STS rejestracja - przeczytaj instrukcję i sprawdź dodatkowy BONUS 1260 PLN

STS rejestracja - przeczytaj instrukcję i sprawdź dodatkowy BONUS 1260 PLN
STS / Meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski 1 lut 2021 | 11:16
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Promocyjny pakiet powitalny w STS składa się z trzech bonusów startowych, które razem są warte 1260 zł. Nowi użytkownicy tego bukmachera mogą liczyć na darmowy zakład, zakład bez ryzyka oraz bonus od pierwszej wpłaty środków na konto. Co ważne, wszystkie bonusy działają jednocześnie i się wzajemnie nie wykluczają. Lektura niniejszego tekstu sprawi, że uzyskasz niezbędne informacje na temat ich działania, m.in. wysokości poszczególnych promocji oraz warunków obrotu. Poznasz też szczegóły procesu rejestracji w STS.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Na skróty:

 1. STS rejestracja
 2. STS rejestracja bonusy
 3. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 4. STS jak założyć konto tymczasowe
 5. STS jak założyć konto stałe (standardowe)
 6. Rejestracja u pozostałych bukmacherów
 7. Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

STS rejestracja

STS - rejestracja konta

Jeśli chcemy rozpocząć przygodę z obstawianiem online, obowiązkowo musimy się zarejestrować na stronie wybranego przez nas bukmachera. Nie wszędzie wymagana jest pełna rejestracja. U niektórych legalnych polskich bukmacherów możemy otworzyć konto tymczasowe, które daje dostęp do podstawowych usług, m.in. pozwala wpłacić pieniądze, otrzymać bonus powitalny i zawierać zakłady. Taką opcję znajdziemy właśnie w STS. Przyjrzyjmy się dokładniej procesowi rejestracji w Star-Typ Sport

Uwaga! W STS rejestracja bez dowodu osobistego jest dostępna dla każdego użytkownika. Skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości możemy podać dopiero przy pierwszej wypłacie.

STS rejestracja bonusy

Bukmacher przygotował dla nowych użytkowników ofertę powitalną składającą się z trzech bonusów na start.

 • Bonus bez depozytu 29 zł (Freebet)
 • Bonus bez ryzyka 31 zł (Cashback)
 • Bonus od depozytu 100% do 1200 zł

Freebet, czyli darmowy zakład, możemy wykorzystać wedle uznania. Jest jeden warunek: przed wypłatą bonusu, trzeba trzy razy nim obrócić, czyli zawrzeć zakłady za łącznie minimum 87 zł. Wymagany kurs minimalny każdego kuponu to 1.91.

Bonus bez ryzyka - cashback na pierwszy zawarty zakład, nie podlega żadnym warunkom obrotu. Bukmacher zwraca stawkę pomniejszoną o obowiązujący w Polsce podatek od gier hazardowych w wysokości 12%.

Bonus bez depozytu STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Przyznając bonus od depozytu 100% do 1200 zł, bukmacher w istocie podwaja kwotę pierwszej wpłaty. Otrzymaną sumą musimy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie całkowitym nie niższym niż 1.91. Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze trafią do salda głównego. Wypłacimy je dopiero po pełnej aktywacji konta.

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

STS jak założyć konto tymczasowe

Szybka rejestracja STS faktycznie zajmuje kilka chwil. Musimy pamiętać, że tymczasowy status konta automatycznie nakłada na nas limit przy zawieraniu zakładów. Suma stawek nie może przekroczyć 5000 zł. 

Bukmacher oferuje za to wspomniany już bonus startowy do 1200 zł. Formalnościami bankowymi nie trzeba się martwić - nasz bank najpewniej znajduje się na długiej liście tych obsługiwanych przez STS. 

Etap 1

Co trzeba podać w pierwszym kroku szybkiej rejestracji?

 • Aktualny adres e-mail, na który bukmacher wyśle nam wiadomość z linkiem aktywacyjnym
 • Aktywny numer telefonu niezbędny do uzyskiwania informacji o bieżących promocjach
 • Hasło niezbędne przy logowaniu
 • Kod promocyjny aktywujący bonusową ofertę powitalną dla nowych użytkowników

Bonus bez depozytu STSKod promocyjny: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Etap 2

W drugim etapie uzupełniamy kolejne informacje potrzebne do otwarcia konta. Podajemy podstawowe dane osobowe:

 • imię i nazwisko
 • narodowość (obywatelstwo)
 • numer PESEL

Z kolei kod SMS służy weryfikacji podanego wcześniej numeru telefonu. Bukmacher chce uniknąć w ten sposób podawania fałszywych, wymyślonych numerów przez użytkowników. Mamy też opcję wyboru bonusu startowego. Jeśli nie zaznaczymy tego pola, ominie nas oferta powitalna. 

STS jak założyć konto stałe (standardowe)

Stałe konto pozwala w pełni korzystać ze wszystkich funkcji na stronie internetowej STS. Możemy je otworzyć w dowolnej chwili. Aktywacja przede wszystkim umożliwia wypłatę środków do banku. Standardowe konto utworzymy uzupełniając wcześniej wpisane dane o kilka najważniejszych informacji. Czego oczekuje bukmacher?

 • Weryfikacji adresu e-mail, niezbędnej do dodatkowego zabezpieczenia naszych danych
 • Wybrania pseudonimu gracza
 • Pełnych danych adresowych
 • Fotokopii obu stron dowolnego dokumentu tożsamości, np. dowodu osobistego. Zdjęcia muszą być wyraźne. Na ich podstawie bukmacher musi mieć pewność, że to my jesteśmy właścicielami ważnego dokumentu.
 • Numeru rachunku bankowego, na który będziemy wypłacać pieniądze

Bonus bez depozytu STSKod bonusowy: MEGABONUS
>>Przejdź na stronę STS.pl<<

Jeżeli spełnimy wszystkie wymagania, bukmacher szybko zweryfikuje podane dane i w pełni aktywuje nasze konto, a my zyskamy status pełnoprawnego gracza. 

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna?

Czy rejestracja w STS jest bezpieczna? Tak, jak najbardziej! W końcu Star-Typ Sport to legalny polski bukmacher. Na naszym rynku działa od 1997 r. Firma znajduje się na liście podmiotów, którym Ministerstwo Finansów udzieliło zezwolenia na oferowanie i przyjmowanie zakładów wzajemnych. Licencję przyznano w lutym 2012 r.

Przez długi czas możliwa była też rejestracja w punkcie przyjmowania zakładów - lokalu stacjonarnym. W 2018 r. bukmacher wycofał jednak tę opcję i obecnie konto otworzymy tylko i wyłącznie w internecie.

Bukmacher STS- bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

TYLKO U NAS

Trzy bonusy na start dla nowych graczy STS rejestrujących się z Meczyki.pl! Zakład bez ryzyka 231 PLN, freebet 29 PLN i bonus od pierwszej wpłaty 1200 PLN.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

1084 PLN

TYLKO DO 16.03! Z promokodem MECZYKI cashback 500 1000 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN