reprezentacja Azerbejdżanu

Romelu Lukaku pobił rekord Roberta Lewandowskiego. Wyjątkowe osiągnięcie Belga w eliminacjach do EURO

19 Nov 2023 · 20:59

Show Romelu Lukaku w el. do EURO 2024! Strzelił cztery gole w zaledwie 20 minut [WIDEO]

19 Nov 2023 · 18:54

Piękny gest piłkarzy znanej kadry. Chcą oddać pieniądze kibicom po klęsce w el. do EURO 2024

17 Nov 2023 · 21:35

"Cholernie żenujące. Katastrofa. Wstyd". Szwedzi biją się w pierś po kompromitacji. Nie gryźli się w język

17 Nov 2023 · 07:41

Reprezentacja Szwecji ośmieszona w Azerbejdżanie. Dobił ją gol z połowy boiska [WIDEO]

16 Nov 2023 · 20:25

Znamy kolejnego finalistę EURO 2024! Słynny trener z awansem na turniej w Niemczech [WIDEO]

16 Oct 2023 · 19:53

Wygrana 5:0 i wielka awantura. Głośna kłótnia selekcjonera Szwedów z byłym graczem Manchesteru United [WIDEO]

28 Mar 2023 · 08:56

Brazylijczyk z Azerbejdżanu może grać dla Polski. Lech dobrze go zna. "Toczyły się już rozmowy w tej sprawie"

25 Sep 2022 · 12:46

Wielki problem Legii Warszawa. Kluczowy zawodnik zakażony koronawirusem? [AKTUALIZACJA]

12 Oct 2021 · 10:02

Pewne zwycięstwo Portugalii pod nieobecność Cristiano Ronaldo. Popis Bruno Fernandesa [WIDEO]

07 Sep 2021 · 19:49