Esport w Etoto - bonusy i promocje do 300 PLN na zakłady esportowe

Esport w Etoto - bonusy i promocje do 300 PLN na zakłady esportowe
etoto.pl / meczyki.pl
Autor: Jerzy Ochota 8 gru 2020 | 13:46
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Esport w Etoto stanowi jeden z głównych elementów całej oferty tego bukmachera. Etoto proponuje też bonus powitalny dla nowych graczy w postaci potrojenia pierwszej wpłaty środków na konto do 200 zł. Z tego tekstu dowiesz się, jakie są bonusy i promocje na zakłady esportowe w Etoto. Poznasz również ofertę bonusową pozostałych legalnych polskich bukmacherów.

Bukmacher Etoto esport - bonusy i promocje

Na skróty:

  1. Oferta zakładów na Esport w ETOTO
  2. Oferta bonusowa Betfan
  3. Promocje bukmacherskie

Za pierwszy turniej esportowy powszechnie uchodzi zorganizowany przez Uniwersytet Stanforda konkurs w kosmiczną strzelankę Spacewar z 1972 roku. Tak naprawdę jednak liczy się tu przede wszystkim impreza z 1981, której patronowało Atari, a nazywała się The Space Invaders Championship. Od tamtego czasu zmieniło się niemal wszystko: od sprzętu, na którym rywalizują gracze, poprzez rozgrywki, w których uczestniczą, a skończywszy na nieporównywalnie większych pieniądzach. Niezmienne jest jednak to, że esport nadal wydaje się rozrywką przyszłości i widać to choćby w 2020 roku, podczas trudnych dni powszechnej kwarantanny, związanej z pandemią koronawirusa.

W momencie gdy niemal wszystkie rozgrywki sportowe zostały zawieszone, co dotyczy przede wszystkim najbardziej popularnej piłki nożnej, z tygodnia na tydzień rozgrywane są turnieje esportowe, które gromadzą przed telewizorami miliony widzów. Nie ma się czemu dziwić, bo podczas gdy piłkarze, by trenować, muszą wyjść na zewnątrz, co wiąże się z groźbą zarażenia wirusem, o tyle zawodowi gracze wirtualni ćwiczyć mogą w warunkach domowej kwarantanny. Z drugiej strony także potencjalni widzowie w tym czasie zapewne często uczestniczą w rozgrywkach Counter-Strike czy League of Legends, w których toczą się najpopularniejsze zawodowe rozgrywki. Dzięki temu dużo lepiej rozumieją co się dzieje podczas oglądanych w telewizji rywalizacji.

Bukmacherzy również próbują wykorzystać ogromne zainteresowanie rozgrywkami komputerowymi, które jak się wydaje będzie tylko rosło. Po pierwsze dlatego, że coraz więcej młodych ludzi zamiast biegać po boiskach woli siedzieć godzinami przed ekranem komputera czy też urządzenia mobilnego. Po drugie: bogactwo rozgrywek jest właściwie nieograniczone. Dziś najpopularniejsze turnieje rozgrywa się w zaledwie kilku grach, na czele z Counter-Strike, League of Legends, Dota 2 czy też Starcraft, ale w kolejce stoją już zapewne inne produkty największych studiów gier, w których wkrótce mogą się odbywać turnieje. Potencjał jest więc ogromny i wcale nie dziwi, że wokół esportu gromadzą się coraz większe pieniądze.

Z punktu widzenia bukmacherskiego zaś obstawianie esportu wydaje się dużo lepsze niż choćby gier wirtualnych, w których tak naprawdę nic nie zależy od gracza. Tymczasem typując prawdziwe rozgrywki wirtualne uważny obserwator może dostrzec pewne prawidłowości i wybrać właściwy zakład. Oczywiście kwestią otwartą pozostaje pytanie na ile jest to sport czysty. Wspomnieliśmy o ogromnych pieniądzach wokół poszczególnych turniejów, dodać należy także coraz częstsze przykłady wykluczania konkretnych zawodników, którym udowodniono branie udziału w procederze ustawiania spotkań. Daje to nadzieje na to, że sport ten będzie coraz uczciwszy.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Oferta zakładów na Esport w ETOTO

Na stronie Etoto nie ma specjalnego działu poświęconego zdarzeniom esportowym. Wszystkie są wyszczególnione w normalnej ofercie po lewej stronie, w zakładce E-sport. Dodatkowo, tak jak na wielu stronach tego typu, oferta zakładów na wirtualne spotkania piłkarskie w FIFA czy też hokejowe starcia w NHL są umieszczone wraz z innymi zakładami na rzeczywiste rozgrywki sportowe. Klikając w “E-sport” naszym oczom ukazuje się uporządkowana alfabetycznie lista aktualnych zdarzeń, dlatego nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem interesujących go opcji. Można tam też przejrzeć ofertę na kilka najbliższych dni.

Etoto esport - oferta zakładów

ETOTO oferuje swoim użytkownikom możliwość obstawiania najważniejszych rozgrywek esportowych. Na pierwszym miejscu jest oczywiście najpopularniejszy Counter-Strike, w którym mamy do czynienia z kilkoma turniejami w określonym tygodniu. Nie brakuje zakładów dla miłośników gier spod znaku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), takich jak League of Legends czy też Dota 2. Nadal sporo widzów gromadzi stary, dobry Starcraft, w którym jednak nie odbywa się tyle imprez co w trzech wcześniej wspomnianych grach. Oprócz tego mamy też pojedyncze zdarzenia z King of Glory. Warto też wspomnieć o sporej ofercie zakładów na wirtualne rozgrywki piłki nożnej, hokeja, a także koszykówki.

Etoto esport - oferta zakładów

Podobnie jak na większości stron liczba zakładów dodatkowych na poszczególne sporty mocno się od siebie różni. W niektórych meczach Counter-Strike mamy tylko jeden dodatkowy typ, częściej jednak kilka, a nawet kilkanaście. Są wśród nich handicapy meczowe, zakłady poniżej/powyżej, a także zwycięzców na poszczególnych mapach. W przypadku gier MOBA prócz zwycięzców meczu mamy również wygranych na poszczególnych mapach, a także typy under/over. Po trzy standardowe opcje są dostępne przy stawianiu spotkań Starcrafta. Tradycyjnie, niestety, mało dodatkowych możliwości stawiania na wirtualne zdarzenia sportowe, to już jednak standard na wszystkich stronach.

Promocja na Esport w Etoto

Bukmacher Etoto esport - bonusy i promocje

Bukmacher traktuje zdarzenia esportowe jak normalne opcje do typowania bukmacherskiego, dlatego też nie wyłącza ich z głównej promocji jaką jest bonus od pierwszego depozytu - 200% do 200 PLN. Bonus promują znani dziennikarze, związani z Kanałem Sportowym, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

200% do 100 PLN w Etoto

Etoto - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych promocji, dzięki której gracz zyskuje dwa razy więcej środków niż kwota depozytu. By wziąć udział w tej akcji należy zarejestrować się na stronie Etoto z linka dostępnego na naszej stronie np. [TUTAJ] i dokonać pierwszego depozytu. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu to nawet 1 PLN. Po zaakceptowaniu promocji w wyskakującym pop-upie gracz otrzyma na konto 200% do 100 PLN. Od wysokości pierwszej wpłaty zależy kwota bonusa, by skorzystać z niej w pełni należy wpłacić 100 PLN, wtedy użytkownik otrzyma na konto 300 PLN na grę w Etoto.

Etoto esport - bonusy i promocje na zakłady esportowe

Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić, minimum czterokrotnie. Dozwolone są dwa rodzaje kuponów: pojedyncze z kursem przynajmniej 2.2 lub AKO, z tym samym minimalnym współczynnikiem, w którym dodatkowo każde pojedyncze zdarzenie ma kurs przynajmniej 1.5. W grę wchodzą zarówno opcje przedmeczowe jak i typy na żywo. Na obrócenie kwotą bonusu i depozytu gracz ma 30 lub 60 dni (w zależności od tego kiedy otrzymał dodatkowe środki). Do obrotu nie są liczone zakłady anulowane, a także te z oferty ETOTO+.

Sprawdź kody promocyjne:

Inne promocje bukmacherskie na Esport

Podczas prawdziwej sportowej posuchy zdarzenia esportowe często jawią się jako najsensowniejsze opcje do obstawiania u bukmacherów. Na szczęście zazwyczaj są one traktowane jak normalne zdarzenia w ofercie tych firm i można z nich korzystać także obstawiając zakłady za środki bonusowe.

1285 PLN na Esport w STS

Jeden z liderów polskiego rynku, bukmacher STS, przygotował specjalną promocję dla nowych graczy. Składa się ona z trzech części i co ważne można ją wykorzystywać na wszystkich platformach dostępnych na stronie. Oprócz obstawiania zdarzeń sportowych są tam też sporty wirtualne i zakłady na wyniki gier karcianych, takich jak Wojna, Poker i Bakarat. Dostępne są one w zakładce Betgames.

Rejestracja na stronie STS, z linka umieszczonego na naszym serwisie np. [TUTAJ], uprawnia gracza do odebrania darmowego zakładu 29 PLN. Są to środki, które użytkownik otrzymuje bez konieczności wpłaty własnych środków i co istotne nie trzeba za nie grać jednego zakładu, można je podzielić na kilka mniejszych. Trzeba jednak pamiętać o wymogu obrotu przed wypłatą na konto bankowe: przynajmniej trzy razy po kursie minimalnym 1.91.

Drugą promocją jest zwrot kosztu przegranego zakładu, do 31 PLN. Dzięki temu pierwszy kupon w STS można postawić za darmo, w przypadku przegranej bukmacher zwraca bowiem jego koszt, do 31 PLN. Napisaliśmy niemal, bo od stawki premierowego kuponu należy odjąć 12% podatku. Przykładowo: przegrana pierwszego zakładu za 20 PLN daje graczowi zwrot w wysokości 17.6 PLN (20 PLN x 0.88 = 17.6 PLN). By skorzystać w pełni z tej promocji należy zagrać pierwszy kupon za minimum 35.23 PLN.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Najwięcej dodatkowych środków przynosi trzecia promocja: 100% do 1200 PLN. Wysokość bonusu od pierwszej wpłaty zależy od jej wysokości. Deponując 100 PLN gracz otrzymuje 200 PLN na grę, a w przypadku wpłaty 1200 PLN będzie to aż 2400 PLN. Środków tych rzecz jasna nie można od razu wypłacić na konto bankowe, należy je wcześniej obrócić: przynajmniej trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91. Do obrotu są liczone tylko zakłady wygrane. Można stawiać zakłady pojedyncze i AKO, ale nie systemowe, bezpieczne i takie, w których użyto opcji Cashout.

STS przygotował również specjalną promocję dla amatorów obstawiania Esportu: Bezpieczne 25 PLN na Esport. Jej zaletą jest to, że można na nią liczyć co tydzień, by wziąć w niej udział należy się do niej jednak zapisać klikając “Weź udział” na podstronie akcji. Od poniedziałku o 1:00 do niedzieli o 23:58 Bukmacher zlicza kwoty zakładów singlowych po minimalnym kursie 1.85. Po przekroczeniu sumy 50 PLN na kupony ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej w danym tygodniu bukmacher przyznaje 10% kwoty, do 25 PLN.  Po zakończeniu danego etapu gracz otrzymuje bonus, przed wypłatą należy go obrócić, przynajmniej trzykrotnie po minimalnym kursie 1.91.

2230 PLN w Fortunie

W powitalnej ofercie Fortuny gracz może liczyć nawet na 2230 PLN dodatkowych środków. Już sama rejestracja z naszego linka np. [TUTAJ] daje możliwość odebrania 2800 punktów FKP, które można, na stronie bukmachera, wymienić na 20 PLN. Są to pieniądze, które można użyć na pierwszy zakład lub kilka mniejszych. W przypadku wygranej nie trzeba jej obracać, środki można od razu wypłacić na konto bankowe.

Zakład bez ryzyka 210  PLN daje możliwość zagrania pierwszego kuponu niemal za darmo. W przypadku przegranej Fortuna zwraca bowiem jego wartość do 210 PLN. Pamiętać jednak należy od podatku 12%: stawiając bowiem 100 PLN po przegranej nie otrzymamy takiej kwoty, a 88 PLN (100 PLN x 0.88 = 88 PLN). By w pełni skorzystać z promocji należy zagrać pierwszy kupon za przynajmniej 227 PLN.

Aby odebrać zakład bez ryzyka, należy zaakceptować ten bonus w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy" najpóźniej 3 dni po założeniu konta po pierwszym zalogowaniu.

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Zakłady Bukmacherskie Fortuna oferują również bonus 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł. Aby skorzystać z promocji, należy ściśle przestrzegać terminów narzuconych przez bukmachera i spełnić warunki obrotu środkami. Poniżej tłumaczymy, jak dokładnie to zrobić. 

Po założeniu nowego konta, gracz musi zaakceptować promocję w sekcji “Moje Bonusy” w panelu gracza. W ciągu kolejnych 3 dni ma czas na wpłacenie pierwszego depozytu. Kiedy środki znajdą się na koncie, gracz będzie miał kolejne 4 dni na zawarcie pierwszego zakładu w ramach obrotu. 

Aby odblokować bonus, należy dokonać czterokrotnego obrotu z kuponami o kursach minimalnych 1.60 i minimum 3 zdarzeniach. Gracz ma na to 30 dni. Później pozostaje już tylko przeznaczyć otrzymanu bonus na jeden zakład o dowolnym kursie.

W przypadku wygranej, środki zostaną przyznane do depozytu gracza i tylko od niego zależy, czy przeznaczy je na dalszą grę, czy wypłaci na konto bankowe.

Zakład bez ryzyka do 600 PLN i Mnożnik Pudziana w Betfan

W Betfan można zagrać pierwszy zakład bez ryzyka, nawet do 600 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie zagrać zakład za przynajmniej 20 PLN. Zdarzenia na nim nie mogą pochodzić z oferty Matchday Boost. W przypadku przegranej Bukmacher zwraca koszt zakładu, do 100 PLN, bez wymogu obrotu tą kwotą  w przypadku pierwszej wpłaty. Do promocji zaliczają się również dwa kolejne depozyty, drugi do 200 PLN, a trzeci do 300 PLN

Bukmacher Betfan esport - bonusy i promocje

W ramach Pakietu Pudziana użytkownicy mogą liczyć nawet na 2331 PLN. Po zarejestrowaniu się na stronie Bukmachera należy dokonać pierwszej wpłaty, a następnie zagrać za nią kupon z kursem minimalnym 2.0. Gracz otrzyma wtedy 10% bonusa, które należy obrócić pięciokrotnie, na kuponie z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs przynajmniej 1.45. Jeśli się to uda to przy przenoszeniu środków z konta bonusowego na główne Betfan pomnoży pieniądze dziesięciokrotnie, aż do 777 PLN. Z takiej promocji, na tych samych zasadach, można skorzystać po drugim i trzecim depozycie.

Betfan oferuje również 15 darmowych zakładów, a ich łączna wartość to 60 PLN. Pięć pierwszych freebetów można przeznaczyć na gry, pięć kolejnych na esport, a ostatnie na sport. 

Cashback 550 PLN w Betclic

W Betclic nowi gracze mogą liczyć na zwrot kwoty pierwszego zakładu, do 550 PLN. Należy jednak pamiętać o 12%-owym podatku, za sprawą którego kwota zwrotu jest mniejsza niż suma, za którą gra się pierwszy zakład. Przykładowo: w przypadku zagrania kuponu za 550 PLN użytkownik otrzyma 484 PLN zwrotu (550 PLN x 0.88 = 484 PLN). Kwotę Cashbacka przed wypłatą należy obrócić: sześć razy po minimalnym kursie 2.0 w 30 dni od rozliczenia ostatniego zakładu na kuponie.

Bukmacher Betclic esport - bonusy i promocje

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

Bukmacher PZBuk ma dwa bonusy startowe dostępne jednocześnie i warte razem 300 zł. Aby z nich skorzystać, należy kliknąć [TUTAJ] i zarejestrować się z kodem promocyjnym. Pierwsza promocja powitalna to zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 200 zł. PZBuk oddaje pieniądze za pierwszy przegrany zakład wielokrotny ze stawką max. 200 zł i kursem pojedynczym zdarzenia nie niższym od 1.40. Bonusem trzeba raz obrócić w ciągu 30 dni - zasady są identyczne jak przy zakładzie bez ryzyka. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (200 zł) i np. wygranej 500 zł, gracz otrzyma "na czysto" 300 zł do depozytu.

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Druga promocja to bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Można go otrzymać w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które trzeba wymienić na bonus w e-sklepie PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. 

1520 PLN na Esport w LVBET

Bukmacher przygotował specjalną promocję, w której można zyskać nawet do 1520 PLN. Już sama rejestracja, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], pozwala na odebranie 1 PLN z mnożnikiem x20, dzięki któremu można zagrać kupon za 20 PLN. Po pierwszej wpłacie użytkownik otrzymuje 1% kwoty z mnożnikiem x100, czyli w praktyce może być to zakład za 1000 PLN. Po drugiej wpłacie gracz dostaje bonus 1% z mnożnikiem x50.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Esport u pozostałych bukmacherów:

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BONUS 200%

200% bonusu od pierwszej wpłaty dla nowych graczy w ETOTO. Wpłacasz 100 PLN, grasz za 300 PLN. Bukmacher polecany przez m.in. Mateusza Borka i Tomasza Smokowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN