Twitter szaleje po pięknej bramce Roberta Lewandowskiego. "Majstersztyk, wrócił do biura"

MDI / shutterstock.com
Robert Lewandowski strzelił pięknego gola w hicie Bundesligi. Internet rozpływa się nad trafieniem Polaka.
Przed dzisiejszym spotkaniem z Bayerem Leverkusen 33-latek zanotował passę dwóch spotkań ligowych bez gola. Dziś jednak szybko udowodnił, że nie ma mowy o żadnym kryzysie.
- "Kryz co? Słucham?" Lewy odzyskał skuteczność już w 3. min hitowego meczu z Bayerem Leverkusen - skomentował Michał Pol.
Jeszcze w pierwszej połowie Robert Lewandowski skompletował dublet, dzięki czemu dogonił w klasyfikacji strzelców Bundesligi Erlinga Haalanda.
Do przerwy Bayern prowadził 5:0, udowadniając, która drużyna rządzi w lidze niemieckiej.
Adam Kłos17 Oct 2021 · 15:57
Źródło: Twitter