Esport w PZBuk - bonusy i promocje do 700 PLN na zakłady esportowe

PZBuk proponuje nowo zarejestrowanym osobom pakiet bonusów startowych wartych razem 700 zł. Oferta tego bukmachera nie ogranicza się jednak wyłącznie do promocji powitalnych. Dostępne są także zakłady na esport w PZBuk, m.in. na najpopularniejsze gry, takie jak Counter-Strike, League of Legends czy Starcraft. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.
Niezależnie od tego jak szybko ostatecznie powróci do gry choćby najpopularniejsza piłka nożna, jednym ze zwycięzców obecnej trudnej sytuacji będzie esport, który przeżywa prawdziwy boom. Zapowiadało się na to zresztą od kilku lat, bo poszczególne turnieje w różnych grach komputerowych rosły w siłę, generowały oraz większe zyski, a uczestniczący w nich zawodnicy mogli przechodzić na stuprocentowe zawodowstwo i dziś zajmują się praktycznie treningiem do kolejnych zawodów. Wielu znanych graczy udziela się także na innych polach, choćby w telewizji i Internecie, dodatkowo promując swoje dyscypliny. Kwestią czasu jest zapewne organizacja imprez w innych grach niż te, które są obecnie na topie. Prawdziwym fenomenem jest w ostatnich latach Fortnite, w którego zapewne też będzie się grało zawodowo.
Odpowiadając na coraz większą popularność esportu bukmacherzy online starają się rozszerzać ofertę swoich zakładów na te rozgrywki. Ich niewątpliwym plusem jest to, że codziennie mamy do czynienia z kilkoma meczami, czy to najbardziej popularnego Counter-Strike'a, czy też League of Legends albo Dota 2. Wiele z tych imprez można obejrzeć w sieci, część jest już transmitowana przez telewizje, czasem udaje się też obejrzeć je na żywo, jak choćby Intel Extreme Masters, który odbywał się w Katowicach na przełomie lutego i marca ciesząc się wtedy wielką popularnością. 
Sporo obserwatorów zmagań esportowych zna już dokładnie specyfikę każdej z tych gier, potrafi ocenić przygotowanie taktyczne zawodników, a także ich formę sportową na dany dzień. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej graczy, którzy zaczynają się specjalizować w tych rozgrywkach. Oczywiście dla dużej części typerów-konserwatystów to nadal rzecz kontrowersyjna, jak to zwykle bywa w przypadku nowości. Część podkreśla, że sport ten - mimo ogromnych środków pieniężnych, które się w niego inwestuje - wciąż nie jest czysty. Tego typu oceny nie są niespodzianką zważywszy na to, że na portalach branżowych znajdujemy coraz więcej informacji na temat prób ustawiania meczów, a nawet dyskwalifikacji zawodników, którym udowodniono udział w tych procederach.
Niewątpliwie jednak coraz większa popularność esportu sprawia, że atmosfera wokół rozgrywek może się oczyszczać, tym bardziej że nieuczciwi zawodnicy mają teraz do stracenia bardzo dużo. W końcu kto nie chciałby zarabiać na siedzeniu i graniu w gry? Tymczasem ci, którzy chcieliby zacząć przygodę z obstawianiem esportu powinni na początku obejrzeć kilka turniejów, rozeznać się w oferowanych przez bukmacherów opcjach, a być może nawet pomyśleć o wykorzystaniu bonusów, przed rzuceniem się na głęboką wodę. Całkiem sporą ofertę zakładów esportowych ma na swojej stronie bukmacher PZBUK, który oferuje także bonus dla nowych graczy.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Oferta esportowa w PZBUK

PZBUK nie ma specjalnej zakładki z esportem na głównej górnej belce, wszystkie zakłady są obecne w menu po lewej stronie. Po jej rozwinięciu możemy tam odszukać interesujące nas turnieje, ale by przyjrzeć się całej ofercie dużo wygodniej jest kliknąć w opcję “Ligi”, która znajduje się na środku, po zaznaczeniu E-sportu. Dzięki temu będziemy mieli podgląd na wszystkie toczące się w danym tygodniu zdarzenia, podzielone na najciekawsze i pozostałe. Podobnie jak w przypadku innych stron typy na wirtualne zdarzenia sportowe w grach FIFA, NHL czy NBA są dostępne dopiero po wejściu w profil danej dyscypliny sportowej.
Bukmacher PZBuk - zakłady bukmacherskie esport
Oferta zakładów na Esport dostępna na stronie PZBUK nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mamy tu więc wszystkie najważniejsze dyscypliny sportowe, takie jak Counter-Strike, a także gry należące do gatunku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), wśród których najpopularniejsze są League of Legends i Dota 2. Całkiem sporo tu kursów na turnieje w Starcraft, King of Glory, a także Overwatch. Bukmacher przygotował również opcje na mecze w FIFA, NHL i NBA 2K, które znajdziemy w reszcie zakładów z danej dyscypliny.
Oferta na Esport u bukmachera PZBuk
Po kilkanaście dodatkowych zakładów ma do wyboru gracz chcący obstawić spotkanie w Counter-Strike. Są wśród nich najbardziej popularne handicapy na mecz, jak również konkretną mapę, a także typy poniżej/powyżej. Dotyczy to jednak najważniejszych turniejów, bo w tych mniej prestiżowych zakładów jest mniej. Od sześciu do ośmiu dodatkowych opcji znajdzie użytkownik w imprezach League of Legends. Są tam przede wszystkim handicapy, typy under/over i rozwiązania na poszczególnych mapach. Podobnie wygląda sytuacja w spotkaniach Dota 2. Minimalny wybór mają również ci, którzy obstawiają wirtualne spotkania piłkarskie, w tym wypadku jednak na większości stron nie ma dużej alternatywy.

Promocje dla nowych graczy w PZBUK

PZBuk kod bonusowy
17 kwietnia 2020 r. ruszyła nowa promocja powitalna w PZBuku - Cashback do 500 PLN. W jej ramach można liczyć na zwrot stawki właśnie do 500 PLN, w przypadku gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się nietrafiony. Jakie to warunki? Stawka max. 200 zł oraz przynajmniej dwa zdarzenia na kuponie, każde z kursem minimalnym 1.40. Można zagrać dowolną liczbę promocyjnych zakładów, bukmacher odda pieniądze za pierwszy przegrany. Otrzymanymi środkami należy raz obrócić - np. na wydarzenia esportowe - po identycznych zasadach jak przy zawieraniu zakładu bez ryzyka. Jest na to 30 dni. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.
Drugi bonus startowy u tego bukmachera to bonus od depozytu w wysokości 200 zł. PZBuk daje go w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które trzeba wymienić w e-sklepie bukmachera. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00.
Uwaga: aby wziąć udział w promocji powitalnej PZBuka i skorzystać z obu bonusów startowych, należy zarejestrować się na stronie PZBUK z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ] oraz zweryfikować swój numer telefonu. W trakcie rejestracji należy użyć również kodu promocyjnego o treści MECZYKI.

Promocje na Esport u innych bukmacherów

Esport jest już od dłuższego czasu traktowany jak normalne zdarzenia do typowania, a zatem nie wyłącza się go z ofert powitalnych dla nowych graczy, którymi bukmacherzy starają się przyciągać użytkowników. Rodzaje bonusów są różne: najkorzystniejsze dla klienta firm są rzecz jasna darmowe zakłady, bo pozwalają one wykorzystać środki bez konieczności własnej wpłaty. Zazwyczaj im wyższy pierwszy depozyt tym więcej dodatkowych pieniędzy dostajemy.

1640 PLN na Esport w STS

Zdecydowany lider polskiego rynku, bukmacher STS, przygotował specjalny zestaw bonusów, które można wykorzystać we wszystkich dostępnych na stronie zakładach. Dotyczy to bowiem zarówno zwykłych typów bukmacherskich, także na esport, jak również sportów wirtualnych i gier karcianych w Betgames. Oferta składa się z Cashbacku 100 PLN, bonusu od trzech pierwszy wpłat do 1500 PLN a także dwóch dodatkowych cashbacków - 20 PLN na sporty wirtualne i 20 PLN na Betgames.
STS kod promocyjny
Pierwszy bonus to Cashback. W tym przypadku gracz może uzyskać zwrot do maksymalnie 100 PLN jeśli pierwszy zakład w historii konta okaże się przegrany. Zwrotem należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 
Najwięcej można zyskać korzystając z największego bonusa, czyli promocji od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe w STS. Aby wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie - TUTAJ, a następnie dokonać pierwszego depozytu. W jego przypadku można otrzymać 100% wartości wpłaty do 300 zł, przy drugim depozycie będzie to 50% wpłaty do 500 zł, a trzecim 50% do 700 zł. Bonus oznacza możliwość grania kuponów także na sporty wirtualne.
Przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusa, przynajmniej po kursie 1.91. Dodatkowym utrudnieniem jest jednak to, że nie liczą się w nim kupony przegrane. Można go dokonywać za pomocą kuponów SOLO i AKO, ale nie systemowych, wypłaconych przy użyciu Cashout bezpieczne.
Bukmacher przygotował dla nowych graczy cashback na sporty wirtualne o wartości 20 zł. Bonus różni się od typowego zakładu bez ryzyka, bowiem może dotyczyć kilku zakładów. STS zwróci maksymalnie 20 zł za przegrane zakłady z kategorii sporty wirtualne, które rozliczone zostaną w ciągu jednej doby. Minimalny kurs kuponu biorącego udział w ofercie bonusowej to 1.90. Bonus podlega warunkom obrotu - trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu STS wlicza tylko wygrane kupony.
Ostatni bonus powitalne to zakład bez ryzyka na BetGames ma podobne zasady do opisanej wyżej promocji. Ponownie mówimy zatem o jednym bądź kilku zakładach, które łącznie pozwolą odzyskać do 20 zł. Tym razem jednak na kuponach mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty BetGames, kupony muszą być rozliczone w ciągu jednej doby i mieć kurs minimalny 1.90. W przeciwieństwie do opisanych wyżej bonusów - w tym przypadku STS nie wymaga obrotu bonusem, a środki trafią od razu na konto gracza i można je wypłacić lub wytypować kolejne kupony.

Nadchodzące:

Bonus powitalny 2720 PLN w Fortunie

Bukmacher proponuje nowym graczom trzyczęściową ofertę, na którą składają się freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN, a także 100% do 2100 PLN za drugą wpłatę na konto. 
W przypadku pierwszej promocji wystarczy tylko rejestracja z naszego linka np. [TUTAJ], by dostać 2800 punktów FKP, które można łatwo zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. Kwoty tej nie trzeba wykorzystywać od razu, można ją podzielić na kilka mniejszych zakładów. 
Fortuna kod promocyjny
Zakład bez ryzyka 600 PLN to klasyczna promocja, dzięki której gracz może zagrać swój pierwszy zakład za darmo. Bukmacher nie precyzuje w regulaminie jaka jest minimalna kwota, za którą użytkownik powinien zagrać pierwszy kupon, zależy to zatem od wyboru gracza. Pamiętać jednak trzeba o tym, że wyliczając sumę zwrotu od kwoty za którą gramy zakład należy odjąć 12% podatku. Gracz ma 3 dni od chwili rejestracji, aby zaakceptować cashback w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Należy to zrobić już przy pierwszym zalogowaniu.
W ofercie dla nowych graczy, którzy założyli konto na stronie Zakładów Bukmacherskich Fortuna, znalazł się także bonus 100% od drugiego depozytu do 2100 zł. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka warunków, które opisujemy poniżej. 
Po założeniu konta, gracz musi zaakceptować cashback w sekcji “Moje Bonusy”. W ciągu kolejnych 3 dni musi zawrzeć pierwszy depozyt, a w ciągu kolejnych 4 dni postawić za niego pierwszy zakład. Bonus zostanie odblokowany po spełnieniu warunków obrotu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich opisanych terminów, ponieważ w przeciwnym razie bonus może przepaść.
Aby w pełni obrócić bonusem, należy postawić zakłady za czterokrotność pierwszego depozytu z kuponami z przynajmniej 3 zdarzeniami i o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Gracz ma na to 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie. Jeśli jednak będzie on niższy niż 1.13, ewentualna wygrana będzie niższa od stawki. 

Cashback 200 PLN w Betclic

Bukmacher oferuje nowym graczom szansę skorzystania z promocji, dzięki której można zagrać pierwszy zakład bez obaw o to, że nie wejdzie. Kwota zwrotu wynosi nawet 200 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto z linka podanego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a później zagrać swój pierwszy kupon. Od wysokości kwoty za jaką go zagramy zależy rzecz jasna ewentualny zwrot. Należy jednak pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12%-owy podatek. Grając zatem pierwszy kupon za 100 PLN w przypadku przegranej otrzymamy 88 PLN. Zwrot przyznawany będzie na konto gracza w formie freebetów, czyli darmowych zakładów. 
Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka 600 PLN i nawet do 1000 z bonusem od depozytu

Promocja w Betfan pozwala na zagranie pierwszego zakładu bez obaw, bo nawet w przypadku przegranej Bukmacher zwraca jego koszt. Aby wziąć udział w tej akcji promocyjnej należy zarejestrować się na stronie z naszego linka np. [TUTAJ] i zagrać swój pierwszy zakład o wysokości przynajmniej 50 PLN. Jeżeli zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci nam zainwestowane środki. Aby je odblokować wymagany będzie dodatkowy obrót - jednokrotny. Minimalny kurs tego kuponu to 3.80 zawierający przynajmniej trzy zdarzenia, ale zagrane zdarzenia nie mogą pochodzić z oferty Matchday Boost. 
Betfan kod promocyjny
Dużo więcej można zyskać w promocji nazwanej Bonusem od depozytu. Jednak nie jest to standardowa oferta, do jakiej mogliby przyzwyczaić się użytkownicy. Bonus od depozytu w Betfan, premiuje nie pierwszy lecz drugi depozytu. Oznacza to, że dopiero kwota wpłacona podczas drugiego zasilenia konta, zostanie podwojona - maksymalnie 1000 zł. Minimalna wpłata przy tym bonusie wynosi 100 zł. Po otrzymaniu środków bonusowych, nie będziemy mogli z nich skorzystać. Najpierw taki bonus trzeba odblokować poprzez zagranie zakładu za całą wpłaconą kwotę o kursie całkowitym 2.50 lub wyższym. Kolejnym krokiem (gdy bonus zostanie odblokowany) jest jego trzykrotny obrót, zakładami z przynajmniej trzema zdarzeniami o kursie całkowitym minimum 2.50. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30.

Sprawdź:

200% do 200 PLN w ETOTO

Zasady tej akcji są proste: każdy kto po rejestracji na stronie, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], wpłaci choćby 1 PLN dostanie bonus w wysokości 200% do 200 PLN. Oznacza to, że wpłata 100 złotych da w sumie 300 PLN na obstawianie w ETOTO, również zdarzeń esportowych. Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić: czterokrotnie po kursie minimalnym 2.2, a jeśli ktoś gra kupony AKO każde ze zdarzeń na nim musi mieć kurs co najmniej 1.5.
ETOTO kod bonusowy

1520 PLN na start w LVBET

Dość oryginalne bonusy z mnożnikiem ma w swojej ofercie bukmacher LVBET. Już rejestracja konta z linka dostępnego na naszym serwisie umożliwia odebranie zakładu 1 PLN z mnożnikiem x20, czyli innymi słowy zakładu za 20 PLN. Po pierwszej wpłacie gracz zyskuje 1% jej kwoty w postaci zakładu z mnożnikiem x100, depozyt w wysokości 1000 złotych daje zatem zakład o wartości 1000 PLN. W przypadku drugiej wpłaty użytkownik dostaje zakład za 1% jej wartości z mnożnikiem x50.
LVbet kod promocyjny

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020