Voucher Fuksiarz - kody na bonusy | Czerwiec 2024

Fuksiarz kod promocyjny
4.5(493 głosów)
Fuksiarz voucher zapewnia dla nowych klientów szereg promocji, których nie znajdziemy u innych bukmacherów. W tym tekście szczegółowo opisujemy każdy z oferowanych bonusów oraz omawiamy krok po kroku proces rejestracji. 
Bonus powitalny Fuksiarz

50 PLN zakład bez ryzyka i obrotu

200 PLN cashback bez obrotu codziennie

10 PLN freebet za rejestrację w aplikacji mobilnej

MECZYKI
Kod promocyjny
Sprawdź

Fuksiarz voucher w pigułce

Jeśli prawidłowo przejdziemy pełny proces zakładania konta, wówczas Fuksiarz voucher zostanie aktywowany. W przypadku tego bukmachera oznacza to bonusy: na powitalny Cashback, który pozwoli na zwrot 50% stawki do 500 zł za pierwszy kupon, freebet 50 PLN za aplikację, a także Cashback bez limitu ze zwrotem do 200 zł na każdym kuponie.
Voucher FuksiarzWartość bonusu
Cashback 50% Max. 500 PLN
Freebet za aplikację50 PLN
Cashback bez limituMax. 200 PLN
Rejestracja u bukmachera możliwa jest TUTAJ. Klikając w link aktywujemy voucher Fuksiarz.
Fuksiarz voucher jest przeznaczony dla nowych graczy, ale i stali użytkownicy mogą liczyć na bonusy. Piszemy o nich w dalszej części tekstu. 
Fuksiarz kod promocyjny

Co daje voucher bonusowy Fuksiarz?

Tak jak wspominaliśmy, wszystkie osoby rejestrujące przy użyciu vouchera promocyjnego Fuksiarz o treści: MECZYKI, mogą liczyć na bonusy startowe oraz pozostałe stałe promocje. Co konkretnie przygotował ten bukmacher dla swoich klientów? Poniżej szczegółowo opisujemy każdy dostępny bonus, oferowany aktualnie przez Fuksiarz.

Fuksiarz voucher promocyjny - bonus powitalny

Każdy nowo zarejestrowany użytkownik może liczyć w Fuksiarz na bonus powitalny. W jego skład wchodzi obecnie cashback 50% do kwoty 500 PLN, freebet 50 PLN za aplikację oraz cashback 200 PLN bez limitu. Przypominamy, że dostępny jest on dla tych osób, które użyli podczas rejestracji w Fuksiarz vouchera bonusowego o treści: MECZYKI.

Fuksiarz voucher bonusowy - Cashback 50% do kwoty 500 PLN

Cashback to jedna z najczęstszych promocji, którą oferują bukmacherzy w Polsce. Dzięki niej każdy gracz może skorzystać z tak zwanego “zakładu bez ryzyka”. Co to oznacza w praktyce?
W momencie, gdy nasz pierwszy zakład okaże się przegrany, wówczas firma zwraca nam część lub całość postawionej stawki. Działa to na zasadzie polisy ubezpieczeniowej, która zabezpiecza nas od utraty pieniędzy. Na jaki zwrot mogą liczyć gracze, którzy założyli konto za pomocą promocyjnego vouchera Fuksiarz?
Do skorzystania z tego bonusu niezbędne jest dokonanie depozytu oraz postawienie pierwszego kuponu. Musi on spełniać następujące wymagania:
 • minimalna stawka 50 zł;
 • dwa lub więcej zdarzeń na kuponie;
 • każde zdarzenie z minimalnym kursem 1.60.
Jeśli nasz pierwszy kupon okaże się trafiony, wówczas cała wygrana trafia na nasze konto. W sytuacji, gdy jedno ze zdarzeń zostanie rozliczone jako przegrane, to Fuksiarz zwróci nam 50% postawionej stawki, pomniejszonej o obowiązkowy 12% podatek od gier. 
Maksymalna kwota zwrotu może wynieść 500 PLN. Aby ją otrzymać niezbędne jest zagranie za co najmniej 1137 PLN 
1137 - 12% podatku (137 PLN) = 1000 PLN * 50% = 500 PLN
Oferowany przez Fuksiarz cashback wyróżnia się tym, że otrzymanym zwrotem nie trzeba dokonywać żadnego obrotu. Można je przeznaczyć na dalszą grę lub zlecić ich wypłatę na osobisty rachunek bankowy.

Fuksiarz voucher bonusowy - freebet 50 PLN za aplikację

Bonus jest skierowany do wszystkich graczy, który wchodzi też w skład bonusu na start. Warto odnotować, że freebet za aplikację nie łączy się z zakładem bez ryzyka na pierwszy kupon w Fuksiarzu. Jeśli zatem w aplikacji zagramy swój pierwszy kupon, to freebet otrzymamy dopiero za drugi zakład.
Aby odebrać freebet, wystarczy obstawić dowolny kupon w aplikacji mobilnej Fuksiarz za min. 25 PLN.
Darmowy zakład za aplikację jest bonusem bez obrotu i wystarczy zagrać raz za całą jego kwotę. Wygrana z freebetu za aplikację wypłacana jest w formie zysku z kuponu (wygrana - stawka).

Fuksiarz voucher bonusowy - Cashback bez limitu

Przygotowana przez Fuksiarz promocja typu cashback nieco różni się od tradycyjnego zakładu bez ryzyka, oferowanego przez inne firmy. Co jest w niej takiego szczególnego?
W Fuksiarzu można odzyskać do 200 zł z tytułu przegranego kuponu. W przeciwieństwie do innych bukmacherów, Fuksiarz pozwala uzyskać taki zwrot przy każdym kuponie, który pochodzi z oferty Cashabck. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy jest procent zwrotu:
 • 1 zdarzenie - 5% zwrotu
 • 2 zdarzenia - 7% zwrotu
 • 3 zdarzenia - 10% zwrotu
 • 4 zdarzenia - 12% zwrotu
 • 5 zdarzeń - 15% zwrotu
 • 6 zdarzeń - 17% zwrotu
 • 7 zdarzeń - 20% zwrotu
 • 8 zdarzeń - 22% zwrotu
 • 9 zdarzeń - 25% zwrotu
 • 10 zdarzeń - 27% zwrotu
 • 11 zdarzeń - 30% zwrotu
 • 12 zdarzeń - 35% zwrotu
 • 13 zdarzeń - 40% zwrotu
 • 14 zdarzeń - 45% zwrotu
 • 15 zdarzeń - 50% zwrotu
Przegrany kupon oznacza zwrot określonej stawki na konto gracza. W dowolnej chwili pieniądze można przeznaczyć na dalszą grę lub dokonać ich wypłaty na osobiste konto bankowe, ponieważ podobnie jak w przypadku bonusu powitalnego Fuksiarz nie wymaga żadnego obrotu.

Nadchodzące:

Fuksiarz voucher promocyjny - jak go otrzymać?

Przygotowany przez Fuksiarz bonus startowy dostępny jest dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy. W celu uzyskania go trzeba zatem najpierw założyć konto u tego bukmachera. Formularz cechuje się przejrzystością i intuincyjnością, dlatego też jego wypełnienie nie powinno zająć więcej niż 2-3 minuty. Zanim jednak do tego przystąpimy, powinniśmy przygotować voucher promocyjny Fuksiarz. Bez niego nie otrzymamy bonusów startowych. Voucher bonusowy Fuksiarz należy wpisać w odpowiednim miejscu podczas zakładania konta. Jeśli o tym zapomnimy, to stracimy szansę na jego wykorzystanie.
U bukmachera Fuksiarz voucher promocyjny występuje pod postacią kodu o treści: MECZYKI. Jego użycie uprawnia nas do skorzystania z oferty powitalnej oraz pozostałych promocji dla stałych graczy. Poniżej szczegółowo krok po kroku omawiamy cały proces rejestracji i wskazujemy, w którym miejscu należy wpisać wspomniany Fuksiarz voucher bonusowy.

Fuksiarz voucher bonusowy - rejestracja krok pierwszy

Jak założyć konto w Fuksiarzu? W pierwszej kolejności należy przejść na stronę główną tego bukmachera. Najszybciej można to zrobić klikając w znajdujący się w tym tekście baner lub KLIKAJĄC TUTAJ. Jeśli wybierzemy pierwszą opcję, wówczas nie będziemy musieli pamiętać o użyciu vouchera bonusowego Fuksiarz, ponieważ kod o treści: MECZYKI uzupełni się automatycznie.
Następnie musimy odnaleźć znajdujący się w prawym górnym rogu przycisk “REJESTRACJA”. Ma on czerwoną ramkę, więc łatwo go zauważyć.

Fuksiarz voucher promocyjny - rejestracja krok drugi

Po jego kliknięciu zostaniemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego. Na samym początku zostaniemy poproszeni o podanie następujących danych:
 • e-mail (jednocześnie będzie to nasz login)
 • hasło zabezpieczające konto
 • numer telefonu komórkowego
Na tym etapie niezbędne będzie też zaznaczenie następujących oświadczeń:
 • że skończyliśmy 18 lat
 • że podane przez nas dane są prawdziwe i aktualne
 • że zapoznaliśmy się i zaakceptowaliśmy postanowienia Regulaminu i Regulaminu Odpowiedzialnej Gry i Komunikatów
Dodatkowo można wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej. Nie jest to jednak warunek konieczny aby przejść do kolejnego kroku. Na tym etapie voucher promocyjny Fuksiarz nie jest nam jeszcze potrzebny.
Fuksiarz voucher - rejestracja krok 2

Fuksiarz voucher bonusowy - rejestracja krok trzeci

W drugiej części formularza rejestracyjnego będziemy musieli uzupełnić następujące dane:
 • imię
 • nazwisko
 • aktualne miejsce zamieszkania
 • PESEL
Na podany przez nas numer telefonu zostanie wysłany specjalny kod, który następnie należy wpisać w odpowiedniej rubryce. Kiedy to zrobimy, wówczas możemy sięgnąć po Fuksiarz voucher bonusowy o treści: MECZYKI. Po wpisaniu kodu promocyjnego musimy jeszcze zobaczyć czy zaznaczony jest checkbox “Chcę otrzymać bonus powitalny”.
Fuksiarz Voucher - rejestracja krok 2

Fuksiarz voucher promocyjny - rejestracja krok czwarty

Chcąc w pełni korzystać ze wszystkich możliwości oferowanych przez tego bukmachera musimy jeszcze dokonać pełnej aktywacji konta. Jest ona niezbędna m.in. do wypłacenia pieniędzy. Można to zrobić przechodząc do zakładki “TWOJE DANE”, gdzie należy podać następujące informacje:
 • aktualny adres zamieszkania
 • numer osobistego rachunku bankowego
 • seria i numer dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
Na samym końcu zostaje nam jeszcze przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Po pozytywnym zweryfikowaniu wszystkich danych nasze konto zostanie w pełni aktywowane, dzięki czemu będziemy mogli wypłacić wszystkie środki, zgromadzone po użyciu bonusowego vouchera od Fuksiarza.

Fuksiarz voucher promocyjny - bonusy dla stałych graczy

Oprócz wspomnianego bonusu powitalnego, Fuksiarz przygotował dla swoich klientów kilka innych promocji. Aby z nich skorzystać, należy pamiętać o skorzystaniu z promocyjnego vouchera Fuksiarz o treści: MECZYKI.
Aktualnie w Fuksiarz dostępne są promocje dla stałych klientów:
 • Early Payout
 • Cashback na sporty wirtualne
 • Mega kursy BOOST
Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o każdej z nich.

Sprawdź vouchery promocyjne:

Fuksiarz voucher promocyjny - Early Payout

Early Payout to promocja, dzięki której Fuksiarz niewątpliwie wyróżnia się na bukmacherskim rynku. Zapewne słyszeliście o tym, że “2:0 to niebezpieczny wynik”. To słowa wypowiedziane przez trenera Czesława Michniewicza, które były inspiracją do stworzenia tej promocji. Na czym dokładnie ona polega?
Jeśli postawimy na zwycięstwo drużyny X i w dowolnym momencie meczu wyjdzie ona na prowadzenie 2:0, wówczas nasz zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Nie ma tutaj żadnego znaczenia wynik końcowy - ekipa X może nawet przegrać ten mecz, a wygrana trafi na nasze konto. 
Promocja Early Payout obejmuje mecze z następujących rozgrywek:
 • Liga Mistrzów
 • Liga Europy
 • Ekstraklasa
 • Premier League
 • Bundesliga
 • Serie A
 • La Liga
Early Payout dostępny jest dla wszystkich użytkowników, którzy podczas rejestracji skorzystali z Fuksiarz vouchera bonusowego o treści: MECZYKI.

Sprawdź:

Fuksiarz voucher - Cashback na sporty wirtualne

Kolejnym stałym bonusem w ofercie Fuksiarza jest Cashback na sporty wirtualne. Bonus nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę wysłanych kuponów, zatem można z promocji skorzystać wiele razy. Zdarzenia mogą pochodzić wyłącznie z oferty wirtualnej piłki nożnej, a kurs pojedynczego zakładu to co najmniej 1.20. Stawka kuponu nie może przekroczyć 2000 zł.
Cashback za przegrany kupon wyniesie 3% stawki. Jego wartość maksymalna to 60 PLN. 
Kod promocyjny Fuksiarz nie jest wymagany, aby gracze mogli korzystać z tej promocji. Jest ona przeznaczona dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników.

Fuksiarz voucher bonusowy - Mega kursy BOOST

Ostatnią promocją, z której mogą skorzystać posiadacze promocyjnego vouchera Fuksiarz, są “Mega kursy BOOST”. Jest to specjalna zakładka, znajdująca się w MENU po lewej stronie (z ikonką rakiety), w której zebrane zostały zdarzenia z wyższymi kursami, niż w standardowej ofercie. Zmieniają się one każdego dnia, dlatego warto do niej regularnie zaglądać. Dzięki temu możemy złapać promocyjny kurs i znacząco zwiększyć potencjalną wygraną na kuponie.

Dyskusja

- komentarzy
Nota prawna

Wymieniamy podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Wszystkie one działają legalnie w Polsce. Gra u nielegalnych bukmacherów podlega karze. Hazard może uzależniać i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich (18+). Star - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000080269, NIP: 642-21-87-001, REGON: 273378209) - zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12; FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie (KRS: 0000002455, NIP: 548-11-92-629, REGON: 070707400) – zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565; BEM Operations Limited z siędzibą na Malcie, Level 3, Tagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema, działająca przez przedstawiciela: Pejot 1 Sp. z o.o., ul. Powstańców Śląskich 52D, 53-333 Wrocław (KRS:0000573383) - zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. eWinner Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni (KRS: 0000692778, NIP: 5862321957, REGON: 368141505) - zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. BetFan sp. z o.o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041) - zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Cherry Online Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS:0000678163, NIP: 1132942188, REGON: 367291480) - zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. TOTOLOTEK S.A. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000027214, NIP: 524-03-02-341, REGON: 010333455) - zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485; TOTALbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS 0000662497, REGON 366521110) - zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047) - zezwolenie z dnia 13 maja 2016 r. nr PS4.6831.9.2016.EQK;. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000370248, NIP 5272639256, REGON 142666660) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2014 r. nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17; . SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393) - zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019; . Bukmacherska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wąchockiej 1F (KRS:0000806643; NIP: 5272907780;) - zezwolenie z dnia 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020