Totolotek rejestracja - jak najlepiej założyć konto?

Totolotek rejestracja - jak najlepiej założyć konto?
totolotek.pl / meczyki.pl
autor: Jerzy Ochota29 wrz 2020 | 15:26
0
Liczba Głosów: 0
Zagłosuj

Bukmacher Totolotek oferuje nowym użytkownikom dwa bonusy powitalne o łącznej wartości 520 zł. W skład promocyjnego pakietu startowego wchodzą: zakład bez ryzyka w wysokości 20 zł oraz bonus od depozytu w wysokości 500 zł. Aby skorzystać z tych bonusów należy przede wszystkim założyć konto na stronie internetowej bukmachera. W tym tekście wyjaśniamy, jak wygląda dostępna w Totolotku rejestracja. Zapraszamy.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Na skróty:

 1. Totolotek rejestracja
 2. Totolotek rejestracja - regulamin
 3. Totolotek rejestracja - aplikacja mobilna
 4. Totolotek rejestracja - bonusy na start
 5. Totolotek rejestracja - oferta zakładów
 6. Totolotek rejestracja - obsługa klienta
 7. Totolotek rejestracja - wpłaty i wypłaty

Jak bonusy ma dla nowych graczy Totolotek? W jaki sposób dokonać rejestracji? Co znajdziemy w ofercie zakładów i jak wyglądają wpłaty oraz wypłaty środków? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w naszym artykule.

Totolotek rejestracja

Żeby założyć konto gracza w Totolotku należy wejść na stronę www.totolotek.pl i w lewym górnym rogu kliknąć w żółty prostokąt z napisem “Zarejestruj się!”. Wówczas możemy utworzyć konto tymczasowe lub stałe.

Totolotek rejestracja - konto tymczasowe

Ukaże nam się wówczas okno z informacjami do uzupełnienia, takimi jak:

 • Imię
 • Nazwisko
 • Adres e-mail
 • Data urodzenia
 • Hasło
 • Adres i kod pocztowy
 • Płeć
 • Narodowość
 • Numer telefonu
 • Numer PESEL

W tym miejscu można także wyrazić chęć skorzystania z bonusu powitalnego. Konieczne jest ponadto zaznaczenie, że mamy ukończone 18 lat, a dobrowolnie możemy zgodzić się na otrzymywanie od Totolotka wszelkich informacji drogą elektroniczną.

Podanie tych danych wystarczy, by stworzyć konto tymczasowe, które umożliwi zawieranie zakładów i skorzystanie z bonusów powitalnych. Taka rejestracja wiąże się jednak z pewnym ograniczeniem. Nie możemy bowiem wówczas wypłacać wygranych pieniędzy na nasze konto bankowe. By taką możliwość odblokować, należy założyć konto stałe.

Totolotek rejestracja - konto stałe

W jaki sposób to zrobić? Do wcześniej podanych danych trzeba dodać wtedy skany lub zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości. Konieczne jest także przesłanie numeru rachunku bankowego, który będziemy wykorzystywać do wpłat i wypłat. 

Gdy już to zrobimy, a bukmacher pozytywnie zweryfikuje nasze konto gracza, będziemy mogli korzystać z pełni możliwości oferowanych przez Totolotka. Również wypłacać wygrane pieniądze.

Totolotek rejestracja na urządzeniu mobilnym

Konto w Totolotku można także założyć przez telefon komórkowy. W tym przypadku gracz ma dwie opcje: skorzystać z przeglądarki internetowej w swoim urządzeniu mobilnym lub zainstalować aplikację Totolotka, która także umożliwia założenie konta gracza. 

Wszystkie kroki wyglądają w takich przypadkach identycznie jak podczas rejestracji z poziomu komputera.

Totolotek rejestracja - regulamin

Należy pamiętać, że nie każdy może zarejestrować się w Totolotku. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 lat. Właśnie dlatego bukmacher podczas rejestracji prosi o przesłanie skanów lub zdjęć obu stron dokumentu tożsamości. Bez tego gracz utworzy co prawda konto tymczasowe, pozwalające na zawieranie zakładów, ale nie otrzyma możliwości wypłaty zgromadzonych środków.

Co więcej, z usług Totolotka nie mogą korzystać osoby posiadające sądowy zakaz brania udziału w grach hazardowych oraz właściciele klubów i drużyn uczestniczących w możliwym do obstawienia zdarzeniu.

Totolotek rejestracja - aplikacja mobilna

Wspominaliśmy już, że rejestracji konta w Totolotku można dokonać również dzięki aplikacji mobilnej. Daje ona zresztą graczowi dużo więcej możliwości, bo z jej poziomu realne jest także wpłacanie i wypłacanie środków, zawieranie zakładów (przedmeczowych i na żywo) czy skontaktowanie się z biurem obsługi klienta.

Jak zainstalować aplikację Totolotka na swój telefon? Wystarczy za pomocą przeglądarki na urządzeniu mobilnym wejść na stronę internetową bukmachera, a następnie poszukać zakładki “Aplikacja mobilna”. Tam należy wybrać system, który obsługuje nasz telefon - Android lub iOS. W tym drugim przypadku zostaniemy automatycznie przeniesieni do AppStore, skąd będziemy mogli pobrać aplikację.

Nieco inaczej wygląda sytuacja z Androidem. Tu po samym ściągnięciu aplikacji ze strony Totolotka musimy jeszcze wejść na telefonie w ustawienia -> prywatność -> nieznane źródła/pochodzenie i tam włączyć opcję pobierania z nieznanych źródeł. Wtedy będziemy mogli bez problemu dokonać procesu instalacji.

Rejestracja u pozostałych bukmacherów - poradniki

Totolotek rejestracja - bonusy na start

Totolotek ma dla nowych graczy promocję powitalną w postaci dwóch bonusów

 • Darmowy zakład o wartości 20 zł (Freebet)
 • Bonus od pierwszej wpłaty do 500 zł (Bonus od depozytu)

Co należy zrobić, aby z nich skorzystać? Wystarczy się zarejestrować, a następnie w odpowiednim polu wpisać kod promocyjny.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Totolotek rejestracja - darmowy zakład

Darmowy zakład - zwany też freebetem - to możliwość rozpoczęcia gry w Totolotku bez konieczności inwestowania swoich środków. Za pierwszy zakład płaci w tym przypadku bukmacher. Aby taki bonus otrzymać, po założeniu konta należy wejść w zakładkę “Wpłata”, tam znaleźć pole “Kod bonusowy” i wpisać w nim kod promocyjny: 20NASTART.

Jeśli to zrobimy, wtedy Totolotek przyzna nam 20 zł na grę. Nie można oczywiście tych pieniędzy od razu wypłacić. Konieczne jest dokonanie odpowiedniego obrotu. W tym przypadku dwukrotnego, po całkowitym kursie nie mniejszym niż 2.00. W praktyce trzeba zatem zagrać za 40 zł, by kwota zgromadzona przy pomocy freebeta przeszła z salda bonusowego na saldo główne. Wtedy pieniądze będzie można wypłacić. Co istotne, do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe.

Totolotek rejestracja - bonus od pierwszej wpłaty

Druga część oferty powitalnej od Totolotka to bonus od depozytu, pomnażający dwukrotnie pierwszą wpłatę. Zasady są proste - tyle ile wyniesie pierwszy depozyt, tyle bukmacher przyzna dodatkowo w ramach promocji. Minimalnie może to być jednak 20 zł, a maksymalnie 500 zł

By móc takie środki wypłacić, wcześniej trzeba dokonać trzykrotnego obrotu. Jeśli więc pierwsza wpłata na konto wyniosła 500 zł, a bukmacher drugie 500 zł dodał do konta gracza, to należy zagrać za łącznie 3000 zł. Wtedy odblokowana zostanie możliwość wypłaty pieniędzy na konto bankowe. Do obrotu wliczają się zakłady z minimum trzema zdarzeniami, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.35. Wymagań nie spełniają zakłady systemowe oraz rozliczone częściowo np. z powodu anulowania któregoś ze spotkań.

Totolotek rejestracja - bonus Gram Grubo

To z kolei już promocja dla wszystkich graczy, nie tylko tych, którzy dopiero założyli konto w Totolotku. Na czym polega? Dzięki temu bonusowi gracz właściwie nie traci na obowiązującym podatku. Podczas gdy w normalnych okolicznościach bukmacher pobiera 12% od zakładu (a więc mnoży stawkę x 0.88), dzięki promocji “Gram Grubo” kupony mnożone są x 1.03. W ten sposób zyskać można więc dodatkowe 14% do wygranej

Promocja obowiązuje w każdy piątek i dotyczy wszystkich dyscyplin. Kupon musi spełniać jednak pewne wymagania. Jakie? Zagrać trzeba za minimum 100 zł, a kurs takiego zakładu nie może być mniejszy niż 2.00. Co jednak ważne - bonus dotyczy zarówno zakładów przedmeczowych, jak i tych zagranych na żywo.

Działanie tej promocji warto przedstawić na przykładzie. Jeśli zagramy za 100 zł, a kurs naszego kuponu wyniesie 2.00, to zamiast 176 zł, wygramy 206 zł.

Zdarza się również, że “Gram Grubo” obowiązuje przy bardzo popularnych spotkaniach np. reprezentacji Polski, Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. Wówczas wystarczy zagrać nawet za 20 zł, by załapać się na bonus.

Totolotek rejestracja - bonus Poleć Przyjaciela

To z kolei bonus dla wszystkich graczy, którzy “sprowadzą” do Totolotka swojego znajomego. W ten sposób można otrzymać aż 70 zł na grę. Jak to zrobić? Najpierw należy wejść w zakładkę “Moje konto”, a następnie wpisać w odpowiednim miejscu dane osoby, którą chcemy zaprosić do gry.  Nasz znajomy otrzyma wówczas wiadomość na adres e-mail ze specjalnym kodem promocyjny. Wówczas powinien on użyć go podczas rejestracji.

Można w ten sposób zapraszać nieograniczoną liczbę znajomych, ale są pewne warunki. W ciągu trzech wcześniejszych miesięcy trzeba zasilić konto kwotą minimum 50 zł oraz zawrzeć zakłady za przynajmniej taką samą stawkę. 

Swoje zadania do wykonania ma tutaj także nasz znajomy. Konto musi utworzyć w ciągu 14 dni od momentu naszego zaproszenia. Powinien także w przeciągu 30 dni wpłacić na konto gracza przynajmniej 200 zł, a następnie minimum za taką kwotę zawrzeć chociaż trzy zakłady, każdy o kursie nie mniejszym niż 2.00.

Jeśli wszelkie wymagania zostaną spełnione, zapraszający lub zaproszony musi jeszcze wysłać wiadomość e-mail do Totolotka, informując o wzięciu udziału w akcji i spełnieniu warunków. Podać należy także loginy obu graczy. 

Wówczas bukmacher zasili konto użytkownika bonusem w wysokości 70 zł, który trzeba jeszcze obrócić. Jednokrotnie, po kursie minimalnym 2.00. Gdy ta sztuka się uda, zgromadzone środki będzie można wypłacić na konto bankowe.

Totolotek rejestracja - oferta zakładów

Totolotek oferuje swoim graczom szeroki wybór dyscyplin do wytypowania. Oprócz tych najpopularniejszych (piłka nożna, siatkówka, koszykówka, tenis, piłka ręczna, hokej na lodzie) są to choćby boks, badminton, baseball, Formuła 1, kolarstwo, żużel, snooker czy liczne sporty zimowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Totolotek rejestracja - zakłady na żywo

Zarówno na stronie internetowej tego bukmachera, jak i w aplikacji mobilnej dostępne są oczywiście zakłady na żywo. Wybór dyscyplin i rozgrywek jest w tym przypadku nieco bardziej ograniczony, ale i tak gracz ma z czego wybierać. Dominują tu szczególnie te popularne sporty, takie jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka.

Podczas trwania najważniejszych i najciekawszych spotkań Totolotek oferuje nawet kilkaset różnych propozycji zdarzeń do obstawienia.

Totolotek rejestracja - obsługa klienta

W razie pytań czy wątpliwości użytkownik może oczywiście skontaktować się z Totolotkiem. Jak to zrobić? Jest kilka sposobów.

Najprostszym z nich wydaje się napisanie do bukmachera na czacie, który jest dostępny w prawym dolnym rogu strony internetowej. Jeśli jednak nie odpowiada nam taka forma kontaktu, możemy także napisać wiadomość na adres e-mail: pomoc@totolotek.pl lub zadzwonić na jeden z podanych numerów telefonu.

Biuro Obsługi Klienta jest dostępne codziennie w godzinach 8.00 - 20.00. Więcej informacji o kontakcie z Totolotkiem można znaleźć po wejściu na stronie internetowej w zakładkę “Menu”, a następnie “Kontakt”.

Totolotek rejestracja - wpłaty i wypłaty

Aby wpłacić pieniądze na swoje konto gracza wystarczy utworzyć konto tymczasowe. Jeśli jednak chcemy środki wypłacić - wówczas musimy już posiadać konto stałe, a więc w pełni zweryfikowane przez bukmachera.

Totolotek rejestracja - wpłata

Jak w praktyce wygląda zasilenie konta swoimi środkami? Po zalogowaniu należy kliknąć w lewym górnym rogu “Wpłata” i wybrać jedną z dostępnych metod:

 • BLIK
 • Skrill
 • Dotpay
 • Tpay
 • Visa
 • MasterCard
 • Paysafecard

Wpłaty realizowane są natychmiastowo, a minimalna kwota, którą możemy zasilić konto gracza to zazwyczaj już kilka złotych.

Totolotek rejestracja - wypłata

Wypłata środków wygląda bardzo podobnie. Wystarczy w “Menu” wybrać opcję “Wypłata” i w odpowiednim miejscu wpisać kwotę, którą chcemy przelać na swoje konto bankowe. Po zatwierdzeniu wystarczy już tylko czekać. Jak długo? Maksymalnie 24 godziny. Jeżeli wypłata została zlecona przed godziną 12.00, jej realizacja odbędzie się jeszcze w tym samym dniu.

Warto pamiętać, że wszelkie bonusy można wypłacić dopiero po spełnieniu odpowiednich warunków obrotu, o czym pisaliśmy wyżej.

Bukmacher Totolotek - bonusy i promocje

Nota prawna

Firma STS, czyli: Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 21.02.2012 roku, numer: SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BEM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Firma PZBUK działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych - bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma TOTOLOTEK S.A. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra finansów. Zezwolenie wydane 20.06.2013 roku, numer: AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD 61485. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

Firma LVBET posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Zezwolenie wydane dnia 13 maja 2016 r. numer PS4.6831.9.2016.EQK. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

E-TOTO zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych, nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne.

Superbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów - Superbet - zezwolenie nr PS4.6831.4.2017. Hazard związany jest z ryzykiem. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne.

1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

550 PLN

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start