MŚ 2022 - kod promocyjny na zakłady bukmacherskie na mundial w Katarze | Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

Dodał: Aleksander Nowomiejski,Wczoraj | 16:20

Na odbywający się w Katarze Mundial kody promocyjne dostępne są u bukmacherów. Dzięki nim można uzyskać powitalne bonusy bukmacherskie, które mogą ułatwić typowanie piłkarskich MŚ 2022. Kod promocyjny na Katar 2022 pozwala aktywować promocje podczas zakładania konta. Jak wykorzystać kod promocyjny na mistrzostwa świata? Którzy bukmacherzy przygotowali taką ofertę? Opisaliśmy to poniżej.

Kody promocyjne MŚ 2022 Katar - bonusy na start

Dostępne kody promocyjne na Mistrzostwa Świata 2022 aktywują bonusy powitalne. W tabeli poniżej prezentujemy listę bonusów, które dostępne są na dla nowych graczy u czołowych bukmacherów. Szczegółowo promocje, a także wymagane kody promocyjne, opisujemy w dalszej części tekstu.

Bukmacher   Wartość bonusów  SPRAWDŹ KOD
Superbet  3755 PLN  Sprawdź
STS 1660 PLN  Sprawdź
Fortuna 835 PLN  Sprawdź
Totalbet 5239 PLN  Sprawdź
eWinner 610 PLN  Sprawdź
 PZBuk  1050 PLN  Sprawdź
 ETOTO  100 PLN  Sprawdź

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Warunkiem ich aktywowania jest wpisanie kodu bonusowego. Mistrzostwa Świata 2022 trwają od 20 listopada do 18 grudnia, a promocje można wykorzystać na typowanie zakładów na Mundial.

Kody promocyjne Mundial 2022 u bukmacherów

Poniżej opisujemy kody promocyjne na mistrzostwa świata dostępne u bukmacherów. W każdym przypadku oferta bonusowa jest nieco inna, ale niezmienne jest to, że większość dostępnych promocji można przeznaczyć na typowanie mundialu Katar 2022. Kody promocyjne są niezbędne, aby aktywować bonusy o podanych wartościach. 

Kod promocyjny Katar 2022 - Superbet [NAJWYŻSZY BONUS]

Pierwszym bukmacherem z kodem promocyjnym na Mundial 2022 jest Superbet. Zakładając konto poprzez TEN LINK z kodem MECZYKI można uzyskać bonusy powitalne o łącznej wartości 3755 zł.

Jakie bonusy otrzymują nowi gracze po rejestracji z naszym kodem? Są to: darmowy zakład w kwocie 35 zł, tydzień bez ryzyka (cashback) do 3500 zł, bonus od pierwszej wpłaty o wartości 200 zł oraz bonus za pobranie aplikacji o wartości 20 zł.

Superbet

Kod promocyjny MŚ 2022 - STS [NAJWYŻSZY BONUS]

Na mistrzostwa świata kod promocyjny przygotował STS. Jeśli nowy gracz podczas rejestracji TUTAJ wpisze kod MECZYKI, może aktywować bonusy powitalne o wartości 1660 zł.

W skład pakietu powitalnego wchodzą takie bonusy jak zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 100 zł na pierwszy kupon, bonus od trzech pierwszych wpłat na konto do 1500 zł oraz bonus za wykonanie sześciu zadań od bukmachera o wartości 60 zł. 

STS kod promocyjny

Kod promocyjny Mistrzostwa Świata - Fortuna [NAJWYŻSZY BONUS]

Kod promocyjny na Mundial w Fortunie pozwala uzyskać trzy bonusy. Rejestracja dostępna jest TUTAJ z kodem MECZYKI. Wartość całego pakietu powitalnego wynosi 635 zł. 

Fortuna nowym graczom, którzy zarejestrują się z naszym kodem promocyjnym, proponuje dwa darmowe zakłady (freebety) o łącznej wartości 35 zł, a ponadto zakład bez ryzyka (cashback) do 600 zł.

Fortuna kod promocyjny

Kod promocyjny Katar - Totalbet

Na turniej Katar 2022 kod promocyjny oferuje Totalbet. Gracze mają okazję aktywować pakiet powitalny po rejestracji TUTAJ z wykorzystaniem kodu MECZYKI. Całkowita wartość bonusów przygotowanych przez Totalbet wynosi nawet 5239 zł. 

Pełny pakiet bonusowy, dostępny przy rejestracji z dostępnym u nas kodem, składa się z darmowych zakładów (freebetów) o łącznej wartości 39 zł, zakładu bez ryzyka (cashback) do 200 zł a także bonusu od depozytu do kwoty 5000 zł.

Totalbet kod promocyjny

Kod promocyjny MŚ 2022- eWinner

Gracze podczas rejestracji u bukmachera eWinner mogą otrzymać bonusy na start. Kod promocyjny na mistrzostwa świata, podczas zakładania konta TUTAJ, umożliwia uwolnienie bonusów. Treść kodu to MECZYKI, a wartość promocji powitalnej wynosi 610 zł. 

Co wchodzi w skład bonusów dla nowych graczy? Jest to zakład bez ryzyka (cashback) do 110 zł, a także bonus 50% od drugiego depozytu do kwoty 500 zł.

eWinner kod promocyjny

Kod promocyjny Mundial - Betclic

Oferta powitalna dostępna jest dla nowych graczy Betclic. Kod promocyjny na mistrzostwa świata 2022, przy rejestracji TUTAJ, ma treść MECZYKI. Obecnie dostępny jest jeden bonus powitalny, który ma wartość 200 zł.

Flagowym bonusem powitalnym w Betclic jest zakład bez ryzyka (cashback) o wartości 200 zł. Bonus przyznawany jest w formie freebetu.

Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Mistrzostwa Świata 2022 - Fuksiarz

Bonus powitalny u bukmachera Fuksiarz ma wartość 500 zł. Dostępny jest on podczas rejestracji w TYM MIEJSCU. Warunkiem jest wpisanie kodu promocyjnego na mundial, którego treść brzmi MECZYKI. 

Nowi gracze w Fuksiarzu otrzymają zakład bez ryzyka (cashback). Maksymalny zwrot z tytułu przegranego zakładu wynosi 500 zł. Jest to podstawowy element promocji powitalnej u tego bukmachera.

Fuksiarz kod promocyjny

Kod promocyjny Mundial 2022 - PZBuk

Bukmacher z ofertą powitalną to także PZBuk. Zarejestrować konto można poprzez podany LINK bezpośrednio z naszej strony. Kod promocyjny na Mundial 2022 ma treść MECZYKI. Bonusy mają wartość 1050 zł. 

Dostępne są dwa bonusy dla nowych graczy, a są nimi: darmowy zakład (freebet) o wartości 50 zł oraz zakład bez ryzyka (cashback) do maksymalnie 1000 zł.

PZBuk kod promocyjny

Kod promocyjny Mistrzostwa Świata - Betfan

Wśród bukmacherów z kodem promocyjnym na Katar 2022 znalazł się też Betfan. Konto na stronie bukmachera założymy m.in. poprzez TEN LINK. Treść kodu uprawniającego do odbioru bonusu brzmi MEGABONUS. Wartość bonusu na start u bukmachera to 300 zł.

W przypadku założenia konta z podanym wyżej kodem, gracz dostęp do jednej, flagowej promocji powitalnej w Betfanie. Jest nią bonus 200% od pierwszej wpłaty do maksymalnie 300 zł. Gracz wpłacając 150 zł, może zatem uzyskać 450 zł na grę. Minimalna wpłata uprawniająca do skorzystania z bonusu to 50 zł.

Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Katar 2022 - ETOTO

Bonus powitalny dla nowych graczy można znaleźć także w ofercie ETOTO. Rejestracja dostępna jest po kliknięciu w TEN LINK. W tym przypadku kod promocyjny na Mundial 2022 ma treść MECZYKI. Jest on wymagany, aby aktywować promocję na start.

W ETOTO obecnie dostępny jest bonus 200% od pierwszej wpłaty na konto depozytowe, do maksymalnej kwoty 100 zł. 

ETOTO kod promocyjny

Kod promocyjny MŚ 2022 - LVBet

Przyglądamy się też ofercie powitalnej LVBet, który przygotował bonusy dla nowych graczy. Podobnie jak w opisanym wyżej przykładzie kod promocyjny Katar 2022 nie jest wymagany, ale gracz uzyskać bonusy rejestrując się poprzez LINK. Wartość pakietu powitalnego to 3353 zł. 

Po założeniu konta poprzez nasz link gracz może uwolnić takie bonusy jak: darmowy zakład (freebet) w kwocie 20 zł, zakład bez ryzyka (cashback) do 333 zł, a takżę bonus od dwóch pierwszych wpłat na konto do 3000 zł.

LVBet kod promocyjny

Kody promocyjne Mundial 2022 - informacje o turnieju

Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2022 (kody promocyjne na bonusy bukmacherskie podaliśmy w tekście) potrwają od 20 listopada do 18 grudnia. Miejscem zmagań jest tym razem Katar. Po raz ostatni na imprezie występują 32 reprezentacje narodowe, a tytułu mistrzowskiego broni będzie Francja. 

Drabinka Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

W sumie podczas imprezy odbędą się 64 mecze, rozegrane na ośmiu stadionach przygotowanych na mistrzowski turniej. Poza rywalizacją w fazie grupowej zespoły walczyć będą w 1/8 finału, ćwierćfinałach, półfinałach, meczu o 3 miejsce i wielkim finale. Ten zostanie rozegrany 18. grudnia na Lusail Stradium. 

Grupy MŚ 2022 Katar

Na turnieju obecne są następujące reprezentacje, które podzielone zostały na osiem grup:

  • Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia
  • Grupa B: Anglia, Iran, USA, Walia
  • Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska
  • Grupa D: Francja, Australia, Dania, Tunezja
  • Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia
  • Grupa F: Belgia, Kanada, Maroko, Chorwacja
  • Grupa G: Brazylia, Serbia, Szwajcaria, Kamerun
  • Grupa H: Portugalia, Ghana, Urugwaj, Korea Południowa

Reprezentacja Polski swoje grupowe mecze rozegrała 22 listopada z Meksykiem, 26 listopada z Arabią Saudyjska i 30 listopada z Argentyną. W meczu 1/8 finału zagraliśmy z Francją, 4 grudnia.

Sprawdź pozostałe artykuły:

Wybrane kody promocyjne na MŚ 2022

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

zobacz kod
Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

zobacz kod
STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

zobacz kod
Superbet

Bonusy o łącznej wartości 3755 PLN, w tym pierwszy tydzień gry bez ryzyka, do 3500 PLN.

Fortuna

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet 

STS

100 PLN zakład bez ryzyka + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

Ewinner

Zwrot 110 PLN za pierwszy przegrany zakład BEZ OBROTU + 500 PLN od drugiej wpłaty.

0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020