Strony bukmacherskie

Strony bukmacherskie
meczyki.pl
Autor: Maciej Baranowski 4 gru 2020 | 15:30
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Na polskim rynku działa kilkunastu legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w internecie. W ich ofercie widnieją m.in. promocje powitalne dla nowych użytkowników, spośród których można wyróżnić darmowe zakłady czy bonusy od depozytu. Listę największych stron bukmacherskich znajdziesz w poniższym artykule. Życzymy udanej lektury.

W 2012 r. trzy pierwsze firmy bukmacherskie (m.in. Fortuna i STS) uzyskały prawne “błogosławieństwo” ze strony państwa polskiego na uruchomienie internetowej strony bukmacherskiej w celu oferowania zakładów w sieci. Zanim jednak rynek dotarł do miejsca, w którym znajduje się obecnie, legalni bukmacherzy musieli przejść długą, niekiedy bardzo krętą drogę. Rewolucja rynkowa rozpoczęła się bowiem dopiero pięć lat później.

Spis treści:

 1. Legalne strony bukmacherskie
 2. Legalne strony bukmacherskie - bonusy
 3. Bukmacher STS - bonusy
 4. Bukmacher Fortuna - bonusy
 5. Bukmacher Betfan - bonusy
 6. Bukmacher Betclic - bonusy
 7. Bukmacher Etoto - bonusy
 8. Bukmacher PZBuk - bonusy
 9. Bukmacher LV Bet - bonusy
 10. Bukmacher Totolotek - bonusy

Legalne polskie strony bukmacherskie

Wprowadzona w 2017 r. nowelizacja ustawy hazardowej przyczyniła się do kluczowych, znacznych zmian na rynku bukmacherskim w Polsce. Aby legalnie prowadzić swoją działalność, firma musi posiadać odpowiednie zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Nowe przepisy spowodowały wyprowadzkę z naszego kraju kilku znanych bukmacherów zagranicznych, ale też otworzyły furtkę dla lokalnych operatorów, funkcjonujących zgodnie z prawem. Wszyscy najważniejsi bukmacherzy - choćby STS, Fortuna, Betfan, Betclic, Etoto, PZBuk, LV Bet i Totolotek - odprowadzają w Polsce podatki, a obstawianie w tych źródłach jest całkowicie bezpieczne i legalne.

Wspomniane firmy mają swoje internetowe strony bukmacherskie, które umożliwiają zainteresowanym graczom typowanie online. Zawieranie zakładów u legalnych bukmacherów oznacza, że w momencie wysyłania kuponu trzeba zapłacić obowiązkowy podatek od gier hazardowych (od obrotu). Wynosi on 12% stawki zakładu. W praktyce zatem grając za np. 100 zł, realna stawka zakładu równa jest 88 zł - pozostałe pieniądze pobierane są na poczet podatku. I dopiero kwotę 88 zł mnoży się razy kurs zdarzenia, np. 2.00. Wyjątek stanowią specjalne promocje organizowane przez bukmachera, który może legalnie zaoferować użytkownikom grę bez podatku, biorąc opłatę na siebie.

Nielegalni bukmacherzy niestety nadal są obecni na polskim rynku, ale aktualnie stanowią jego margines. Zupełnie inaczej niż przed nowelizacją ustawy hazardowej, gdy “szara strefa” obejmowała ok. 90% rynku. Korzystanie z usług firm bezprawnie oferujących zakłady wzajemne grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi. Osoby ryzykujące grę w nielegalnych źródłach muszą się liczyć z karami finansowymi do nawet 40 tys zł.

Każda legalna polska strona bukmacherska zawiera informację o prowadzeniu działalności zgodnej z obowiązującym prawem. Na Meczyki.pl znajdziesz tylko i wyłącznie listę legalnych bukmacherów. Szczegóły ich działalności przybliżamy w dalszej części tekstu. Dowiesz się m.in. jakie oferują bonusy na start oraz co należy zrobić, aby z tych promocji skorzystać.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

Legalne polskie strony bukmacherskie - bonusy

Wszyscy bukmacherzy w Polsce proponują obstawiającym promocje bukmacherskie, pośród których można wyróżnić np. bonusy powitalne. To właśnie oferta na start często budzi największe zainteresowanie graczy, mogących w ten sposób wybrać odpowiednie miejsce do gry z najlepszym pakietem bonusów. Poniżej prezentujemy listę najważniejszych polskich stron bukmacherskich i dostępnych tam promocji startowych.

Legalne polskie strony bukmacherskie - STS bonusy

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Strona bukmacherska największego operatora w Polsce to miejsce, w którym nowi użytkownicy mogą skorzystać jednocześnie z trzech bonusów startowych wartych łącznie 1260 zł. Promocja dotyczy osób zarejestrowanych w STS z kodem promocyjnym, który można uzyskać poprzez kliknięcie w dostępny tutaj banner bukmachera. Pakiet trzech bonusów składa się z:

 • darmowego zakładu w wysokości 29 zł
 • zakładu bez ryzyka w wysokości 31 zł
 • bonusu od depozytu w wysokości 1200 zł 

Darmowy zakład 29 zł to inaczej freebet, czyli darmowe środki przekazywane graczom przez bukmachera do wykorzystania na początku obstawiania. W tym wypadku nie jest konieczny wkład własny. Freebet od STS o wartości 29 zł podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym kuponu 1.91. Bukmacher wymaga zatem zawarcia zakładów za łączną stawkę wynoszącą 87 zł (29 zł x 3). Do promocji zaliczane są tylko wygrane kupony. Po spełnieniu warunków tego bonusu pozostałe środki automatycznie trafią na konto główne gracza.

Zakład bez ryzyka 31 zł to z kolei promocja typu cashback, bardzo popularna na polskich stronach bukmacherskich. W jej ramach STS zwraca pieniądze za pierwszy nietrafiony kupon. W celu skorzystania z zakładu bez ryzyka, należy najpierw wpłacić własne środki i zawrzeć premierowy zakład. Jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany, bukmacher zwróci użytkownikowi równowartość stawki zakładu, pomniejszoną o podatek od gier hazardowych w wysokości 12%. Maksymalny cashback wynosi 31 zł. Aby otrzymać najwyższy możliwy zwrot stawki, trzeba więc zagrać za 35,23 zł. Po odjęciu podatku STS odda z powrotem równe 31 zł. Zwrócone środki nie podlegają żadnemu obrotowi.

Trzecia promocja startowa w STS to bonus od depozytu 100% o wartości 1200 zł. Bukmacher podwaja w ten sposób pierwszą wpłatę na konto gracza. Maksymalnie można uzyskać właśnie 1200 zł bonusu, a więc łączna kwota dostępna do gry w takiej sytuacji byłaby równa 2400 zł, na co składałaby się połowa wkładu własnego i połowa “bonusowa”. Oczywiście przy niższej kwocie pierwszego depozytu, np. 100 zł, byłoby to 200 zł (100 zł + 100 zł). Otrzymane środki podlegają trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.91. Do promocji nie kwalifikują się zakłady: przegrane, systemowe, bezpieczne, anulowane lub wypłacone przed czasem (funkcja cashout).

Legalne polskie strony bukmacherskie - Fortuna bonusy

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Bukmacher Fortuna również ma w swojej ofercie powitalnej trzy bonusy na start dla nowych użytkowników. Ich łączna wartość to 2230 zł. Promocja skierowana jest dla osób, które zarejestrują się na stronie bukmacherskiej Fortuna i użyją przy rejestracji właściwego kodu promocyjnego. Uzupełni się on automatycznie np. po kliknięciu w widoczny poniżej banner. Oto trzy bonusy powitalne w Fortunie, które, co istotne, nie wykluczają się i działają jednocześnie:

 • Darmowy zakład w wysokości 20 zł
 • Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 2000 zł

Legalne strony bukmacherskie zwykle przekazują użytkownikom freebety po prostu w postaci bonusowych środków na grę. W Fortunie darmowy zakład 20 zł można z kolei otrzymać w punktach Fortuna Klub Plus - tej kwocie odpowiada dokładnie 2800 pkt. Bukmacher nie określa żadnych warunków obrotu bonusem, pozostawia również pełną dowolność jeśli chodzi o stawki zakładów i ich kursy. Zasady są proste - w razie wygranej gracz otrzymuje określoną sumę na konto główne, zaś w razie przegranej darmowe punkty przepadają.

Do realizacji kolejnego bonusu, czyli zakładu bez ryzyka o wartości 210 zł, niezbędne jest zasilenie depozytu własnymi środkami. Po dokonaniu pierwszej wpłaty należy następnie wysłać pierwszy kupon za dowolną stawkę. W razie przegranej bukmacher zwróci postawioną kwotę do maksymalnie 210 zł. W celu osiągnięcia pełnego cashbacku trzeba zagrać za dokładnie 238,64 zł - różnica wynika oczywiście z podatku od gier hazardowych 12%. Zakład bez ryzyka, co ważne, nie jest objęty żadnymi warunkami obrotu. Zwrot stawki następuje bezpośrednio do salda głównego.

Cashback trzeba najpierw aktywować w panelu gracza w sekcji "Moje bonusy". Należy to zrobić nie później niż 3 dni po założeniu konta przy pierwszym zalogowaniu.

Trzecia promocja startowa to bonus od depozytu 100% w wysokości 2000 zł. Przeglądając strony bukmacherskie w Polsce możemy dostrzec, że jest to jeden z najwyższych bonusów powitalnych na rynku. W ten sposób Fortuna przyznaje nowym użytkownikom równowartość ich pierwszej wpłaty. Przy depozycie w wysokości np. 500 zł, będzie to drugie 500 zł, a maksymalnie można uzyskać dodatkowe 2000 zł. Bonus zostanie wręczony graczowi po tym, jak wykona następujące trzy kroki: dokona wpłaty w maksymalnie trzy dni od rejestracji konta, zagra po raz pierwszy w ciągu czterech dni oraz czterokrotnie obróci całą kwotą pierwszego depozytu w nie dłużej niż 30 dni. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne (z minimum trzema zdarzeniami) o kursie całkowitym nie niższym niż 1.60. Po spełnieniu warunków obrotu bonus automatycznie trafi na konto obstawiającego.

Legalne polskie strony bukmacherskie - Betfan bonusy

Betfan - bonusy i promocje

Kolejny legalny bukmacher z bonusami powitalnymi na start to Betfan. Nowi użytkownicy, których wyborem będzie strona bukmacherska Betfana, mogą liczyć na dwa bonusy startowe warte razem 2961 zł. Zarejestrować się można choćby przez kliknięcie w widoczny niżej banner bukmachera. Pakiet promocyjny składa się z następujących bonusów:

 • Zakładu bez ryzyka w wysokości 600 zł
 • Bonusu od depozytu w wysokości 2331 zł
 • Darmowe zakłady w wysokości 60 zł

Promocja “Siano Wraca”, czyli zakład bez ryzyka o wartości 600 zł w Betfanie przysługuje tylko tym graczom, którzy po ukończeniu rejestracji zasilą konto kwotą nie niższą niż 20 zł. Bukmacher w razie niepowodzenia zwraca środki za pierwszy nietrafiony zakład do maksymalnie 100 zł. Promocja obejmuje również kolejne dwie wpłaty nie mniejsze niż kolejno 40 zł i 100 zł. Po drugim zakładzie można liczyć na maksymalny zwrot 200 zł, w przypadku trzeciego cashbacku jest to maksymalnie 300 zł, czyli łącznie 600 zł w ramach całej promocji.

Druga oferta powitalna to “Pakiet Pudziana” o wartości 2331 zł. W pakiecie mieszczą się bonusy od trzech pierwszych wpłat środków na konto. Jak je uzyskać? Zacznijmy od tego, że depozyt musi wynieść nie mniej niż 20 zł w przypadku pierwszej wpłaty (przy drugiej jest to 40 zł, a przy trzeciej 100 zł). Następnie za jego równowartość należy zawrzeć dowolne zakłady o kursie minimalnym 2.00. Po ich rozliczeniu bukmacher przyzna bonus w wysokości 10% wpłaty, do maksymalnie 77,7 zł. Uzyskanym bonusem trzeba obrócić pięć razy na zakładach wielokrotnych z przynajmniej dwoma zdarzeniami o ich kursie minimalnym pojedynczym 1.45. Po dokonaniu obrotu, środki automatycznie trafią z konta bonusowego do depozytu, gdzie zostaną pomnożone dziesięciokrotnie. Zasady promocji nie zmieniają się przy kolejnych wpłatach, zatem łącznie można uzyskać dodatkowe 2331 zł od Betfana. W tym miejscu przypominamy, że polskie strony bukmacherskie różnią się od siebie ofertami startowymi, austalenie wysokości rozmaitych bonusów zależy w całości od nich.

Sprawdź kody promocyjne:

Legalne polskie strony bukmacherskie - Betclic bonusy

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Bukmacher Betclic ma w swojej ofercie jeden bonus powitalny - zakład bez ryzyka o wartości 550 zł. Jest to najwyższy cashback na polskim rynku. Aby jednak z niego w pełni skorzystać, należy przy rejestracji konta użyć odpowiedniego kodu promocyjnego, którego wpisanie automatycznie “uwalnia” bonus. Na stronę bukmacherską Betclic można się przenieść za pomocą widocznego w tym tekście banneru.

Wspomniany cashback o wartości 550 zł obejmuje tylko pierwszy zawarty przez nowego użytkownika zakład. W celu wzięcia udziału w tej promocji trzeba oczywiście zasilić konto, a następnie wybrać odpowiednie zdarzenia i wysłać kupon. Bukmacher nie określa żadnych jego warunków z wyjątkiem kursu minimalnego, który musi wynieść 1.14. W przypadku przegranej następuje zwrot stawki na konto bonusowe do maksymalnie 550 zł. Bonus uwzględnia podatek od obrotu 12%, a zatem pełna realizacja zakładu bez ryzyka nastąpi przy stawce równej 625 zł. Ta kwota po odjęciu podatku da nam właśnie 550 zł. Otrzymane środki trzeba obrócić sześć razy po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Gracz ma na to 30 dni.

Legalne polskie strony bukmacherskie - Etoto bonusy

Bukmacher Etoto - bonusy i promocje

Etoto to kolejna strona bukmacherska, na której nowi użytkownicy mogą liczyć na promocję powitalną. W ofercie tego bukmachera widnieje bonus od depozytu 200% do 200 zł. Etoto proponuje zatem nie podwojenie, a potrojenie pierwszej wpłaty środków do depozytu. Co istotne, można jej dokonać dopiero po przejściu pozytywnej weryfikacji konta, czyli po zatwierdzeniu przesłanych przez gracza zdjęć wybranego dokumentu tożsamości.

Maksymalny bonus od depozytu wynosi 200 zł. Aby w pełni skorzystać z promocji Etoto, należy zasilić konto kwotą 100 zł. W ten sposób dostępne środki na grę wyniosą 300 zł - 100 zł wkładu własnego i 200 zł (200% z 100 zł) bonusu od bukmachera. Minimalnie trzeba wpłacić choćby 1 zł. Wpłata wyższa niż 100 zł nie zmieni wysokości bonusu - dalej będzie to nie więcej niż 200 zł. W celu wypłaty środków bonusowych konieczny jest czterokrotny obrót sumą depozytu i bonusu. W opisanym przykładzie byłoby to 1200 zł (300 zł x 4). Minimalny kurs każdego zakładu musi wynieść 2.20, a pojedynczego zdarzenia - 1.50. Gracz ma na to 30 dni.

Legalne polskie strony bukmacherskie - PZBuk bonusy

Bukmacher PZBuk - bonusy i promocje

Kolejnym bukmacherem z ofertą na start dla nowych użytkowników jest PZBuk. Osoby, które zarejestrują się z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB, otrzymają od PZBuka dwa bonusy powitalne warte razem 400 zł. Konto na tej stronie bukmacherskiej można założyć po kliknięciu w widoczny banner. Na pakiet bonusów startowych składają się:

 • Zakład bez ryzyka w wysokości 200 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 200 zł

Zakład bez ryzyka o wartości 200 zł przysługuje graczom, którzy nie tylko wpisali w momencie rejestracji kod bonusowy, ale też zweryfikowali dane numerem telefonu. Cashback przysługuje na pierwszy nietrafiony zakład, którego stawka nie przekracza 200 zł. Co istotne, można zagrać dowolną liczbę kuponów łapiących się w tej skali, ale zwrot stawki nastąpi tylko za pierwszy przegrany. Do promocji kwalifikują się zakłady wielokrotne z minimum dwoma zdarzeniami, każde z kursem nie niższym niż 1.40. Zwrócone środki podlegają jednokrotnemu obrotowi na identycznych zasadach liczby zdarzeń i kursów minimalnych.

Drugi bonus - od depozytu w wysokości 200 zł - PZBuk przyznaje w wirtualnych punktach, które następnie można wymienić w specjalnym sklepie na stronie bukmacherskiej PZBuka. 20 tys. pkt. jest równe kwocie 200 zł - to premia dla użytkowników zarejestrowanych z kodem promocyjnym MEGABONUSPZB.

Legalne polskie strony bukmacherskie - LV Bet bonusy

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Przeglądając internetowe polskie strony bukmacherskie, możemy łatwo zauważyć, że promocje powitalne różnią się od siebie w zależności od wybranego bukmachera. W LV Bet nowi gracze znajdą dwa bonusy na start o łącznej wartości 1520 zł:

 • Darmowy zakład w wysokości 20 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 1500 zł

Ważny przez 30 dni darmowy zakład 20 zł trafi na konto osób, które po ukończeniu rejestracji wyślą na odpowiedni adres mailowy bukmachera (szczegóły po kliknięciu w widoczny banner) wiadomość o tytule “Bonus bez Depozytu”. LV Bet przyzna wówczas freebet w wysokości 1 zł z mnożnikiem x20, co oznacza, że jego realna wartość to wspomniane 20 zł. Aktywacja mnożnika następuje w momencie zawierania zakładu - kurs całkowity kuponu mnożony jest x20.

Na darmowym zakładzie należy umieścić minimum trzy zdarzenia o kursie pojedynczym minimalnym 1.25. Z kolei kurs całkowity musi wynieść przynajmniej 2.50. Jeśli typy okażą się skuteczne, wygranę kwotą trzeba obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym całkowitym 2.00 (min. 1.50 na każde zdarzenie). Po spełnieniu wszystkich warunków bukmacher automatycznie przeniesie środki bonusowe do depozytu. Do obrotu nie kwalifikują się zakłady na sporty wirtualne i wypłacone poprzez cashout.

Drugi bonus powitalny w LV Bet to bonus od depozytu w wysokości 1500 zł. Bukmacher oferuje dodatkowe środki na grę przy pierwszej i drugiej wpłacie na konto. Za pierwszy depozyt można otrzymać maksymalnie 1000 zł premii. Aby ją uzyskać, należy po ukończeniu rejestracji wpłacić minimum 50 zł i zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”. Bonus stanowi 1% wartości depozytu i ma mnożnik x100. Działa to podobnie jak w przypadku darmowego zakładu - bonus jest aktywowany przez gracza w momencie wysyłania pierwszego kuponu. Zakłady zawierane za środki bonusowe muszą mieć minimum trzy zdarzenia o kursie pojedynczym minimalnym 1.25 i kurs całkowity nie niższy niż 2.50. Przed wypłatą bonusu trzeba cztery razy obrócić depozytem - nie ma znaczenia, czy nastąpi to przed, czy po wykorzystaniu bonusu. Do obrotu depozytem zaliczane są kupony z minimalnym kursem całkowitym 2.00 i kursem pojedynczego zdarzenia równym przynajmniej 1.50.

Przy drugiej wpłacie środków na konto (minimalna kwota to też 50 zł) bonus znów wyniesie 1% wartości depozytu, tyle że mnożnik tym razem to x50, a nie x100. Maksymalnie można uzyskać zatem dodatkowe 500 zł. Zasady obrotu nie zmieniają się. LV Bet przygotował także - co jest ewenementem, gdy spojrzymy na polskie strony bukmacherskie - bonus od depozytu dla osób, które dysponują mniejszymi zasobami finansowymi. Gracze wpłacający od 10 do 49,99 zł mogą liczyć na bonus stanowiący 10% wartości depozytu z mnożnikiem x10. Po rejestracji muszą oni wysłać maila do bukmachera o tytule “Bonus Powitalny”. Warunki obrotu pozostają takie same jak przy wyższych kwotach.

Legalne polskie strony bukmacherskie - Totolotek bonusy

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Oferta powitalna Totolotka składa się z dwóch bonusów powitalnych o łącznej wartości 520 zł. Do ich uzyskania niezbędne jest wykorzystanie kodu promocyjnego, który należy wpisać w odpowiednim miejscu po ukończeniu rejestracji. Strona bukmacherska Totolotka otworzy się po kliknięciu w widoczny banner. Pakiet bonusów startowych zawiera:

 • Darmowy zakład w wysokości 25 zł
 • Bonus od depozytu w wysokości 500 zł
 • Bonus od depozytu w aplikacji mobilnej w wysokości 49 zł

Freebet o wartości 20 zł nie wymaga wkładu własnego, ale działa tylko z kodem bonusowym MEGABONUS. Aby otrzymać ten darmowy zakład, po ukończeniu wstępnej rejestracji należy uzupełnić wymagane dane osobowe w zakładce “Moje konto”. Jeśli zostaną pozytywnie zweryfikowane, w sekcji “Wpłata” trzeba wybrać pole “Kod bonusowy” - to miejsce na podanie wyżej wspomnianego kodu. Środki bonusowe automatycznie zasilą konto gracza. W celu ich wypłaty konieczny jest dwukrotny obrót po minimalnym kursie całkowitym 2.00. Gracz ma na to 14 dni. Do promocji nie kwalifikują się zakłady systemowe.

W ramach bonusu od depozytu 500 zł Totolotek podwaja graczom równowartość pierwszej wpłaty. Łącznie można mieć zatem 1000 zł do wykorzystania na zakłady. Minimalna kwota pierwszego depozytu upoważniająca do uzyskania bonusu wynosi 20 zł. Jego wypłata będzie możliwa po spełnieniu odpowiednich warunków obrotu - bukmacher wymaga, by gracz trzy razy obrócił i depozytem, i bonusem. Przy maksymalnej kwocie bonusu byłoby to razem 3000 zł obrotu (500 zł x 3 za depozyt i 500 zł x 3 za bonus). Akceptowane są zakłady z minimum trzema zdarzeniami, których pojedynczy kurs nie może być niższy od 1.35. Pod obrót nie podlegają zakłady systemowe, rozliczone częściowo jako zwrot stawki oraz anulowane. Przypominamy, że regulamin każdej promocji ustala bukmacher, a strony bukmacherskie w Polsce charakteryzują się różnorodnością oferowanych bonusów.

Istnieje jeszcze możliwość na zyskanie dodatkowych 49. W tym celu trzeba zainstalować aplikację mobilną i zawrzeć przez nią pierwszą wpłatę od 20 zł. Depozytem należy obrócić trzy razy z kursami 1.90 lub wyższymi.

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Nowi gracze z Meczyki.pl otrzymują trzy oferty bonusowe na start w Betfan. Zakład bez ryzyka 600 PLN, bonus 777 PLN od trzech pierwszych wpłat oraz 15 darmowych zakładów na różne wydarzenia.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN