zdarzeń. 
Trzeba jednak pamiętać o tym, że od kwoty zwrotu należy odjąć 12%-owy podatek. Wpłacając np. 100 PLN gracz w przypadku przegrania zakładu na tę kwotę nie otrzyma 100 PLN, a 88 (100 PLN x 0.88 = 88 PLN), a jeśli przegra zakład za 125 PLN otrzyma tylko 110 PLN itd. Co istotne, kwota zwrotu nie podlega konieczności obrotu, można ją nawet wypłacić na konto bankowe.

Bonus 100% do 2100 PLN od drugiej wpłaty

Każdy nowy gracz na Fortuna otrzymuje możliwość skorzystania z bonusu całości od drugiego depozytu do 2100 zł. Aby go odebrać, należy spełnić warunki opisane poniżej. Bardzo ważne, aby przestrzegać podanych terminów, ponieważ w razie ich zaniedbania, bonus może bezpowrotnie przepaść. 
Każdy gracz po założeniu konta musi zaakceptować bonus w sekcji “Moje Bonusy” w panelu gracza. W trakcie kolejnych 3 dni trzeba zawrzeć swój pierwszy depozyt, który chce podwoić. Kolejne 4 dni od wpłaty to czas na zawarcie pierwszego zakładu. 
Aby odblokować bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu depozytem. Oznacza to, że w przypadku wpłacania 2100 zł, trzeba postawić zakłady za łącznie 8400 zł. Każdy kupon wliczany do obrotu musi mieć kurs całkowity nie mniejszy niż 1.60. Znaleźć się na nim muszą także przynajmniej 3 zdarzenia. Na dokonanie pełnego obrotu Fortuna daje 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko obstawić jeden zakład o dowolnym kursie - najlepiej jeśli wynosi on minimum 1.14, wówczas ewentualna wygrana jest wyższa od stawki. Nie jest to jednak obowiązkowa reguła. Jeśli te warunki zostaną spełnione, bonus zostanie przyznany graczowi.
Do wymaganego obrotu nie są zaliczane zakłady zamknięte za pomocą narzędzia Early Cashout, a także takie, które zostały anulowane albo unieważnione. 

Najciekawsze Promocje na Esport u innych bukmacherów

Zdecydowana większość bukmacherów traktuje esport jak normalne zakłady, a więc nawet jeśli wyłączają oni typowanie niektórych zdarzeń, jak choćby sporty wirtualne, z obrotu bonusem, to akurat zdarzenia esportowe można obstawiać bez przeszkód, przy okazji też korzystając z dodatkowych środków, które zapewniają te promocje.

1640 PLN na Esport w STS

STS kod promocyjny
Jedną z najciekawszych ofert bonusowych ma bukmacher STS, który zapewnia również dużo różnych opcji obstawiania tych zdarzeń, a część z nich można - podobnie jak w Fortunie - oglądać na żywo na stronie. Na ich ofertę składa się przede wszystkim Cashback 100 PLN, a bonus do 1500 PLN od trzech pierwszych wpłat. Cashback umożliwia zwrot stawki pierwszego przegranego zakładu, do 100 PLN (należy jednak uwzględnić 12%-owy podatek), a bonus od depozytu pozwala uzyskać 100% od pierwszej wpłaty do 300 zł, 50% od drugiego depozytu do 500 zł oraz 50% od trzej wpłaty do 700 zł. Dla nowych graczy STS ma także cashback 20 PLN na sporty wirtualne oraz cashback 20 PLN na Betgames. 
Poza tym w ofercie jest również promocja na Esport: Bezpieczne 25 PLN. By wziąć w niej udział należy grać zakłady SOLO na zdarzenia esportowe, z kursem przynajmniej 1.85. W przypadku zagrania w tygodniu zakładów na łączną stawkę przynajmniej 50 PLN użytkownik otrzymuje 10% zsumowanej kwoty tych stawek, aż do 25 PLN. Tego typu bonus można otrzymać co tydzień, bo w akcji liczą się kupony oddane w czasie jednego tygodnia kalendarzowego: od poniedziałku o 1:00 do niedzieli o 23:58.

Bonusy powitalne 1600 PLN w Betfan

Betfan kod promocyjny
Bukmacher Betfan przygotował promocyjny pakiet powitalny w wysokości 1600 zł. W jego skład wchodzą zakład bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 1000 zł. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Aby skorzystać z tej oferty powitalnej należy zarejestrować się na stronie internetowej bukmachera za pomocą widocznego powyżej baneru. W trakcie rejestracji niezbędny jest kod promocyjny, który uzupełni się automatycznie. Otrzymane bonusy można przeznaczyć na zakłady na ofertę esportową.

Cashback do 200 PLN w Betclic

Betclic kod promocyjny
Bukmacher Betclic przygotował dla swoich nowych użytkowników promocję, w ramach której gracz może liczyć na zwrot kwoty pierwszego zakładu, jeśli ten okaże się przegrany. Kwota zwrotu wynosi 200 PLN, ale należy pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12% podatku. W przypadku porażki pierwszego zakładu, zwrot zostanie przypisany do konta w formie darmowych zakładów, tzw. freebetów. Betclic ma szeroką ofertę zakładów na zdarzenia dotyczące wirtualnych rozgrywek, a więc można wykorzystać ten bonus na obstawianie zmagań w Counter-Strike czy League of Legends.

Cashback 50% do 1000 PLN w ETOTO

ETOTO kod bonusowy
Bukmacher ETOTO omnaża zwraca 50% kwoty pierwszego postawionego zakładu. Maksymalnie może być to 1000 zł. Aby uzyskać maksymalny bonus 1000 zł, gracz musi postawić swój pierwszy kupon za 2000 zł. Co ciekawe, promocja ta nie podlega żadnemu obrotowi. Jedynym warunkiem jest postawienie pierwszego kuponu, zawierającego minimum dwa zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia, nie może być mniejszy niż 1.25.

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

PZBuk kod bonusowy
Oferta startowa w PZBuku składa się z dwóch bonusów powitalnych o łącznej wartości 700 PLN. Nowi gracze, którzy zarejestrują się z kodem bonusowym MECZYKI, mogą liczyć na zakład bez ryzyka w wysokości 500 PLN oraz bonus od depozytu w wysokości 200 PLN. Koniecznie trzeba także pozytywnie zweryfikować numer telefonu.
Zakład bez ryzyka warty 500 zł umożliwia obstawiającemu odważniejsze - wedle upodobania - typowanie, bo w razie porażki zainwestowane pieniądze są zwracane przez bukmachera. Warunkiem jest zawarcie zakładu za maksymalnie 500 zł, z minimum dwoma zdarzeniami, każde o kursie przynajmniej 1.40. Za pierwszy przegrany zakład spełniający wymienione warunki PZBuk uruchamia cashback i zwraca jego stawkę na konto bonusowe gracza. Uzyskanym bonusem trzeba obrócić raz, na identycznych zasadach jak przy zakładzie bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.
Drugi bonus na start to bonus od depozytu 200 PLN. PZBuk przekazuje go w punktach, których równowartość (20 tys.) można wymienić na bonus od depozytu w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.

Sprawdź:

1520 PLN w LVBET

LVbet kod promocyjny
Firma przygotowała ofertę powitalną dla nowych graczy w formie trzech bonusów z mnożnikiem. Na początku użytkownik otrzymuje zakład 1 PLN z mnożnikiem x 20, warty 20 PLN. Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzymuje 1% tej kwoty z mnożnikiem x 100, co daje możliwość postawienia zakładu o wartości nawet 100 PLN. W przypadku drugiej wpłaty LVBET przyznaje jeszcze bonus 1% z mnożnikiem x50.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020