Obstawianie boksu | zakłady bukmacherskie na boks

Dodał: Aleksander Nowomiejski,26 Lip 2022 | 12:36

U legalnych bukmacherów można znaleźć zakłady bukmacherskie na boks. Obstawianie boksu jest jedną z częściej wybieranych kategorii zakładów, a popularność tego sportu nadal jest spora wśród graczy. U których bukmacherów jest możliwe obstawianie boksu? Jak wyglądają zakłady bukmacherskie na boks? Czy dostępne są bonusy na obstawianie boksu? Wszystko opisujemy w tym artykule.

Na skróty:

 1. Boks obstawianie - bonusy powitalne dla graczy
 2. Obstawianie boksu
 3. Obstawianie boksu - jak obstawiać?
 4. Obstawianie boksu - porady
 5. Zakłady bukmacherskie na boks - gdzie obstawiać?

Boks obstawianie - bonusy powitalne dla graczy

Obstawianie boksu dostępne jest u bukmacherów, którzy oferują bonusy powitalne. Można je aktywować rejestrując się za pomocą linków umieszczonych w tabeli, którą prezentujemy poniżej.

[kody_promo]

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Można je użyć typując zakłady bukmacherskie na boks.

Obstawianie boksu

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, obstawianie boksu cieszy się zainteresowaniem graczy. Ofertę zakładów bukmacherskich na boks mają wszyscy czołowi bukmacherzy, a wielu z nich nie ogranicza się jedynie do największych bokserskich wydarzeń. Specyfika tej dyscypliny pozwala na jej typowanie przez cały rok, bowiem gale odbywają się praktycznie co tydzień.

Im większa ranga wydarzenia, tym szersza będzie oferta zakładów bukmacherskich na konkretne walki bokserskie. Największe walki mistrzowskie czy starcia uznanych pięściarzy generują spore wyniki oglądalności i podobnie jest z bogatą listą zakładów bukmacherskich. Mniej prestiżowe starcia w dużej mierze ograniczają się do wyboru zwycięzcy danego pojedynku lub sposobu jego zakończenia. 

W ostatnich latach sporty walki, obok tenisa i piłki nożnej, znajdują się w ścisłej czołówce zakładów bukmacherskich. Boks nieco ustępuje miejsca nadal rozwijającemu się MMA, ale nadal jest wiodącą dyscypliną w kategorii sportów walki. Co dokładnie można obstawiać w przypadku boksu? O tym piszemy poniżej.

Obstawianie boksu - jak obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na boks można podzielić na kilka rodzajów. Najbardziej oczywiste zdaje się być typowanie końcowego rozstrzygnięcia danej walki, to jednak nie jedyna możliwość. Prezentujemy najpopularniejsze zakłady bukmacherskie na boks. 

Boks obstawianie walk

Obstawianie boksu, to często wybór zwycięzcy danej walki. Jest to podstawowy i najpopularniejszy typ zakładów. Gracze wybierają który z dwóch pięściarzy ostatecznie wygra. Przy takim zakładzie nie ma znaczenia sposób zakończenia walki, a jedynie jej końcowe rozstrzygnięcie. 

Boks obstawianie gali

Obstawianie całej gali bokserskiej jest mniej popularne, ale może wiązać się z np. możliwością uzyskania dodatkowego bonusu. Przykładowo: jeśli gracz wytypuje poprawnie wyniki kilku walk podczas gali, może otrzymać freebet lub inny bonus. Takie oferty pojawiają się jednak sporadycznie, przy okazji wydarzeń którym partneruje dany bukmacher. 

Boks obstawianie sposobu zakończenia walki

Kolejną możliwością obstawiania boksu, jest wybór sposobu zakończenia danego pojedynku. Walka bokserska może toczyć się na pełnym dystansie (rozstrzygnięcie na punkty), zakończyć przez KO (nokaut), TKO (techniczny nokaut) czy dyskwalifikację. Zazwyczaj bukmacherzy oferują jedną z dwóch dróg wyboru: walka w pełnym dystansie lub zakończona przed czasem. Oczywiście taki zakład może być połączony z wyborem triumfatora pojedynku (np. zawodnik 1, wygrana na punkty), co zapewnia wyższy kurs. Nie zawsze jednak jest to wymóg i gracze mogą wybrać po prostu sposób zakończenia starcia, bez wskazywania zwycięzcy.  

Boks obstawianie czasu zakończenia walki

Gracze mogą znaleźć zakłady bukmacherskie na boks, które określają czas trwania pojedynku. Może być to przedział rundowy np. walka zakończy się w rundach 1-3 lub 3-6. Może być to także zakład, na konkretną rundę zakończenia starcia. Podobnie jak przy sposobie zakończenia walki, tak i w tym przypadku zdarza się łączenie zakładów (np. zawodnik 2, wygrana w rundach 1-3), co jednak nie musi być wymagane. 

Boks obstawianie zakładów specjalnych

Opisane wyżej kategorie zakładów są często spotykane przy okazji boksu. Obstawianie możliwe jest także na inne rodzaje zdarzeń, które pojawiają się w ofercie dla czołowych walk. Warto tu wymienić np. liczbę punktów zdobytych przez zawodników na kartach sędziowskich. Czasem bukmacherzy oferują też zakłady na liczenie, czyli tzw. knockdown, danego zawodnika. W niektórych przypadkach zakłady dotyczą tego, czy dana walka w ogóle się odbędzie i/lub odbędzie w konkretnym przedziale czasowym.

Sprawdź kody promocyjne:

Obstawianie boksu - porady

Znając już potencjalne zakłady bukmacherskie na boks, warto wiedzieć, jak zabrać się za samo obstawianie. Boks to sport złożony, który wymaga znajomości tematu. Poniżej prezentujemy kilka porad, które ułatwią obstawianie boksu. 

Analiza zawodników

Najprostszym sposobem na skuteczne obstawianie boksu jest dobra analiza zawodników. Warto wiedzieć jaki styl ma dany zawodnik, czy lubi kończyć walki przed czasem czy też walczyć na pełnym dystansie. Być może walczy z pozycji odwrotnej lub często wchodzi w klincz. Warto sprawdzić czy jego atutami są szybkość, odporność na ciosy i poruszanie się po ringu. Znając mocne i słabe strony obu pięściarzy, łatwiej przewidzieć kto komu sprawi większe problemy. 

Śledź przygotowania

Zazwyczaj publikowane nagrania z przygotowań ukazują zawodników z jak najlepszej strony. Czasem można jednak znaleźć medialne doniesienia o ich problemach, takich jak zbijanie wagi, drobne urazy czy choćby problemy kondycyjne. Trudności podczas obozu przygotowawczego mogą się przełożyć na dyspozycję w walce. Obstawianie boksu będzie skuteczniejsze, jeśli gracz potrafi takie sytuacje przewidzieć. 

Sprawdź rekord zawodników

Często do ringu wychodzą zawodnicy niepokonani w kilkunastu walkach, co może sugerować, że są potencjalnie faworytami danego pojedynku w oczach bukmacherów. Warto jednak prześledzić z kim do tej pory się mierzyli. Praktyką wielu promotorów jest sztuczne nabijanie rekordu swoich pięściarzy. Może się okazać, że zawodnik z rekordem 10-0 tak naprawdę nie walczył z poważnym rywalem, a nawet legitymujący się przeciętnymi wynikami przeciwnik zdoła go pokonać. 

Kategoria wagowa

To w jakiej wadze odbędzie się pojedynek, może mieć spory wpływ na zakłady bukmacherskie. Boks dzieli się na kilkanaście kategorii, a zawodnicy często w trakcie kariery przechodzą z jednej kategorii wagowej do innej. Jeśli dany pięściarz musi zbijać sporo kilogramów aby zmieścić się w limicie, to może odbić się na jego kondycji. Z drugiej strony lżejsi zawodnicy przechodzący o dwie lub trzy kategorie wyżej, będą mieli coraz większe problemy z siłą ciosu rywala. Kategoria wagowa nie pozostaje bez znaczenia w kwestii sposobu zakończenia walki. Im wyższa waga, tym mocniejsze ciosy, co potencjalnie może przekładać się na szybsze zakończenie walki przed czasem. Ta prawidłowość dotyczy jednak mniej znanych i doświadczonych pięściarzy. Czołowi bokserzy potrafią rozgrywać taktycznie starcia w pełnym dystansie i nie “podpalają się” na jeden cios. 

Prestiż pojedynku

Dla pięściarzy każda walka jest ważna, bowiem nie rywalizują oni co tydzień, a co najwyżej kilka razy w roku lub rzadziej. Jednak im większa jest stawka danej walki, tym bardziej rosną oczekiwania. Stąd obstawianie boksu na walki mistrzowskie wiąże się z większą liczbą zdarzeń w ofercie bukmacherów, sami zawodnicy przywiązują jeszcze większą wagę do przygotowań. Częściej też decydują się na bardziej taktyczne podejście, niż samą ringową bijatykę. 

Ocena kursów bukmacherskich

Przed obstawianiem boksu warto sprawdzić i przeanalizować kursy bukmacherskie. Mogą one ułatwić ocenę danego pojedynku lub zwrócić uwagę, że być może pominęliśmy coś podczas przeglądania statystyk przed daną walką. Czasem można też znaleźć interesujące, wyższe kursy na dane starcie.

Obstawianie pozostałych dyscyplin:

Zakłady bukmacherskie na boks - gdzie obstawiać?

Obstawianie boksu możliwe jest u praktycznie wszystkich, legalnych bukmacherów w Polsce. Oferta na poszczególne walki może się różnić, tak samo jak bonusy powitalne. Poniżej prezentujemy promocje na start, które dostępne są u bukmacherów. 

STS - boks obstawianie

Obstawianie boksu jest dostępne u bukmachera STS. Rejestrując się TUTAJ z kodem bonusowym o treści MECZYKI można uzyskać najwyższy pakiet powitalny od bukmachera o wartości 1660 zł. W jego skład wchodzą:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 100 PLN
 • Bonus od trzech pierwszych wpłat 1500 PLN
 • Bonus za wykonanie zadań 60 zł

STS kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie. Można je przeznaczyć m.in. na obstawianie boksu. 

Fortuna - boks obstawianie

Kolejnym bukmacherem oferującym zakłady bukmacherskie na boks jest Fortuna. Założenie konta poprzez TEN LINK i użycie kodu MECZYKI pozwala aktywować bonusy powitalne o wartości 830 zł. Cały pakiet bonusów na start wygląda następująco:

 • Darmowy zakład (freebet) 20 PLN
 • Darmowy zakład (freebet) 10 PLN
 • Zakład bez ryzyka (cashback) 600 PLN
 • Bonus 50% od drugiej wpłaty 200 PLN

Bukmacher Fortuna - bonusy i promocje

Bonusy o tej wartości dostępne są wyłącznie po rejestracji z naszym kodem promocyjnym. Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, zatem można skorzystać ze wszystkich dostępnych promocji na obstawianie boksu. 

Superbet - boks obstawianie

Bukmacher Superbet ma w ofercie zakłady bukmacherskie na boks, a także najwyższy bonus powitalny z naszym kodem. Konto można założyć TUTAJ z kodem rejestracyjnym MECZYKI, co aktywuje promocje o wartości 1555 zł, które szczegółowo prezentują się tak:

 • Darmowy zakład (freebet) 35 PLN
 • Tydzień bez ryzyka (cashback) 1300 PLN
 • Bonus od depozytu 200 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Superbet - bonusy i promocje

Z użyciem bonusów bukmacherskich od Superbet można obstawiać boks. Bonusy są dostępne po użyciu kodu bonusowego o treści MECZYKI.

Betclic - boks obstawianie

W ofercie Betclic można znaleźć obstawianie boksu. Zakłady bukmacherskie na boks można wytypować m.in. przy użyciu bonusu, dostępnego z kodem promocyjnym, o wartości 200 zł. Aby go aktywować wymagana będzie rejestracja konta TUTAJ i wpisanie kodu MECZYKI. Na start bukmacher przyznaje:

 • Zakład bez ryzyka o wartości 200 zł

Bukmacher Betclic - bonusy i promocje

Dostępny bonus o tej wartości dotyczy graczy, którzy zarejestrują się poprzez link dostępny na naszej stronie. Należy pamiętać również o wpisaniu kodu promocyjnego. 

eWinner - boks obstawianie

Zakłady bukmacherskie na boks przygotowuje w swojej ofercie eWinner. Rejestracja u bukmachera TUTAJ, z kodem bonusowym o treści MECZYKI, pozwoli uzyskać bonusy. Pakiet powitalny ma wartość 610 zł, a w jego skład wchodzą:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 110 PLN
 • Bonus od drugiej wpłaty 500 PLN

eWinner kod promocyjny

Bonusy nie wykluczają się wzajemnie, aby je aktywować kod należy wpisać podczas rejestracji na stronie bukmachera.

Fuksiarz - boks obstawianie

Fuksiarz oferuje graczom obstawianie boksu. Rejestrując konto TUTAJ z kodem MECZYKI można także aktywować pakiet bonusów powitalnych. Na start bukmacher przygotował bonus o wartości 500 zł. Jest to:

 • Zakład bez ryzyka (cashback) 500 PLN

Bukmacher Fuksiarz - bonusy i promocje

U bukmachera gracze mogą także korzystać z codziennego cashbacku. Bonus powitalny, dostępny z kodem, można przeznaczyć na zakłady bukmacherskie na boks.

Bukmacherzy - kody promocyjne

Bukmacher Bonus powitalny Kod rejestracyjny
STS

Oferta powitalna 1660 PLN! 100 PLN cashback + 1500 PLN bonus od trzech pierwszych wpłat + 60 PLN za wykonanie zadań.

zobacz kod
Superbet

Bonus powitalny 1555 PLN! 35 PLN freebet, 1300 PLN tydzień bez ryzyka, 200 PLN bonus od depozytu, 20 PLN za aplikację.

zobacz kod
Fortuna

Oferta na start 830 PLN złożona z czterech bonusów! 20 PLN + 10 PLN freebet, 600 PLN cashback, 200 PLN bonus 50% od drugiego depozytu.

zobacz kod
Betclic

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon.

zobacz kod
Totalbet

Oferta powitalna 5239 PLN! 39 PLN freebety, 200 PLN zakład bez ryzyka oraz 5000 PLN bonus od pierwszego depozytu.

zobacz kod
0
Głosów: 0
Zagłosuj
Nota prawna

Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet: Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020