Twitter komentuje triumf Realu Madryt w El Clasico. "Mecz nieoczywistych bohaterów. Koeman pisze historię"

Pablo Morano/Xinhua/PressFocus
Real Madryt w niedzielne popołudnie wygrał na Camp Nou z FC Barceloną 2:1. Spotkanie było szeroko komentowane na Twitterze. Eksperci porównywali przede wszystkim Carlo Ancelottiego oraz Ronalda Koemana.
W drużynie "Królewskich" po raz kolejny w tym sezonie bardzo dobrze zagrał Vinicius. Brazylijczyk wyrasta na jednego z najważniejszych piłkarzy "Los Blancos" w trwających rozgrywkach.
Zdecydowanie gorzej zaprezentował się Sergino Dest. 20-latek w pierwszej połowie spotkania zmarnował doskonałą okazję, po której "Barca" powinna prowadzić.
W niedzielę na Camp Nou zabójcze okazały się kontry gości. To właśnie po szybkich akcjach i wyprowadzeniu piłki z własnej połowy padły oba gole dla "Królewskich".
FC Barcelona mimo porażki wcale nie rozegrała złego meczu. Wątpliwe jednak, aby znacznie pomogło to Ronaldowi Koemanowi, który przegrał wszystkie trzy dotychczasowe spotkania z Realem.
Maciej Pietrasik24 Oct 2021 · 18:30
Źródło: Twitter