LVBet rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w LVBet

LVBet rejestracja - sprawdź jak najlepiej założyć konto w LVBet
LVBet / Meczyki.pl
Autor: Aleksander Nowomiejski29 sty 2021 | 16:23
0
Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher LV Bet oferuje dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 3333 zł. W skład tego pakietu startowego wchodzą: zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł oraz bonus od dwóch pierwszych wpłat w wysokości 3000 zł. W tym tekście wyjaśniamy, jak skorzystać z tych promocji, by skutecznie zrealizować warunki obrotu środkami bonusowymi. Przybliżamy też pełną ofertę zakładów i bonusów. Informujemy także, jak wygląda dostępna w LVBet rejestracja dla nowych użytkowników. Zapraszamy.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. LVBET rejestracja
 2. LVBET rejestracja - regulamin
 3. LVBET rejestracja - bonusy na start
 4. Bonusy u pozostałych bukmacherów
 5. LVBET rejestracja - oferta zakładów
 6. LVBET rejestracja - obsługa klienta

LVBET rejestracja, jak założyć konto?

LVBET to legalnie działający na polskim rynku bukmacher, który swoją działalność rozpoczął w 2016 roku. Klienci mają do wyboru stawianie zakładów online lub też w licznych punktach stacjonarnych.

Ponadto, LVBET aktywnie wspiera polski sport, będąc sponsorem głównym trzech klubów piłkarskich - Wisły Kraków, Arki Gdynia oraz Garbarni Kraków, a także sponsorem sponsorem oficjalnym Widzewa Łódź, Wisły Płock, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec i koszykarskiego Śląska Wrocław.

LVBET rejestracja

LVBet - rejestracja konta

Założenie konta w LVBET jest niezwykle łatwe. Wystarczy wejść na stronę www.lvbet.pl, a następnie w prawym górnym rogu poszukać przycisku “REJESTRACJA”. 

Krok 1

Pojawi nam się wówczas pierwsze okno, gdzie będziemy musieli uzupełnić takie dane jak:

 • imię
 • nazwisko
 • narodowość
 • numer PESEL

lvbet krok 1

Krok 2

Na tym etapie należy uzupełnić takie dane jak:

 • adres e-mail
 • login
 • hasło
 • numer telefon

Koniecznie jest również potwierdzenie pełnoletności, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzenie, że wszystkie podane przez nas dane są prawdziwe.

lvbet krok 2 rejestracja

Krok 3

Już po wykonaniu tego kroku nasze konto zostanie utworzone, jednak będzie miało ono liczne ograniczenia. Żeby móc w pełni z niego korzystać, należy przejść do kroku trzeciego, a w nim podać takie dane jak:

 • imię
 • nazwisko
 • płeć
 • datę urodzenia
 • dokładny adres zamieszkania
 • kod pocztowy
 • numer PESEL
 • numer konta bankowego

Na koniec do wypełnionych danych należy dodać skany obu stron dokumentu tożsamości (np. dowodu osobistego).

Gdy wykonamy wszystkie trzy kroki, a następnie pozytywnie przejdziemy weryfikację, nasze konto będzie już w pełni aktywne.

LVBET rejestracja na urządzeniu mobilnym

Zarejestrować się w LVBET można również za pomocą urządzenia mobilnego. Wystarczy wejść przez telefon z poziomu przeglądarki na stronę bukmachera, a następnie wykonać wszystkie te same kroki, co w przypadku rejestracji przez komputer.

lvbet aplikacja mobilna

Gdy już wybierzemy jedną z opisanych dróg założenia konta, możemy również zainstalować aplikację mobilną, dającą graczowi wiele unikalnych korzyści. 

Sprawdź bonusy bukmacherskie:

LVBET rejestracja - aplikacja mobilna

Dzięki aplikacji mobilnej LVBET mamy dostęp do takich funkcji jak:

 • pełna oferta zakładów przedmeczowych i LIVE
 • match tracker (wizualizacje zdarzeń sportowych na żywo)
 • szybkie wpłaty i wypłaty
 • cash-out
 • zakłady wirtualne

Niestety aplikacji mobilnej LVBET nie można znaleźć w Sklepie Play. Jak więc mogą pobrać ją użytkownicy posiadający system Android?

Krok 1

Zezwól na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play. Taką opcję znajdziemy w ustawieniach. Następnie należy poszukać opcji bezpieczeństwo/zabezpieczenia i w tym miejscu będziemy mogli udzielić stosownego zezwolenia. 

W zależności od Twojej wersji Androida, niewykluczone, że będziesz musiał najpierw rozwinąć zakładkę “więcej” lub “ustawienia dodatkowe”.

Krok 2

Wejdź na stronę https://lvbet.pl/ i przejdź na stronę główną serwisu. W zakładce “Aplikacja” kliknij “Pobierz“.

Krok 3

Z twoich powiadomień na telefonie wybierz lvbet.apk. To powinno rozpocząć instalację. 

promocje lvbet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

LVBET rejestracja - regulamin

Nie każdy może jednak legalnie założyć konto w LVBET. Aby to zrobić, trzeba mieć oczywiście ukończone 18 lat, co bukmacher weryfikuje już podczas rejestracji, prosząc o skany dowodu tożsamości.

Ponadto, z usług zakładów bukmacherskich LVBET nie mogą korzystać jego pracownicy, właściciele klubów i drużyn biorących udział w danym zdarzeniu, a także osoby mające sądowy zakaz udziału w grach hazardowych.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

LVBET rejestracja - bonusy

Zakłady bukmacherskie LVBET mają dla swoich nowych użytkowników specjalne promocje na start, takie jak freebet w wysokości 20 zł czy bonusy od pierwszej i drugiej wpłaty

LVBET rejestracja - freebet na start

LVBet - bonus freebet - darmowy zakład

Czytelnicy portalu meczyki.pl mogą liczyć na otrzymanie od LVBET darmowego zakładu w wysokości 20 zł, który należy wykorzystać w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. 

Co należy zrobić aby freebet trafił na nasze konto? Po ukończeniu rejestracji wystarczy napisać do LVBET e-mail, tytułując go: “Bonus bez depozytu”.

Otrzymamy wówczas na nasze konto gracza darmowy zakład w wysokości 1 zł, jednak z mnożnikiem x20. Tak naprawdę jego wartość wyniesie więc 20 zł. Bonus musimy wykorzystać za jednym razem. Nie ma możliwości podzielenia go na kilka zakładów.

Jak obrócić freebet?

Jakie warunki ma spełniać kupon zagrany za freebet? Muszą znaleźć się na nim przynajmniej trzy zdarzenia, kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.25, a łączny kurs całego zakładu to minimum 2.50.

Należy pamiętać, że aby środki bonusowe można było wypłacić, trzeba wcześniej dokonać ich obrotu. W jaki sposób? Zagrać za dwukrotność naszej ewentualnej wygranej, po kursie przynajmniej 2.00. Jeśli zagramy zakłady akmulowane (wielokrotne), wówczas chociaż jedno zdarzenie musi mieć kurs minimalny 1.50

LVBET rejestracja - bonus od pierwszej i drugiej wpłaty

LVBet - bonus od depozytu - bonus od pierwszej wpłaty

LVBET ma dla nowych użytkowników także promocję polegającą na podwojeniu pierwszej wpłaty (do 1000 zł) i drugiej (do 500 zł). Łącznie można więc dostać od bukmachera dodatkowe 1500 zł na grę. 

Minimalny depozyt zaliczający się do promocji to 50 zł, a żeby takie bonusy otrzymać, należy również podczas wpłaty zaznaczyć opcję “bonus z mnożnikiem”.

Zasady samego przyznania bonusu przez LVBET wyglądają dość skomplikowanie, jednak postaramy się wyjaśnić wszystko na przykładzie:

Dostajemy bonus stanowiący zaledwie 1% depozytu, ale ma on mnożnik kursu całkowitego x100. Powiedzmy więc, że wpłacamy na nasze konto 1000 zł. Zgodnie z opisaną wyżej zasadą, otrzymujemy wtedy 10 zł, za które musimy zawrzeć zakład. 

LVBET pobiera jeszcze obowiązkowy podatek w wysokości 12%, a więc w rzeczywistości stawka kuponu to 8.80 zł. Wówczas kurs naszego kuponu zostanie pomnożony jeszcze przez 100, np. 2,50 x 100 = 250. W tym przypadku możemy więc wygrać 2200 zł, bo: 10zł x 0.88 x 2.50 x 100 = 2200 zł.

Przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie

Zakłady zagrane za bonusowe środki muszą składać się z minimum trzech zdarzeń, natomiast łączny kurs nie może być mniejszy niż 2.50. W przypadku kuponów wielokrotnych - każdy z typów musi osiągnąć kurs minimalny 1.25.

Jeśli chcemy uzyskać możliwość wypłaty bonusowych środków, musimy dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconym depozytem. Każdy zakład musi wówczas mieć kurs nie mniejszy niż 2.00, a w zakładach wielokrotnych przynajmniej jedno zdarzenie powinno odznaczać się kursem minimalnym 1.50

Mniejszy depozyt też może dać bonus

Chociaż wspomnieliśmy, że minimalna wpłata zaliczana do promocji to 50 zł, LVBET ma też coś dla tych, którzy zdecydowali się na niższy depozyt.

lvbet bonus za mniej niz 50 zl

Jeśli wpłaciliśmy kwotę mieszczącą się w granicach 10.00 - 49.99 zł, możemy otrzymać bonus jeśli wyślemy do bukmachera e-mail, w tytule wpisując: “Bonus powitalny”. Tacy gracze też otrzymają specjalny mnożnik, umożliwiający skorzystanie z bonusu.

Warunki obrotu są tu dokładnie takie same, jak w przypadku większych wpłat.

LVBET rejestracja - promocje dla wszystkich graczy

LVBet - inne bonusy i promocje

Wyżej opisaliśmy Wam bonusy przysługujące nowym graczom LVBET. Bukmacher nie zapomina jednak o swoich stałych użytkownikach, oferując im różnego rodzaju promocje.

LVBET rejestracja - “Multikozak”

“Multikozak” to szansa na zwiększenie wygranej w przypadku dużej liczby meczów na kuponie. Im więcej zdarzeń w naszym zakładzie - tym więcej LVBET dodaje do ewentualnej wygranej. 

Jeśli więc nasz kupon będzie składał się z czterech meczów - dostaniemy od bukmachera dodatkowe 7.5% od wygranej. Pięć zdarzeń to już dodatkowe 10%. Najwięcej zyskają gracze, którzy zdecydują się na zakład złożony z ośmiu lub większej liczby typów - aż 25%.

Żeby nasz kupon zaliczał się do “Multikozaka” musi być zagrany za minimum 10 zł, a jego kurs nie może być niższy niż 3.00

LVBET rejestracja - “Bezpieczny kupon”

To z kolei ciekawa opcja dla tych, którym często na kuponie nie wchodzi jeden mecz. Jeśli bowiem zakład będzie składał się przynajmniej z pięciu zdarzeń, a jedno okaże się nietrafione, wtedy LVBET zwróci graczowi postawioną stawkę. Musi ona wynieść jednak minimum 20 zł.

Maksymalnie natomiast można w ten sposób “odzyskać” 50 zł za jeden zakład. 

promocje lvbet
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

>>Przejdź na stronę LVBet.pl<<

LVBET rejestracja - bonusy za karnet

Wspominaliśmy już, że LVBET jest sponsorem kilku znanych polskich drużyn. Nie zapomina też o ich kibicach, oferując im 50 zł bonusu za to, że posiadają karnet na mecze danego klubu.

W ten sposób bukmacher wynagradza fanów Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź, Wisły Płock i Stali Mieiec.

Otrzymanie bonusu łączy się z koniecznością czterokrotnego obrotu otrzymanej stawki, po kursie minimalnym 1.75. Oferta jest oczywiście skierowana jedynie do pełnoletnich kibiców.

Sprawdź kody promocyjne:

LVBET rejestracja - oferta zakładów

Warto wspomnieć też o tym co w LVBET najważniejsze - samej ofercie zakładów. Wydaje się, że każdy może w niej wybrać coś dla siebie. Wśród dostępnych dyscyplin - w zakładach przedmeczowych - znajdziemy zarówno sporty najbardziej popularne, takie jak piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy tenis, jak i te bardziej niszowe - rzutki, squash czy surfing.

Największy wybór zdarzeń do obstawienia jest oczywiście związany z piłką nożną. Można tu obstawiać rozgrywki niemal z całego świata, a same możliwości typów są bardzo urozmaicone. 

LVBET - zakłady na żywo

lvbet zaklady na zywo

LVBET oferuje oczywiście swoim graczom również zakłady na żywo. Tu oferta też jest mocno rozbudowana. a typerzy oprócz klasycznej sportowej rywalizacji, mogą obstawiać choćby wynik zmagań e-sportowców. 

Zakłady LIVE można zawierać zarówno przez komputer, jak i aplikację mobilną. 

LVBET - sporty wirtualne

lvbet sporty wirtualne

LVBET idzie z duchem czasu, podobnie jak większość legalnych bukmacherów, oferując swoim użytkownikom obstawianie sportów wirtualnych.

Czym owe sporty wirtualne w ogóle są? To rozgrywki generowane komputerowo. Wyglądają trochę jak mecze toczone w Football Managerze. Zaletą tego typu zakładów jest z pewnością szybkość ich rozstrzygnięcia.

Czekamy na nie bowiem maksymalnie kilka minut, a sama rozgrywka też przebiega błyskawicznie. Po chwili wiemy więc, czy nasz zakład jest trafiony.

LVBET proponuje swoim graczom wirtualną piłkę nożną, tenis i wyścigi.

Było o plusach, trzeba wspomnieć też o minusie tego typu zakładów. To z pewnością jeszcze większa nieprzewidywalność niż w przypadku klasycznego typowania rzeczywistych rozgrywek. Raczej trudno jest tu o rzetelną analizę. Chodzi bardziej o dobre wyczucie i jeszcze większą dawkę szczęścia. 

LVBET - obsługa klienta

Jeśli mamy jakiś problem lub pytanie związane z zakładami bukmacherskimi LVBET, możemy oczywiście skontaktować się z obsługą klienta. Mamy do wyboru trzy opcje.

Czat na żywo

Najszybszym sposobem będzie bez wątpienia skorzystanie z czatu na żywo. Znajdziemy go w prawym dolnym rogu strony, pod postacią przycisku z żółtym kółkiem. Klikając w niego, zostaniemy połączeni z konsultantem, który postara się rozwiązać nasz problem i odpowiedzieć na nurtujące pytania. 

Formularz kontaktowy

Inną opcją jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce “POMOC”. Tu jednak z pewnością poczekamy na odpowiedź dłużej niż w przypadku kontaktu przez czat.

E-mail

Jeśli takie formy skontaktowania się z LVBET nam nie odpowiadają, możemy napisać też klasycznego e-maila na adres: pomoc@lvbet.pl 

Zanim jednak zdecydujemy się napisać do obsługi klienta, sprawdźmy czy odpowiedzi na nasze pytania nie znajdziemy w “FAQ”. Trafimy tam przez zakładkę “POMOC”.

Bukmacher LVBet - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

PAKIET POWITALNY

Zakład bez ryzyka 333 PLN oraz bonus do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie i do 1000 PLN przy drugiej wpłacie. Bukmacher polecany przez Kubę Błaszczykowskiego.

logo meczyki
koszulka bukmachera logo meczyki
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN