Obstawianie walk KSW, MMA - Zakłady bukmacherskie: STS, Fortuna, Betclic, Etoto, Forbet

Obstawianie walk KSW, MMA - Zakłady bukmacherskie: STS, Fortuna, Betclic, Etoto, Forbet
Źródło zdjęcia: pixabay
Sprawdź ranking bukmacherów

Na skróty:

  1. KSW 50 - gala MMA w Londynie
  2. KSW 50 obstawianie - gdzie typować?
  3. STS KSW 50
  4. Fortuna KSW 50
  5. Betclic KSW 50
  6. Forbet KSW 50
  7. Etoto KSW 50
  8. MMA I KSW 50

Gdzie obstawiać KSW 50? Jak typować walki MMA?

Już w najbliższą sobotę w Londynie odbędzie się jubileuszowa gala KSW 50. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was poradnik dotyczący m.in. tego jak możecie przeanalizować obstawianie walk KSW, gdzie obstawiać KSW 50 oraz inne gale MMA.

Jednym ze sportów cieszących się dużą popularnością wśród użytkowników zakładów bukmacherskich jest z pewności MMA, czyli dyscyplina z kategorii sportów walki. Od dawien dawna ludzie lubią oglądać bijących się zawodników czy zawodniczki, a ewentualne postawienie swoich środków na któregoś/którąś z nich tylko zwiększa odczuwane emocje.

W ofercie legalnych polskich bukmacherów zazwyczaj można znaleźć zakłady dotyczące najbardziej znanych gali MMA, takich jak UFC czy Bellator, a także przodującej na polskim podwórku organizacji KSW

KSW - jedna z lepszych federacji MMA na świecie

Gale odbywają się raz na kilka miesięcy, co również wpływa na to, że obstawianie walk KSW cieszy się wtedy dużym zainteresowaniem typerów. W Polsce (i nie tylko) jest to bowiem już niezwykle uznana marka. 

Obstawianie walk KSW - niezwykła popularność

Wystarczy wspomnieć, że podczas gali KSW 36, zorganizowanej w maju 2017 roku na Stadionie Narodowym, obecnych na trybunach było prawie 58 tysięcy ludzi, a przecież zdecydowana większość i tak oglądała zmagania w telewizji. 

Błyskawiczny rozwój KSW sprawił, że niektóre gale zaczęto nawet organizować za granicami naszego kraju, czego przykładem jest nadchodzące wydarzenie w stolicy Anglii.

KSW 50 obstawianie

Na kibiców i typerów czeka w sobotę kilka naprawdę emocjonujących starć, takich jak:

De Fries vs Henrique

Narkun vs Mysiala

Soldić vs Pietrzak

Parke vs Wrzosek

Janikowski vs Giles

Chmielewski vs Radcliffe

Du Plessis vs Lutterbach

Rola vs Costigan

Jak widzimy, wśród zawodników dominują sportowcy zagraniczni. Polscy kibice będą natomiast na pewno wspierać naszych rodaków - Rolę, Chmielewskiego, Janikowskiego, Wrzoska czy Pietrzaka. Rozdarte serca mogą mieć przy pojedynku dwóch Biało-Czerwonych - Tomasza Narkuna i Przemysława Mysiali. 

KSW 50 obstawianie - gdzie typować?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie obstawiać KSW, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Większość legalnych polskich bukmacherów przygotowało dla swoich graczy ofertę na nadchodzące KSW 50. 

KSW 50 obstawianie - graj tylko u legalnych bukmacherów

Typy na nadchodzącą galę mają dla typerów m.in. tacy legalni bukmacherzy jak: STS, Fortuna, Betclic czy Forbet.

STS KSW 50

STS KSW traktuje zawsze niezwykle poważnie. Nie może być inaczej, skoro to jeden z głównych sponsorów federacji. Tym razem daje on swoim użytkownikom możliwość obstawienia wszystkich wymienionych wcześniej walk.

STS KSW - gdzie typować?
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: sts.pl

STS KSW 50 - typy na zwycięstwo

W przypadku trzech starć (Rola - Costigan, Soldic - Pietrzak i De Plessis - Lutterbach) typer może postawić jedynie na to, kto zwycięży w danym pojedynku. Nie ma wówczas znaczenia w jaki sposób zakończy się walka (np. przed czasem czy nie). Liczy się tylko końcowy zwycięzca.

STS KSW - typy na zwycięstwo
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: sts.pl

STS KSW 50 - typy szczegółowe

Repertuar typów na pozostałe walki jest już bardziej urozmaicony. W takich pojedynkach jak De Fries - Henrique czy Narkun - Mysiala można obstawiać chociażby czy dany zawodnik wygra przed czasem, jeśli tak, to w której rundzie, a nawet to czy walka skończy się już w pierwszej minucie.

STS KSW - typy szczegółowe
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: sts.pl

Bonus bez depozytu STSKod rejestracyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Fortuna KSW 50

To właśnie zakłady bukmacherskie Fortuna mają zdecydowanie najszerszą ofertę na nadchodzące KSW 50. Mowa tu o konkretnych zdarzeniach podczas walk, bowiem jeśli chodzi o liczebność pojedynków do obstawienia, Fortuna minimalnie ustępuje STS-owi. 

Fortuna KSW 50 - kilkadziesiąt zdarzeń przy każdej walce

W przypadku wspomnianego wcześniej STS-u gracz miał do wyboru jedynie typy na zwycięzcę danej walki lub - w wybranych przypadkach - kilka innych możliwości. Fortuna natomiast proponuje typerowi od 22 do 30 różnych zdarzeń do obstawienia (w zależności od walki), co może robić wrażenie.

KSW 50 - Fortuna
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: efortuna.pl

Gracz ma więc możliwość postawienia m.in. na liczbę rund w danej walce, to czy któryś z zawodników wygra na punkty czy np.  przez nokaut, a także w której rundzie dojdzie do jednego z tych wydarzeń.

ksw fortuna
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę efortuna.pl<<

Betclic KSW 50

Również Betclic ma w swojej ofercie typy na nadchodzące KSW. Gracz ma w tym przypadku do wyboru osiem walk.

KSW 50 - Betclic
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: betclic.pl

U tego bukmachera oferta nie jest tak rozbudowana jak w Fortunie. Gracz może postawić na zwycięzcę walki, na to kto wygra w której rundzie oraz na całkowitą liczbę rund (poniżej 1.5/powyżej 1.5).

ksw betclic
Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

>>Przejdź na stronę Betclic.pl<<

Forbet KSW 50

Forbet przygotował dla swoich graczy niezwykle interesującą ofertę na sobotnie KSW. Typer na pewno ma z czego wybierać. Do każdej walki bukmacher proponuje bowiem od 7 do 9 różnych zakładów (czyli więcej niż STS i Betclic, ale mniej niż Fortuna). 

Można więc postawić chociażby na to kto wygra, w jaki sposób, a także ile rund potrwa cały pojedynek.

Forbet KSW 50 - zakłady specjalne

To co wyróżnia ofertę Forbetu wśród konkurencji to oferty specjalne na KSW 50. Oprócz zakładów związanych z konkretnymi walkami, można postawić też:

- czy którakolwiek z walk skończy się w pierwszej minucie pierwszej rundy

- jaka będzie liczba walk zakończonych przez decyzję sędziowską

- czy przynajmniej jedna walka zakończy się remisem

- które z dwóch zaproponowanych starć skończy się szybciej

- czy Polska pokona “Wyspy”, a więc czy Rola, Janikowski, Chmielewski i Wrzosek wygrają swoje walki

 

KSW 50 - Forbet
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: iforbet.pl

Etoto KSW 50

Zakładów dotyczących nadchodzącego KSW 50 nie brakuje też u bukmachera Etoto. Gracz ma do wyboru typy z ośmiu zaplanowanych walk.

W niektórych z nich typować możemy jedynie zwycięzcę całego pojedynku. W innych wybór jest szerszy. W walkach De Friesa z Henrique oraz Narkuna z Mysialą użytkownik może wybierać interesujący go zakład spośród siedmiu propozycji, dotyczących m.in. liczby rund czy sposobu zakończenia walki.

ksw etoto
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę etoto.pl<<

MMA i KSW

Zdarza się, że ludzie, którzy na co dzień nie interesują się sportami walki, mają problem z rozróżnienie tego, czym jest MMA, a czym KSW. Pędzimy z pomocą.

MMA to oczywiście nazwa całej dyscypliny sportu. Skrót ten pochodzi od sformułowania “Mixed Martial Arts”  czyli “mieszane sztuki walki”.

KSW to natomiast jedna z federacji MMA, zrzeszająca u siebie konkretnych zawodników, organizująca dla nich walki i gale. Inną tego typu federacją - zresztą najbardziej znaną na świecie - jest UFC. 

Zakłady bukmacherskie MMA - jak obstawiać?

Żeby dobrze typować walki MMA trzeba się tym sportem po prostu interesować lub liczyć na odrobinę szczęścia. 

O ile trafienie zwycięzcy danej walki nie jest jeszcze może niezwykle trudnym zadaniem (można sugerować się chociażby kursami, ale nie zawsze warto), o tyle obstawianie bardziej skomplikowanych zdarzeń - np. czy walka zakończy się nokautem, poddaniem, decyzją sędziów itp. to już wyższa szkoła jazdy, wymagająca wiedzy na temat tego sportu.

MMA - Zakłady bukmacherskie
(+) Powiększ zdjęcie
Źródło zdjęcia: pixabay.com

Zakłady bukmacherskie MMA - analizy na forach

Jeśli jednak nie jesteśmy specjalistami od MMA, a mimo wszystko chcemy spróbować swoich sił w obstawianiu walk, możemy przejrzeć dostępne w internecie fora bukmacherskie, na których często da się znaleźć analizy graczy lepiej znających się na rzeczy.

Zakłady bukmacherskie KSW - gdzie oglądać postawione walki?

Jeśli chcemy obejrzeć jak radzą sobie w akcji zawodnicy na których postawiliśmy lub zwyczajnie mamy ochotę w sobotni wieczór emocjonować się starciami KSW, możemy wykupić transmisję na kswtv.com. 

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Sprawdź ranking bukmacherów
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Freebet, zakład bez ryzyka i bonus od depozytu na start!

"Pakiet Pudziana" w postaci bonusu 3100 PLN i gra bez podatku

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Wszystkie

Typy bukmacherskie

Powyżej 1.5 bramki w pierwszej połowie Bayer w ostatnim czasie bardzo szybko strzela w meczach kilka bramek, a później kontroluje przebieg meczu. Przeciwko Paderborn można się spodziewać dużej liczby strzałów Bawarczyków i przynajmniej dwóch goli już w pierwszej połowie. Grający bezkompromisowo goście również mają szanse na bramkę w tym spotkaniu.
Poniżej 2.5 bramki Słabi na wyjazdach Zabrzanie teoretycznie powinni być dobrym rywalem dla Wrocławian, którzy jednak też nie grają dobrze. Spodziewamy się tu raczej wyrównanego spotkania i małej liczby goli.
Napoli wygra Co prawda Napoli niedawno przegrało u siebie z Lecce, ale Brescia jest w dużo gorszej formie niż poprzedni rywal Partenopei i goście nie powinni mieć problemów ze zdobyciem w tym meczu trzech punktów.
Betis wygra Gospodarze piątkowego meczu nie wygrali czterech spotkań z rzędu, ale teraz zagrają przeciwko najgorszej drużynie na wyjeździe. To najlepsza okazja do tego by przerwać złą passę i Betis powinien z niej skorzystać.
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.