Esport w ETOTO - bonusy i promocje do 300 PLN na zakłady esportowe

Esport w ETOTO stanowi jeden z głównych elementów całej oferty tego bukmachera. ETOTO proponuje też bonus powitalny dla nowych graczy w postaci zwrotu połowy stawki przeznaczonej na pierwszy zakład, o ile ten okaże się przegrany. Maksymalnie jednak do 1000 zł. Z tego tekstu dowiesz się, jakie są bonusy i promocje na zakłady esportowe w ETOTO. Poznasz również ofertę bonusową pozostałych legalnych polskich bukmacherów.
Za pierwszy turniej esportowy powszechnie uchodzi zorganizowany przez Uniwersytet Stanforda konkurs w kosmiczną strzelankę Spacewar z 1972 roku. Tak naprawdę jednak liczy się tu przede wszystkim impreza z 1981, której patronowało Atari, a nazywała się The Space Invaders Championship. Od tamtego czasu zmieniło się niemal wszystko: od sprzętu, na którym rywalizują gracze, poprzez rozgrywki, w których uczestniczą, a skończywszy na nieporównywalnie większych pieniądzach. Niezmienne jest jednak to, że esport nadal wydaje się rozrywką przyszłości i widać to choćby w 2020 roku, podczas trudnych dni powszechnej kwarantanny, związanej z pandemią koronawirusa.
W momencie gdy niemal wszystkie rozgrywki sportowe zostały zawieszone, co dotyczy przede wszystkim najbardziej popularnej piłki nożnej, z tygodnia na tydzień rozgrywane są turnieje esportowe, które gromadzą przed telewizorami miliony widzów. Nie ma się czemu dziwić, bo podczas gdy piłkarze, by trenować, muszą wyjść na zewnątrz, co wiąże się z groźbą zarażenia wirusem, o tyle zawodowi gracze wirtualni ćwiczyć mogą w warunkach domowej kwarantanny. Z drugiej strony także potencjalni widzowie w tym czasie zapewne często uczestniczą w rozgrywkach Counter-Strike czy League of Legends, w których toczą się najpopularniejsze zawodowe rozgrywki. Dzięki temu dużo lepiej rozumieją co się dzieje podczas oglądanych w telewizji rywalizacji.
Bukmacherzy w Polsce również próbują wykorzystać ogromne zainteresowanie rozgrywkami komputerowymi, które jak się wydaje będzie tylko rosło. Po pierwsze dlatego, że coraz więcej młodych ludzi zamiast biegać po boiskach woli siedzieć godzinami przed ekranem komputera czy też urządzenia mobilnego. Po drugie: bogactwo rozgrywek jest właściwie nieograniczone. Dziś najpopularniejsze turnieje rozgrywa się w zaledwie kilku grach, na czele z Counter-Strike, League of Legends, Dota 2 czy też Starcraft, ale w kolejce stoją już zapewne inne produkty największych studiów gier, w których wkrótce mogą się odbywać turnieje. Potencjał jest więc ogromny i wcale nie dziwi, że wokół esportu gromadzą się coraz większe pieniądze.
Z punktu widzenia bukmacherskiego zaś obstawianie esportu wydaje się dużo lepsze niż choćby gier wirtualnych, w których tak naprawdę nic nie zależy od gracza. Tymczasem typując prawdziwe rozgrywki wirtualne uważny obserwator może dostrzec pewne prawidłowości i wybrać właściwy zakład. Oczywiście kwestią otwartą pozostaje pytanie na ile jest to sport czysty. Wspomnieliśmy o ogromnych pieniądzach wokół poszczególnych turniejów, dodać należy także coraz częstsze przykłady wykluczania konkretnych zawodników, którym udowodniono branie udziału w procederze ustawiania spotkań. Daje to nadzieje na to, że sport ten będzie coraz uczciwszy.

Esport u pozostałych bukmacherów:

Oferta zakładów na Esport w ETOTO

Na stronie ETOTO nie ma specjalnego działu poświęconego zdarzeniom esportowym. Wszystkie są wyszczególnione w normalnej ofercie po lewej stronie, w zakładce E-sport. Dodatkowo, tak jak na wielu stronach tego typu, oferta zakładów na wirtualne spotkania piłkarskie w FIFA czy też hokejowe starcia w NHL są umieszczone wraz z innymi zakładami na rzeczywiste rozgrywki sportowe. Klikając w “E-sport” naszym oczom ukazuje się uporządkowana alfabetycznie lista aktualnych zdarzeń, dlatego nikt nie powinien mieć problemu ze znalezieniem interesujących go opcji. Można tam też przejrzeć ofertę na kilka najbliższych dni.
ETOTO esport - oferta zakładów
ETOTO oferuje swoim użytkownikom możliwość obstawiania najważniejszych rozgrywek esportowych. Na pierwszym miejscu jest oczywiście najpopularniejszy Counter-Strike, w którym mamy do czynienia z kilkoma turniejami w określonym tygodniu. Nie brakuje zakładów dla miłośników gier spod znaku MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), takich jak League of Legends czy też Dota 2. Nadal sporo widzów gromadzi stary, dobry Starcraft, w którym jednak nie odbywa się tyle imprez co w trzech wcześniej wspomnianych grach. Oprócz tego mamy też pojedyncze zdarzenia z King of Glory. Warto też wspomnieć o sporej ofercie zakładów na wirtualne rozgrywki piłki nożnej, hokeja, a także koszykówki.
ETOTO esport - oferta zakładów
Podobnie jak na większości stron liczba zakładów dodatkowych na poszczególne sporty mocno się od siebie różni. W niektórych meczach Counter-Strike mamy tylko jeden dodatkowy typ, częściej jednak kilka, a nawet kilkanaście. Są wśród nich handicapy meczowe, zakłady poniżej/powyżej, a także zwycięzców na poszczególnych mapach. W przypadku gier MOBA prócz zwycięzców meczu mamy również wygranych na poszczególnych mapach, a także typy under/over. Po trzy standardowe opcje są dostępne przy stawianiu spotkań Starcrafta. Tradycyjnie, niestety, mało dodatkowych możliwości stawiania na wirtualne zdarzenia sportowe, to już jednak standard na wszystkich stronach.

Promocja na Esport w ETOTO

ETOTO kod bonusowy
Bukmacher traktuje zdarzenia esportowe jak normalne opcje do typowania bukmacherskiego, dlatego też nie wyłącza ich z głównej promocji jaką jest bonus cashback - 50% do 1000 PLN. Bonus promują znani dziennikarze, związani z Kanałem Sportowym, Mateusz Borek i Tomasz Smokowski.

Cashback 50% do 1000 PLN w ETOTO

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych promocji, dzięki której gracz może odzyskać połowę środków zainwestowanych w pierwszy zakład po założeniu konta. By wziąć udział w tej akcji należy zarejestrować się na stronie ETOTO z linka dostępnego na naszej stronie np.. [TUTAJ] i dokonać pierwszego depozytu. Minimalna wpłata, która uprawnia do skorzystania z bonusu to nawet 1 PLN. Po zaakceptowaniu promocji w wyskakującym pop-upie gracz otrzyma możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Jeśli przegra, wróci do niego połowa stawki, maksymalnie do 1000 zł.
Na zakładzie muszą znaleźć się przynajmniej dwa zdarzenia, których kursy nie będą mniejsze niż 1.25. Co istotne, zwróconą kwotą nie trzeba obracać. Pieniądze możemy wypłacić lub przeznaczyć na kolejne zakłady.

Inne promocje bukmacherskie na Esport

Podczas prawdziwej sportowej posuchy zdarzenia esportowe często jawią się jako najsensowniejsze opcje do obstawiania u bukmacherów. Na szczęście zazwyczaj są one traktowane jak normalne zdarzenia w ofercie tych firm i można z nich korzystać także obstawiając zakłady za środki bonusowe.

1640 PLN bonusowe w STS

Zdecydowany lider polskiego rynku, bukmacher STS, przygotował specjalny zestaw bonusów, które można wykorzystać we wszystkich dostępnych na stronie zakładach. Dotyczy to bowiem zarówno zwykłych typów bukmacherskich, także na esport, jak również sportów wirtualnych i gier karcianych w Betgames. Oferta składa się z Cashbacku 100 PLN, bonusu od trzech pierwszy wpłat do 1500 PLN a także dwóch dodatkowych cashbacków - 20 PLN na sporty wirtualne i 20 PLN na Betgames.
STS kod promocyjny
Pierwszy bonus to Cashback. W tym przypadku gracz może uzyskać zwrot do maksymalnie 100 PLN jeśli pierwszy zakład w historii konta okaże się przegrany. Zwrotem należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Do obrotu zaliczane są wyłącznie wygrane kupony. 
Najwięcej można zyskać korzystając z największego bonusa, czyli promocji od trzech pierwszych wpłat na konto depozytowe w STS. Aby wziąć udział w tej promocji wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera z linka dostępnego na naszej stronie - TUTAJ, a następnie dokonać pierwszego depozytu. W jego przypadku można otrzymać 100% wartości wpłaty do 300 zł, przy drugim depozycie będzie to 50% wpłaty do 500 zł, a trzecim 50% do 700 zł. Bonus oznacza możliwość grania kuponów także na sporty wirtualne.
Przed wypłatą należy dokonać trzykrotnego obrotu kwotą bonusa, przynajmniej po kursie 1.91. Dodatkowym utrudnieniem jest jednak to, że nie liczą się w nim kupony przegrane. Można go dokonywać za pomocą kuponów SOLO i AKO, ale nie systemowych, wypłaconych przy użyciu Cashout bezpieczne.
Bukmacher przygotował dla nowych graczy cashback na sporty wirtualne o wartości 20 zł. Bonus różni się od typowego zakładu bez ryzyka, bowiem może dotyczyć kilku zakładów. STS zwróci maksymalnie 20 zł za przegrane zakłady z kategorii sporty wirtualne, które rozliczone zostaną w ciągu jednej doby. Minimalny kurs kuponu biorącego udział w ofercie bonusowej to 1.90. Bonus podlega warunkom obrotu - trzykrotnie po kursie nie mniejszym niż 1.91. Do obrotu STS wlicza tylko wygrane kupony.
Ostatni bonus powitalne to zakład bez ryzyka na BetGames ma podobne zasady do opisanej wyżej promocji. Ponownie mówimy zatem o jednym bądź kilku zakładach, które łącznie pozwolą odzyskać do 20 zł. Tym razem jednak na kuponach mogą znaleźć się wyłącznie zdarzenia z oferty BetGames, kupony muszą być rozliczone w ciągu jednej doby i mieć kurs minimalny 1.90. W przeciwieństwie do opisanych wyżej bonusów - w tym przypadku STS nie wymaga obrotu bonusem, a środki trafią od razu na konto gracza i można je wypłacić lub wytypować kolejne kupony.

Nadchodzące:

Bonus powitalny 2720 PLN w Fortunie

Bukmacher proponuje nowym graczom trzyczęściową ofertę, na którą składają się freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN, a także 100% do 2100 PLN za drugą wpłatę na konto. 
W przypadku pierwszej promocji wystarczy tylko rejestracja z naszego linka np. [TUTAJ], by dostać 2800 punktów FKP, które można łatwo zamienić na 20 PLN na grę w Fortunie. Kwoty tej nie trzeba wykorzystywać od razu, można ją podzielić na kilka mniejszych zakładów. 
Fortuna kod promocyjny
Zakład bez ryzyka 600 PLN to klasyczna promocja, dzięki której gracz może zagrać swój pierwszy zakład za darmo. Bukmacher nie precyzuje w regulaminie jaka jest minimalna kwota, za którą użytkownik powinien zagrać pierwszy kupon, zależy to zatem od wyboru gracza. Pamiętać jednak trzeba o tym, że wyliczając sumę zwrotu od kwoty za którą gramy zakład należy odjąć 12% podatku. Gracz ma 3 dni od chwili rejestracji, aby zaakceptować cashback w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Należy to zrobić już przy pierwszym zalogowaniu.
W ofercie dla nowych graczy, którzy założyli konto na stronie Zakładów Bukmacherskich Fortuna, znalazł się także bonus 100% od drugiego depozytu do 2100 zł. Aby go otrzymać, należy spełnić kilka warunków, które opisujemy poniżej. 
Po założeniu konta, gracz musi zaakceptować cashback w sekcji “Moje Bonusy”. W ciągu kolejnych 3 dni musi zawrzeć pierwszy depozyt, a w ciągu kolejnych 4 dni postawić za niego pierwszy zakład. Bonus zostanie odblokowany po spełnieniu warunków obrotu. Ważne jest, aby przestrzegać wszystkich opisanych terminów, ponieważ w przeciwnym razie bonus może przepaść.
Aby w pełni obrócić bonusem, należy postawić zakłady za czterokrotność pierwszego depozytu z kuponami z przynajmniej 3 zdarzeniami i o minimalnym kursie całkowitym 1.60. Gracz ma na to 30 dni. Jeśli to się uda, wystarczy już tylko zawrzeć jeden zakład o dowolnym kursie. Jeśli jednak będzie on niższy niż 1.13, ewentualna wygrana będzie niższa od stawki. 

Cashback 200 PLN w Betclic

Bukmacher oferuje nowym graczom szansę skorzystania z promocji, dzięki której można zagrać pierwszy zakład bez obaw o to, że nie wejdzie. Kwota zwrotu wynosi nawet 200 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto z linka podanego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a później zagrać swój pierwszy kupon. Od wysokości kwoty za jaką go zagramy zależy rzecz jasna ewentualny zwrot. Należy jednak pamiętać, że trzeba od niej odjąć 12%-owy podatek. Grając zatem pierwszy kupon za 100 PLN w przypadku przegranej otrzymamy 88 PLN. Zwrot przyznawany będzie na konto gracza w formie freebetów, czyli darmowych zakładów. 
Betclic kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 600 PLN i Bonus od depozytu w Betfan

W Betfan można zagrać pierwszy zakład bez ryzyka, nawet do 600 PLN. By wziąć udział w promocji należy zarejestrować konto, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], a następnie zagrać zakład za przynajmniej 50 PLN. Zdarzenia na nim nie mogą pochodzić z oferty Matchday Boost. W przypadku przegranej Bukmacher zwraca koszt zakładu, do 600 PLN. Otrzymanym bonusem, należy jeszcze obrócić - jednokrotnie, zakładem z minimum trzema zdarzeniami oraz kursie całkowitym nie mniejszym niż 3.80.
Betfan kod promocyjny
W ramach bonusu od depozytu użytkownicy mogą liczyć nawet na 1000 PLN. Po zarejestrowaniu się na stronie Bukmachera należy dokonać pierwszej wpłaty, a następnie drugiej (gdyż to ona bierze udział w bonusie). W kolejnym kroku należy zagrać za nią kupon z kursem minimalnym 2.5. W ten sposób środki bonusowe zostaną odblokowane. Należy nimi jeszcze obrócić - trzykrotnie, zawierając zakłady z przynajmniej 3 zdarzeniami. Kursy w tym przypadku powinny wynosić - całkowity minimum 2.50 - pojedynczego zdarzenia minimum 1.30.
Gracz otrzyma wtedy 10% bonusa, które należy obrócić pięciokrotnie, na kuponie z przynajmniej dwoma zdarzeniami, z których każde musi mieć kurs przynajmniej 1.45. Jeśli się to uda to środki z konta bonusowego trafią na konto główne.

Sprawdź:

Zakład bez ryzyka i bonus od depozytu w PZBuk

Bukmacher PZBuk ma dwa bonusy startowe dostępne jednocześnie i warte razem 700 zł. Aby z nich skorzystać, należy kliknąć [TUTAJ] i zarejestrować się z kodem promocyjnym. Pierwsza promocja powitalna to zakład bez ryzyka - cashback w wysokości 500 zł. PZBuk oddaje pieniądze za pierwszy przegrany zakład wielokrotny ze stawką max. 500 zł i kursem pojedynczym zdarzenia nie niższym od 1.40. Bonusem trzeba raz obrócić w ciągu 30 dni - zasady są identyczne jak przy zakładzie bez ryzyka. Uwaga: wygrane z bonusu obejmują wyłącznie kwotę ponad jego stawkę, czyli przy pełnym cashbacku (500 zł) i np. wygranej 1000 zł, gracz otrzyma "na czysto" 500 zł do depozytu.
PZBuk kod bonusowy
Druga promocja to bonus od depozytu w wysokości 200 zł. Można go otrzymać w postaci 20 tys. wirtualnych punktów, które trzeba wymienić na bonus w e-sklepie PZBuka. Obracając bonus od depozytu, trzeba zagrać trzykrotnie za sumę depozytu+bonusu. Wymagany minimalny kurs całkowity "obrotowego" zakładu (z min. dwoma zdarzeniami) to 2.00. 

1520 PLN na Esport w LVBET

Bukmacher przygotował specjalną promocję, w której można zyskać nawet do 1520 PLN. Już sama rejestracja, z linka dostępnego na naszym serwisie np. [TUTAJ], pozwala na odebranie 1 PLN z mnożnikiem x20, dzięki któremu można zagrać kupon za 20 PLN. Po pierwszej wpłacie użytkownik otrzymuje 1% kwoty z mnożnikiem x100, czyli w praktyce może być to zakład za 1000 PLN. Po drugiej wpłacie gracz dostaje bonus 1% z mnożnikiem x50.
LVbet kod promocyjny

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020