Esport w Betclic - bonusy i promocje do 200 PLN na zakłady esportowe

Betclic oferuje nowym użytkownikom bonus powitalny o wartości 200 zł. Jest to zakład bez ryzyka, za którego zwrot przyznawany jest w formie freebetu, który może otrzymać osoba zarejestrowana wyłącznie z widocznym niżej kodem promocyjnym. Ten bukmacher ma także jedną z najszerszych ofert jeśli chodzi o rywalizację esportową, na czele z takimi grami, jak Counter-Strike czy Starcraft. W tym tekście wyjaśniamy, jak działa Esport w Betclic oraz przybliżamy ofertę bonusową dostępną dla wszystkich graczy.
Esport jest dziś w centrum uwagi, przede wszystkim ze względu na to, że większość spotkań piłkarskich, a także zdarzenia z innych popularnych sportów zostały zawieszone. Okazuje się, że w tym trudnym okresie realizować można prawie wyłącznie zmagania przed ekranami komputerów, które z roku na rok gromadzą coraz więcej zainteresowanych. Jak grzyby po deszczu powstają portale branżowe, a coraz więcej dzieje się również w świecie bukmacherskim. Firmy bowiem bardzo szybko dostrzegły gwałtownie rozwijającą się gałąź sportowej gospodarki i próbują wykorzystać ją dla własnych celów, podobnie jak gracze bukmacherscy, którzy coraz częściej analizują kolejne turnieje esportowe.
Plusem tych rozgrywek jest to, że zazwyczaj są drużynowe i choć fani esportu dobrze wiedzą, że słabsza postawa jednego z zawodników może zniweczyć trud wszystkich, to jednak nie zależy od niej tak wiele jak w tenisie i innych sportach indywidualnych. Po drugie coraz większa popularność sprawia, że wokół esportu jest więcej pieniędzy, a sami gracze nie muszą już myśleć o innym zajęciu jak tylko granie w grę komputerową. Choć nieraz można przeczytać o propozycjach ustawienia danych spotkań większość rozgrywek ma już taką renomę, że zwyczajnie się to nie opłaca. Zdarzały się już przypadki zawieszenia zawodnika za ustawianie spotkań i takich działań będzie pewnie coraz więcej, co może oczyścić atmosferę wokół tego sportu.
Betclic esport - oferta bukmacherska
Wielu graczy bukmacherskich myśli w tej chwili o przestawieniu się na obstawianie esportu, ale nie jest to takie łatwe. Każda z najpopularniejszych gier jest mocno specyficzna i nawet jeśli ktoś w nią kiedyś grał, może nie znać wszystkich jej tajników na tyle, by dobrze analizować kolejne zdarzenia. Warto na początku obejrzeć kilka turniejów, zobaczyć jak rozkładają się kursy w poszczególnych zdarzeniach, które zostały już zakończone, a także poszukać niestandardowych rozwiązań, choćby typów dodatkowych. Sprawdzić się mogą w tym wypadku promocje jakie bukmacherzy przygotowali dla swoich graczy, tym bardziej, że większość z nich można wykorzystać także przy obstawianiu Esportu.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Oferta zakładów na Esport w Betclic

W przeciwieństwie do wielu innych stron Betclic nie przygotował specjalnej zakładki z kursami na poszczególne zdarzenia esportowe. Wszystko możemy zobaczyć w głównym menu gdzie są dostępne wszystkie sporty. Ważniejsze wydarzenia związane z rywalizacją w wirtualnej rzeczywistości są widoczne na górze w rubryce “Popularne”. Całą resztę można przeglądać w grupie “Esports”. Wszystkie dyscypliny zostały tam ułożone alfabetycznie, tak samo kolejne turnieje, a więc nie ma problemów ze znalezieniem interesujących nas typów.
Betclic esport - oferta u bukmachera
W ofercie Bukmachera nie brakuje większości znanych, amatorom tego typu rozrywki, dyscyplin sportowych. Centralne miejsce zajmuje rzecz jasna Counter-Strike, który ma teraz o wiele większą konkurencję niż jeszcze kilka lat temu, ale nadal jest najpopularniejszą grą, w której rywalizują zawodowi gracze. Na Betclic znajdziemy czasem nawet kilkanaście różnych turniejów w tej taktycznej strzelance. Kolejne są najbardziej znane rozgrywki z gatunku MOBA, czyli Dota 2 i League of Legends. Inną podobną opcją są zakłady na spotkania w King of Glory. Nadal całkiem sporo wydarzeń dotyczących Starcraft 2; mamy również zakłady na rozgrywki w Rainbow Six i Overwatch, jak również turnieje w NBA 2K, czyli wirtualną wersję amerykańskiej ligi koszykarskiej. By znaleźć zakłady na mecze w FIFĘ lub NHL należy zajrzeć do zakładki z kursami na poszczególne sporty.
Liczba dodatkowych opcji zależy w dużej mierze od tego z jakim turniejem mamy do czynienia. W niektórych przypadkach widzimy zaledwie kilka typów, a nieraz jest ich kilkanaście. Obstawiając CS GO można typować zarówno zwycięzcę kolejnego meczu, jak i wygranego na mapie, zakłady poniżej/powyżej, ilość rund na konkretnej mapie, a także dokładny wynik rywalizacji. Podobnie jest w Dota 2 gdzie przy najważniejszych rozgrywkach oprócz wyniku spotkania można typować poniżej/powyżej mapy, dokładny wynik, a także zakłady specjalne na pierwsze Aegis, Koszary czy Wieżę. Od 5 do 16 zakładów dodatkowych Bukmacher przygotował na zmagania w League of Legends i można tu typować także poniżej/powyżej na ilośc zabójstw, a także pierwsza wieżę, smoka i barona. Po pięć opcji dodatkowych znajdziemy w zakładach na spotkania w wirtualnej piłce nożnej, czyli FIFIE. Jest to mała liczba, ale i tak wyższa niż na wielu innych stronach.

Nadchodzące:

Oferta bonusowa na stronie Betclic - zakład bez ryzyka do 20 PLNN

Betclic kod promocyjny
Podstawową promocją na stronie Betclic jest zakład bez ryzyka 200 PLN, który w praktyce umożliwia zawarcie pierwszego zakładu bez obaw przed jego przegraniem, do 200 PLN. Obecnie w ofercie Bukmachera nie ma żadnej promocji, która dotyczyłaby bezpośrednio esportu, ale w przeszłości zdarzały się krótkie, tygodniowe promocje na obstawianie tego typu zdarzeń.

Zakład bez ryzyka 200 PLN w Betclic

W ramach tej promocji Betclic zwraca kwotę pierwszego zagranego zakładu, jeśli okaże się on nietrafiony. Zwrot następuje w formie darmowych zakładów, czyli tzw. freebetu. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie bukmachera, z linka dostępnego na naszym serwisie, a następnie dokonać pierwszego depozytu na swoje konto. Od jego wysokości zależy kwota ewentualnego zwrotu, do 200 PLN. Tego typu propozycje są najlepsze dla graczy mających pomysł na pierwszy kupon, który może przynieść spory zysk. W przypadku gdy okazuje się on nietrafiony bukmacher zwraca jego koszt, a więc strata jest niewielka.
Betclic kod promocyjny - rejestracja konta krok 1

Należy bowiem pamiętać o tym, że obliczając kwotę zwrotu należy od sumy, za którą zagrano pierwszy zakład, odjąć 12% podatku. Maksymalny możliwy bonus można zatem otrzymać grając kupon za stawkę 227.30 zł. Minimalny kurs zakłady bez ryzyka to 1.14. 
Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany, wówczas Betclic w formie freebetu zwróci stawkę zakładu pomniejszoną o wspomniany podatek. Bonus można wykorzystać na kilku kuponach, jednak kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 2.14. Wygrana z freebetu trafi na konto gracza, pomniejszona o stawkę oraz podatek. Wygraną nie trzeba obracać, a sam bonus nie jest ograniczony czasowo. 
Oprócz tego Bukmacher oferuje także bonusy od kuponów z więcej niż czterema zdarzeniami, w ramach Multi+, a także atrakcyjne dodatki w strefie VIP.

Promocje na Esport u innych bukmacherów

Esport zajmuje coraz ważniejsze miejsce w ofercie bukmacherów działających na terenie Polski. O ile w przypadku gier wirtualnych wiele firm nie pozwala na wykorzystywanie środków bonusowych na typowanie takich zdarzeń, akurat Esport jest traktowany jak wszystkie inne zakłady sportowe i nie ma przeszkód by korzystać z promocji obstawiając zmagania graczy przed monitorami komputerów.

1640 PLN na Esport w STS

Zdecydowany lider polskiego rynku, bukmacher STS, przygotował specjalny zestaw bonusów, które można wykorzystać we wszystkich dostępnych na stronie zakładach. Dotyczy to bowiem zarówno zwykłych typów bukmacherskich, także na esport, jak również sportów wirtualnych i gier karcianych w Betgames. Oferta składa się z Cashbacku 100 PLN, bonusu od trzech pierwszy wpłat do 1500 PLN a także dwóch dodatkowych cashbacków - 20 PLN na sporty wirtualne i 20 PLN na Betgames.
STS kod promocyjny
Pierwszy bonus to Cashback. W tym przypadku gracz może uzyskać zwrot do maksymalnie 100 PLN jeśli pierwszy zakład w historii konta okaże się przegrany. Zwrotem należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 
Najwięcej można zyskać korzystając z największego bonusa, czyli promocji od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe w STS. Aby wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie - TUTAJ, a następnie dokonać pierwszego depozytu. W jego przypadku można otrzymać 100% wartości wpłaty do 300 zł, przy drugim depozycie będzie to 50% wpłaty do 500 zł, a trzecim 50% do 700 zł. Bonus oznacza możliwość grania kuponów także na sporty wirtualne.
Przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusa, przynajmniej po kursie 1.91. Dodatkowym utrudnieniem jest jednak to, że nie liczą się w nim kupony przegrane. Można go dokonywać za pomocą kuponów SOLO i AKO, ale nie systemowych, wypłaconych przy użyciu Cashout bezpieczne.
Bukmacher przygotował dla nowych graczy cashback na sporty wirtualne o wartości 20 zł. Bonus różni się od typowego zakładu bez ryzyka, bowiem może dotyczyć kilku zakładów. STS zwróci maksymalnie 20 zł za przegrane zakłady z kategorii sporty wirtualne, które rozliczone zostaną w ciągu jednej doby. Minimalny kurs kuponu biorącego udział w ofercie bonusowej to 1.90. Bonus podlega warunkom obrotu - trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu STS wlicza tylko wygrane kupony.
Ostatni bonus powitalne to zakład bez ryzyka na BetGames ma podobne zasady do opisanej wyżej promocji. Ponownie mówimy zatem o jednym bądź kilku zakładach, które łącznie pozwolą odzyskać do 20 zł. Tym razem jednak na kuponach mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty BetGames, kupony muszą być rozliczone w ciągu jednej doby i mieć kurs minimalny 1.90. W przeciwieństwie do opisanych wyżej bonusów - w tym przypadku STS nie wymaga obrotu bonusem, a środki trafią od razu na konto gracza i można je wypłacić lub wytypować kolejne kupony.

Bonus powitalny 2720 PLN w Fortunie

Bukmacher proponuje nowym graczom trzyczęściową ofertę, na którą składają się freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN, a także 100% do 2100 PLN za drugą wpłatę na konto. 
W przypadku pierwszej promocji wystarczy tylko rejestracja z naszego linka np. [TUTAJ], by dostać 2800 punktów FKP, które można łatwo zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. Kwoty tej nie trzeba wykorzystywać od razu, można ją podzielić na kilka mniejszych zakładów. 
Fortuna kod promocyjny
Zakład bez ryzyka 600 PLN to klasyczna promocja, dzięki której gracz może zagrać swój pierwszy zakład za darmo. Bukmacher nie precyzuje w regulaminie jaka jest minimalna kwota, za którą użytkownik powinien zagrać pierwszy kupon, zależy to zatem od wyboru gracza. Pamiętać jednak trzeba o tym, że wyliczając sumę zwrotu od kwoty za którą gramy zakład należy odjąć 12% podatku. Gracz ma 3 dni od chwili rejestracji, aby zaakceptować cashback w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Należy to zrobić już przy pierwszym zalogowaniu.
W ofercie dla nowych graczy, którzy założyli konto na stronie Zakładów Bukmacherskich Fortuna, znalazł się także bonus 100% od drugiego depozytu do 2100 zł. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka warunków, które opisujemy poniżej. 
Po założeniu konta, gracz musi zaakceptować cashback w sekcji “Moje Bonusy”. W ciągu kolejnych 3 dni musi zawrzeć pierwszy depozyt, a w ciągu kolejnych 4 dni postawić za niego pierwszy zakład. Bonus zostanie odblokowany po spełnieniu warunków obrotu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich opisanych terminów, ponieważ w przeciwnym razie bonus może przepaść.
Aby w pełni obrócić bonusem, należy postawić zakłady za czterokrotność pierwszego depozytu z kuponami z przynajmniej 3 zdarzeniami i o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Gracz ma na to 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie. Jeśli jednak będzie on niższy niż 1.13, ewentualna wygrana będzie niższa od stawki. 

Cashback 200 PLN w Betclic

Bukmacher oferuje nowym graczom szansę skorzystania z promocji, dzięki której można zagrać pierwszy zakład bez obaw o to, że nie wejdzie. Kwota zwrotu wynosi nawet 200 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto z linka podanego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a później zagrać swój pierwszy kupon. Od wysokości kwoty za jaką go zagramy zależy rzecz jasna ewentualny zwrot. Należy jednak pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12%-owy podatek. Grając zatem pierwszy kupon za 100 PLN w przypadku przegranej otrzymamy 88 PLN. Zwrot przyznawany będzie na konto gracza w formie freebetów, czyli darmowych zakładów. 
Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus od depozytu w Betfan

Dwie podstawowe promocje ma w zanadrzu Betfan, który oferuje graczom zakład bez ryzyka i sporo dodatkowych środków w ramach bonusu od depozytu. Pierwsza oferta to typowy zakład bez ryzyka, w przypadku przegranej firma zwraca koszt zakładu do 600 PLN. Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na stronie Betfan z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie zagrać swój pierwszy zakład, za co najmniej 50 PLN. Z oferty wyłączone są jednak spotkania dostępne w Matchday Boost. W przypadku przegranej Betfan zwraca kwotę zakładu do 600 PLN. 
Betfan kod promocyjny
Dużo więcej można zyskać dzięki drugiej promocji, która jest jednak bardziej skomplikowana. Użytkownik może w niej liczyć na bonus od drugiego depozytu do 1000 PLN. Aby odblokować bonus, należy dokonać obrotu depozytem z kursem minimalnym 2.50. Następnie, aby pomnożyć swój depozyt, należy dokonać 3-krotnego obrotu. Na każdym kuponie muszą znaleźć się 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50 lub wyższym oraz kursem pojedynczego zdarzenia 1.30 lub wyższym.

50% cashback do 1000 PLN w ETOTO

Niezwykle prosty i przejrzysty bonus w ETOTO, w którym gracz otrzymuje zwrot połowy stawki zainwestowanej w pierwszy zakład po rejestracji, o ile ten okaże się przegrany. W przypadku rejestracji na stronie Bukmachera, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], użytkownik otrzyma 50% zwrotu do 100 PLN. Jeśl zagramy więc za 2000 zł i niestety nam się nie powiedzie, wróci do nas 1000 zł. Na kuponie muszą być jednak przynajmniej dwa zdarzenia o kursach minimalnych - 1.25.
ETOTO kod bonusowy
Zwróconymi środkami nie trzeba obracać. Można je natychmiast wypłacić.

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

PZBuk ma dla nowych graczy dwa bonusy startowe - zakład bez ryzyka o wartości 500 PLN oraz bonus od depozytu warty 200 PLN. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba kliknąć np. [TUTAJ] i zarejestrować się na stronie bukmachera z kodem promocyjnym MECZYKI. Trzeba też zweryfikować numer telefonu.
PZBuk kod bonusowy
Cashback 500 zł PZBuk wręcza za pierwszy przegrany zakład o stawce maksymalnej 500 zł i min. dwóch zdarzeniach na kuponie, których pojedynczy kurs minimalny wynosi 1.40. Bonus podlega jednorazowemu obrotowi na identycznych zasadach jak zakład bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.
Z kolei bonus od depozytu w wysokości 200 zł jest przekazywany w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które trzeba wymienić w e-sklepie na stronie internetowej bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. Punkty można wykorzystać także na darmowy zakład o wartości 10 zł. 

Sprawdź:

Wielkie powitanie w LVBET - 1520 w bonusach z mnożnikiem

Po zarejestrowaniu się na stronie z linka dostępnego na naszym serwisie (np. [TUTAJ]) gracz od razu otrzymuje 1 PLN z mnożnikiem x20, w praktyce oznacza to możliwość zagrania zakładu za 20 PLN. Po pierwszym depozycie gracz otrzyma zaś 1% jego kwoty z mnożnikiem x100. Drugi depozyt umożliwia odebranie 1% jego wartości z mnożnikiem x50. W sumie więc można liczyć na zakłady o łącznej wartości 1520 PLN.
LVbet kod promocyjny

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020